Jump to content

שער 11

BMTA

Recommended Posts

תודה לכל מי שזרק חפצים למגרש על השוער המסריח שלהם שמבזבז זמן עושה הצגות ובסוף יובא עוד מקבל צהוב.   תודה שיש אוהדים שעוד אכפת להם ממצב הקבוצה. שהשופטים מחרבנים עלינו.   כי את השחקנים וההנהלה שלנו זה לא מעניין.  תודה שער11

לפני2 שעות , תחיית המתים said:

תודה לכל מי שזרק חפצים למגרש על השוער המסריח שלהם שמבזבז זמן עושה הצגות ובסוף יובא עוד מקבל צהוב.   תודה שיש אוהדים שעוד אכפת להם ממצב הקבוצה. שהשופטים מחרבנים עלינו.   כי את השחקנים וההנהלה שלנו זה לא מעניין.  תודה שער11

אין ספק שאתה אוהד בוגר, שחושב על טובת הקבוצה…

איזה מגניב זה להיות פנאט אה?

4 דקות לפני, Mentel said:

אין ספק שאתה אוהד בוגר, שחושב על טובת הקבוצה…

איזה מגניב זה להיות פנאט אה?

כשהשחקנים וההנהלה מפקירים את המועדון טוב שיש את האוהדים שנשכבים בשבילנו על הגדר.  תודה 

Just now, תחיית המתים said:

לפחות למישהו אכפת מהקבוצה.  

ככה מראים אכפתיות לקבוצה? שבמשחק הבא יסגרו לך את היציע ולא תוכל לתמוך בקבוצה?

אתה חושב שהשחקנים של מכבי ראו אוהדים זורקים דברים למגרש ואמרו ״וואלה האוהדים האלה פנאטים אחושרמוטה, חייבים להילחם בשבילם״?

רק רע זה גורם, הקבוצה בפיגור ואתם מעכבים את המשחק ונותנים לגיטימציה לבזבוז זמן.

לא מבין איך אפשר לחשוב שזה יכול להשפיע בצורה חיובית איכשהו!

השחקנים לא מתאמצים אז זה סבבה לזרוק מצתים וכוסות על השוער של היריב - ממש טענה הבאתם פה.

מקווה שיתחילו לשלוף אנשים מהיציע ולתת להם קנסות אחד אחד ואיזו תביעה יפה ככה ממכבי עצמם.

יש מצלמות מה אתם דואגים, מכבי כבר הרחיקו אוהדים שזרקו נגד פסו ואמרו שהם יקבלו תביעה ואת הקנס הזורקים ישלמו.

זה גם מה שיהיה פה.

רק נקווה שבית הדין יתחשב במאמצים של ההנהלה ואין שום סיבה להעניש את כל 11 כשיודעים מי האוהדים שזרקו ומטפלים בהם.

לפני3 שעות , תחיית המתים said:

יש עוד דרכים לא פחות טובות

פעם הבאה פשוט להפסיק לשיר למכבי ולהתחיל לשיר נגדו את מיטב הלהיטים 

בן זונה *הכנס שם אמא*, *הכנס שם דודה*, כושל*הכנס שם אחות*

ושלא תבינו לא נכון באופן כללי אני נגד שירה פרסונלית לשחקן יריב

אבל במידה ושחקן יוצא נגדנו אנחנו צריכים לעשות לו את המוות 

לוקח 3 דק בגוגל לבדוק שם של בן אדם בטח מפורסמים כמו שחקני כדורגל 

גם אנחנו יכולים לייצר תקדים 

בפעם הבאה שמהדורת חדשות תפתח ב"30 דק של מקהלת שירים נגד אמו של דני עמוס" אף שוער לא יעשה את זה שוב 

1 hour ago, Mentel said:

ככה מראים אכפתיות לקבוצה? שבמשחק הבא יסגרו לך את היציע ולא תוכל לתמוך בקבוצה?

אתה חושב שהשחקנים של מכבי ראו אוהדים זורקים דברים למגרש ואמרו ״וואלה האוהדים האלה פנאטים אחושרמוטה, חייבים להילחם בשבילם״?

רק רע זה גורם, הקבוצה בפיגור ואתם מעכבים את המשחק ונותנים לגיטימציה לבזבוז זמן.

לא מבין איך אפשר לחשוב שזה יכול להשפיע בצורה חיובית איכשהו!

