Jump to content

שער 11

BMTA

Recommended Posts

33 דקות לפני, idanico said:

זה ממש לא ויכוח מיותר...

זה חלק מהחוויה להגיע לפני המשחק לפלורנטין ואני ממש לא מתכוון ספציפית לפרלה... (יש מלא פאבים באזור)

מה שהיה הולך שם לפני משחקים גדולים היה פשוט חוויה לא נורמלית.

ואגב- יש קיוסקים על הפינה וקצת בהמשך עם מחירים אפילו יותר נמוכים משר המשקאות.

יש לנו זכות שאין לכל קבוצה 

חבל 

28 דקות לפני, red4peace said:

אני כבר לא קשור לפרלה יותר משנה. 

הסיבה היחידה שזה חשוב לי זה אותה הסיבה שזה היה חשוב לי כשהתחלתי את זה בפרלה: לקחת בעלות מכביסטית על השכונה השמחה שליד האצטדיון. הרבה יותר כיף לשיר כשיש אשכרה אנשים ששומעים, וזאת גם דרך טובה להכניס ולהדליק דור חדש של אוהדים שלא חוו לפני זה את בלומפילד

מקבל את דעתכם, אבל לא חושב שזה מאוד קריטי כל עוד נפגשים. ראיתי כמה תגובות לא פרופורציונליות כאן (לא דווקא שלכם) וזה הרגיש קצת כאילו זה בא מפוזיציה.

בכל מקרה נתעסק בלבוא בצהוב כמו שמכבי וגם הארגון חזרו וביקשו וניתן את הגרון ביציע. אם הרבה אנשים מעדיפים ללכת לפרלה מאמין שגם שם תהיה אחלה אווירה. 

לפני1 שעה , red4peace said:

פעם אחרונה שבדקתי, אנחנו מכבי תל אביב. זאת העיר שלנו.

עכשיו, התמזל מזלנו, ובניגוד לחיפה - לנו יש פאבים ופלורנטין זה לא בית קברות. 

התפתחה סצינה סופר מגניבה בשכונה, ובמשחקים גדולים זה בכלל חוויה. 

למה להפסיק? למה לא לנצל את זכות ההתנשאות הצהובה שלנו ולהרים למכבי בתוך תל אביב ולתושבי העיר, במקום להרים לפיאט פונטו שבמוסך הקרוב? 

ובאותו הקשר, הצעדה לדרבי הקרוב צריכה להתחיל מרוטשילד. 

עם פתיחת הרכבת הקלה עוד חצי שנה בהחלט מסכים. אפשר לעשות צעדות מרגשות מרוטשילד עד אלנבי ומשם לעלות כולם ביחד לרכבת(כמו במשחקים באירופה)

57 דקות לפני, Double said:

עם פתיחת הרכבת הקלה עוד חצי שנה בהחלט מסכים. אפשר לעשות צעדות מרגשות מרוטשילד עד אלנבי ומשם לעלות כולם ביחד לרכבת(כמו במשחקים באירופה)

מרוטשילד לבלומפילד זה 20 דק הליכה

אין ספק שהרבה יותר מרגש בפלורנטין אבל לדעתי הארגון מתכנס בשר המשקאות בגלל שזה בעייתי לעשות צעדות מהפרלה, סתם יצור בלאגן עם המשטרה.

מי שמעדיף לשבת בפאבים ואז את האווירה של פלורנטין ילך לפרלה ומי שרוצה צעדת אולטראס ילך לשר המשקאות, מה לעשות.

