Jump to content

שער 11

BMTA

Recommended Posts

45 דקות לפני, Liran Antebi said:

אני אישית יכול להעיד על עצמי שיצאתי מאיזור הגוש מאז שהתחילו לשיר שיר שיש בו את המילה אונס על האישה .(מעודד משער 10 90דקות לפעמים לבד)

הארגון עסוק בעצמו ולא בקהל הגדול .

לשיר לאט ולשעמם אותנו.

לשיר שירי נוסטלגיה מוזרים שרק הם שרים

שירים שששרים לא בהתאם למשחק

משער 10 לא שומעים את התופים

ועוד מלא דברים שפשוט גורם לקהל להיות רדום

למרות כל הדברים האלה הקהל שלנו מפונק , אוהדים בשער 10 שכמעט רבים מכות בגלל שאתה עומד , עסוקים בלקלל את השחקנים שלנו , אנשי גדר שמקיזים דם כדי שיועדדו והקהל כמובן בשלו

בקיצור קהל בעייתי אבל צריך לומר את האמת לא פחות טוב מכל קהל בארץ

אני לא חלק מהארגון אבל יושב די קרוב לגוש ,מה שאתה רושם זה חצאי אמת הארגון כן מנסה לקרב אליו בשנתיים האחרונות את הקהל הרחב ,השירי נוסטלגיה שאתה מדבר עליהם באים אולי רק מתי שהעידוד מת לגמרי ויורים הכל,את שיר האונס שרים פעם ב100 שנה ואני מצטער אם יש אנשים (לא אתה) שזה תירוץ בישבילם זה תירוץ זול.כל מי שיושב ב11 בלי לעודד חלק גדול מהמשחק הוא בושה ובגללו הקהל שלנו נראה ככה

הבחירת שירים הפכה להיות מזעזעת. קורה המון ששרים שיר לא מלהיב ואז מבקיעים גול וממשיכים לשיר את אותו השיר.

האנשי גדר אוטומטית צריכים לחשוב איזה שיר יטריף עכשיו את כל האצטדיון. וזה פשוט לא נעשה.

22 דקות לפני, BRoi said:

אני לא חלק מהארגון אבל יושב די קרוב לגוש ,מה שאתה רושם זה חצאי אמת הארגון כן מנסה לקרב אליו בשנתיים האחרונות את הקהל הרחב ,השירי נוסטלגיה שאתה מדבר עליהם באים אולי רק מתי שהעידוד מת לגמרי ויורים הכל,את שיר האונס שרים פעם ב100 שנה ואני מצטער אם יש אנשים (לא אתה) שזה תירוץ בישבילם זה תירוץ זול.כל מי שיושב ב11 בלי לעודד חלק גדול מהמשחק הוא בושה ובגללו הקהל שלנו נראה ככה

אני חושב שמה שכתבתי דיי חופף למה שכתבתי או התכווונתי לכן אני מסכים איתך ב100%
במיוחד בקטע של התירוץ - גם משער 10 אפשר לעודד

27 דקות לפני, liavkola said:

הבחירת שירים הפכה להיות מזעזעת. קורה המון ששרים שיר לא מלהיב ואז מבקיעים גול וממשיכים לשיר את אותו השיר.

האנשי גדר אוטומטית צריכים לחשוב איזה שיר יטריף עכשיו את כל האצטדיון. וזה פשוט לא נעשה.

או שאתה אידיוט או שאין לך מושג

התלונות על הקצב האיטי די מצחיקות. 

זה לא כדורסל ששרים את אותם שירים מאה פעם במשחק וכמה שיותר מהר. מנסים להאט את הקצב של השירים כדי לנסות ליצור תיאום, אבל שאר האצטדיון עדיין שר כאילו רודפים אחריו.

לפי דעתי הבעיה העיקרית היא שאין מספיק אנשים בארגון שבאמת מעודדים בשביל מכבי והיום הטלפונים משפיעים לרעה!!השחקן ה12 היה מייצר קהילה היו עושים מפגשים היו מצרפים אנשים חדשים דם חדש גם ילדים בני 14 15 שיתאהבו במכבי ובעידוד!! היו עושים כל שבוע תפאורה חדשה נשארים עד מאוחר בלילה נוצרים קשרים של משפחה בין האוהדים חובה להגדיל את הארגון כדי לשפר את תרבות העידוד.