לא אחי. ממש לא. זה לא עניין של מתאמצים או לא זה הרבה מעבר לכך. זה לשבת על השופט על כל שריקה נגדנו זה לללחוץ על בזבוזי הזמן זה להתנפל על השופט בפנדל על בלטקסה שילך לואר. זה התשוקה לניצחון להראות את המחויבות שלך. הדברים האלה פשוט יוצרים תסכול אצל האוהדים שמצטברים כל העונה. כשאתה מרגיש שמזיינים אותך ואתה נשאר לבד במערכה מול איגוד השופטים ומול בזבוזי הזמן. אז פשוט הכל התפרץ החוצה עם גלזר השוער, השיפוט המכור במשחק האחרון ויחד עם העובדה שהקהל הפנים שנגמרה העונה.  זה לא שעכשיו פתאום השחקנים התאמצו אלא פשוט אקט של תסכול שבא להראות שהגיעו מים עד נפש ואנחנו לא מוכנים לסבול עוד.

לפני3 שעות , תחיית המתים said:

לא אחי. ממש לא. זה לא עניין של מתאמצים או לא זה הרבה מעבר לכך. זה לשבת על השופט על כל שריקה נגדנו זה לללחוץ על בזבוזי הזמן זה להתנפל על השופט בפנדל על בלטקסה שילך לואר. זה התשוקה לניצחון להראות את המחויבות שלך. הדברים האלה פשוט יוצרים תסכול אצל האוהדים שמצטברים כל העונה. כשאתה מרגיש שמזיינים אותך ואתה נשאר לבד במערכה מול איגוד השופטים ומול בזבוזי הזמן. אז פשוט הכל התפרץ החוצה עם גלזר השוער, השיפוט המכור במשחק האחרון ויחד עם העובדה שהקהל הפנים שנגמרה העונה.  זה לא שעכשיו פתאום השחקנים התאמצו אלא פשוט אקט של תסכול שבא להראות שהגיעו מים עד נפש ואנחנו לא מוכנים לסבול עוד.

ולמרות כל התסכול על כל העונה הזאת, עדיין לא שכנעת אותי אית זה קשור לזריקת חפצים לדשא!

תסכול יכול לבוא לידי ביטוי בצעקות נגד ההנהלה, השחקנים, הצוות המקצועי, השופט….למה לפגוע בסיכוי של הקבוצה שלך לנצח?

וכל מה שאמרת לא מסביר למה היו זריקות חפצים לאורך חלקים גדולים העונה, גם שהיינו רצף של 7 נצחונות רצופים או ששיחקנו באירופה

לפני9 שעות , Mentel said:

ולמרות כל התסכול על כל העונה הזאת, עדיין לא שכנעת אותי אית זה קשור לזריקת חפצים לדשא!

תסכול יכול לבוא לידי ביטוי בצעקות נגד ההנהלה, השחקנים, הצוות המקצועי, השופט….למה לפגוע בסיכוי של הקבוצה שלך לנצח?

וכל מה שאמרת לא מסביר למה היו זריקות חפצים לאורך חלקים גדולים העונה, גם שהיינו רצף של 7 נצחונות רצופים או ששיחקנו באירופה

המשחק כבר היה גמור לא היה לנו שום סיכוי לחזור למשחק.  אני לא מצדיק זריקת חפצים ומסכים שזה מעשה ברברי בטח מתנגד לזריקת חפצים נגד פ.ס.ו אבל תסכים איתי גם שבמהלך העונה זה היה נקודתי וכאן הייתה פשוט התפרצות זעם של המון אוהדים שאני לא זוכר שנים

לפני17 שעות , תחיית המתים said:

אההה זה מתסכול?

שכנעת אותי.

ילד לומד בגן שגם שהוא מתוסכל זה לא נותן לו לגיטימציה לעשות מה שהוא רוצה.

מניח שרוב המתוסכלים ביציע עברו את גן חובה.

32 דקות לפני, kutomer said:

אההה זה מתסכול?

שכנעת אותי.

ילד לומד בגן שגם שהוא מתוסכל זה לא נותן לו לגיטימציה לעשות מה שהוא רוצה.

מניח שרוב המתוסכלים ביציע עברו את גן חובה.

תסכול מצטבר של שנתיים שהתפרץ. ולא בא לשכנע אותך. אני גם לא זרקתי חפצים אבל הלכתי לראשונה בדקה ה88 הבייתה בתור מחאה על מצב הקבוצה. 

41 דקות לפני, תחיית המתים said:

תסכול מצטבר של שנתיים שהתפרץ. ולא בא לשכנע אותך. אני גם לא זרקתי חפצים אבל הלכתי לראשונה בדקה ה88 הבייתה בתור מחאה על מצב הקבוצה. 

אין בעיה, יש הבדל גדול בין לצאת דקה 88 ממשחק לבין לזרוק חפצים.

