Jump to content

שער 11

BMTA

Recommended Posts

1 hour ago, מכביסט לעד said:

ועושים לנו בית ספר בשני הענפים מבחינת עידוד

איך אתם אוהבים להאדיר אותם אלוהים.. שיש דרבי ואנחנו קהל חוץ ולא שומעים אותם מה אז?

1 hour ago, מכביסט לעד said:

ועושים לנו בית ספר בשני הענפים מבחינת עידוד

כדורסל זו לא חוכמה

ואני דיברתי באופן כללי, דווקא מולם או במשחקים גדולים אנחנו יכולים וגם בדרכ נותנים הצגות

זה מה שמעצבן

לפני14 שעות , צהוב ביציע said:

כמה יפי נפש

אז אנחנו לא בשיאס יודעים מה? רחוקים לגמרי.

אבל יש שיפור לאחרונה, וודאי במשחקי חוץ.

אגב חוץ,

בסמי עופר, הבנתי כמה הקהל שלנו יחסית בסדר במשחקי הבית.

חיפה פשוט חושך, קהל גהינום.

ויש להם 3 ארגונים!!!

אגב הארגון שחלש, זה לא רק בהיעדר קהילה פריסה לא נכונה ומיקרופון לאיש גדר... זה גם בדקדוק בשירים שהם לא מנסים בכלל לתקן.

אה, וגם שרים אותו שיר במשך חצי שעה וזה הורג את העידוד.

10 דקות לפני, צח צחצוח said:

איך אתם אוהבים להאדיר אותם אלוהים.. שיש דרבי ואנחנו קהל חוץ ולא שומעים אותם מה אז?

זה סיפור יפה שאנחנו מספרים לעצמנו. בגדול לא תמיד שומעים את שער 11 משער 8 או 13. עוד יותר בגדול - קורה מצבים שלא שומעים את שער 11 משער 11. אבל בסדר. 

הפועל קהל פח. מכבי חיפה קבוצת תחתית. בסדר. זה סיפורים שאנחנו מספרים לעצמנו. אפשר לספר לעצמנו איזה סיפור שאנחנו רוצים. בפועל ועם היריבות הגדולה - הפועל קהל טוב מאוד. וגם אנחנו קהל בסדר. אם נממש רבע מהפוטנציאל שלנו אנחנו בלבל אחר. אנחנו, בשונה מהפועל, עם תקרת זכוכית הרבה יותר גבוהה. הם לא יכולים להתפתח יותר מידי מעבר למקום הנוכחי שהם הגיעו אליו. אבל בואו לא נספר לעצמנו סיפורים שלא שומעים אותם וכאלה. הם למעלה מ-12 שנה בלי אליפות. מה שהקהל שלהם עושה זה יוצא מן הכלל. 

2 דקות לפני, ת"א שלנו said:

זה סיפור יפה שאנחנו מספרים לעצמנו. בגדול לא תמיד שומעים את שער 11 משער 8 או 13. עוד יותר בגדול - קורה מצבים שלא שומעים את שער 11 משער 11. אבל בסדר. 

הפועל קהל פח. מכבי חיפה קבוצת תחתית. בסדר. זה סיפורים שאנחנו מספרים לעצמנו. אפשר לספר לעצמנו איזה סיפור שאנחנו רוצים. בפועל ועם היריבות הגדולה - הפועל קהל טוב מאוד. וגם אנחנו קהל בסדר. אם נממש רבע מהפוטנציאל שלנו אנחנו בלבל אחר. אנחנו, בשונה מהפועל, עם תקרת זכוכית הרבה יותר גבוהה. הם לא יכולים להתפתח יותר מידי מעבר למקום הנוכחי שהם הגיעו אליו. אבל בואו לא נספר לעצמנו סיפורים שלא שומעים אותם וכאלה. הם למעלה מ-12 שנה בלי אליפות. מה שהקהל שלהם עושה זה יוצא מן הכלל. 

ככול שקהל מקבל יותר בדרך כלל הוא נהייה מפונק יותר, אני יודע שזה מעט counterintuitive, אבל זה המצב.

הינו נותנים הצגות בימים שהינו נראים כמו פח אשפה בעוד חיפה היו קהל ברמה מביכה, אפילו הפועל בשנים היפות שלהם אחרי אליפות 1 (!) אני זוכר את התלונות שלהם על ירידה באיכות הקהל.

להפועל יש קהל טוב מאוד, גם לחיפה, גם לנו, זה משתנה בהתאם לתקופה.

22 דקות לפני, צח צחצוח said:

בכדורסל שומעים רק אותם, בכדורגל זה תלוי בתוצאה.

בגמר גביע עד הארכה שמעו בעיקר אותם ובדרבי האחרון עד האדום.

