Jump to content

שער 11

BMTA

Recommended Posts

15 דקות לפני, פנחס שוף said:

הקטע שבדרבי האחרון בכלל אנשים קפצו מ-8 עליון ל-11 ולא מהתחתון

מעטים עשו את זה.

זה גבוה מאוד, נחיתה לא טובה והקרסול נשאר ביציע.

12 דקות לפני, שמש צהובה said:

מעטים עשו את זה.

זה גבוה מאוד, נחיתה לא טובה והקרסול נשאר ביציע.

עשו את זה הרבה יחסית ואחריהם רצו לעשות את זה עוד מלא אנשים פשוט האבטחה כבר הגיעה וחסמה את הגישה לשם

האמת מפחיד לקפוץ מהגובה הזה חחח רק בן אדם באנדרלנין של דרבי שיושב ביציע של הפועל מסוגל לעשות דבר כזה כדי לעבור ל11 

13 דקות לפני, פנחס שוף said:

כל מי שעבר מ-8 ל-11 עשה את זה מהעליון

ולפני הגדר החדשה היו עוברים מ-13 ומ-8 לפחות איזה 60-80 חבר'ה, בעיקר במשחקי דרבי או משחקים גדולים אחרים.

עם ה-Y הזו עכשיו זה יהיה בלתי אפשרי. ואם יקפצו מלמעלה, גם שם יבנו גדר מסריחה

בתחילת המשחק היה ממש בלאגן בתוך הארגון (לא ברור מה היה שם) וזה ממש פגע בעידוד.

במחצית השנייה עלתה רמת העידוד משמעותית 

11 דקות לפני, Ranen said:

בתחילת המשחק היה ממש בלאגן בתוך הארגון (לא ברור מה היה שם) וזה ממש פגע בעידוד.

במחצית השנייה עלתה רמת העידוד משמעותית 

פלאשבק רע לתקופה שכל משחק גדול מכות ב11

1 hour ago, ג'ורדי said:

פלאשבק רע לתקופה שכל משחק גדול מכות ב11

לגמרי פלאשבק לימים השחורים של היציע

קטונתי מלהיכנס לשם

אבל אנחנו צריכים קודם כל ארגון מאוחד וחזק בשביל שהיציע יהיה מאוחד וחזק.

יש משהו ב11 המשופץ שניתק את האנשי גדר מהטבעת השלישית של היציע והופך אותו לסוג של שער 13\8 של לפני השיפוץ.

אם פעם היה גל של 11>13\8 צמודים>כל האצטדיון 

היום זה ארגון>11>13\8> כל האצטדיון

חייבים לגרום ל11 ו10 להיות בעניינים יותר מהר ויותר חלקים מהמגרש, לאנשים מכניסה 106 ב11 וכניסה 104 ב10.

זה מתחיל שם ויחלחל הלאה לשאר היציע.

לגבי השירים- התעסקנו בחרטות האלה מלא זמן. אני מסכים שחסר לנו כמה שירים קצרים יותר וקלילים יותר אבל בסוף בסוף זה שטויות.

שמחתי אתמול ששרנו ל13 סוף סוף ולא רק ל8, חלאס עם המלחמות אחים המיותרות. 

On 8.3.2022 at 16:39, Echoes said:

חייבים לגרום ל11 ו10 להיות בעניינים יותר מהר ויותר חלקים מהמגרש, לאנשים מכניסה 106 ב11 וכניסה 104 ב10.

זה מתחיל שם ויחלחל הלאה לשאר היציע.

כמעט מעודד לבד באזור של 106. כמות המשפחות / זוגות / ״אורחים״ היא מטורפת.

אין לי שום בעיה עקרונית עם זה, אבל אם אתם באים ל11(ועוד כל כך קרוב לגוש) - או שתעודדו, או שתחזיקו את התפאורה, או שלא תשבו דקה 20 ותתלוננו שמתירים לכם.

לפני15 שעות , osfeee said:

כמעט מעודד לבד באזור של 106. כמות המשפחות / זוגות / ״אורחים״ היא מטורפת.