30 דקות לפני, red4peace said:

מרוטשילד לבלומפילד זה 20 דק הליכה

לדעתי סתם מעייף זה 2 קילומטר. צעדה בכל שדרות רוטשילד עדיף וגם מרגש זה בלב תל אביב(כאמור רלוונטי רק עוד חצי שנה כשהרכבת תפעל)

nEcxfVF.png

59 דקות לפני, Double said:

לדעתי סתם מעייף זה 2 קילומטר. צעדה בכל שדרות רוטשילד עדיף וגם מרגש זה בלב תל אביב(כאמור רלוונטי רק עוד חצי שנה כשהרכבת תפעל)

nEcxfVF.png

צודק, הייתי צריך לומר מרוטשילד הרצל

לצערי ב103 יושבים לה פמיליה

הייתי שם אתמול אחרי יותר משנה שלא התקרבתי לצד הזה של היציע

מחריד.

לא ככה צריך להיראות יציע עידוד

מעבר לעוינות של האנשים- מילא אתה בפוזה של העבריין אבל למה על חשבון חברים שלך ליציע? יש ב102\103 גוש של 500-800 איש לפחות שלא ברור למה הם שם ולא בשער 2.

עד מתי ילדים עם נזלת בשער 11/8 עליון ישחקו אותה לה פמיליה? 

בא לך לזרוק חזיז למסגד אל אקצא? לך תזרוק יבלבלן ביצים! רק תבקש רשות מאמא כי היא לא מסכימה שתחזור אחרי 21:30. עוד כמה שנים תצטרך להתגייס ואז נראה כמה אתה גיבור, כולכם בסוף עובדי רסר או טבחים. טפי.

נמאס

16 דקות לפני, Liran Antebi said:

אתמול הפאנטיקס עשה לקופים בית ספר לעידוד .

באמת שמבין הקבוצות הגדולות, הקהל של חיפה הוא החלש ביותר.

חוץ מזה הסרטים שהורידו לאורך שער 11 במהלך המשחק הזכירו את הימים של שער 11 הישן.

גם היו לדעתי יותר שירים על הלחנים של בוקה מאשר בדרך כלל

11 דקות לפני, שחר צהוב said:

באמת שמבין הקבוצות הגדולות, הקהל של חיפה הוא החלש ביותר.

חוץ מזה הסרטים שהורידו לאורך שער 11 במהלך המשחק הזכירו את הימים של שער 11 הישן.

גם היו לדעתי יותר שירים על הלחנים של בוקה מאשר בדרך כלל

מת על הסרטים 

הצגה של הפנאטיקס ובכלל של הקהל אתמול, למעט הדקות האחרונות שלא היה לנו אוויר מהלחץ. 

תפאורה יפה וצבעונית, הרבה דגלים וצבע ביציע. 

השיר מכבי שוב אנחנו כאן אחד החזקים. השיר אני צועק בכל הכוח תמיד היה חזק ואתמול התפוצץ עוד יותר.

מעל הכל אהבתי את החזרה של או לייק איט לייק איט מיציע ליציע.

53 דקות לפני, Liran Antebi said:

אתמול הפאנטיקס עשה לקופים בית ספר לעידוד .

גם קן הנוער העובד והלומד בגבעתיים עושה בי"ס לקופים. הקהל הכי עייף בליגה. שמעתי אותם אתמול פעם אחת כשפתחו את האבוקות ופעם שנייה ביציאה מהמגרש עם שירי הרכבת המביכים שלהם. 

לגבי עניין הברים, אין לי קשר לפרלה ולא ישבתי שם בחיים ואני מסכים שזה ממש מבאס שזה עבר משם. החוויה לפני המשחק כיפית לא פחות  מאשר במגרש עצמו. הרגשה (קטנה מאוד) של אירופה. 

-כיף גדול היה אתמול, הסרטים זאת אהבה בלב, צריך להיות כל משחק.

-ההעברה של התופים למעלה נותנת אחלה אימפקט ולא מפריע לתיאום מול הבמה.

ועדיין, האיש גדר חייב מגפון. רואים את זה במיוחד בפיקים אחרי שער למשל כשכולם מחכים להתפוצץ ולא מצליחים להסתנכרן/לקלוט את הבמה.