15 דקות לפני, kutomer said:

ככול שקהל מקבל יותר בדרך כלל הוא נהייה מפונק יותר, אני יודע שזה מעט counterintuitive, אבל זה המצב.

הינו נותנים הצגות בימים שהינו נראים כמו פח אשפה בעוד חיפה היו קהל ברמה מביכה, אפילו הפועל בשנים היפות שלהם אחרי אליפות 1 (!) אני זוכר את התלונות שלהם על ירידה באיכות הקהל.

להפועל יש קהל טוב מאוד, גם לחיפה, גם לנו, זה משתנה בהתאם לתקופה.

מסכים איתך לגמרי בחלק שכתבת שזה מנוגד לאינטואיציה. לא מעט מחקרים שנעשו על המוח האנושי מצאו שכשאדם מקבל פחות (עד גבול מסוים) הוא מוצא את המשמעות ועושה רציונליזציה - ואז מסביר לעצמו למה לאור כישלונות וחוסר הישיגים הוא מגיע ומעודד. הרי איך יכול להיות שהסרבי החדש שהגיע הצליח להעיר את כל בלומפילד? זה שוב פעם מניע חיצוני. זה חשוב שיהיו מניעים חיצוניים אבל אם זה נהפך לחזות הכל (רכש, תארים, משחק מול חיפה\הפועל וכו') אז צריך להבין שאנחנו בבעיה. ואנחנו בבעיה. כי המניע הפנימי לעידוד הוא חלש מאוד. ואחד המנגנונים שעוזרים ועובדים בהקשר הזה - זה לפתח שייכות וקהילתיות (ברמה האינטימית יותר זה - משפחתיות). ואז המנגנון הופך להיות פנימי. אתה תעודד לא רק מתוך מניע חיצוני אלא ממקום עמוק, אינהרנטי ופנימי.

החלק שאני לא מסכים זה החלק שבו אנחנו אומרים 'כולם אותו הדבר'. כאילו כן. כולנו אותו חרא בגדול. תרבות העידוד בישראל היא על הפרצוף. אבל בתוך זה תרבות העידוד של הפועל היא מהטובות בארץ. כמו שתרבות קניית המנויים של בית"ר היא החלשה והנמוכה בקרב הקבוצות עם הקהלים הגדולים בארץ. אי אפשר להתעלם מהתרבות שנוצרה והתבססה לאורך השנים. וכן זה מאוד קשור לאולטראס שלהם. אני מעריך בזהירות, ואני לא אומר שהיה מושלם גם עם השחקן, אבל עם השחקן ה-12 נושא השייכות והקהילתיות ביציע היה חזק הרבה יותר וזה היה משפיע גם על העידוד. מי שעושה היום קהילתיות ושייכות בצורה יוצאת מן הכלל זה רק אחים לסמל. אבל זה מתבטא בפעולות מיוחדות שקשורות למחוץ ליציע. ואני לא מוצא את זה חוזר ליציע בצורה של שייכות פנים קהל ואם היה ארגון שמצליח לעשות גם עידוד, תפאורות וגם קהילתיות (פאנטיקס + אחים לסמל) זה היה שובר שיוויון בשבילנו. אבל עד אז...אפשר להמשיך לפנטז. או להאשים את הקהל הרחב שיתחילו להתעורר על עצמם (מי אלה הקהל הרחב הזה)

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

מסכים איתך לגמרי בחלק שכתבת שזה מנוגד לאינטואיציה. לא מעט מחקרים שנעשו על המוח האנושי מצאו שכשאדם מקבל פחות הוא מוצא את המשמעות ועושה רציונליזציה - ואז מסביר לעצמו למה לאור כישלונות וחוסר הישיגים הוא מגיע ומעודד. וזה ללא ספק עוזר לתמוך יותר בקבוצה ללא ספק למניעים חיצוניים. הרי איך יכול להיות שהסרבי החדש שהגיע הצליח להעיר את כל בלומפילד? זה שוב פעם מניע חיצוני. זה חשוב שיהיו מניעים חיצוניים אבל אם זה נהפך לחזות הכל (רכש, תארים, משחק מול חיפה\הפועל וכו') אז צריך להבין שאנחנו בבעיה. ואנחנו בבעיה. כי המניע הפנימי לעידוד הוא חלש מאוד. ואחד המנגנונים שעוזרים ועובדים בהקשר הזה - זה לפתח שייכות וקהילתיות (ברמה האינטימית יותר זה - משפחתיות). ואז המנגנון הופך להיות פנימי. אתה תעודד לא רק מתוך מניע חיצוני אלא ממקום עמוק, אינהרנטי ופנימי.