נ.ב

כמו שאמרו לפניי יציע גדול דורש מיקרופון או מגאפון כדי שגם בקצה ידעו לפני מה שרים! חלום שלי לראות את שער 11 עם מלא שלטים צהובים תפאורה ושמעודדים למען הסמל כמו פעם

לפני2 שעות , מכביסט מראשון said:

לפי דעתי הבעיה העיקרית היא שאין מספיק אנשים בארגון שבאמת מעודדים בשביל מכבי והיום הטלפונים משפיעים לרעה!!השחקן ה12 היה מייצר קהילה היו עושים מפגשים היו מצרפים אנשים חדשים דם חדש גם ילדים בני 14 15 שיתאהבו במכבי ובעידוד!! היו עושים כל שבוע תפאורה חדשה נשארים עד מאוחר בלילה נוצרים קשרים של משפחה בין האוהדים חובה להגדיל את הארגון כדי לשפר את תרבות העידוד.

נ.ב

כמו שאמרו לפניי יציע גדול דורש מיקרופון או מגאפון כדי שגם בקצה ידעו לפני מה שרים! חלום שלי לראות את שער 11 עם מלא שלטים צהובים תפאורה ושמעודדים למען הסמל כמו פעם

תקים אירגון ושלטים מה הבעיה?

אף פעם לא התחברתי לאובר ביקורת עצמית וההחמרות לאורך כל השנים

אחלה שער 11 וכמובן שתמיד דרוש שיפור אבל אין צורך בהגזמות

גם הארגון לא מושלם אבל לבקר אותו במה שקשור לעידוד השנה זו פשוט בדיחה סלחו לי

כמה יפי נפש

אז אנחנו לא בשיאס יודעים מה? רחוקים לגמרי.

אבל יש שיפור לאחרונה, וודאי במשחקי חוץ.

אגב חוץ,

בסמי עופר, הבנתי כמה הקהל שלנו יחסית בסדר במשחקי הבית.

חיפה פשוט חושך, קהל גהינום.

1 hour ago, צהוב ביציע said:

כמה יפי נפש

אז אנחנו לא בשיאס יודעים מה? רחוקים לגמרי.

אבל יש שיפור לאחרונה, וודאי במשחקי חוץ.

אגב חוץ,

בסמי עופר, הבנתי כמה הקהל שלנו יחסית בסדר במשחקי הבית.

חיפה פשוט חושך, קהל גהינום.

בידיוק. מה גם שיש אנשים מדהימים בפנאטיקס, ילדים ובוגרים. כולם נותנים את התחת 90 דקות ושלא נדבר על פעילויות מחוץ לאצטדיון. צריך לתת להם לגמרי את הריספקט שכשאתם קיללתם אחרי הפסדים הם קראו לקבוצה ונתנו להם את הגב. תתביישו.

42 דקות לפני, קובי השועל said:

בידיוק. מה גם שיש אנשים מדהימים בפנאטיקס, ילדים ובוגרים. כולם נותנים את התחת 90 דקות ושלא נדבר על פעילויות מחוץ לאצטדיון. צריך לתת להם לגמרי את הריספקט שכשאתם קיללתם אחרי הפסדים הם קראו לקבוצה ונתנו להם את הגב. תתביישו.

אותם אלה שקיללו

זה החברה שיושבים בשורות הראשונות ב 11.

הבעיות שאנשים פה מציינים זה אותם בעיות שאנשים כותבים שנה אחרי שנה.

זה נכון שכאשר יושבים בכניסות 102-103 אז פחות שומעים את התוף אני גם מתקשה כשאני יושב באיזור הזה.

מסכים לגבי הבחירת שירים שלא בהכרח מוצלחת ובגלל זה רואים לפעמים את האנשי גדר הויתקים יותר לוקחים שם פיקוד.

לגבי העניין של העידוד כמו בכל קבוצה כאשר הקבוצה נראת טוב אז גם יש עידוד יותר טוב אין מה לעשות זאת המציאות.

בנימה אישית אני יכול להגיד שאחרי שיר האונס/בא לי לזרוק… אני יושב בשקט כמה דקות. ולפני שכולם פה יגידו לי בעיה שלך אז לראות חלק מהאנשים ביציע שרים את זה ותוך כדי מסתובבים לקהל ועושים זין מוריד את החשק לעודד

זה שיש חפיפה קטנה בין מה שהארגון עושה לבין ההחלטה לא לעודד בגלל זה (שיר האונס) ממש לא אומר שזו הסיבה העיקרית לבעיות בעידוד.

