Jump to content

שער 11

BMTA

Recommended Posts

32 דקות לפני, Echoes said:

נכון אין סתירה- לעודד אפשר גם משער 8\13 או בקצה של 11\10.

מעבר לזה, זה גולש לויכוחים עתיקים על תפקיד הקהל ומהות של יציע עידוד וקצת עייפתי מזה מזמן.

בשורה התחתונה השאלה היא מה באלך שבלומפילד יהיה יותר- קאמפ נואו או בומבוניירה? כי אין גם וגם זה או שהולכים לכיוון הקונצרטים שהתרומה שלהם למועדון זה בקניית מרצ' או שהולכים לכיוון של יציע עידוד שלפעמים יכול גם להשפיע על המתרחש במגרש ולדחוף את הקבוצה.

תשמע עובדתית אנשים בארץ באים יותר לראות את המשחק מאשר לעודד (במיוחד אם אתה מסתיר להם יותר מחצי מגרש באופן תמידי), זאת התרבות פה ואין מה לעשות עם זה אז כדאי לצאת מסרטים של בומבוניירה,

עובדתית נוצרה קרחת רצינית ומחצית ראשונה היה מת מעל הגוש. אז למי זה עוזר הפתרון שלך ללכת למקום אחר (זה מה שאנשים עשו)?

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כשאין דגלים בוכים שאין צבע ביציע, כשיש דגלים בוכים שזה מסתיר…

אף אחד לא בוכה אני רק מציין מה קרה ספציפית בשבת באזור הדגל, אל תזרוק ססמאות כמו ילד.

בסוף אם אתה יוצר קרחת ואווירת דיכאון כי אתה מסתיר לאנשים חצי מגרש אתה לא חותר למטרה, וגם בארגון הבינו את זה.

59 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה האינטרס שלהם לעשות את זה?

חבל שיש על האנטי הזה עד שמנסים לעשות משהו חדש.

להפך ממש לא אנטי - כל מילה בפלאייר נכונה.

אבל מבחינתי כדי להגיד שעושים שינוי צריך להראות במעשים.

לדוגמה להזיז את התוף לאמצע היציע שיפר משמעותית את ההצטרפות של שער 11 שהוא לא הגוש, אני בטוח שהגברה תעזור אפילו עוד יותר.

״שירים עם תוספות״ זה תלוי בארגון ובאנשי גדר - העיניים של כל האיצטדיון נשואות אליהם (אז גם ללכת מכות לא יועיל)

תפאורה - הלוואי שהכסף בתרומות יילך לתפאורות כמו פעם ולא לשחרור עצורים.

32 דקות לפני, Mtamir said:

אף אחד לא בוכה אני רק מציין מה קרה ספציפית בשבת באזור הדגל, אל תזרוק ססמאות כמו ילד.

בסוף אם אתה יוצר קרחת ואווירת דיכאון כי אתה מסתיר לאנשים חצי מגרש אתה לא חותר למטרה, וגם בארגון הבינו את זה.

לא הגבתי לך ספציפית. הבנתי שהיה בלאגן עם הדגל במשחק האחרון ובסוף אנשים מהארגון לקחו אותו אליהם.

פשוט רואה הרבה שמתלוננים על הדגלים ואומרים להוריד את הדגל.

31 דקות לפני, osfeee said:

להפך ממש לא אנטי - כל מילה בפלאייר נכונה.

אבל מבחינתי כדי להגיד שעושים שינוי צריך להראות במעשים.

לדוגמה להזיז את התוף לאמצע היציע שיפר משמעותית את ההצטרפות של שער 11 שהוא לא הגוש, אני בטוח שהגברה תעזור אפילו עוד יותר.

״שירים עם תוספות״ זה תלוי בארגון ובאנשי גדר - העיניים של כל האיצטדיון נשואות אליהם (אז גם ללכת מכות לא יועיל)

תפאורה - הלוואי שהכסף בתרומות יילך לתפאורות כמו פעם ולא לשחרור עצורים.

כוסאמא של קולאוטי נגיד לא מגיע מהארגון. הם לא יכולים לשלוט בזה שיש אנשים שחושבים שזה מגניב.

