Jump to content

שער 11

BMTA

Recommended Posts

אני יכול להגיד שנכנסתי קצת באיחור למשחק והתיישבתי ב11 צמוד ל8 (אחרי שכל החיים אני תמיד במרכז של11) , ולא שמעו כלום מהארגון. 

ממש רציתי לעודד ואי אפשר לשמוע מה שרים, אז לחשוב על כאלה שזה לא בראש להגיע לעודד… זה ממש דורש התאמצות. 

לדעתי חייב הגברה וברגע שיהיה 11 חזק אז כל האצטדיון יהיה חשמל. ולפרוס אולי קצת יותר את הארגון ולשים דגלים על כל היציע

קרישי היקר

איכות וטיב היציע והעידוד היתה ותמשיך לקום וליפול אך ורק על דברים מהותיים כמו למשל חוזק המנדט של הארגון ביציע והיכולת שלו לסחוף אחריו את כלל הקהל.

דגלים, באנרים, רצועות זה קוסמטיקה שולית במקרה הטוב שאינה רלוונטית לעידוד בפרט ולאיכות היציע ב כלל .

11 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

עיקר התרומה של אוהד היא בעידוד ולא בניפנוף דגל. אני בא לעודד אבל גם הוא לי לראות את המשחק, לא רואה סיבה שיעמוד מישהו עם דגל ענק בדיוק באמצע הגוש ויסתיר לחצי יציע. אתה רוצה יותר עידוד ומתעקש על דגל שלא תורם כלום חוץ מהרחקת אנשים מהגוש .אם לאנשים כל כך חשובה הניראות של היציע שיבואו בצהוב ולא בשחור.

33 דקות לפני, Krishi said:

זה לא זיון שכל, זה אמצעי כדי להחזיר את היציע לימיו הגדולים. זה גם לא חייב להיות דגלים זה יכול להיות באנרים גדולים כאלה, סרטים לאורך/רוחב היציע או כל דבר אחר שמוסיף צבע, ואחרי שהשינוי יתבצע אפשר יהיה גם להוריד במינון. 

למה שזה לא יתאים לתרבות העידוד בארץ? אין שום סיבה שלא. ולגבי הגאווה בלא לראות חצי משחק זה לא הלא לראות את המשחק זה הלהיות עסוק בעידוד גם אם זה על חשבון לראות את המשחק. בשביל זה יציע העידוד קיים קודם כל. אתה נמצא בשער 11 קודם כל בשביל לעודד את הקבוצה ולא כדי לראות כל דקה ודקה של מה שקורה על המגרש. 

אתה רוצה לראות כל דקה ודקה שיש על המגרש ועל הדרך גם לעודד מדי פעם? בבקשה יש יציעים אחרים.  (לא הכוונה אתה ספציפית, מדבר באופן כללי). 

אני יודע שזה על הזין של כולם אחרי העצבים מהיום, אבל הדף שהפנאטיקס חילקו ב11 מראה על המאמצים לשפר את העידוד ולשנות דברים. שאפו לפנאטיקס.

אם מישהו צילם שיעלה לפה

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

אני יודע שזה על הזין של כולם אחרי העצבים מהיום, אבל הדף שהפנאטיקס חילקו ב11 מראה על המאמצים לשפר את העידוד ולשנות דברים. שאפו לפנאטיקס.

אם מישהו צילם שיעלה לפה

1647724690331.jpg

22 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא הייתי מודע, כל הכבוד על היוזמה אבל עדין היום היה עידוד חלש

בגלל ההפנינג הזה

תמיד עושים תיקו בהפנינג, איף.

היה אחלה עידוד היום, ראיתי שגם מיקמו את התופים אחרת ב13 זה הרגיש יותר מתואם, ביציע היה ממש כיף

שאפו לארגון כשתמגיע מגיע 

לפני11 שעות , פנחס שוף said:

לא הייתי מודע, כל הכבוד על היוזמה אבל עדין היום היה עידוד חלש

האחריות היא לא רק על הארגון.

יש אחריות על כל האוהדים וקבוצות האוהדים שמאמינים בעידוד 90 דק', מאמינים בכוחו של הקהל לדחוף את השחקנים על הדשא, היו שם במשחקים שהקהל הביא נקודות, היו שם בבוז לאולימפיאקוס, והם לא חלק ממה שנקרא מכבי פנאטיקס.