יש לארגון מקום להשתפר ובמקביל יש לקהל הרחב המון מקום להשפתר, זה לא עולה אחד על השני.

אני מאמין שאנשים מהארגון קוראים פה ולוקחים לתשומת ליבם את הביקורות הענייניות אבל להתעסק פה במי יותר אשם זה מגוחך.

יש למכבי עידוד מעולה והוא לא פחות טוב מקהלים אחרים בארץ, הוא יהיה הרבה הרבה יותר טוב אם נהיה מאוחדים וכמובן כשנראה קבוצה טובה יוצר על הדשא.

יש לי חברים (לא אוהדי מכבי) שמספרים איך חיפה קהל טוב השנה וכמה הם עוצמתיים ובלה בלה וזה רק מוכיח איך הם קהל הצלחות שחייבים אליפות בשביל שידברו עליהם, כנל באר שבע שנעלמו לגמרי והפועל אין מה לדבר.

אין דבר כזה בארץ קהל גדול וטוב לטווח ארוך, יש קהלים טןבים אבל לא גדולים (נתניה,הפועל) ויש קהלים גדולים אבל מורכבים מהרבה אוהדי הצלחות שבאים עם התארים.

נכנסנו לבלומפילד המחודש אחרי אליפות ובעונה הראשונה שם פירקנו את כל היריבות וכל הדרבים וקיבלנו תחושה כזו שקהל עוצמתי של 20+ אלף אוהדים זה משהו רגיל אבל העונה הזו החזירה לנו את המציאות לפנים.

אין מספיק תרבות ספורט ואוהדי כדורגל בארץ בשביל קהלים גדולים וחזקים.

איזה שטויות ב2013 לא היה תפאנטיקס ״? וזה היה היציע הכי מפחיד בארץ(יחסי), הקהל שבע מעידוד(שנות הפיק עברו), השירים שלנו שהפכו למשעממים יציע עידוד גדול(אין מספיק אנשים שאוהבים לעודד בארץ) למעט רגעי פיק.

אין באמת פתרון לזה מי שמעודד יעודד ומי שלא יצטרף בפיק… וכמובן החולי הראשי של השנים האחרונות… פלאפוניפ באמצע משחק של אוהדים וזה רק ילך ויחריף….

3 דקות לפני, ראש הזהב said:

איזה שטויות ב2013 לא היה תפאנטיקס ״? וזה היה היציע הכי מפחיד בארץ(יחסי), הקהל שבע מעידוד(שנות הפיק עברו), השירים שלנו שהפכו למשעממים יציע עידוד גדול(אין מספיק אנשים שאוהבים לעודד בארץ) למעט רגעי פיק.

אין באמת פתרון לזה מי שמעודד יעודד ומי שלא יצטרף בפיק… וכמובן החולי הראשי של השנים האחרונות… פלאפוניפ באמצע משחק של אוהדים וזה רק ילך ויחריף….

היציע הכי מפחיד בארץ עלאק

כולה שנה שנתיים שנתנו בראש אחרי שנים קשות. אז הכל נפתח והשתחרר..

אם אתה רוצה להנחיל תרבות ולא לבנות על שנה וחצי של עידוד מטורף בגלל ריצה לאליפות (כמו שקורה היום לחיפה בדיוק אחד לאחד) אז לא יעזור רק מגפון או קונפטי או להציב צלם וידאו שיפרסם סרטונים ואז זה יפחית את הרצון של האנשים לצלם כל הזמן. זה עניין של לשנות נורמות התנהלות. ואם הנורמות ישתנו אז אנשים יהיו צמאים לעודד. 

הפאנטיקס בפרונט כי הם הארגון שלנו. לא כי הם לא טובים אלא כי אם יש מישהו שיכול לעשות שינוי זה רק הם כי הם מכתיבים את הטון ביציע לכאן ולשם. ומי שמבקש להוביל - האחריות גם עליו. ואולי בעיקר עליו. הקהל הרחב - מה זה בכלל? יש התאגדות כזאת? מה זה אומר? מישהו יכול להסביר לי? הרי יש בקהל הרחב אלפי אנשים שונים ומגוונים. איך אפשר לבוא אליהם בטענות. 

אם רוצים מהפכה ביציע - צריך הנהגה שתוביל את המהפכה. וזה בדיוק כמו כל מהפכה תרבותית שקרתה במאה השנים האחרונות. שום דבר לא מגיע סתם. יש סיבה לכל מהפכה. ובראש ובראשונה צריך ראש חץ שיסמן את המטרה וידחוף קדימה. וזה רק אבל רק ארגון ששואף להוביל את הקהל. ולכן הזרקור עליהם.