יש הרבה תפאורה מאז שהמשטרה הורידה את האיסורים. 

לפני18 שעות , Mtamir said:

תשמע עובדתית אנשים בארץ באים יותר לראות את המשחק מאשר לעודד (במיוחד אם אתה מסתיר להם יותר מחצי מגרש באופן תמידי), זאת התרבות פה ואין מה לעשות עם זה אז כדאי לצאת מסרטים של בומבוניירה,

עובדתית נוצרה קרחת רצינית ומחצית ראשונה היה מת מעל הגוש. אז למי זה עוזר הפתרון שלך ללכת למקום אחר (זה מה שאנשים עשו)?

1. נכון, הרוב באים לצפות במשחק ומידי פעם לשיר במומנטום- אבל ב11 זה צריך להיות אחרת.

2. אין פה סרטים של בומבוניירה אלא כשל בהבנת הנקרא שלך, כמו שלא יהיה פה קאמפ נואו, ככה גם לא בומבוניירה. בכוונה נתתי 2 נקודות קיצון כדי להעביר את הנקודה, לא חשבתי שזה יהיה מסובך להבין ואצטרך להסביר את זה :|

3.דקה לפני שריקת הפתיחה, אוהדים לא יעברו למלא קרחות. אבל החבר'ה שבכו שם ש"מסתירים" להם אולי בפעם הבאה ילכו לקצה של 10 או 11, או יותר טוב- לשער 13\8, ויפנו את המקום לאנשים אחרים שפחות חשוב להם לראות את המשחק באופן שוטף וברור.

ועוד נקודה שעולה לי-

זה הזוי שאנשים באים לעמוד מעל הארגון ובוכים שמסתירים להם

מכל המקומות בבלומפילד, בחרתם לעמוד מעל הארגון! ואז בוכים שמסתירים לכם? אנשים הזויים.

לפני20 שעות , Echoes said:

מה זה הסתיר לחצי יציע בכוונה?

זה יציע עידוד בהגדרה

יציע שעומדים בו, שרים בו, קופצים, יש דגלים 90 דק', תפאורה, מידי פעם פירוטכניקה ובעיקר שמח וקרנבל.

מי שלא רוצה ש"יסתירו לו" יש עוד 20 אלף מקומות באצטדיון להיות בהם.

יש סיבה שאני נמצא במרכז הגוש, מן הסתם לא ציפתי לזווית צפייה של יציע הכבוד  אבל בסופו של דבר דגלים אמורים להתנופף ברוח וליצור אווירה לא להחזיק כמו ילד חרא בכוונה.

הדגלים זה פשוט ביזיון, הארגון המת הזה שמביך את מכבי עם הבחירת שירים שלו, מחליט "להחזיר צבע" ליציע (אבל האנשי גדר לובשים שחור\אפור..) עם דגלים.

הבעיה היא ששמו ילד חרא בן 16 שלא מנופף את הדגל אלא מקבל גב מבבונים ביציע אז הוא מרשה לעצמו להחזיק את הדגל ולהסתיר ל200 אנשים שצועקים לו מחצית שלמה את כל הרחבה.

לפני2 שעות , YellowHell said:

הדגלים זה פשוט ביזיון, הארגון המת הזה שמביך את מכבי עם הבחירת שירים שלו, מחליט "להחזיר צבע" ליציע (אבל האנשי גדר לובשים שחור\אפור..) עם דגלים.

הבעיה היא ששמו ילד חרא בן 16 שלא מנופף את הדגל אלא מקבל גב מבבונים ביציע אז הוא מרשה לעצמו להחזיק את הדגל ולהסתיר ל200 אנשים שצועקים לו מחצית שלמה את כל הרחבה.

הייתה רוח חזקה באותו משחק היה קשה לנופף את הדגל.

מי שזה הסתיר לו מוזמן לזוז הצידה כלאחר כבוד ולא לצעוק שום דבר לאף אחד בטח לא כשהוא מעל הגוש. (שלא לדבר על זה שהוא ב11 שכל היציע כולו בהגדרה יציע עידוד)

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

דגלים ביציע זה ביזיון, גם התופים עושים רעש כוסעמק כמה אפשר?