החלק שאני לא מסכים זה החלק שבו אנחנו אומרים 'כולם אותו הדבר'. כאילו כן. כולנו אותו חרא בגדול. תרבות העידוד בישראל היא על הפרצוף. אבל בתוך זה תרבות העידוד של הפועל היא מהטובות בארץ. כמו שתרבות קניית המנויים של בית"ר היא החלשה והנמוכה בקרב הקבוצות עם הקהלים הגדולים בארץ. אי אפשר להתעלם מהתרבות שנוצרה והתבססה לאורך השנים. וכן זה מאוד קשור לאולטראס שלהם. אני מעריך בזהירות, ואני לא אומר שהיה מושלם גם אם השחקן, אבל אם השחקן ה-12 היה נושא השייכות והקהילתיות ביציע היה חזק הרבה יותר וזה היה משפיע גם על העידוד. מי שעושה היום קהילתיות ושייכות בצורה יוצאת מן הכלל זה רק אחים לסמל. אבל זה מתבטא בפעולות מיוחדות שקשורות למחוץ ליציע. ואני לא מוצא את זה חוזר ליציע בצורה של שייכות פנים קהל ואם היה ארגון שמצליח לעשות גם עידוד, תפאורות וגם קהילתיות (פאנטיקס + אחים לסמל) זה היה שובר שיוויון בשבילנו. אבל עד אז...אפשר להמשיך לפנטז. או להאשים את הקהל הרחב שיתחילו להתעורר על עצמם (מי אלה הקהל הרחב הזה)

מסכים עם כל מילה.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בכדורסל שומעים רק אותם, בכדורגל זה תלוי בתוצאה.

בגמר גביע עד הארכה שמעו בעיקר אותם ובדרבי האחרון עד האדום.

2 מהחברים הכי טובים שלי אוהדי הפועל והם אומרים לי שזוכרים מהגמר גביע והדרבים האחרונים תצוגות עידוד שלנו, זה תמיד הדשא של השכן....

כן יש לקהל שלנו דברים ללמוד מהקהל של הפועל ובמקביל לקהל של הפועל יש המון מה ללמוד מהקהל שלנו.

זה טוב שאנחנו ביקורתיים כלפי עצמנו כי זה מראה על הרצון להשתפר עוד אבל לא צריך לחפש סיסמאות בכח כדי לנסות להוכיח נקודה. 

צריך שירים יותר מקפיצים 

יותר צבע ליציע במידה ויאושר התפאורות והדגלי פריסה 

יותר טירווףף בקיצורר מבאס אותי ששער 11 הרבה פעמים חלש אבל מאמין שזה ישתנה עם הזמן מקווה מאד

חלום שלי ש11 יחזור להיות הימים היפים

5 דקות לפני, just saying said:

2 מהחברים הכי טובים שלי אוהדי הפועל והם אומרים לי שזוכרים מהגמר גביע והדרבים האחרונים תצוגות עידוד שלנו, זה תמיד הדשא של השכן....

כן יש לקהל שלנו דברים ללמוד מהקהל של הפועל ובמקביל לקהל של הפועל יש המון מה ללמוד מהקהל שלנו.

זה טוב שאנחנו ביקורתיים כלפי עצמנו כי זה מראה על הרצון להשתפר עוד אבל לא צריך לחפש סיסמאות בכח כדי לנסות להוכיח נקודה. 

בהארכה כן היה טירוף, אבל עד הגול של יוני היה שקט לגמרי. 

אולי זה קשור למבנה של בלומפילד, אבל זה מה שזכור לי.

וגם ההשוואות לקהלים אחרים בעולם קצת מצחיקה, לדעתי התרבות עידוד בארץ היא לא רעה בכלל ומשחקי עונה או דרבי למיניהם יוצרים אווירה שבאמת קשה להתחרות איתה.

יצא לי להיות במשחקים גם בדורטמונד וגם בארגנטינה וזה לגמרי מדהים אבל אתם יושבים ורואים כמה דקות מהיוטיוב וזה לא באמת 90 דקות ככה.

ברור שזה רמה מעל מה שיש בארץ אבל נשבע ששער 11 ביום של דרבי זה משהו אחר שעוד לא הרגשתי במקום אחר.

באחד המשחקים עונה שעברה (גמר גביע או 2-2 עם חיפה בפלייאוף) לא זוכר, ישבו מאחורינו כמה נערים ארגנטינאים שבאו מאיזה פרויקט תגלית או משהו בסגנון והם אמרו שהייתה אווירה משוגעת לגמרי.

נכון שזה משחק גדול ולא כל מחזור זה ככה אבל גם בחו״ל זה אותו סיפור.

לפני4 שעות , just saying said:

וגם ההשוואות לקהלים אחרים בעולם קצת מצחיקה, לדעתי התרבות עידוד בארץ היא לא רעה בכלל ומשחקי עונה או דרבי למיניהם יוצרים אווירה שבאמת קשה להתחרות איתה.