ואם הפאנטיקס לא יעשו כלום עם זה. אז לא יהיה כלום כי אין כלום. והמצב ישאר כפי שהוא. אז חבל על הזמן והאנרגיות של כולם ובעיקר על סיכומי המשחק של סוייר שכותב כל הזמן כמה הקהל שלנו חרא והוא מיואש (והוא צודק) אבל הפתרון הוא בלקחת אחריות ולעשות שינוי וזה בראש ובראשונה אצל הארגון. 

השינוי מתחיל בזה שאנשים כמו אלו שמגיבים כאן לא יחפשו איך להאשים את הארגון או כל אחד אחר

ויתרכזו קודם כל בעצמם ובחברים שבאים איתם למשחק ושיתחילו לפתוח את הפה ולעודד הפכנו לקהל מסריח שלא מעודד

ובא לראות משחק זאת האמת 

2 דקות לפני, ת"א שלנו said:

היציע הכי מפחיד בארץ עלאק

כולה שנה שנתיים שנתנו בראש אחרי שנים קשות. אז הכל נפתח והשתחרר..

אם אתה רוצה להנחיל תרבות ולא לבנות על שנה וחצי של עידוד מטורף בגלל ריצה לאליפות (כמו שקורה היום לחיפה בדיוק אחד לאחד) אז לא יעזור רק מגפון או קונפטי או להציב צלם וידאו שיפרסם סרטונים ואז זה יפחית את הרצון של האנשים לצלם כל הזמן. זה עניין של לשנות נורמות התנהלות. ואם הנורמות ישתנו אז אנשים יהיו צמאים לעודד. 

הפאנטיקס בפרונט כי הם הארגון שלנו. לא כי הם לא טובים אלא כי אם יש מישהו שיכול לעשות שינוי זה רק הם כי הם מכתיבים את הטון ביציע לכאן ולשם. ומי שמבקש להוביל - האחריות גם עליו. ואולי בעיקר עליו. הקהל הרחב - מה זה בכלל? יש התאגדות כזאת? מה זה אומר? מישהו יכול להסביר לי? הרי יש בקהל הרחב אלפי אנשים שונים ומגוונים. איך אפשר לבוא אליהם בטענות. 

אם רוצים מהפכה ביציע - צריך הנהגה שתוביל את המהפכה. וזה בדיוק כמו כל מהפכה תרבותית שקרתה במאה השנים האחרונות. שום דבר לא מגיע סתם. יש סיבה לכל מהפכה. ובראש ובראשונה צריך ראש חץ שיסמן את המטרה וידחוף קדימה. וזה רק אבל רק ארגון ששואף להוביל את הקהל. ולכן הזרקור עליהם.

ואם הפאנטיקס לא יעשו כלום עם זה. אז לא יהיה כלום כי אין כלום. והמצב ישאר כפי שהוא. אז חבל על הזמן והאנרגיות של כולם ובעיקר על סיכומי המשחק של סוייר שכותב כל הזמן כמה הקהל שלנו חרא והוא מיואש (והוא צודק) אבל הפתרון הוא בלקחת אחריות ולעשות שינוי וזה בראש ובראשונה אצל הארגון. 

אין לזה פתרון, אתה חלק מעם בסופו של דבר וככה זה בכל הליגה אין לך קבוצה אחת יוצאת מהכלל, זאת אומרת שככה או ככה לא ניתן לשנות את זה.

תן למכבי עשור בלי אליפות בלומפילד ירעד כל משחק וכל 11 יעודד, ככה זה היה וככה זה יהיה.

הפאנטיקס מנסים(גם אם לא מספיק) ועדיין זה לא משתנה, פוטנציאל בארץ יש, ואנחנו טובים גם יחסית מהרבה מקומות בעולם, הבעיה שאנחנו מסתכלים כהשוואה למקומות אחרים שהעידוד שם טיל וכאן זה לא יכול לקרות.

אני די חי בשלום עם האווירה במשחקים בארץ ולא סתם כל זר שמגיע מבחוץ מדבר רק טוב על הקהל הישראלי

בא לי לזרוק חזיז על כל אותם האלה שמאשימים את הארגון בשיר האונס כשהארגון מנסה ככל שאפשר להימנע מלשיר אותו ומנסה לקצר את השיר כמה שיותר.