גם אנשים יותר מידי אוהדים, מתגעגע לרדיוסיםם.. ציני לציני חח

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

דגלים ביציע זה ביזיון, גם התופים עושים רעש כוסעמק כמה אפשר?

עזוב אנשים איבדו את זה לגמרי. יושבים ביציע עידוד בקושי פותחים את הפה ועוד באים בתלונות על דגלים חחח אין גבול לחוצפה ולהזיות. 

לפני3 שעות , kruviamit123 said:

יש סיבה שאני נמצא במרכז הגוש, מן הסתם לא ציפתי לזווית צפייה של יציע הכבוד  אבל בסופו של דבר דגלים אמורים להתנופף ברוח וליצור אווירה לא להחזיק כמו ילד חרא בכוונה.

מה הסיבה שאתה במרכז הגוש?

ואתה מבין שהייתה רוח חזקה שלא מאפשרת לנופף דגל, הוא פשוט מתנופף לכיוון שבה הרוח נושבת כן? למה ילד חרא למה לדבר מסריח לבן אדם אני לא מבין

1 דקה לפני, הרוסונרי said:

מה הם רוצים שלא יהיו דגלים שלא יהיה צבע, אם מפריע להם שילכו ליציע אחר.

הזייה.

אנשים יושבים מעל הארגון ובוכים שהדגל מסתיר להם.

4 דקות לפני, Krishi said:

עזוב אנשים איבדו את זה לגמרי. יושבים ביציע עידוד בקושי פותחים את הפה ועוד באים בתלונות על דגלים חחח אין גבול לחוצפה ולהזיות. 

יש איזה אחד ב8 כל הזמן בא עם דגל ומסתיר את האימון לפני המשחק, אין לי מושג מי זה בנאדם מנובל 

21 דקות לפני, הנדון said:

יש איזה אחד ב8 כל הזמן בא עם דגל ומסתיר את האימון לפני המשחק, אין לי מושג מי זה בנאדם מנובל 

באמת מישהו צריך לטפל בו כבר

לפני7 שעות , Echoes said:

1. נכון, הרוב באים לצפות במשחק ומידי פעם לשיר במומנטום- אבל ב11 זה צריך להיות אחרת.

2. אין פה סרטים של בומבוניירה אלא כשל בהבנת הנקרא שלך, כמו שלא יהיה פה קאמפ נואו, ככה גם לא בומבוניירה. בכוונה נתתי 2 נקודות קיצון כדי להעביר את הנקודה, לא חשבתי שזה יהיה מסובך להבין ואצטרך להסביר את זה :|

3.דקה לפני שריקת הפתיחה, אוהדים לא יעברו למלא קרחות. אבל החבר'ה שבכו שם ש"מסתירים" להם אולי בפעם הבאה ילכו לקצה של 10 או 11, או יותר טוב- לשער 13\8, ויפנו את המקום לאנשים אחרים שפחות חשוב להם לראות את המשחק באופן שוטף וברור.

ועוד נקודה שעולה לי-

זה הזוי שאנשים באים לעמוד מעל הארגון ובוכים שמסתירים להם

מכל המקומות בבלומפילד, בחרתם לעמוד מעל הארגון! ואז בוכים שמסתירים לכם? אנשים הזויים.

1.סבבה, אבל יש ציפיות ויש מציאות.

2. רשמת דברים כמו "זה או אחד או השני" ו "כי אין גם וגם...", אז זה לא היה ברור כל כך מאיך שהתנסחת. 

3. במצב שהיה אני חושב (וכמעט בטוח) שהייתה נוצרת קרחת ככה או ככה, כי זה היה באמת חריג. אתה חושב שזה לא היה באופן "שוטף וברור" אבל כנראה לא מבין שזה היה מסך ששמו להם ולא זז למשך מחצית, אז ברור שתהיה קרחת. אני יודע מה זה לראות משחק עם דגלים זה לא מה שקרה להם (אני הייתי יותר קרוב לדגל אז ראיתי מצויין).