אין לי שום בעיה עקרונית עם זה, אבל אם אתם באים ל11(ועוד כל כך קרוב לגוש) - או שתעודדו, או שתחזיקו את התפאורה, או שלא תשבו דקה 20 ותתלוננו שמתירים לכם.

היציע הכפיל את עצמו בגודל

והרבה אנשים עשו מנוי ליציע הזה פשוט כי הוא הכי זול.

לצערי, הארגון חייב לפגוע להם בחוויית הצפייה כדי להרחיק אותם ל8 ו7. 

לנסות מידי פעם לפרוש את הגוש לרוחב כדי לעורר אנשים בשוליים, להביא דגלים לאיזורים האלו שיתנופפו 90 דקות או כל פתרון אחר אני לא מממש מבין בענייני יציע ...

לפני2 שעות , Echoes said:

היציע הכפיל את עצמו בגודל

והרבה אנשים עשו מנוי ליציע הזה פשוט כי הוא הכי זול.

לצערי, הארגון חייב לפגוע להם בחוויית הצפייה כדי להרחיק אותם ל8 ו7. 

לנסות מידי פעם לפרוש את הגוש לרוחב כדי לעורר אנשים בשוליים, להביא דגלים לאיזורים האלו שיתנופפו 90 דקות או כל פתרון אחר אני לא מממש מבין בענייני יציע ...

יש אפשרות לעשות מנוי יותר זול ועם איכות צפייה יותר טובה במזרחי עליון. 

אחד הדברים שחסרים זו האחווה הזו שיודעים שכולם סביבך בטירוף ובאים לשרוף תגרון ואז קורה שרק האיזור שקרוב לגוש מעודד 90 דקות ואחרים מצתרפים בפיקים.

מה צריך לעשות עם זה?

1- להפסיק להתבייש מזה שסביבכם אנשים בשקט ופשוט להתחיל לשיר ולצעוק, לאט לאט אנשים מסביב יכנסו לטירוף גם אם נאלץ אותו על שכנינו.

אם אתם באים עם חבורה לא קטנה וכולכם שרים, אז יאללה תסחפו גם את מי שיושב לידכם ומלפניכם.

2- ליצור באמת אחווה ולהכיר טוב את חברינו ליציע- להגיע לצפיות משותפות ולצעידות של הארגון, להיכנס לכל מיני קבוצות פייסבוק ווואצאפ שרצות או אפילו להחליף כמה מילים עם מי שיושב באיזור שלכם.  

3- כל מיני פתרונות שהארגון יכול לעשות כדי להתפרס בכל היציע ולהכניס את הטירוף אבל את זה כבר טחנו אלף פעם אין סיבה לחפור.

קהל מאוחד הוא קהל חזק והפתרון לא חייב לבוא רק מהארגון, אל תחכו שמישו אחר יעשה ותתמרמרו בינתיים בפורום, תעשו את המינימום שלכם ותראו שזה יכול לעבוד.

לפני2 שעות , just saying said:

2- ליצור באמת אחווה ולהכיר טוב את חברינו ליציע- להגיע לצפיות משותפות ולצעידות של הארגון, להיכנס לכל מיני קבוצות פייסבוק ווואצאפ שרצות או אפילו להחליף כמה מילים עם מי שיושב באיזור שלכם.  

רק זה מה שחסר לנו בחיים כל הקבוצות פייסבוק הקרינג'יות שיש לנו. :D

לפני4 שעות , just saying said:

אחד הדברים שחסרים זו האחווה הזו שיודעים שכולם סביבך בטירוף ובאים לשרוף תגרון ואז קורה שרק האיזור שקרוב לגוש מעודד 90 דקות ואחרים מצתרפים בפיקים.

מה צריך לעשות עם זה?

1- להפסיק להתבייש מזה שסביבכם אנשים בשקט ופשוט להתחיל לשיר ולצעוק, לאט לאט אנשים מסביב יכנסו לטירוף גם אם נאלץ אותו על שכנינו.

אם אתם באים עם חבורה לא קטנה וכולכם שרים, אז יאללה תסחפו גם את מי שיושב לידכם ומלפניכם.

