Jump to content

שער 11

BMTA

Recommended Posts

On 22.4.2022 at 19:22, Krishi said:

אני חושב שבמשחק הזה פעם ראשונה לדעתי אשכרה שמענו חלק מהקהל שר ספציפית על ריינשרייבר עם ציון שמו המפורש. 

חבל מאוד שזה לא המשיך בקריאות של כל האצטדיון (ביציעים של מכבי) לאורך כל המשחק. אני אגב הכי מתנגד לזריקת חפצים וכל מי שזורק חפצים מבחינית הוא אידיוט גמור. אבל מה שהיה במשחק נגד ב"ש היה פשוט הבעת תסכול שהתפרץ אחרי שנים של קיפוח. ו-וואלה איפשהו עמוק בפנים קצת קיוויתי שהמשחק יתפוצץ, כי אולי זה היה מעלה שיח כלשהו, אולי זה היה טיפה מזיז למישהו משהו. לא הגיוני שאנחנו המועדון הכי גדול בארץ עם הכי הרבה אוהדים בארץ אבל גם עם הכי פחות השפעה על מה שקורה בהתאחדות ובאיגוד המושחתים האלה. כל פעם עושים קמפיינים שקריים נגדנו כאילו אנחנו נהנים מטעויות שיפוט בעוד שבמציאות זה פשוט הפוך לגמרי וכולם משתפים פעולה ורק אנחנו סובלים.

צריך להמשיך עם הקריאות האישיות, שהיד שלו תרעד כל פעם שירצה לשים משרוקית. מבחינתי גם לחכות להם בסיום המשחק לצעוק עליהם. שיפחדו ויצאו בחסות המשטרה.

לא צריך להפעיל אלימות או משהו כזה, מספיק שתעשה להם הפגנה על הראש בכל מקום שהם נמצאים בו, ביציאה מהמגרש, מתחת לבית, במגרש עצמו. והם יחשבו פעמיים לפני שהם יחליטו נגדנו החלטות תמוהות והזויות.

אם המועדון לא עושה כלום האוהדים צריכים להתחיל לעשות. 

אני אגב עד עכשיו מחכה לתגובת האיגוד על הטעויות שלו במשחק גדנו שכוללות לפחות איזה 2 פנדלים וכרטיסים אדומים. ברור לי שלא יהיה כלום גם. אולי אחרי החג איזו הודעה לקונית שכמובן מצדיקה את השופט וגם זה בספק. אם זה היה החלטה לטובתנו כבר באותו יום היו יוצאים דיווחים, כמו שהם ידעו מצוין גם לעשות בחצי גמר הראשון של החיפאים ולהצדיק את הכרטיס האדום של תורג'מן.

יפה כתבת

גם אם היו זורקים על השחקנים אבנים ולא כוסות שתייה מפלסטיק (וקליפר וואו) זה עדיין היה בושה להציב את הרשת המסריחה הזאת. אפשר לחשוב שזו הבעייה היחידה של הכדורגל פה ולא מנהלת שבדרך קבע נוהגת להתעלל באוהדים שלה בשעות משחקים/תחבורה ועונשים קולקטיבים מפגרים. מאחל להם שיישרפו להם את הרשת בפעם הראשונה שהם מתקינים אותה.

צטט

התוכנית להצבת רשתות באצטדיונים יוצאת לפועל

לאור ריבוי השלכות החפצים, המנהלת החליטה על הצבת הרשתות ביציעים הבעייתיים ומחכה לאישור משרד הכלכלה. משלחת צפויה לצאת לטורקיה כדי ללמוד בנושא

למי שמעדיף לא להיכנס לכתבה… 

איזה כיף יהיה להיות בכלוב.

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic