Jump to content

רשמים מהניצחון על ק"ש בבלומפילד | 1-0 קטן גדול, ברוך הבא יובאנוביץ'.

Sawyer

Recommended Posts

11 דקות לפני, החתול הצהוב said:

האמת שלי אף פעם לא הייתה בעיה עם בלילי. לא זכורות לי התגרויות שלו בנו כששיחק או דברים איתו.

הכי מצחיק שאת הילד שלו הוא רשם לשחק כדורגל במכבי.

בשלוף מהראש, סימן עם הידיים את הסמל של הפועל לכיוון 13 (אם אני זוכר נכון).

מול קבוצה כמו ק"ש עם כל כך הרבה חיסורים ציפיתי ליותר שערים. מצד שני, אנחנו נכים מאוד מחשבתית בהתקפה, בצד המנחם לא חטפנו, עצירה ענקית של פרץ במצב שהואר היה מאשר כי לא היה שם שום נבדל, וחוץ מהמצב הזה ק"ש לא הגיעו לעוד מצבים. מה שמצחיק זה שבפועל ירשם כאילו הם לא בעטו אפילו בעיטה אחת למסגרת מתוך ה-4 נסיונות שלהם.

ג'ראלדס נראה לי פשוט שחוק ועייף מדי, ועדיין הוא מוביל מבחינת כמות מאבקים מוצלחים. אבל התקפית הוא גמור, בקושי מצטרף, כמעט אף הרמה שלו לא מצליחה. 

סאבוריט אל, אין מילה אחרת. מנצח כמעט בכל מאבק, שולח כדורים חכמים, תומך בהתקפה. לא אכפת לי באיזה עמדה הוא ישחק הוא צריך להיות בהרכב כל משחק. 

כשדן ביטון התעורר התחלנו לשחק, כי מקניקובסקי כנראה לא תבוא הישועה במסירות מפתח כאלה. 

במחצית השניה ממש הפקרנו את האמצע וזה כמעט עלה לנו בשער, מלאדן חייב להגיב על דברים כאלה מהר יותר. 

ומילה על טב"ח, ההזיה היא שהוא מוביל בכמות נסיונות לשער אצלנו, עכשיו רק לדמיין אם זה היה שחקן כנף אחר קצת יותר איכותי. הוא מגיע למצבים אבל הרגל המסיימת כבר לא שם (או נגיד קבלת ההחלטות למקרה שצריך למסור במקום לבעוט). 

בכל מקרה כמו שאמרתי, שימו את פריצה ויובאנוביץ' ביחד בחוד, תשלחו להם כדורים לרחבה, תשחקו איתם דאבל פאסים, מעטות עד בכלל ההגנות בארץ שיעמדו בזה (וזה גם מצריך שמירה נוספת). 

על השופט אין לי כבר מה להגיד יותר, אני בא מראש בידיעה שידפקו אותנו לפחות פעם או פעמיים. 2 פנדלים ברורים ואדום כהה לשחקן של ק"ש לא נשרקו, וזה עוד עם הואר. מאוחר יותר בערב אדום דומה נשלף לספורי. אין אחידות, הם אפילו לא מסתירים את זה. כל שופט בא לעשות עלינו סיבוב ולהראות איזה גבגבר הוא שלא נתן למכבי (מעבר לשופטים אחרים שפשוט שונאים אותנו בדם ביחד עם כל האיגוד הרקוב הזה). וככה כל עונה מחדש. 

יש לנו כלכך הרבה כשרון בהתקפה, אבל אין לנו איכות זה מדהים כמה שחקנים לא מלוטשים בקבוצה אחת

ירדן שועה וראובן עובד צריכים להצטרף ותהיה פה אחלה קבוצה

5 דקות לפני, erantheking21 said:

יש לנו כלכך הרבה כשרון בהתקפה, אבל אין לנו איכות זה מדהים כמה שחקנים לא מלוטשים בקבוצה אחת

ירדן שועה וראובן עובד צריכים להצטרף ותהיה פה אחלה קבוצה

הסיפור של ההתקפה אצלנו היא שבגזרת הישראלים יש לנו כמות אבל אין כמעט איכות.

בפייסבוק משהו התלונן על זה שאוהדים כועסים על ביטון קוואס וטבח שהם מאבדים כדורים ואמר שהם מאבדים כו הם לפחות מנסים ללכת קדימה.

לדעתי ביטון וקוואס השחקנים המוכשרים בקבוצה.

הם אלה שיכולים לפתוח הגנות עם מסירות או דריבל טוב.

ולדעתי בעיקר ביטון חייב להיות בהרכב בכל מצב.

לגבי טבח הכעס זה בעיקר על זה שהוא מכריח את הקבוצה לשחק בלי עזרה של המגן השמאלי וגם שהוא תמיד עושה את המהלך ההפוך ממה שצריך.

מוסר כשצריך לבעוט ובועט כשצריך למסור.

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

התקפה מדהימה. רואים שוב כמה כישרון יש לביטון ברגל וכמה השילוב בינו לבין קניקובסקי נהדר. חבל שלא רואים יותר מהלכים כאלה.

יש לדן ביטון מדי פעם דקות שהוא אש בעיניים, הן מעטות מדי כי הוא שחקן מעולה בעיניי, הדיפולט שלו צריך להשתנות מהאנמיות.

