Jump to content

שער 11

BMTA

Recommended Posts

25 דקות לפני, BRoi said:

אוהדים גברים טוב מאוד כל מה שקרה יש גבול לכמה אפשר לחרבן עלינו מועדון של סמרטוטים במקום שישלחו מכתבים על שופטים כמו קבוצות אחרות ויעשו רעש

זה לא גברים, גבר היה מי שהיה לוקח סיכון ויורד לפוצץ לריינשרייבר את הפרצוף, למשל.

להתחבא מאחורי ההמון ולזרוק חפצים זה הכי פחדני שיש וזה פוגע רק בקבוצה; פוגע בה באותו רגע כי זה מבזבז זמן והורס מומנטום ופוגע בה בעתיד כלכלית.

3 דקות לפני, Saar said:

זה לא גברים, גבר היה מי שהיה לוקח סיכון ויורד לפוצץ לריינשרייבר את הפרצוף, למשל.

להתחבא מאחורי ההמון ולזרוק חפצים זה הכי פחדני שיש וזה פוגע רק בקבוצה; פוגע בה באותו רגע כי זה מבזבז זמן והורס מומנטום ופוגע בה בעתיד כלכלית.

הגיעו מים עד נפש. אין מה לעשות. האוהדים הוציאו את הזעם.

נגד פסוו ובשאר המשחקים רציתי להרביץ לאותם אוהדים שזרקו חפצים. היום אני לא יכול לבוא בטענות אליהם. כשההנהלה כל כך חלשה וזה ברור שהיא לא תטפל בביזיון של השופט מה נשאר? אנשים איבדו את זה מתוך זעם ותסכול. 

בכל מקרה נחטוף את העונש על משחקים בעונה הזאת וגם ככה היא גמורה. מקווה שזה לא יחזור. 

אמרתי כבר, אני נגד זריקת חפצים, אבל המועדון לא ניסה לעשות כלום עם זה שאסור לו בחיים לשפוט אותנו, שום מכתב שום כלום, 6 שנים הוא מאכיל אותנו חרא ואנחנו שותקים

אוהדים גברים?!באמת? כשנקבל שניים שלושה רדיוסים בגלל זה מקווה שכולם יהיו מספיק גברים לבוא לטדי או לבני ולא ישארו לשפשף בבית. אני גם מקווה שהם יהיו מספיק גברים לקבל את הרשת שתקום להם על הפנים (ובינינו במחזור ארבע כבר הייתה צריכה להיות אחת כזאת)

יצא לי יש כאילו כבשנו גול בפגיעה של הקליפר בראש מונגול של גלזר. לא יכול לבוא בטענות לאף אחד, לא זוכר תסכול כזה המון זמן.

אתם מדברים פה על מומנטום שנעצר ובזבוז זמן כאילו ישבנו להם על השער והם לא היו יותר קרובים לרביעי מאשר אנחנו לצמק.

41 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

יצא לי יש כאילו כבשנו גול בפגיעה של הקליפר בראש מונגול של גלזר. לא יכול לבוא בטענות לאף אחד, לא זוכר תסכול כזה המון זמן.

אתם מדברים פה על מומנטום שנעצר ובזבוז זמן כאילו ישבנו להם על השער והם לא היו יותר קרובים לרביעי מאשר אנחנו לצמק.

ההתנהגות הזאת של האוהדים סגרה את המשחק סופית כשמכבי ניסתה לתקוף. 0 קלאס ל"אוהדים" שזרקו כוסות, אולי כמה רדיוסים ילמדו אותם

לפני6 שעות , אליהו_הנביא said:

אוהדים גברים?!באמת? כשנקבל שניים שלושה רדיוסים בגלל זה מקווה שכולם יהיו מספיק גברים לבוא לטדי או לבני ולא ישארו לשפשף בבית. אני גם מקווה שהם יהיו מספיק גברים לקבל את הרשת שתקום להם על הפנים (ובינינו במחזור ארבע כבר הייתה צריכה להיות אחת כזאת)

