Jump to content

סטיפה פריצה

melody

Recommended Posts

פריצה לצערי לא מספק את הסחורה,נראה כאילו הוא הולך לאיבוד.

צריך לתת לו עד סוף העונה להוכיח את עצמו.

אישית אני מעדיף חלוצים כמו ציקו שעובדים עבור הקבוצה. 

22 דקות לפני, Klil said:

לא זוכר בהיסטוריה שני חלוצי 9 שלא יודעים לרוץ עם כדור שמצליחים לעבוד טוב ביחד...

לצערי הרב לא חושב שזה יהיה ציוות טוב, כי הם לא משלימים אלא דומים מידי.

יובאנוביץ נראה לי כמו חלוץ של שטח.

יכול לעבוד עם פריצה שהוא שחקן של לקבל כדור ראשון ולמסור. אתמול עשה את זה יפה בכמה מהלכים וגם בגול.

שוב, הבעיה שלי עם הקישור, צריך שם שחקנים שעובדים וטובים בהגנה ובהתקפה. גולסה בכושר יכול להתאים שם בול.

צריך גם שני מגנים תוקפים טובים.

אבל בהתחשב בעובדה שיש לנו קשרי אמצע טובים וווינגרים לא טובים יש שכל בשיטה הזו.

לפני1 שעה , Klil said:

לא זוכר בהיסטוריה שני חלוצי 9 שלא יודעים לרוץ עם כדור שמצליחים לעבוד טוב ביחד...

לצערי הרב לא חושב שזה יהיה ציוות טוב, כי הם לא משלימים אלא דומים מידי.

בלי קשר לכדאיות הרכישה שאפשר לפקפק בה, יובאנוביץ׳ לא חלוץ 9 והוא שונה מפריצה בהמון תכונות. 

לפני1 שעה , hen34 said:

ואווו מה עם צ'יקו באמת? איזה חמוד הוא היה.

שחקן טוב, אבל לצערי פציע, כל הזמן היה נע בין הרכב לספסל, לא היה באנקר.

לפני9 שעות , hen34 said:

כנראה ששכחת את מספר ההחמצות ההזויות שהיו לו.

פריצה חלוץ תכלס, פריצה חד מול השער והוא הוכיח את זה בתחילת העונה.

כל מה שקורה במשחק האחרונים נובע משילוב של חוסר ביטחון וחוסר מזל מול השער.

ברגע שפריצה ירוץ בהרכב הוא גם יפרע שטרות ובכלל אני מאמין שעם שילוב עם יובאנוביץ׳ הם יכולים להיות צמד קטלני בהתקפה ויהפכו את כל ההתקפה השבלונית שלנו להתקפה קטלנית.

לפני7 שעות , רן יעקובי said:

כנראה ששכחת את מספר ההחמצות ההזויות שהיו לו.

פריצה חלוץ תכלס, פריצה חד מול השער והוא הוכיח את זה בתחילת העונה.

כל מה שקורה במשחק האחרונים נובע משילוב של חוסר ביטחון וחוסר מזל מול השער.

ברגע שפריצה ירוץ בהרכב הוא גם יפרע שטרות ובכלל אני מאמין שעם שילוב עם יובאנוביץ׳ הם יכולים להיות צמד קטלני בהתקפה ויהפכו את כל ההתקפה השבלונית שלנו להתקפה קטלנית.

מקווה שאתה צודק לכן אמרתי שצריך לתת לו צאנס עד סוף השנה

להוכיח את עצמו.

הלוואי שיקרע רשתות וישאר איתנו.. 

חלוץ טוב,לא ברמה של מה שמכבי צריכה כחלוץ פותח אני מצטער

מידי פעם אמנם מוריד כדורים עם הגוף וגם לא תמיד מצליח לעשות את זה עם הפיזיות שלו,

אבל לוקה מאוד במסירות שלו באזור הרחבה וגם נראה שאין לו יכולת בעיטה חזקה במיוחד רק מצבים של 1 על 1 

אחלה חלוץ שבעולם, ממש מספיק לליגה הזאת

יחסית מהיר יחסית פיזי סיומת לא רעה בכלל 

חי איתו בשלום והוא רחוק מלהיות הבעיה שלנו 

לפני4 שעות , BRoi said:

חלוץ טוב,לא ברמה של מה שמכבי צריכה כחלוץ פותח אני מצטער

מידי פעם אמנם מוריד כדורים עם הגוף וגם לא תמיד מצליח לעשות את זה עם הפיזיות שלו,

אבל לוקה מאוד במסירות שלו באזור הרחבה וגם נראה שאין לו יכולת בעיטה חזקה במיוחד רק מצבים של 1 על 1 

דווקא מסר יפה לביטון בגול השני של גבי, עשה עבודה טובה מאוד אתמול, הוא לא מסוג השחקנים שיבעט מחוץ לרחבה לחיבורים אבל יש לו אחלה חוש לשערים בתוך ה 16

כבש כבר 8 שערים והיה מעורב בעוד הרבה, במחזורים האחרונים הוא מעורב בכל גול, הורדת כדורים דאבל פסים יפים וגם מבקיע, מה צריך יותר מזה? ברור שהבעיה שלנו לא שם

להוציא את השער בדקה ה-3- לא הופיע. אני אוהב שיש 2 חלוצי 9, זה נותן הרבה יותר אופציות ומאבק על ההרכב, אבל בספק אם הוא שווה מקום של זר כרגע. 

חלוץ מעולה. אם הוא בחיפה מהללים אותו ומרימים אותו על הכתפיים בתקשורת. על פאקינג דוניו אמרו שהוא זר טוב אז פריצה? משאיר אותו בלי לחשוב, במיוחד עם הסקאוטינג שיש לנו. 

11 דקות לפני, Wade said:

חלוץ מעולה. אם הוא בחיפה מהללים אותו ומרימים אותו על הכתפיים בתקשורת. על פאקינג דוניו אמרו שהוא זר טוב אז פריצה? משאיר אותו בלי לחשוב, במיוחד עם הסקאוטינג שיש לנו. 

13 דקות לפני, Wade said:

דעה לא פופולרית, הסקאוטינג שלנו מבחינת מבחינת הזרים שמביאים בסדר גמור, נכון שיש נפילות לפעמים אבל סך הכל בסדר. הבעיה שלא מביאים מספיק ולא מביאים בזמן

Just now, wddani said:

דעה לא פופולרית, הסקאוטינג שלנו מבחינת מבחינת הזרים שמביאים בסדר גמור, נכון שיש נפילות לפעמים אבל סך הכל בסדר. הבעיה שלא מביאים מספיק ולא מביאים בזמן

זה קצת מצחיק להגיד שהסקאוטינג שלנו בסדר ולצד זה לשחרר את פריצה כי הוא לא מספיק טוב 

5 דקות לפני, Wade said:

זה קצת מצחיק להגיד שהסקאוטינג שלנו בסדר ולצד זה לשחרר את פריצה כי הוא לא מספיק טוב 

זה לא רק עניין של טוב או לא, יש לך מגבלת זרים.

אם שמו על יובאנוביץ 2 מיליון אז הוא יהיה החלוץ הבכיר, את המקום של פריצה צריך לתת לזר בכנף

17 דקות לפני, Wade said:

פריצה חלוץ טוב לכל הדעות, פשוט כנראה פחות מתאים למאמן. 

לא רואה סיבה שלא ימשיך, אחלה חלוץ.

מדברים איתי על ההחמצות שלו, אין דבר כזה מושלם, גם שחקנים שעולים 100 מיליון יורו מחטיאים ממצבים קורצים.

מה קשור החמצות? שני הכדורים שהחמיץ זה כדורים שחלוצים אחרים לא מגיעים אליהם בכלל. אתמול השאיר עם העקב, נתן ספרינט מדהים על שני הבלמים וסיים בקור רוח. גם בגול של קניקובסקי הוא זה שהעביר לביטון. כבונוס הוא חגג על שער 5 זהבי סטייל. 8 גולים ב20 משחקים, נו בריינר בכלל בסיטואציה שנוצרה הוא חייב להישאר וכמו שאמרו פה בחיים לא נשאר

מה עושים איתו בעונה הבאה?

אין ספק שבמידה וזהבי חוזר אז צריך לוותר עליו ולהמשיך עם יובאנוביץ' וזהבי אבל במידה ולא אני בעד להשאיר אותו ו"להשתמש" בחלאיילה בטרייד על שחקן כלשהו מהליגה