טב"ח כרגיל מעופף ולא איתנו, זה בדיוק הכוונה שלי על שחקנים שמשחקים בקצב שונה, צד ימין טיקי טקה והוא בכלל עדיין לא מתחיל לרוץ לכיוון.

34 דקות לפני, אקיטה said:

יש לדן ביטון מדי פעם דקות שהוא אש בעיניים, הן מעטות מדי כי הוא שחקן מעולה בעיניי, הדיפולט שלו צריך להשתנות מהאנמיות.

טב"ח כרגיל מעופף ולא איתנו, זה בדיוק הכוונה שלי על שחקנים שמשחקים בקצב שונה, צד ימין טיקי טקה והוא בכלל עדיין לא מתחיל לרוץ לכיוון.

אם הוא יתן את הדקות האלה ליותר זמן המצב שלנו יהיה שונה לגמרי. הזכיר את תחילת הקדנציה שלו פה. התפקיד של קרסטאיץ׳ זה להוציא ממנו את המקסימום. 

חבל שלא הגיע שחקן במקום טב״ח כי המצב שלנו בהתקפה היה נראה הרבה יותר טוב.

8 דקות לפני, Davidna said:

אין לי בעיה שדן ביטון יפתח, רק שלא יבעט חופשיות

אין לנו בועטים. קניקובסקי בועט אפילו פחות טוב (גם בקרנות הוא מזעזע), קוואס לא רואה מגרש וגם כשכן הוא לא בועט טוב, חוזז לא מגיע לשער. 

מי עוד יכול לבעוט?

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אין לנו בועטים. קניקובסקי בועט אפילו פחות טוב (גם בקרנות הוא מזעזע), קוואס לא רואה מגרש וגם כשכן הוא לא בועט טוב, חוזז לא מגיע לשער. 

מי עוד יכול לבעוט?

שרק ביטון ירים חופשיות וקרנות

כל השאר מזעזע

דווקא בחופשיות חוזז נחמד לא?

2 דקות לפני, tomer958 said:

שרק ביטון ירים חופשיות וקרנות

כל השאר מזעזע

דווקא בחופשיות חוזז נחמד לא?

חוזז הביא איזה גול יפה נגד הפועל חיפה עם איביץ׳, אבל חוץ מזה לרוב הוא הבעיטות שלו לא מגיעות לשער.

איפה הימים שהיינו מתלבטים אם לתת לאצילי, יוני או עטר לבעוט…

לפני17 שעות , Raumdeuter said:

הסדר הוא ככה לדעתי:

1.אבוקסיס(תמיד יהיה ראשון בשנואים).

2.ההוא שצריך לקבל צו הרחקה מבתי ספר וגני ילדים.

3.קהת.

4.ניקי מינאז' של המגזר.

5.סאן הכוסית מהבין תחומי.

6.שוערי ליגת העל באופן כללי(להוציא שלנו כמובן.

בייחוד צמד העמוסים ומחמוד קנדיל צריכים לקבל מנה מכובדת של שנאה)

7.הזרים חולי נפש של ב"ש מהשנים האחרונות(אספיירה המופרע וז'וסוואה)

8.חזיזה(לא צריך להסביר).

9.פלאניץ' סתם כי הוא שרמיט לא קטן(שרי הזר היחיד שם עם טיפה של קלאס מינימלי כלשהו).

*אין לי 10 כי כל השאר כל כך רנדומליים מבחינתי.

1.בכל ההסטוריה כן.

2.אבו פאני לוקח את כולם, ג'יהאדיסט פעיל איסלאמי שמיצג את כל מה שאני שונא, קהת אחריו ילד כאפות ואצילי תאמת? אני לא מתפלא אבל אנחנו יצרנו אותו כזה ילד מניאק 

לפני7 שעות , מכביסט לעד said:

אם הוא יתן את הדקות האלה ליותר זמן המצב שלנו יהיה שונה לגמרי. הזכיר את תחילת הקדנציה שלו פה. התפקיד של קרסטאיץ׳ זה להוציא ממנו את המקסימום. 

חבל שלא הגיע שחקן במקום טב״ח כי המצב שלנו בהתקפה היה נראה הרבה יותר טוב.

אני חושב שבשיטה הנוכחית של מכבי לא צריך שחקן אגף קלאסי כמו שפטריק ניסה להנחיל פה.

הוינגרים עם הרבה כניסות לאמצע ומקבלים די הרבה חופש ומי שנדבק לאגף זה המגן שעולה, אני מאוד אוהב את זה, וחושב שביטון וגבי צריכים להיות באגפים בלי קשר ל 433 או 442.

אוהב מאוד את הורסיטליות הזאת וזה למה אני נורא בעד פארפה כשחקן אגף בעונה הבאה.

לפני14 שעות , Armagedon said:

רק לי דן ביטון מרגיש כמו יוסי שבחון? סוג של נק' אור ישראלית בודדת בהתקפה?

עכשיו כשהזכרת את שבחון אז עלה לי לראש השיר שחקן שלו, וזה יושב לי טוב על יובאנוביץ.

On 6.2.2022 at 00:34, Liran Antebi said:

גלזר מאכזב ממש עם החוסר ביטחון שלו . כל נגיעה שלו בכדור זה אחורה לבלמים העיקר שהוא לא יאבד את הכדור .. מאכזב

על השופט אין מה לדבר בכלל לא שרק לטובתנו 2 פנדלים והעולם שותק

מה
גלזר היה טוב מאוד, דווקא הופתעתי מכמה הוא הצליח לשלוח כדורים קדימה