Jump to content

שער 11

BMTA

Recommended Posts

קצת סרטונים מהמשחק:

שוב מראה את הפוטנציאל של הקהל. שאפו לפנאטיקס שממשיכים עם הסרטונים וגם שיפרו את הזווית. תענוג. 

איך אף אחד לא צילם את מכבי שוב אנחנו כאן?? זה היה אחד החזקים.

יפה. יפה. 

בלי ציניות. מרגיש שיש יותר קשב ורצון לעשות שינוי. רק אומר וחשוב לשים לזה לב - אם חיפה הייתה מובילה ולא אנחנו היה הרבה יותר קשה לייצר עידוד כזה. ואני בספק אם הקהל הרחב היה מצטרף כמו שהוא הצטרף שאנחנו מובילים ושולטים במשחק. מסקנה: עם כל הטוב והשיפור שראיינו במשחק האחרון, עדיין זה תלוי תוצאה. צריך שינוי תרבותי. בראש ובראשונה בניית קהילה. זה לא בשמיים. והם מסוגלים. 

פעם ראשונה מזה כמה חודשים טובים שאני לא שומע בכלל את הקהל האורח של אחת מהגדולות, היו מביכים ברמות, היה אפשר לשים משטחי דשא בשער 5 וזה היה נותן את אותו אפקט

1 hour ago, liron1006 said:

פעם ראשונה מזה כמה חודשים טובים שאני לא שומע בכלל את הקהל האורח של אחת מהגדולות, היו מביכים ברמות, היה אפשר לשים משטחי דשא בשער 5 וזה היה נותן את אותו אפקט

לא מדויק, שמעו אותם טוב יחסית בתחילת המשחק

כשנכנסנו לעניינים והיינו קרובים לגול (התקפה אחרי התקפה) הם היו בהלם

בית"ר השנה בבלומפילד היו ממש טובים. וזה בתקופת שפל.

לפני2 שעות , Coolio said:

רק באבוקות שמעו אותם. בכל שאר הזמן שתקו.

החיפאים שרים רק בתחילת משחק, סוף משחק (אם לא הפסידו והאוהדים שלהם לא נטשו בדקה ה-60) ואחרי שהם כובשים שער. 

שאר הזמן הם אילמים. אפשר לשמוע סיכה נופלת. 

On 14.4.2022 at 14:09, Coolio said:

אחת מתצוגות העידוד העלובת שאני זוכר מקהל חוץ מזה הרבה זמן.

לפני3 שעות , הלב_הוא_שוב_ישמח said:

חיפה קהל עלוב,לדעתי הכי חלש בליגה בפער.

מבין 4 הגדולות חוץ מאיתנו כמובן, הקהלים היחידים שאפשר לציין לטובה מבחינת עידוד הם של הפועל ובית''ר.

לחיפה וב''ש יש קהלים בושה בקטע הזה...

לפני11 שעות , kutomer said:

אחת מתצוגות העידוד העלובת שאני זוכר מקהל חוץ מזה הרבה זמן.

לגמרי הופתעתי מהחולשה 

שתבינו שמדובר ב10 הפרש, רק עניין של זמן עד לאליפות. זה השלב שחוגגים הכי הרבה בלי קשר לתוצאה. 

והיה להם בליץ רציני בהתחלה שהיה צריך לתת להם דחיפה בעידוד(שלא לדבר על תפאורה אבוקות וכאלה)

25 דקות לפני, דקסטר said:

חח מס 2?

זה שהם מגיעים הרבה אחרי עשר שנים בלי אליפות לא עושה רושם על אף אחד. גם אנחנו פוצצנו את רמת גן במשחק אליפות ההוא וכל משחק חוץ היה אז סולד אאוט. 

זה לא הופך אותם לקהל הכי גדול. יש להם עכשיו הרבה אוהדי הצלחות (כמו שהיו לב״ש בתקופת ההצלחות וכמו שיהיו לנו אם נקח), אבל עדיין אי אפשר לשכוח את הקרחות בקריית אליעזר ובסמי עופר.

32 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה שהם מגיעים הרבה אחרי עשר שנים בלי אליפות לא עושה רושם על אף אחד. גם אנחנו פוצצנו את רמת גן במשחק אליפות ההוא וכל משחק חוץ היה אז סולד אאוט. 

זה לא הופך אותם לקהל הכי גדול. יש להם עכשיו הרבה אוהדי הצלחות (כמו שהיו לב״ש בתקופת ההצלחות וכמו שיהיו לנו אם נקח), אבל עדיין אי אפשר לשכוח את הקרחות בקריית אליעזר ובסמי עופר.

תאמין לי שלא שכחתי וברור שעכשיו זה השיא אבל גם בעונת איביץ השניה הם הביאו אם אני לא טועה לא הרבה פחות מאיתנו בממוצע וכבר כמה שנים מביאים הכי הרבה אוהדים למשחקי חוץ.

21 דקות לפני, דקסטר said:

תאמין לי שלא שכחתי וברור שעכשיו זה השיא אבל גם בעונת איביץ השניה הם הביאו אם אני לא טועה לא הרבה פחות מאיתנו בממוצע וכבר כמה שנים מביאים הכי הרבה אוהדים למשחקי חוץ.

בעונת איביץ׳ השנייה הם רצו לאליפות עד לפלייאוף שבו הם קרסו ועדיין עקפנו אותם בממוצע. מאותה עונה הם גם מביאים הרבה למשחקי חוץ (בעניין הזה זה גם קצת משקר כי בדרבי הם מקבלים המון כרטיסים מה שמגדיל להם את הממוצע). 