שנקבל 10 רדיוסים ושיקומו 600 רשתות אם צריך

לא זכור לי שראיתי במשחקים האחרונים אף שחקן מתאבד על המגרש \ שורף את הדשא \ יורץ לגליץ או נלחם יתר על המידה

מבזים אותך ואתה ממשיך לתת גב 90 דקות מהיציע ולהגיע לכל חור שרק צריך (וכן, נמשיך לתת גב ותאמין לי שכולם יהיו מספיק גברים לבוא לטדי או לסמי או לנסוע לדוחא בשבת שכבר אין על מה לשחק)

רוצה להתבזות בדרבי נסיך? לא נראה לי

חלאס, יש גבול

זעזוע ומהר

21 דקות לפני, ניר ג. said:

שנקבל 10 רדיוסים ושיקומו 600 רשתות אם צריך

לא זכור לי שראיתי במשחקים האחרונים אף שחקן מתאבד על המגרש \ שורף את הדשא \ יורץ לגליץ או נלחם יתר על המידה

מבזים אותך ואתה ממשיך לתת גב 90 דקות מהיציע ולהגיע לכל חור שרק צריך (וכן, נמשיך לתת גב ותאמין לי שכולם יהיו מספיק גברים לבוא לטדי או לסמי או לנסוע לדוחא בשבת שכבר אין על מה לשחק)

רוצה להתבזות בדרבי נסיך? לא נראה לי

חלאס, יש גבול

זעזוע ומהר

ואתה חושב שזה יעזור? הרי מראש הזריקה לא הייתה כדי לעורר את השחקנים, היא הרי רק מפריעה למשחק. זה מראש היה תסכול נגד השופט ונגד גלזר הקוקסינל שכל שניה נשכב. אגב לא יודע מי זה כולל, אני מוכן לשים כסף שלסכנין לא יגיעו יותר מ500 (ובתכלס אני חושב שיגיעו אפילו פחות)

11 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

ואתה חושב שזה יעזור? הרי מראש הזריקה לא הייתה כדי לעורר את השחקנים, היא הרי רק מפריעה למשחק. זה מראש היה תסכול נגד השופט ונגד גלזר הקוקסינל שכל שניה נשכב. אגב לא יודע מי זה כולל, אני מוכן לשים כסף שלסכנין לא יגיעו יותר מ500 (ובתכלס אני חושב שיגיעו אפילו פחות)

לא בעד זריקת חפצים למגרש 

אבל התסכול היה מוצדק ב100% 

משתינים עלינו בקשת שם בהתאחדות, החלטה אחרי החלטה. מתישהו מתוך 20 אלף אוהדים יהיו כאלו שיגיבו בצורה כזאת(שהיא לא כזאת קיצונית, בואו...  חיפה הלכו עם מקלות להרביץ לבנאדם אחד על כלום) 

לפני7 שעות , זילבר said:

ההתנהגות הזאת של האוהדים סגרה את המשחק סופית כשמכבי ניסתה לתקוף. 0 קלאס ל"אוהדים" שזרקו כוסות, אולי כמה רדיוסים ילמדו אותם

0 קלאס לשחקנים שהיו רכים וזרקו זין על 18 אלף אוהדים שהגיעו אתמול, לא נתנו מקסימום ולא נעליים, אסופת הריג׳נים העלובה של ב״ש לא התאמצו אפילו לנצח, היו ראשונים לכל כדור כולל אלה שיצאו מרגליים של שחקני מכבי , אתה מדבר איתי על קלאס? הקלאס ב4 שקל הזה נותן לגיטימציה לכל שופט בליגה לזיין אותנו שבוע אחרי שבוע בלי מענה. טוב מאוד שזה התפוצץ גם אם זה יעלה בסגירת 11 וברדיוסים, המצב הקיים לא יכול להימשך.