זה סתם ללעוס מים כי שיהיה ברור אני לא נגד דגלים ב11, להפך, רק באתי לתאר מה היה בשבת כדוגמא (קיצונית אולי) לזה שצריך להפעיל את המוח קצת לפני שצועקים זה יציע עידוד, כי התרבות פה בכל זאת שונה ולא יהיה בומבוניירה (אני בטוח שזה היה מפריע גם לך אם היו מסתירים לך יותר מחצי מגרש באופן רציף למשך מחצית), אז צריך לדאוג ש11 יהיה לפחות הכי רועש ומשפיע שהוא יכול להיות בלי ליצר קרחות. הארגון הבין את זה מהר מאד, הנער הדחליל פחות, וזה ברור שזה בגלל הרוח (קרישי) עדיין אפשר להטות את הדגל או להזיז אותו בתוך היציע בלי להוריד אותו לגמרי.

שמעתי את הפודקאסט ציון 3 לפני כמה ימים

ודיברו שם על הקללות שאצילי קיבל מביתר.

אחר מהם אמר שהאוהדים של מכבי  לא מקללים אותו ואז מישהו התערב ואמר שכן מקללים. ואז זרקו כזה שהאולטראס של מכבי לא מקלל אותו. ואני גם שמתי לב שהקללות עליו לא מגיעות מהאנשי גדר ואפילו ששרים אצילי בן.. במקום בלילי יש איש גדר שבאופן קבוע משתולל מעצבים על זה

6 דקות לפני, tomer958 said:

שמעתי את הפודקאסט ציון 3 לפני כמה ימים

ודיברו שם על הקללות שאצילי קיבל מביתר.

אחר מהם אמר שהאוהדים של מכבי  לא מקללים אותו ואז מישהו התערב ואמר שכן מקללים. ואז זרקו כזה שהאולטראס של מכבי לא מקלל אותו. ואני גם שמתי לב שהקללות עליו לא מגיעות מהאנשי גדר ואפילו ששרים אצילי בן.. במקום בלילי יש איש גדר שבאופן קבוע משתולל מעצבים על זה

במשחק נגדם בסמי דווקא הפנאטיקס שרו ״אצילי תתבייש היא בסך הכל בת שש״

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

במשחק נגדם בסמי דווקא הפנאטיקס שרו ״אצילי תתבייש היא בסך הכל בת שש״

אם אתה יושב ב 11

ראית במשחק האחרון את התגובה של אחד מהם לשירה על אצילי במקום בלילי?

אולי אני גם סתם מדמיין פשוט בגלל שעוד כמה חשבו את זה אז העלתי את זה

19 דקות לפני, tomer958 said:

אם אתה יושב ב 11

יכול להיות שמפריע להם שמשנים את המילים? אין לי מושג כי נגד חיפה הם כן שרו נגדו.

37 דקות לפני, tomer958 said:

אם אתה יושב ב 11

הם פשוט מנסים לא להתעסק בו נון סטופ/לעוות שירים.  כנראה כדי להגביר משמעת ביציע.

זה ברור שנגד חיפה ישירו מולו, אפילו כמו שהוא ציין מקודם הם המציאו חמשיר עליו בסמי עופר.

כמו שנגד בש שרנו "באר שבע בני זונות" ולא כל הפועל. כמו שנגד באזל שרת מה זה באזל ולא חיפה. 

40 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יכול להיות שמפריע להם שמשנים את המילים? אין לי מושג כי נגד חיפה הם כן שרו נגדו.

21 דקות לפני, yellowcake said:

הם פשוט מנסים לא להתעסק בו נון סטופ/לעוות שירים.  כנראה כדי להגביר משמעת ביציע.

זה ברור שנגד חיפה ישירו מולו, אפילו כמו שהוא ציין מקודם הם המציאו חמשיר עליו בסמי עופר.

כמו שנגד בש שרנו "באר שבע בני זונות" ולא כל הפועל. כמו שנגד באזל שרת מה זה באזל ולא חיפה. 

בלי קשר לאצילי או לא אני בעד להחליף. בלילי כבר מזמן לא רלוונטי לשום דבר.

ולא הייתי בסמי אבל אני מאמין למה שאתם אומרים