הם אולי חלק משער 11, הם אולי עברו כבר ל8\13, ולהם יש את הכוח ואת ההבנה של הצורך בלעודד, לשיר ולדחוף את החבר'ה ה"חדשים" ביציע לעודד להבין את המשמעות של שער 11.

העידוד אולי היה חלש אבל הארגון לא יכול לשיר בשביל כל שער 11, יש רמת אחריות על כל מי שהוא לא בארגון והיא לרוב מסתכמת בלשיר ולהקשיב להוראות התפאורה- לא מעבר.

אבל נראה שהארגון מנסה לחבר את היציע מחדש ולייצר קהילה סביב מכבי, שזה הצעד הכי נכון שאפשר לעשות.

אגב אתמול זה משחק קלאסי שעם דחיפה משמעותית של קהל מכבי שמה גול

מצחיק האנשים שיושבים באמצע שער 11 מעל הגוש ומופתעים שיש דגלים שם. רמת ניתוק יוצאת דופן. ואז עוד באים ואומרים שאם לא היה דגלים היו מעודדים. הלוואי כל 11 יהיה דגלים ומי שלא טוב לו שילך ליציע אחר או לשוליים של 11.

לפני4 שעות , ג'ורדי said:

מצחיק האנשים שיושבים באמצע שער 11 מעל הגוש ומופתעים שיש דגלים שם. רמת ניתוק יוצאת דופן. ואז עוד באים ואומרים שאם לא היה דגלים היו מעודדים. הלוואי כל 11 יהיה דגלים ומי שלא טוב לו שילך ליציע אחר או לשוליים של 11.

באופן אישי אף פעם לא הפריע לי עניין הדגלים והאמת שאין לי כל כך דעה נחרצת על אם כן צריך או לא 

אבל אם היציע , ארגון (מה שתרצה ) רוצה להתחיל דרך חדשה , אתה לא מתחיל את הדרך כשאתה נלחם במי שכן רוצה לעודד ומפריע לו הדגלים 

זה לא סוף העולם אם לא יהיו דגלים 

כן סוף העולם אם העידוד יהיה חלש 

פשוט צריך לראות איפה מרוויחים יותר ..  לדעתי זה מאוד יפה ועושה צבע ביציע אבל אם התועלת היא לא כל כך גבוהה כמו להתחיל משהו חדש ביציע , לגרום להרבה אנשים להצטרף לגוש אז אולי כן כדאי לשקול לוותר ? או להרים בדקות מסויימת ? במקומות נמוכים שזה לא מפריע לאנשים ? 

חשוב לי לציין שאין בדעה שלי שום קשר להתנהגות של הארגון כי שוב.. בעייני זה מאוד יפה וכשאני הייתי בגוש זה לא הפריע לי אף פעם 

דגל לא אמור להפריע לעידוד

כן אמור להפריע לראות את המשחק

באופן אישי התבאסתי בתקופה שלא היינו מביאים דגלים ואני שמח שבמשחק האחרון היו יותר.

לגבי אלה שזה מסתיר להם. היו העונה 2 משחקים שחבר לי בגוש ויצא מצב שלא ראיתי את הרגע שהכדור נכנס מול קש. ופשוט בפעם הבאה לא ישבתי שם.

אני לא מבין מה הבעיה של אנשים לעבור מקום 

34 דקות לפני, tomer958 said:

דגל לא אמור להפריע לעידוד

כן אמור להפריע לראות את המשחק

באופן אישי התבאסתי בתקופה שלא היינו מביאים דגלים ואני שמח שבמשחק האחרון היו יותר.

לגבי אלה שזה מסתיר להם. היו העונה 2 משחקים שחבר לי בגוש ויצא מצב שלא ראיתי את הרגע שהכדור נכנס מול קש. ופשוט בפעם הבאה לא ישבתי שם.

אני לא מבין מה הבעיה של אנשים לעבור מקום 

ספציפית בשבת בגלל שהייתי קרוב לאירוע של "תוריד את הדגל" אנשים עברו ונוצרה קרחת רצינית מעל הגוש, זה היה חריג כי היה נער דחליל שפשוט החזיק את הדגל הכי גדול ב11 בערך בלי לנופף אותו בגלל הרוח ונתן לו להסתיר ל4-5 שורות לפחות חצי מגרש, אז כן זה היה טיפה חריג ואני לא יודע כמה זה תרם לעידוד ב11.