לפני9 שעות , BRoi said:

אוהדים גברים טוב מאוד כל מה שקרה יש גבול לכמה אפשר לחרבן עלינו מועדון של סמרטוטים במקום שישלחו מכתבים על שופטים כמו קבוצות אחרות ויעשו רעש

ווי ווי גברים על מלא!
השאלה היא אם המועדון מקבל קנס ותובע את אותם אוהדים על סמך צילומי וידאו, אם הם יהיו גברים גם בבית המשפט ויגידו כן זה שלי אני זרקתי בואו בטענות אלינו, או שהם יחרבנו במכנסיים וינסו להתחבא בתוך הכיס העמוק של מיץ' גולדהאר כמו ילדי כאפות מבוהלים

1 דקה לפני, סיריל מקנאקי said:

ווי ווי גברים על מלא!
השאלה היא אם המועדון מקבל קנס ותובע את אותם אוהדים על סמך צילומי וידאו, אם הם יהיו גברים גם בבית המשפט ויגידו כן זה שלי אני זרקתי בואו בטענות אלינו, או שהם יחרבנו במכנסיים וינסו להתחבא בתוך הכיס העמוק של מיץ' גולדהאר כמו ילדי כאפות מבוהלים

שהמועדון קודם יתבע את הצוות המקצועי והשחקנים הליצנים שהיו אתמול על הדשא ונראו כמו בני יהודה ולא מכבי תל אביב ואחרי זה יתחיל לעשות רעש תקשורתי כמו שקבוצת אחרות יודעות לעשות נגד שופטים שמזיינים אותם פעם אחר פעם 

1 דקה לפני, BRoi said:

שהמועדון קודם יתבע את הצוות המקצועי והשחקנים הליצנים שהיו אתמול על הדשא ונראו כמו בני יהודה ולא מכבי תל אביב ואחרי זה יתחיל לעשות רעש תקשורתי כמו שקבוצת אחרות יודעות לעשות נגד שופטים שמזיינים אותם פעם אחר פעם 

טוב אחי, המועדון יתבע את הצוות המקצועי. 

עכשיו אם נדבר רגע כמו אנשים בוגרים, היה אפשר להתארגן לקבוצה ענקית וללכת להפגין בקרית שלום. היה לזה פי כמה וכמה יותר אפקט, המועדון היה מרגיש את זה על הראש שלו - וכל זה היה בחינם, בלי לזיין את גולדהאר עם עוד קנסות, ובלי לזיין את החברים האוהדים עם משחקי רדיוס.

אבל ללכת להפגין בקרית שלום לוקח זמן ומאמץ, אפשר לשחק בפלייסטישן בבית בזמן הזה, למה להתאמץ - הוא כבר במגרש, והוא כועס ויש לו כוס שתייה מלאה ביד - יאללה הוא זורק אותה למגרש וישזדיין מיץ גולדהאר והחצי מיליארד שקל שהשקיע במעדון, הוא רוצה כאן ועכשיו כמו תינוק. 

20 דקות לפני, BRoi said:

טוב גבר, יש לך את זה ביותר ילדותי? הזריקה הזאת לא משפיעה בכלום על השופט, רק מסיטה את האש לקהל במקום לשתי טעויות שיפוט סופר קריטיות ומסיטה את האש מהתימני הגנב.

אני מת לדעת איזה משחק אותם אוהדים שקיללו את גלזר ראו.

בין הבודדים במכבי שראיתי אותו רץ בטירוף ונלחם

אז בסדר אין לו יכולת התקפית אבל להגיד עליו שהוא זורק, הזוי!

הקבוצה לא טובה, זה לא אומר שהשחקנים לא מתאמצים.

אם כל העניין זה מידת החשק והרצון המצב היה טוב יותר, העניין הוא בנייה לא נכונה של הסגל, דבר שכל אוהד ביציע זיהה מהמשחק הראשון באירופה.

13 דקות לפני, yuval11 said:

הקבוצה לא טובה, זה לא אומר שהשחקנים לא מתאמצים.

אם כל העניין זה מידת החשק והרצון המצב היה טוב יותר, העניין הוא בנייה לא נכונה של הסגל, דבר שכל אוהד ביציע זיהה מהמשחק הראשון באירופה.