אה, ותקופה שלא היה לנו קונפטי נורמלי. מה צריך לחכות לבחירות כל פעם? אחת התפאורות המרגשות

31 דקות לפני, אלק נילאש said:

גם קן הנוער העובד והלומד בגבעתיים עושה בי"ס לקופים. הקהל הכי עייף בליגה. שמעתי אותם אתמול פעם אחת כשפתחו את האבוקות ופעם שנייה ביציאה מהמגרש עם שירי הרכבת המביכים שלהם. 

כל הרעש שהם עושים ברשתות ובסוף השקט הזה ביציע. חצי מהשירים שכן שמעו היו שירים שלנו שהם העתיקו. אפילו תפאורה דומה הם ניסו לעשות. הקהל הכי מביך בליגה.

לפני2 שעות , Echoes said:

לצערי ב103 יושבים לה פמיליה

הייתי שם אתמול אחרי יותר משנה שלא התקרבתי לצד הזה של היציע

מחריד.

לא ככה צריך להיראות יציע עידוד

מעבר לעוינות של האנשים- מילא אתה בפוזה של העבריין אבל למה על חשבון חברים שלך ליציע? יש ב102\103 גוש של 500-800 איש לפחות שלא ברור למה הם שם ולא בשער 2.

דווקא אני נראה לי ישבתי ב 103 למעלה(יש את הצד שקרוב ל 8 אז ישר אחריו ישבתי)

לא ראיתי משהו מיוחד יותר מידי אבל אולי בחלק התחתון של היציע היה יותר נורא

אחלה עידוד היה אתמול בהתחשב בנסיבות (משחק על הכבוד בלבד), הקהל של חיפלה חוץ מפירו כלום, חלשים מאוד. אולי החלש ביותר מבין הקבוצות הגדולות.

סחטיין על הפלייר והרצון לעשות אווירה שמחה עד סוף העונה

היה פיצוץ של כחול-צהוב בשער 11 ואחלה עידוד שבעולם. הסרטים שהשאירו סטייל יציע פופולר בארגנטינה זה הצגה אבל הקהל הישראלי לא בנוי לזה

כמובן שיש עוד דברים מבאסים רצח אבל נסתכל על החיובי.

מגיע שאפו לארגון על הקו שהם מובילים השנה, עידוד בכל מצב, צבע ביציע ואווירה חיובית.

ב11 יש יצורים שלא משנה מי יוביל את היציע הם יישארו, צריכים להתעלם מהם ומהשטויות שהם עושים ככל הניתן.

חזיז למסגד/כוסאמא של קולאוטי וכו' מחרבים שירים וחבל, זה מביך.

כל הכבוד לארגון, נראה שהם לאט לאט מתחילים להשתלט על שער 11 ולהחזיר אותו לימים הטובים לפני השיפוץ.

המטרה הבאה של הארגון זה לשלוט בשער 11 - כל אוהד צריך להבין שהוא לא יכול לזרוק חפצים, אם הוא יזרוק הוא ידע שהארגון יוציא אותו בכוח מהאצטדיון, רק ככה נמגר את התופעה המטומטמת הזאת.

חייבים לנקות את שער 11 מטרמפיסטים שלא מעודדים או שמזיזים את הסרט של התפאורה כי הם לא רואים(זה היה הזוי).

שאפו לארגון ולקהל.

העידוד היה מצוין, התפאורה הייתה מצויינת. הכל היה טוב מאוד. תנו לאנשים לשיר שהם לזרוק חזיזים על אל אקצה לא מבין מה הבעיה עם זה ומה הקשר ללה פמיליה.

והקהל של חיפה כמות תמיד חלש ברמות. כל המשחק יושבים בשקט, עוד לפני השער יתרון שלנו. כל מה שהם יודעים לעשות זה לשיר קצת לפני, קצת בסוף ואולי אחרי שערים וזהו. מבין כל הקהלים של הגדולות הם הכי חלשים בפער.