ההתחלה של השיר בא מהיציע עצמו ולא מהארגון.

היו כמה וכמה פעמים שהארגון התחיל שיר למרות שהקהל היה באמצע שיר האונס.

אז להאשים את הארגון בזה ולא לשיר?

אל תשירו, צאו לנו משער 11.

השער מעודד אונס לא ? לפי הדעות שלכם. אז יאללה לגן לשער אחר, שיהיה דם חדש.

לגבי הארגון, 

1. חייבים עוד תופים

2. הארגון חייב לשים אנשי ארגון בצדדים ולמעלה

שיטריפו את הקהל.

3. חייב להבין ששער 11 גדל, הארגון צריך להתאים את עצמו לשער. חייבים מערכת הגברה.

4. לשיר אני עומד ושר היום ולא לעבור לשיר אחר. 

אתם מסונוורים מהקהל שלנו. אבל למעשה אנחנו לא מממשים רבע מהפוטנציאל שיש בקהל. אם נכיר בבעיה - נהיה הרבה יותר בכיוון של לפתור אותה.

העניין הוא לא אם הפאנטיקס הוא ארגון טוב או לא טוב. זה לא רלוונטי בכלל. 

העניין הוא נטו אם הפתרון הוא שינוי מהותי - יעני שינוי תרבותי או שינוי טכני.

שינוי טכני זה להציף את היציע בדגלים, להביא מגפון, לסדר אחרת את התופים וכו'

שינוי מהותי זה לייצר תרבות קצת אחרת. וזה כבר עניין שונה לגמרי. זה אומר לבנות קהילת אוהדים עם תחושת שייכות שרוצה לשבת בגוש ורואה ערך בעידוד. זה לעשות צעדים משמעותיים כדי לבנות נורמות וסטנדרט אחר שיגרום לאוהדים להתחבר למשהו גדול יותר חוץ מעידוד 90 דקות פעם בשבוע. זה לא מספיק כדי לייצר שייכות לאוהדים ולהטמיע נורמות אחרות. 

בכל אופן שאפו ענק לארגון על מה שהם עושים. זה לא מובן מאליו. אבל לצד זה - זה לא מספיק לרתום את שער 11 וזה בסדר. אולי זה לא היעוד והמטרה שלהם. 

דיבורים זה יפה ונחמד אבל צריך מעשים . ואני מקווה שהארגון קורא פה את התגובות ואיישם את זה בסופו של דבר… ואין ספק שאתם צודקים בכל מילה! צריך שינוי בסופו של דבר 

הפנאטיקס מתקרב להיות יותר פירמה מארגון אולטראס, כן הם מובילים את העידוד ומוציאים שירים חדשים מדי פעם אבל לדעתי האישית בלבד ההנהגה והארגון לא מה שהיו פעם והנושא של העידוד או שלא מספיק חשוב להם יותר או שזה לא ביכולתם למנף את זה מעבר למה שיש עכשיו (בין השאר אולי גם עקב תסכול מהקהל הרחב). דגלי פריסה המשטרה לקחה להם. מדי פעם עושים באנרים וקונטרות לארגונים יריבים ובעיקר מבריחים אותם בכל אצטדיון בארץ חח. לא מהם תבוא הישועה כנראה בנושא הזה. וכל פעם שנפתח פה נושא כזה ועולות אלפי הצעות שונות זה לא באמת ישנה משהו, תקבילו את הדיון פה לשיחה פרטית בין חברים בבית של אחד מהם, שום דבר ממה שאמרתם לא יקרה. 

עכשיו מה שמצחיק זה, שהחצי כח שלא מממש אפילו 50% מהפוטנציאל של הקהל שלנו עדיין שווה כוחות אם לא יותר טוב משאר הקהלים האחרים (כולל הקבוצות הגדולות). היחידים שמשתווים אלינו בנושא הזה הם אוהדי הפועל, כל השאר בררה. גם הקופים, שיכולים לשתוק 90 דקות אם הקבוצה בפיגור ואז להתעורר פתאום אחרי שכבשו שער ולגמור על עצמם איזה קהל סרבי מטורף הם. היתרון היחיד של הקופים זה במספרים (שלא שומעים...).

בואו נתמקד כולנו כל אחד בפינה שלו, תמשיכו לעודד ולשיר כמה שיותר, תנסו לסחוף את האנשים שמסביבכם ביציע. תקימו גושי עידוד אם אפשרי (כמו שאנחנו מנסים בשער 8), מעבר לזה כל הדיון פה מיותר. 