אני אוסיף גם שבשלב מסויים באו חבר'ה מהארגון ולקחו לו את הדגל אחרי שהם הבינו שהוא עושה בכוונה וזה לא עוזר לאף אחד,

מחצית שניה תקעו את הדגל ליד הבמה.

הגברה!!

בכל העולם זה נהוג אין סיבה שאצלנו לא . באיצטדיון של כמעט 30 אלף איש ויציע גדול ורחב צריכים גם לשמוע הוראות של אנשי גדר ולא לנחש מתי להתחיל לשיר או לשיר לא בקצב.

לפני17 שעות , Mtamir said:

ספציפית בשבת בגלל שהייתי קרוב לאירוע של "תוריד את הדגל" אנשים עברו ונוצרה קרחת רצינית מעל הגוש, זה היה חריג כי היה נער דחליל שפשוט החזיק את הדגל הכי גדול ב11 בערך בלי לנופף אותו בגלל הרוח ונתן לו להסתיר ל4-5 שורות לפחות חצי מגרש, אז כן זה היה טיפה חריג ואני לא יודע כמה זה תרם לעידוד ב11.

אני אוסיף גם שבשלב מסויים באו חבר'ה מהארגון ולקחו לו את הדגל אחרי שהם הבינו שהוא עושה בכוונה וזה לא עוזר לאף אחד,

מחצית שניה תקעו את הדגל ליד הבמה.

לא מעיר בדרכ על דגלים ואני הכי בעד אבל, הילד זין הזה הסתיר לחצי יציע בכוונה . 

מילה על הקהל,  יותר מידי אנשים לא פותחים את הפה לא הגיוני שאני באמצע הגוש צריך להעיר אנשים לדחוף את הקבוצה .

מה זה הסתיר לחצי יציע בכוונה?

זה יציע עידוד בהגדרה

יציע שעומדים בו, שרים בו, קופצים, יש דגלים 90 דק', תפאורה, מידי פעם פירוטכניקה ובעיקר שמח וקרנבל.

מי שלא רוצה ש"יסתירו לו" יש עוד 20 אלף מקומות באצטדיון להיות בהם.

29 דקות לפני, Echoes said:

מה זה הסתיר לחצי יציע בכוונה?

זה יציע עידוד בהגדרה

יציע שעומדים בו, שרים בו, קופצים, יש דגלים 90 דק', תפאורה, מידי פעם פירוטכניקה ובעיקר שמח וקרנבל.

מי שלא רוצה ש"יסתירו לו" יש עוד 20 אלף מקומות באצטדיון להיות בהם.

סבבה, אז אל תתלונן אחכ שאנשים לא עומדים במרכז בגוש שמעודד. לא צריכה להיות סתירה בין לעודד לבין לראות את המשחק. 

On 19.3.2022 at 23:18, yellowcake said:

1647724690331.jpg

מילים לחוד מעשים לחוד.

״מפסיקים עם הקריאות ביניים בשירים״ ואז האנשי גדר מעודדים את זה בעצמם.

הלוואי שיעשו מעבר לפלאייר שמסיים כמטוס על הדשא.

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

סבבה, אז אל תתלונן אחכ שאנשים לא עומדים במרכז בגוש שמעודד. לא צריכה להיות סתירה בין לעודד לבין לראות את המשחק. 

נכון אין סתירה- לעודד אפשר גם משער 8\13 או בקצה של 11\10.

מעבר לזה, זה גולש לויכוחים עתיקים על תפקיד הקהל ומהות של יציע עידוד וקצת עייפתי מזה מזמן.

בשורה התחתונה השאלה היא מה באלך שבלומפילד יהיה יותר- קאמפ נואו או בומבוניירה? כי אין גם וגם זה או שהולכים לכיוון הקונצרטים שהתרומה שלהם למועדון זה בקניית מרצ' או שהולכים לכיוון של יציע עידוד שלפעמים יכול גם להשפיע על המתרחש במגרש ולדחוף את הקבוצה.

52 דקות לפני, osfeee said:

מילים לחוד מעשים לחוד.

״מפסיקים עם הקריאות ביניים בשירים״ ואז האנשי גדר מעודדים את זה בעצמם.

הלוואי שיעשו מעבר לפלאייר שמסיים כמטוס על הדשא.

מה האינטרס שלהם לעשות את זה?

חבל שיש על האנטי הזה עד שמנסים לעשות משהו חדש.