היכולת תרד, ההצלחות ירדו ואיתם גם מספר האוהדים. ב״ש היו לפני ארבע שנים מקום ראשון בכל הפרמטרים מבחינת קהל והיום הם לא מצליחים למלא את טרנר. אז ברור שחיפה זו לא ב״ש ובכל זאת התקופה האחרונה משקרת.

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בעונת איביץ׳ השנייה הם רצו לאליפות עד לפלייאוף שבו הם קרסו ועדיין עקפנו אותם בממוצע. מאותה עונה הם גם מביאים הרבה למשחקי חוץ (בעניין הזה זה גם קצת משקר כי בדרבי הם מקבלים המון כרטיסים מה שמגדיל להם את הממוצע). 

היכולת תרד, ההצלחות ירדו ואיתם גם מספר האוהדים. ב״ש היו לפני ארבע שנים מקום ראשון בכל הפרמטרים מבחינת קהל והיום הם לא מצליחים למלא את טרנר. אז ברור שחיפה זו לא ב״ש ובכל זאת התקופה האחרונה משקרת.

ברור שיש עניין רב להצלחות אבל גם מאוהדי ההצלחות האלו בסוף מעגל האוהדים ה"אמיתיים" גדל, אם חלילה יקחו גם בעונה הבאה אז זה ימשיך.

קהל חוץ אני כמעט בטוח שהביאו יותר מאיתנו גם ב2 האליפויות האחרונות שלנו ובעונות הזכייה של ב"ש. ולגבי ב"ש זה היה די ברור שיקרה.

53 דקות לפני, דקסטר said:

ברור שיש עניין רב להצלחות אבל גם מאוהדי ההצלחות האלו בסוף מעגל האוהדים ה"אמיתיים" גדל, אם חלילה יקחו גם בעונה הבאה אז זה ימשיך.

קהל חוץ אני כמעט בטוח שהביאו יותר מאיתנו גם ב2 האליפויות האחרונות שלנו ובעונות הזכייה של ב"ש. ולגבי ב"ש זה היה די ברור שיקרה.

בעונת 17/18 למשל בית״ר הביאו הכי הרבה למשחקי חוץ וב״ש למשחקי בית. בעונת איביץ׳ הראשונה הם הביאו בממוצע 400 אוהדים יותר במשחקי החוץ, לא קריטי אם מתייחסים לזה שבדרבי הם יכולים לקנות המון כרטיסים ולזה שגם משחקי הבית היו אז משחקי חוץ בשבילנו.

בשתי העונות האחרונות שאירחנו בבלומפילד הישן הבאנו יותר קהל חוץ מהם. 

בקיצור, לא חושב שיש פער משמעותי. הם במומנטום טוב אז יש להם כמות גדולה. אני משוכנע שאם בעונות אוסקר וסוזה היינו מארחים בבלומפילד הנוכחי היינו מביאים כמות דומה למה שהם מביאים במשחקי הבית. לא מצאתי נתונים על קהלי חוץ מהעונות האלה אז אין דרך להשוות להיום. 

29 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בקיצור, לא חושב שיש פער משמעותי. הם במומנטום טוב אז יש להם כמות גדולה. 

אז אין בנינו ויכוח, אני גם לא חושב שיש פער משמעותי אבל כרגע עובדית יש להם הכי הרבה *אוהדים* שמגיעים למגרשים, זה כל מה שהתכוונתי. 

28 דקות לפני, דקסטר said:

אז אין בנינו ויכוח, אני גם לא חושב שיש פער משמעותי אבל כרגע עובדית יש להם הכי הרבה *אוהדים* שמגיעים למגרשים, זה כל מה שהתכוונתי. 

אם ככה אז אכן אין בנינו ויכוח.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

לא מצאתי נתונים על קהלי חוץ מהעונות האלה אז אין דרך להשוות להיום. 

כי עוד לא הרגישו בנוח לפברק מספרים? 

ביום שהארגון אוהדים או הנהלה ידאגו להסעות מקרית שלום למשחקי חוץ באופן קבוע - כל משחק יבואו עוד 1000 איש.

כנל במשחקי בית, מהדרום והצפון, יש אוהדים שמארגנים באופן פרטי ללא סיבסוד וזה חבל, לא אומר שההנחה צריכה לסבסד משחקי בית אבל  לפחות צריכה לפרסם את ההסעות האלה לקהל הרחב כי המון אנשים לא יודעים  שזה קיים.

אוהדים גברים טוב מאוד כל מה שקרה יש גבול לכמה אפשר לחרבן עלינו מועדון של סמרטוטים במקום שישלחו מכתבים על שופטים כמו קבוצות אחרות ויעשו רעש

זריקות החפצים האלה רק מזיקות לנו. מה עשינו בזה? שמרנו על הכבוד? נו בחייאת ראבק. במקום לנסות להבקיע את השני פוצצו את כל האוויר של השחקנים. גם נגד פסו זה הזיז למישהו?

במקום לזרוק כוסות קולה ומצתים ולחשוב שככה משפיעים על משהו, עדיף לעודד את הקבוצה או לשבת על השופט. לא יעזור לשבת בשקט כל המשחק ואז להיזכר בסוף המשחק שגלזר מושך זמן.

22 דקות לפני, BRoi said:

אוהדים גברים טוב מאוד כל מה שקרה יש גבול לכמה אפשר לחרבן עלינו מועדון של סמרטוטים במקום שישלחו מכתבים על שופטים כמו קבוצות אחרות ויעשו רעש

זה לא גבריות חבר

בידיוק הפוך

אין לזה צורה לכל החירבון הזה לדשא ומקווה שיזיינו את כל מי שלוקח חלק בשיט הזה