3- כל מיני פתרונות שהארגון יכול לעשות כדי להתפרס בכל היציע ולהכניס את הטירוף אבל את זה כבר טחנו אלף פעם אין סיבה לחפור.

קהל מאוחד הוא קהל חזק והפתרון לא חייב לבוא רק מהארגון, אל תחכו שמישו אחר יעשה ותתמרמרו בינתיים בפורום, תעשו את המינימום שלכם ותראו שזה יכול לעבוד.

לגמרי איתך.

גם הארגון מראה על ניסיונות לשפר את המצב. העלו את התופים, מביאים יותר דגלים, יותר תפאורות ובמשחקים האחרונים גם מפזרים אנשים מהארגון ביציע בניסיון להטריף. 

כל הצעדים האלה נחמדים, אבל אם בסוף אוהדים ב11 צועקים להוריד את הדגל אז מה זה עוזר? 

הייתי אומר שהארגון צריך לפוצץ את 11 עם דגלים מקצה לקצה שיהיו באוויר 90 דקות ומי שלא טוב לו מוזמן לעזוב.

ברור לי שזה יביא לריבים ביציע ואם הארגון היה מספיק גדול הוא היה מצליח להילחם בזה. מי שצועק להוריד את הדגל בשער 11 לא ראוי לשבת בשער 11. 

אבל זאת הבעיה, אין מספיק אנשים כדי לתת גב לכל "הדגלנים" ולא בטוח שהארגון גם רוצה להגיע למקומות האלה למרות שזאת הדרך הכי טובה לנפות את כל המיותרים ביציע הזה. שאנשים ידעו שהם באים ליציע הזה קודם כל בשביל לעודד ורק אחר כך לראות משחק אם זה אפשרי. הרבה פעמים גילינו שהבקענו גול רק כי כל השאר צעקו "יששש".

בזמנו היו משחקים ב-11 שלא ראיתי חצי מהמשחק מרוב שהיינו עסוקים בעידוד ובדגלים או בלהחזיק את האיש גדר חח  אני אישית החזקתי את האיש גדר בהמון משחקים (אז עוד לא היו במות והאיש גדר היה באמת איש שעמד על גדר והיית צריך לעמוד לידו ולהרים את היד שיהיה לו על מה להישען חח).

זה בתוספת פיזור אנשי גדר בשאר היציע ואולי גם בשימוש ברמקול זה התחלה של משהו כבר.

אני יודע קל לכתוב את זה בפורום בסך הכל מילים שיוצאות ממקלדת אבל למצב קיצוני דרוש מעשה קיצוני בתקווה שזה יתחיל תהליך של חילופי כח אדם, הדגים השתקנים יעזבו כי יפריעו להם לראות, וחדשים שיצטרפו ליציע ידעו מראש שלפה באים קודם כל לעודד. 

אני בשער 11 כל חיי הבוגרים מעריך שאני מעודד לכל הפחות ברמה סבירה פלוס ובחיי שאני לא מבין את זיון השכל הבלתי נגמר הזה על דגלים. אמצעי קוסמטי שמעולם לא היווה משתנה משמעותי לרמת או עוצמת העידוד ביציע אפילו לא במעט.

מבין את השאיפה ככל שקיימת לניראות טובה של יציע מלא בדגלים אבל לעניות דעתי זה לא מתאים לתרבות בארץ ואני רחוק מלהבין איזה גאווה יש בלא לראות חצי משחק.

מה שבטוח דגלים ספציפית לכאן או לכאן מעולם לא היוו משמעות על רבע דציבל בשער 11 ואם כן אז בעיקר לשלילה.

ועל הדרך אם אפשר להוסיף שיר חדש ותוסס,

עם לחן שמח ומקפיץ - שיר יגרום לעוד הרבה אוהדים גם מחוץ לגוש - להצטרף,

וזה ידביק במהרה את שערים 13 -2 , 8 ו-7 

51 דקות לפני, gilad-b said:

אני בשער 11 כל חיי הבוגרים מעריך שאני מעודד לכל הפחות ברמה סבירה פלוס ובחיי שאני לא מבין את זיון השכל הבלתי נגמר הזה על דגלים. אמצעי קוסמטי שמעולם לא היווה משתנה משמעותי לרמת או עוצמת העידוד ביציע אפילו לא במעט.