אחד היא מחאה לגיטימית אם כי אני לא תומך בה, השני זה פריקת עצבים של קוף.

עריכה:

חייב להסביר רגע למה זה כל כך מרגיז אותי, המשחק מול פסו היה תקדים שהיה ברור שמיד יחפשו לקיים גם בארץ.

הדבר הבא הוא לא עצירת משחק אלא פיצוץ המשחק להפסד טכני, זה באוויר, לא חסרים שופטים בארץ שרק מחפשים לקיים את התקדים הזה.

ואם כבר מדברים על תקדים מה יותר טוב מאשר לקיים אותו על הגב שלנו בשביל ללמד את כולם לקח.

שמרו את החפצים שלכם בכיסים.

לפני2 שעות , kutomer said:

אין בעיה, יש הבדל גדול בין לצאת דקה 88 ממשחק לבין לזרוק חפצים.

אחד היא מחאה לגיטימית אם כי אני לא תומך בה, השני זה פריקת עצבים של קוף.

עריכה:

חייב להסביר רגע למה זה כל כך מרגיז אותי, המשחק מול פסו היה תקדים שהיה ברור שמיד יחפשו לקיים גם בארץ.

הדבר הבא הוא לא עצירת משחק אלא פיצוץ המשחק להפסד טכני, זה באוויר, לא חסרים שופטים בארץ שרק מחפשים לקיים את התקדים הזה.

ואם כבר מדברים על תקדים מה יותר טוב מאשר לקיים אותו על הגב שלנו בשביל ללמד את כולם לקח.

שמרו את החפצים שלכם בכיסים.

העונה כבר גמורה אז היינו מפסידים טכני לא היה קורה כלום

האמת שאני פחות מסכים עם זריקת חפצים למגרש כי באמת שזה לא נותן כלום, מצד שני, לשיר לשופט שהוא אדום ושהוא הולך למות היום, גם לא נותן כלום. 

השופטים זורקים עלינו זין, אין אפילו בדיקה אמיתית על מצבים.

זה נראה שבגלל שכמה אוהדים של קבוצות אחרות בכו שהשופטים שלנו אז הם עושים הכל בשביל להראות שזה לא המצב.

(זה לא קשור ליכולת הגרועה של השחקנים העונה ושהם לא מצליחים לפתח התקפה עם שני פסים בחצי של היריבה).

מן הסתם, אין לי פתרון להציע מעכשיו לעכשיו אבל משהו חייבים לעשות וזה חייב להיות מחוץ לפורום.

אני חושב שבמשחק הזה פעם ראשונה לדעתי אשכרה שמענו חלק מהקהל שר ספציפית על ריינשרייבר עם ציון שמו המפורש. 

חבל מאוד שזה לא המשיך בקריאות של כל האצטדיון (ביציעים של מכבי) לאורך כל המשחק. אני אגב הכי מתנגד לזריקת חפצים וכל מי שזורק חפצים מבחינית הוא אידיוט גמור. אבל מה שהיה במשחק נגד ב"ש היה פשוט הבעת תסכול שהתפרץ אחרי שנים של קיפוח. ו-וואלה איפשהו עמוק בפנים קצת קיוויתי שהמשחק יתפוצץ, כי אולי זה היה מעלה שיח כלשהו, אולי זה היה טיפה מזיז למישהו משהו. לא הגיוני שאנחנו המועדון הכי גדול בארץ עם הכי הרבה אוהדים בארץ אבל גם עם הכי פחות השפעה על מה שקורה בהתאחדות ובאיגוד המושחתים האלה. כל פעם עושים קמפיינים שקריים נגדנו כאילו אנחנו נהנים מטעויות שיפוט בעוד שבמציאות זה פשוט הפוך לגמרי וכולם משתפים פעולה ורק אנחנו סובלים.

צריך להמשיך עם הקריאות האישיות, שהיד שלו תרעד כל פעם שירצה לשים משרוקית. מבחינתי גם לחכות להם בסיום המשחק לצעוק עליהם. שיפחדו ויצאו בחסות המשטרה.

לא צריך להפעיל אלימות או משהו כזה, מספיק שתעשה להם הפגנה על הראש בכל מקום שהם נמצאים בו, ביציאה מהמגרש, מתחת לבית, במגרש עצמו. והם יחשבו פעמיים לפני שהם יחליטו נגדנו החלטות תמוהות והזויות.

אם המועדון לא עושה כלום האוהדים צריכים להתחיל לעשות. 

