Jump to content

נושא מלפפונים 48 שעות אחרונות, ע''ש בלם ושחקן התקפה

thunderbolt

Recommended Posts

לפני2 שעות , erantheking21 said:

לפי מה שכתוב פה(לא יודע עד כמה הנתון הזה אמין בכלל)

What is Eli Dasa's Salary Per Week? | Salary Sport

מרוויח פחות ממה שמורויח במכבי

אם מכבי תשכיב לו 700-800 אלף בעונה ל3 שנים זה לא ישתלם לו? הרי כבר נאמר שאין לו אזרחות אירופאית ויהיה לו קשה להתקדם מהולנד.

לאן הלכת... איזה 700 800 , אולי זהבי יקבל את זה, להזכירך דסה עזב כי מכבי לא היו מוכנים לתת לו דולר יותר מ 400.000 לעונה.

20 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לאן הלכת... איזה 700 800 , אולי זהבי יקבל את זה, להזכירך דסה עזב כי מכבי לא היו מוכנים לתת לו דולר יותר מ 400.000 לעונה.

מיץ נתן לזהבי הצעה של מליון+

לגבי דסה, אני חושב שיש לו שאיפות להתקדם מקצועית. לא ריאלי לדעתי.

קשה לי מאוד לראות איך נוכל להעמיד בעונה הבאה סגל ברמה גבוהה. אין ישראלים טובים ריאלים בשוק, ואין לנו מקום להרבה זרים חדשים.

לכן עמדת המאמן עונה הבאה קריטית יותר מתמיד. מאמן טוב ייקח אליפות בכיף עם סגל סביר שבנוי בצורה הגיונית, לא כמו עכשיו. איביץ' בעונה הראשונה התחיל עם סגל ממש לא מדהים. 

כל עוד לא יהיה לנו מאמן טוב זה לא יעזור גם אם נפגע בששה זרים.

לפני7 שעות , הילד בן 30 said:

פארפה זה שחקן שכיף לראות. אבל יש איזשהו פער בין הפנטזיה עליו למספרים, 5 שערים ו4 בישולים בליגה כשהוא שיחק הרבה ובקבוצה שיודעת לשחק התקפה כמו נתניה.

לצורך ההשוואה מספרים דומים לשל גררו בפלייאוף בלבד בעונה שעברה, או פחות טובים משל טוואמסי בשלושה חודשים. (ההשוואה לגררו- גיל דומה, טוואמאסי- אותה קבוצה באותה עונה).

למישהו שראה אותו יותר יש משהו חכם לומר על זה?

ראיתי אותו בכל משחק והמספרים שלו זה שוד. היו עוד החמצות שיכלו להיות בישולים בכיף. חייבים להחזיר אותו כי הוא מתבשל להיות משהו מפלצתי, אם כבר עכשיו הוא רמה אחת או שתיים לפחות מעל הליגה אני לא יודע איך הוא יראה כשישתפר יותר

6 דקות לפני, Emmanuel said:

ראיתי אותו בכל משחק והמספרים שלו זה שוד. היו עוד החמצות שיכלו להיות בישולים בכיף. חייבים להחזיר אותו כי הוא מתבשל להיות משהו מפלצתי, אם כבר עכשיו הוא רמה אחת או שתיים לפחות מעל הליגה אני לא יודע איך הוא יראה כשישתפר יותר

הוא כבר מפלצת. לדעתי לא שייך לרמה של ליגץ העל בכלל. יש חלון הזדמנויות מאוד צר לנסות לשדרג לו את החוזה משמעותית ולהאריך אותו

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא היה דיבור על זה שלג'רלדש יש אופציה שהופעלה אוטו' כשהוא עבר מספר דקות מסויים? 

אם כן, אז מה זה כל הדיבורים פה על מצבת זרים בלעדיו?

מחר היא תופעל

12 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא היה דיבור על זה שלג'רלדש יש אופציה שהופעלה אוטו' כשהוא עבר מספר דקות מסויים? 