מבין את השאיפה ככל שקיימת לניראות טובה של יציע מלא בדגלים אבל לעניות דעתי זה לא מתאים לתרבות בארץ ואני רחוק מלהבין איזה גאווה יש בלא לראות חצי משחק.

מה שבטוח דגלים ספציפית לכאן או לכאן מעולם לא היוו משמעות על רבע דציבל בשער 11 ואם כן אז בעיקר לשלילה.

זה לא זיון שכל, זה אמצעי כדי להחזיר את היציע לימיו הגדולים. זה גם לא חייב להיות דגלים זה יכול להיות באנרים גדולים כאלה, סרטים לאורך/רוחב היציע או כל דבר אחר שמוסיף צבע, ואחרי שהשינוי יתבצע אפשר יהיה גם להוריד במינון. 

למה שזה לא יתאים לתרבות העידוד בארץ? אין שום סיבה שלא. ולגבי הגאווה בלא לראות חצי משחק זה לא הלא לראות את המשחק זה הלהיות עסוק בעידוד גם אם זה על חשבון לראות את המשחק. בשביל זה יציע העידוד קיים קודם כל. אתה נמצא בשער 11 קודם כל בשביל לעודד את הקבוצה ולא כדי לראות כל דקה ודקה של מה שקורה על המגרש. 

אתה רוצה לראות כל דקה ודקה שיש על המגרש ועל הדרך גם לעודד מדי פעם? בבקשה יש יציעים אחרים.  (לא הכוונה אתה ספציפית, מדבר באופן כללי). 

לפני1 שעה , Krishi said:

הייתי אומר שהארגון צריך לפוצץ את 11 עם דגלים מקצה לקצה שיהיו באוויר 90 דקות ומי שלא טוב לו מוזמן לעזוב.

ברור לי שזה יביא לריבים ביציע ואם הארגון היה מספיק גדול הוא היה מצליח להילחם בזה. מי שצועק להוריד את הדגל בשער 11 לא ראוי לשבת בשער 11. 

אבל זאת הבעיה, אין מספיק אנשים כדי לתת גב לכל "הדגלנים" ולא בטוח שהארגון גם רוצה להגיע למקומות האלה למרות שזאת הדרך הכי טובה לנפות את כל המיותרים ביציע הזה. שאנשים ידעו שהם באים ליציע הזה קודם כל בשביל לעודד ורק אחר כך לראות משחק אם זה אפשרי. הרבה פעמים גילינו שהבקענו גול רק כי כל השאר צעקו "יששש".

בזמנו היו משחקים ב-11 שלא ראיתי חצי מהמשחק מרוב שהיינו עסוקים בעידוד ובדגלים או בלהחזיק את האיש גדר חח  אני אישית החזקתי את האיש גדר בהמון משחקים (אז עוד לא היו במות והאיש גדר היה באמת איש שעמד על גדר והיית צריך לעמוד לידו ולהרים את היד שיהיה לו על מה להישען חח).

זה בתוספת פיזור אנשי גדר בשאר היציע ואולי גם בשימוש ברמקול זה התחלה של משהו כבר.

אני יודע קל לכתוב את זה בפורום בסך הכל מילים שיוצאות ממקלדת אבל למצב קיצוני דרוש מעשה קיצוני בתקווה שזה יתחיל תהליך של חילופי כח אדם, הדגים השתקנים יעזבו כי יפריעו להם לראות, וחדשים שיצטרפו ליציע ידעו מראש שלפה באים קודם כל לעודד. 

עיקר התרומה של אוהד היא בעידוד ולא בניפנוף דגל. אני בא לעודד אבל גם הוא לי לראות את המשחק, לא רואה סיבה שיעמוד מישהו עם דגל ענק בדיוק באמצע הגוש ויסתיר לחצי יציע. אתה רוצה יותר עידוד ומתעקש על דגל שלא תורם כלום חוץ מהרחקת אנשים מהגוש .אם לאנשים כל כך חשובה הניראות של היציע שיבואו בצהוב ולא בשחור.