יש הבדל בין הקבוצה לא טובה לבין החרא שראינו אתמול וביום ראשון.

די כבר עם ההצדקה הזאת של זריקת חפצים למגרש.

זה לא באמת נותן שום אפקט ולא עוזר בשום דבר (ונעזוב את זה שזה אקט טיפשי בצד).

כשלפני עשור הפועל הוציאו תסכול על השופט נגדנו בדרבי עם המוטות אמרנו עליהם שהם חלאות. אם אני לא טועה גם הייתה מצית שפגעה לאלירן עטר בראש.

ואני זוכר גם אותם מצדיקים את זה בגלל שזה זעם שהצטבר ונמאס להם מטביב ושהשופט זיין אותם וכו וכו.

חלאס, זה פשוט לא נותן שום דבר וזה רק גורר רדיוסים ועונשים שהקהל סובל מהם.

49 דקות לפני, Dorian said:

די כבר עם ההצדקה הזאת של זריקת חפצים למגרש.

זה לא באמת נותן שום אפקט ולא עוזר בשום דבר (ונעזוב את זה שזה אקט טיפשי בצד).

כשלפני עשור הפועל הוציאו תסכול על השופט נגדנו בדרבי עם המוטות אמרנו עליהם שהם חלאות. אם אני לא טועה גם הייתה מצית שפגעה לאלירן עטר בראש.

ואני זוכר גם אותם מצדיקים את זה בגלל שזה זעם שהצטבר ונמאס להם מטביב ושהשופט זיין אותם וכו וכו.

חלאס, זה פשוט לא נותן שום דבר וזה רק גורר רדיוסים ועונשים שהקהל סובל מהם.

לא מאמין שנחטוף רדיוס על זה. יסגרו את 11 למשחק שניים במשחקים חסרי חשיבות.

כל מי שזרק אתמול חפצים הוא לא גבר הוא אידיוט ואני מאוד מקווה שיש מצלמות וירחיקו את האנשים האלה ממשחקי מכבי כי אוהדים הם לא!! לא בא לי רדיוס ליציע לא בא לי שישימו רשתות כאילו אני קוף אתם הורסים לכולם במיוחד שמכבי מוציאה משחק אחרי משחק הודעה לא לזרוק !! אפשר לקלל להתעצבן מה לא אבל למה לעשות דווקא מתפלל שלא תגיעו יותר מעדיף 10 אלף אוהדים שאוהבים את מכבי מאשר עוד כמה שאין להם שום קשר

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא מאמין שנחטוף רדיוס על זה. יסגרו את 11 למשחק שניים במשחקים חסרי חשיבות.

יכול להיות... אבל זה פחות העניין של איך זה יפגע בנו ספציפית במשחקים שנותרו, אלא שאין בזה שום תועלת

אגב, היה אתמול עידוד בין חרא לבין בושה וחרפה. פשוט נמאס מזה שאנשים קונים לשער 11 וחושבים שהם קנו כרטיס למצפה התת ימי, חלאס עם זה. ישבתי בחלק שקרוב ל-13, אף אחד לא עודד שם, כל המשחק אני צועק לבד כמו מנאייק. לא שומעים שם את הגוש ולא שער 8 ולא שער 13 הגיבו אתמול. הקהל של באר שבע בחיסרון מספרי עשה לנו בית ספר אתמול, גם בדקות שהובלנו. 

50 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אגב, היה אתמול עידוד בין חרא לבין בושה וחרפה. פשוט נמאס מזה שאנשים קונים לשער 11 וחושבים שהם קנו כרטיס למצפה התת ימי, חלאס עם זה. ישבתי בחלק שקרוב ל-13, אף אחד לא עודד שם, כל המשחק אני צועק לבד כמו מנאייק. לא שומעים שם את הגוש ולא שער 8 ולא שער 13 הגיבו אתמול. הקהל של באר שבע בחיסרון מספרי עשה לנו בית ספר אתמול, גם בדקות שהובלנו. 

הקהל של ב״ש במקום להתפוצץ ב3-1 שתקו. שמעו אותם רק אחרי הגולים.