Jump to content

מכבי - קש | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

2 דקות לפני, קמחי said:

אנחנו בעיקר לא עומדים טוב כקבוצה, לא מניעים כדור טוב, חסרי אגרסיביות, אגואיסטים ועם קבלת החלטות מחורבנת בכל חלק במגרש.

קבוצה רעה עם חלקים סבירים לרוב, פרט לאגף ימין שנראה מזעזע ואגף שמאל עליו חולש הליצן.

יש כל כך הרבה אספקטים במשחק שאנחנו לא טובים בהם, שזה לא באמת רציני להתחיל להעלות נקודות לשיפור.

אני לא סומך על קרסטאיץ' ולא מבין בדיוק מה הוא הביא לקבוצה. אותה הגנה מסננת, אותה התקפה מקרטעת, ואותה בחירת שחקנים לא ברורה.

13 נקודות מ15. זה לא מספרים שדוניס/פטריק של העונה/יצחקי נתנו.

זה עדיין לא נראה טוב, אבל עדיין יש התאמות. היום למשל ראינו ניסיון לשנות ליהלום. 

נראה איך זה יהיה עם החיזוק.

7 דקות לפני, קמחי said:

אנחנו בעיקר לא עומדים טוב כקבוצה, לא מניעים כדור טוב, חסרי אגרסיביות, אגואיסטים ועם קבלת החלטות מחורבנת בכל חלק במגרש.

קבוצה רעה עם חלקים סבירים לרוב, פרט לאגף ימין שנראה מזעזע ואגף שמאל עליו חולש הליצן.

יש כל כך הרבה אספקטים במשחק שאנחנו לא טובים בהם, שזה לא באמת רציני להתחיל להעלות נקודות לשיפור.

אני לא סומך על קרסטאיץ' ולא מבין בדיוק מה הוא הביא לקבוצה. אותה הגנה מסננת, אותה התקפה מקרטעת, ואותה בחירת שחקנים לא ברורה.

אני רואה דברים אחרת. יש שיפור בעמידה של הקבוצה, הסגל לא מספיק טוב אבל קרסטאיץ יודע להביא את הנקודות. אני לא חושב שחכם לשפוט אותו על היכולת על מה שהיה עד עכשיו. מעכשיו קדימה, יחד עם 2 שחקנים שהוא בחר נוכל לשפוט טוב יותר. אם הוא ישאר בקיץ אני בטוח שיהיה כאן שיפור ניכר באיכות הסגל

2 דקות לפני, snufkin said:

אני רואה דברים אחרת. יש שיפור בעמידה של הקבוצה, הסגל לא מספיק טוב אבל קרסטאיץ יודע להביא את הנקודות. אני לא חושב שחכם לשפוט אותו על היכולת על מה שהיה עד עכשיו. מעכשיו קדימה, יחד עם 2 שחקנים שהוא בחר נוכל לשפוט טוב יותר. אם הוא ישאר בקיץ אני בטוח שיהיה כאן שיפור ניכר באיכות הסגל

נכון מאוד.

עכשיו אחרי שהריגוש קצת עבר, אי אפשר להקפיץ איזה שחקן מהנוער שישחק במקום חוזז או בן חיים? 

הם לא תורמים כלום, למעשה רק הורסים, איך הגענו למצב שהם שחקני הכנף שלנו? אני פשוט לא מבין את קבלת ההחלטות,  תריצו את אלמוג, אולי עוד ייצא ממנו משהו.

Just now, antonio_margheriti2 said:

עכשיו אחרי שהריגוש קצת עבר, אי אפשר להקפיץ איזה שחקן מהנוער שישחק במקום חוזז או בן חיים? 

הם לא תורמים כלום, למעשה רק הורסים, איך הגענו למצב שהם שחקני הכנף שלנו? אני פשוט לא מבין את קבלת ההחלטות.

הייתי רץ עם חנצ'יס חצי שנה באגף ולא עם טבח

13 דקות לפני, snufkin said:

בדיוק

10 דקות לפני, פנחס שוף said:

הייתי רץ עם חנצ'יס חצי שנה באגף ולא עם טבח

אולי די כבר עם ההודעות האלה

סתם לזרוע רעל

28 דקות לפני, קמחי said:

אין לי מילה להגיד על מלאדן. לא יודע למה לצפות ממנו ומה הבסט סנאריו שניתן לקוות איתו. מכבי נראית סתמית במידה שווה. 

לא מבין את ההתעקשות על טבח

תשלח את גבי לקו

ביטון לאמצע

וקוואס באגף

עם חלוץ כזה חייבים שחקנים שמוסרים וביטון וקוואס המוסרים הטובים בקבוצה

14 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

לא צריך לזרוע רעל, אבל הוא דיי מיותר על המגרש, כל אחד אחר יעשה עבודה טובה ממנו, שחקן גמור.

כל נשימה שלו במכבי זה רעל.

מעדיף לעלות ב10 שחקנים כל משחק ולא עם טבח בהרכב. 

3 דקות לפני, מרגוליס said:

כל נשימה שלו במכבי זה רעל.

מעדיף לעלות ב10 שחקנים כל משחק ולא עם טבח בהרכב. 

כנ"ל חוזז, וההוכחה היא שניצחנו בלעדיו שהוא יצא באדום חח

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

כנ"ל חוזז, וההוכחה היא שניצחנו בלעדיו שהוא יצא באדום חח

שתיהם זה נשימה אחת של חרא.

לא יכול לראות אותם בהרכב. בחיים לא שנאתי שחקן שלנו כמו שאני שונא את שתיהם (כן כולל ורמוט)

ניהול משחק גרוע 20 דק אחרונות.

איבדנו את האמצע, לא היה אגרסיביות. 

תעלה את גולאסה ואלמוג מוקדם יותר, גמור את המשחק. לא מתאים.

הלו הלו תירגעו כולכם

יש הבדל בין מתן חוזז - ילד טוב שגדל אצלנו ומשחק חרא לבין טל בן חיים - פוזאיסט שפותח על כל מאמן שמחליט להושיב אותו על הספסל.

אני מציע להיות יותר מעודנים כלפי שחקנים שלנו שהם לא טובים מקצועית. זה לא שחוזז יצא נגד המועדון או פוגע באקלים או במרקם הקבוצתי. סה"כ יכולת חלשה מאוד.

להבדיל - בן חיים גם ביכולת חלשה וגם פוגע באקלים הקבוצתי. מציע לזכור את זה כשבפעם הבאה כותבים משהו משתלח ככ נגד חוזז. 

ואני כותב את זה בתור אחד שלא יכול לראות אותו על המגרש. לא יכול. 

לדרבי:

זאדה סבו נחמיאס ג'ראלדש

גלזר        שמיר

גולסה                 ביטון

פריצה

המחסל

גבי צריך לקבל קצת ספסל, הוא גמור פיזית כבר והיכולת שלו לא יעילה. ביטון וגולסה חופשיים עם סגירות על הקווים ופריצה ויובא בחוד.