יצא לי להיות במשחקים גם בדורטמונד וגם בארגנטינה וזה לגמרי מדהים אבל אתם יושבים ורואים כמה דקות מהיוטיוב וזה לא באמת 90 דקות ככה.

ברור שזה רמה מעל מה שיש בארץ אבל נשבע ששער 11 ביום של דרבי זה משהו אחר שעוד לא הרגשתי במקום אחר.

באחד המשחקים עונה שעברה (גמר גביע או 2-2 עם חיפה בפלייאוף) לא זוכר, ישבו מאחורינו כמה נערים ארגנטינאים שבאו מאיזה פרויקט תגלית או משהו בסגנון והם אמרו שהייתה אווירה משוגעת לגמרי.

נכון שזה משחק גדול ולא כל מחזור זה ככה אבל גם בחו״ל זה אותו סיפור.

חייב להסכים גם עם החלק הזה, בלי קשר למה שנאמר כאן יש כאן אווירה מחשמלת במשחקים גדולים שנדיר ואני רואה אותה בהמון מקומות אחרים. יש כאן פוטנציאל לא נורמלי.

כשיש הרבה אנשים שרוצים להיות קרובים לאקשן אבל לא חלק מהאקשן בשילוב מחיר מנוי זול אז חלק גדול מהיציע לא יעודד מספיק ולא משנה אם יפזרו אנשי ארגון לצדדים וכו' למרות שזה דבר מבורך והלוואי וינסו בשביל לסחוף חלק קצת שכן רוצה.

אני בדעה שתן מאבק ראש בראש על האליפות אחרי רעב של כמה אליפויות שלא לקחנו האיצטדיון יבער מרוב טירוף.

בסופו של דבר זה פיקים.

כל מיני היבטים משפיעים על איכותו של קהל, אבל מעל הכל זה ארגון האוהדים שאמור לעשות סדר ולקבץ את כל היחידים ביציע לתוך משהו אחד עוצמתי.

למכבי לצערי יש ארגון אוהדים לא טוב, לכן עד שהעניין הזה לא ישתפר, לא נזכה לישועה.

לפני3 שעות , North Side said:

כל מיני היבטים משפיעים על איכותו של קהל, אבל מעל הכל זה ארגון האוהדים שאמור לעשות סדר ולקבץ את כל היחידים ביציע לתוך משהו אחד עוצמתי.

למכבי לצערי יש ארגון אוהדים לא טוב, לכן עד שהעניין הזה לא ישתפר, לא נזכה לישועה.

פששש, לראות אותך פעמיים בזמן כל כך קצר... ;)

• 4 weeks later...
1 hour ago, BRoi said:

בואו נשבור את בלומפילד היום 

היום צריך לתת הכל... הקהל של בית''ר מאוד עוצמתי כשהם נכנסים לאטרף ואין להם מה להפסיד.

עם בלומפילד מלא ובליץ על המגרש מהתחלה זה יתניע את האווירה, מקווה שיהיה אש אצלנו כי זה משחק סופר חשוב שיכול לשנות מומנטום מכל הבחינות!

מאמין שתהיה היום אווירה טובה 

שהאירגון ירים איזה תפאורה כלשיהי 

הרגשה שלי - פירו משערים 4 5 

מקווה שבצד שלנו לא יהיה כלום

לעומת מה שהיה עד עכשיו הרגיש אתמול שיפור משמעותי ,זה שהארגון הרים את התופים למרכז היציע תרם מאוד 

Just now, פנחס שוף said:

מחצית ראשונה שקט מביש

מחצית שנייה היה יותר טוב

לצערי אנחנו לא קהל חזק בעידוד

מה עושים עם הגדר המזדיינת הזאת? כאילו אתה בתוך מחנה עצורים של הצבא הרוסי

1 דקה לפני, הנדון said:

מה עושים עם הגדר המזדיינת הזאת? כאילו אתה בתוך מחנה עצורים של הצבא הרוסי

הקטע שבדרבי האחרון בכלל אנשים קפצו מ-8 עליון ל-11 ולא מהתחתון

23 דקות לפני, פנחס שוף said:

הקטע שבדרבי האחרון בכלל אנשים קפצו מ-8 עליון ל-11 ולא מהתחתון

איך אפשר לקפוץ מהעליון?

22 דקות לפני, BRoi said:

לעומת מה שהיה עד עכשיו הרגיש אתמול שיפור משמעותי ,זה שהארגון הרים את התופים למרכז היציע תרם מאוד 

גם היה הרבה יותר דגלים על כל הגוש עד למעלה, זה נראה מעולה