49 דקות לפני, Krishi said:

הפנאטיקס מתקרב להיות יותר פירמה מארגון אולטראס, כן הם מובילים את העידוד ומוציאים שירים חדשים מדי פעם אבל לדעתי האישית בלבד ההנהגה והארגון לא מה שהיו פעם והנושא של העידוד או שלא מספיק חשוב להם יותר או שזה לא ביכולתם למנף את זה מעבר למה שיש עכשיו (בין השאר אולי גם עקב תסכול מהקהל הרחב). דגלי פריסה המשטרה לקחה להם. מדי פעם עושים באנרים וקונטרות לארגונים יריבים ובעיקר מבריחים אותם בכל אצטדיון בארץ חח. לא מהם תבוא הישועה כנראה בנושא הזה. וכל פעם שנפתח פה נושא כזה ועולות אלפי הצעות שונות זה לא באמת ישנה משהו, תקבילו את הדיון פה לשיחה פרטית בין חברים בבית של אחד מהם, שום דבר ממה שאמרתם לא יקרה. 

עכשיו מה שמצחיק זה, שהחצי כח שלא מממש אפילו 50% מהפוטנציאל של הקהל שלנו עדיין שווה כוחות אם לא יותר טוב משאר הקהלים האחרים (כולל הקבוצות הגדולות). היחידים שמשתווים אלינו בנושא הזה הם אוהדי הפועל, כל השאר בררה. גם הקופים, שיכולים לשתוק 90 דקות אם הקבוצה בפיגור ואז להתעורר פתאום אחרי שכבשו שער ולגמור על עצמם איזה קהל סרבי מטורף הם. היתרון היחיד של הקופים זה במספרים (שלא שומעים...).

בואו נתמקד כולנו כל אחד בפינה שלו, תמשיכו לעודד ולשיר כמה שיותר, תנסו לסחוף את האנשים שמסביבכם ביציע. תקימו גושי עידוד אם אפשרי (כמו שאנחנו מנסים בשער 8), מעבר לזה כל הדיון פה מיותר. 

מסכים בגדול אבל לצערי הרב אין מה להשוות להפועל (מבחינת ארגון וגוש עידוד)

לפני1 שעה , דקסטר said:

מסכים בגדול אבל לצערי הרב אין מה להשוות להפועל (מבחינת ארגון וגוש עידוד)

חחח איזה שטויות

הארגון אוהדים שלנו לא נופל משום ארגון אחר בארץ ואף מתעלה,אנחנו הקהל היחידי בארץ שלא נותנים לו להכניס דגלי פריסה 

ותפאורות על מה אתה מדבר?

ההבדל היחיד בינינו לבין הפועל זה שבשער 5 אולי זה שאוהדים באים לעודד ובשער 11 אוהדים עומדים כמו זין כל המשחק ולא מעודדים 

8 דקות לפני, BRoi said:

חחח איזה שטויות

הארגון אוהדים שלנו לא נופל משום ארגון אחר בארץ ואף מתעלה,אנחנו הקהל היחידי בארץ שלא נותנים לו להכניס דגלי פריסה 

ותפאורות על מה אתה מדבר?

ההבדל היחיד בינינו לבין הפועל זה שבשער 5 אולי זה שאוהדים באים לעודד ובשער 11 אוהדים עומדים כמו זין כל המשחק ולא מעודדים 

יפה שאתה מתחיל ב"איזה שטויות" כשכתבתי ארגון וגוש עידוד כשבחלק השני אתה מסכים איתי לגבי העידוד.

לגבי הארגון - אני לא מדבר על תפאורות "גדולות" שזה כבר דבר נדיר שלא באשמת הארגון, שם ללא ספק מכבי בטופ. גם כשהיו קצת פחות בעיות עם המשטרה, הם כמעט בכל משחק מביאים שלט הסבר וקצת צבע ליציע בניגוד למכבי. 

דבר שני שאולי לרוב פה לא מזיז אבל לי כן וברור שאצלנו יש מיליון סיבות למה זה לא קורה - הם מגיעים גם לכדורסל 

17 דקות לפני, דקסטר said:

דבר שני שאולי לרוב פה לא מזיז אבל לי כן וברור שאצלנו יש מיליון סיבות למה זה לא קורה - הם מגיעים גם לכדורסל 

ועושים לנו בית ספר בשני הענפים מבחינת עידוד