אני אגב עד עכשיו מחכה לתגובת האיגוד על הטעויות שלו במשחק גדנו שכוללות לפחות איזה 2 פנדלים וכרטיסים אדומים. ברור לי שלא יהיה כלום גם. אולי אחרי החג איזו הודעה לקונית שכמובן מצדיקה את השופט וגם זה בספק. אם זה היה החלטה לטובתנו כבר באותו יום היו יוצאים דיווחים, כמו שהם ידעו מצוין גם לעשות בחצי גמר הראשון של החיפאים ולהצדיק את הכרטיס האדום של תורג'מן.

לפני13 שעות , Krishi said:

אני חושב שבמשחק הזה פעם ראשונה לדעתי אשכרה שמענו חלק מהקהל שר ספציפית על ריינשרייבר עם ציון שמו המפורש. 

חבל מאוד שזה לא המשיך בקריאות של כל האצטדיון (ביציעים של מכבי) לאורך כל המשחק. אני אגב הכי מתנגד לזריקת חפצים וכל מי שזורק חפצים מבחינית הוא אידיוט גמור. אבל מה שהיה במשחק נגד ב"ש היה פשוט הבעת תסכול שהתפרץ אחרי שנים של קיפוח. ו-וואלה איפשהו עמוק בפנים קצת קיוויתי שהמשחק יתפוצץ, כי אולי זה היה מעלה שיח כלשהו, אולי זה היה טיפה מזיז למישהו משהו. לא הגיוני שאנחנו המועדון הכי גדול בארץ עם הכי הרבה אוהדים בארץ אבל גם עם הכי פחות השפעה על מה שקורה בהתאחדות ובאיגוד המושחתים האלה. כל פעם עושים קמפיינים שקריים נגדנו כאילו אנחנו נהנים מטעויות שיפוט בעוד שבמציאות זה פשוט הפוך לגמרי וכולם משתפים פעולה ורק אנחנו סובלים.

צריך להמשיך עם הקריאות האישיות, שהיד שלו תרעד כל פעם שירצה לשים משרוקית. מבחינתי גם לחכות להם בסיום המשחק לצעוק עליהם. שיפחדו ויצאו בחסות המשטרה.

לא צריך להפעיל אלימות או משהו כזה, מספיק שתעשה להם הפגנה על הראש בכל מקום שהם נמצאים בו, ביציאה מהמגרש, מתחת לבית, במגרש עצמו. והם יחשבו פעמיים לפני שהם יחליטו נגדנו החלטות תמוהות והזויות.

אם המועדון לא עושה כלום האוהדים צריכים להתחיל לעשות. 

אני אגב עד עכשיו מחכה לתגובת האיגוד על הטעויות שלו במשחק גדנו שכוללות לפחות איזה 2 פנדלים וכרטיסים אדומים. ברור לי שלא יהיה כלום גם. אולי אחרי החג איזו הודעה לקונית שכמובן מצדיקה את השופט וגם זה בספק. אם זה היה החלטה לטובתנו כבר באותו יום היו יוצאים דיווחים, כמו שהם ידעו מצוין גם לעשות בחצי גמר הראשון של החיפאים ולהצדיק את הכרטיס האדום של תורג'מן.

מסכים עם הכל, אבל כאן בדיוק נכנסת אוזלת היד של ההנהלה שלנו. כבר בחמישי בבוקר הייתה צריכה לצאת הודעה רישמית של המועדון שאנחנו דורשים הודעה של איגוד השופטים מה לדעתם קרה שם? הבהרות? וכמובן הודעה שבאמת ניסינו ושתקנו אבל ריינשרייבר ואדלר לא יכולים לשפוט אותנו יותר בדיוק כמו שבן אברהם לא שופט אותנו יותר (רק הפוך)

לפני2 שעות , אליהו_הנביא said:

מסכים עם הכל, אבל כאן בדיוק נכנסת אוזלת היד של ההנהלה שלנו. כבר בחמישי בבוקר הייתה צריכה לצאת הודעה רישמית של המועדון שאנחנו דורשים הודעה של איגוד השופטים מה לדעתם קרה שם? הבהרות? וכמובן הודעה שבאמת ניסינו ושתקנו אבל ריינשרייבר ואדלר לא יכולים לשפוט אותנו יותר בדיוק כמו שבן אברהם לא שופט אותנו יותר (רק הפוך)

יתרה מכך, אביעד שילוח אתם זוכרים? זה שלא רק פנדל בטרנר במשחק הראשון עם היד של ויטור והמציא אדום לחוזז במשחק נגד הפועל ירושליים בטדי. מסתבר שהבחור במקור בקריות ואוהד מכבי חיפה שרוף עוד מהתיכון. אבל אף אחד לא מדבר על זה אז זה לא יימנע ממנו להשתבץ אלינו עונה הבאה ולזיין לנו את הצורה במכוון.

1 hour ago, car.garsia said:

יתרה מכך, אביעד שילוח אתם זוכרים? זה שלא רק פנדל בטרנר במשחק הראשון עם היד של ויטור והמציא אדום לחוזז במשחק נגד הפועל ירושליים בטדי. מסתבר שהבחור במקור בקריות ואוהד מכבי חיפה שרוף עוד מהתיכון. אבל אף אחד לא מדבר על זה אז זה לא יימנע ממנו להשתבץ אלינו עונה הבאה ולזיין לנו את הצורה במכוון.

העלתי את זה כמה פעמים. זה גם השופט ששלף אדום לאלמוג כי אלמוג שם עליו את היד.

52 דקות לפני, פנחס שוף said:

העלתי את זה כמה פעמים. זה גם השופט ששלף אדום לאלמוג כי אלמוג שם עליו את היד.

נכון, שחכתי מזה, ראיתי כתבה בערוץ הספורט שמסכמת טעיות שופטים מתחילת העונה ובכלל לא התייחסו למשחק הזה, מטורף כמה הם מעוותים את המציאות

תמשיכו לבכות על הקהל ולדרוש עונשים לאוהדים יא סמרטוטים קודם תבואו בטענות לברק יצחקי וכל הזבלות שמנהלים את המועדון שלנו ולא אכפת להם שכל השופטים פה מזיינים אותנו בתחת לא האוהדים זו הבעיה של מכבי ולא בגלל שזרקו חפצים נראנו כמו פח אשפה כל העונה אלא רק בגלל שלגולדאהר וברק יצחקי לא אכפת לסיים מקום 3 מבחינתם זו הצלחה כנראה 

קהל של קוקסינלים יש לנו לא פלא שהעידוד אצלנו כזה מסריח וככה הקבוצה נראית כי המועדון יודע שיש אוהדים שיספגו ניהול כושל כמו רכש דקה 90 לדוגמא בכל שנה ועדיין הקהל יהיה בשקט 

לא הבנתי איך ברק יצחקי הליצן הזה מנהל מקצועי שלנו אחרי ששנים אפילו מאמן ישראלי לא מביאים 

לגבי זה ששרו לשופט בשמו הפרטי הייתי בין הבודדים ב 8 ששרו את זה ועצוב שזה ככה.

זה פעם ראשונה שאני לא יושב ב 11 מאז האליפות של סוזה ואת האמת שהיה מביך לראות את מה שהיה שם עם גלזר (שלנו) ויותר את התשובות של אנשים.

״אפחד לא יותר גדול מהמועדון נשרוק בוז לכל השחקנים״

״הם לא נמני״

נו באמת אם נמני היה אומר לאלה שזרקו להפסיק הם היו עושים מעשה ציד ביציע אחרי אנשים אחרים שזורקים

לפני2 שעות , BRoi said:

תמשיכו לבכות על הקהל ולדרוש עונשים לאוהדים יא סמרטוטים קודם תבואו בטענות לברק יצחקי וכל הזבלות שמנהלים את המועדון שלנו ולא אכפת להם שכל השופטים פה מזיינים אותנו בתחת לא האוהדים זו הבעיה של מכבי ולא בגלל שזרקו חפצים נראנו כמו פח אשפה כל העונה אלא רק בגלל שלגולדאהר וברק יצחקי לא אכפת לסיים מקום 3 מבחינתם זו הצלחה כנראה 

קהל של קוקסינלים יש לנו לא פלא שהעידוד אצלנו כזה מסריח וככה הקבוצה נראית כי המועדון יודע שיש אוהדים שיספגו ניהול כושל כמו רכש דקה 90 לדוגמא בכל שנה ועדיין הקהל יהיה בשקט 

לא הבנתי איך ברק יצחקי הליצן הזה מנהל מקצועי שלנו אחרי ששנים אפילו מאמן ישראלי לא מביאים 

מה הקשר בין ברק יצחקי ללזרוק מצית

למגרש?

מבין את התסכול, תאמין לי שאני מתוסכל כמוך. 

אבל יש מחאה שרק מזיקה ויש מחאה אפקטיבית.

רוצה מחאה אפקטיבית? תתלה שלט בקרית שלום/באצטדיון. תיכנס למשחק דקה 15/תלבש חולצה שחורה.

רוצה מחאה מזיקה? תזרוק כוס קולה למרגש ותקלל את כל העולם