אם כן, אז מה זה כל הדיבורים פה על מצבת זרים בלעדיו?

גם לקוואס יש חוזה, זה אומר שהוא בהכרח ימשיך?

30 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם לקוואס יש חוזה, זה אומר שהוא בהכרח ימשיך?

לא. אבל זה אומר שלהיפטר מהחוזה שלו לא יהיה פשוט. בעוד שקוואס מקבל ארגזים ויושב רוב הזמן ביציאה, ג'רלדש שיחק את רוב הדקות בעונה. קשה לי לראות איך משחררים שחקן הרכב קבוע עם חוזה.

12 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא. אבל זה אומר שלהיפטר מהחוזה שלו לא יהיה פשוט. בעוד שקוואס מקבל ארגזים ויושב רוב הזמן ביציאה, ג'רלדש שיחק את רוב הדקות בעונה. קשה לי לראות איך משחררים שחקן הרכב קבוע עם חוזה.

תמורת פיצוי ניתן לשחרר כל שחקן עם חוזה, ישראלי או זר אחרת אם יתעקש יישב ביציע והקריירה שלו תסתיים.

18 דקות לפני, אלק נילאש said:

בדיוק בגלל שהוא שיחק לא חושב שתהיה בעיה למצוא לו קבוצה. 

10 דקות לפני, פרנק סינטרה said:

עם מצב השווקים הנוכחי, קשה להאמין שהדבר שעומד בראש מעייניו הכלכליים של מיץ׳ כרגע זה להשקיע כסף ברכש של מכבי TBH

עוד פעם זה? בגלל זה הוא נתן 2 מיליון על יובאנוביץ׳ כשהעונה גמורה?

31 דקות לפני, פרנק סינטרה said:

עם מצב השווקים הנוכחי, קשה להאמין שהדבר שעומד בראש מעייניו הכלכליים של מיץ׳ כרגע זה להשקיע כסף ברכש של מכבי TBH

ההשקעה הכספית במכבי זה פיצוחים בשביל מיץ', זה לא באמת מזיז לו כלכלית. השאלות הן האמביציה שלו והפייר פליי

40 דקות לפני, פרנק סינטרה said:

זה לא באמת הפסד כל עוד הוא לא מוכר, כמות המניות שלו לא השתנתה

שמעו על כל הכבוד לפארפה אם הוא היה "מפלצת" אז הוא היה נותן במינימום 10 ו-10 בקבוצה התקפית כמו נתניה. המספרים שלו נחמדים, הפוטנציאל קיים אבל בואו נראה אותו במכבי אם בכלל לפני כל שירי ההלל

לפני1 שעה , פנחס שוף said:

שמעו על כל הכבוד לפארפה אם הוא היה "מפלצת" אז הוא היה נותן במינימום 10 ו-10 בקבוצה התקפית כמו נתניה. המספרים שלו נחמדים, הפוטנציאל קיים אבל בואו נראה אותו במכבי אם בכלל לפני כל שירי ההלל

בוא אני אקשה עליך.

אתה יכול לכלול אותו בעסקה של טואמסי- לוקח?

לפני1 שעה , פנחס שוף said:

רק שבאמת נזכה לראות אותו במכבי. מי שעוקב אחרי המשחקים שלו ולא אחרי ההילייטס גם יסכים עם מה שאתה אומר, גם אוהדי נתניה יגידו את זה. הוא רחוק מלהיות מלוטש והשנים הקרובות קריטיות לו מאוד והכל תלוי באיך הוא יתקדם בקבלת ההחלטות שלו וביכולת שלו להיות בולט במשך 90 דקות. ועדיין הוא פוטנציאל ליהלום בתכלס, הוא חייב להיות פה, מבחינתי אני מתחיל להרכיב את מכסת הזרים שהוא סבוריט ויובא זה באנקר.

22 דקות לפני, car.garsia said:

רק שבאמת נזכה לראות אותו במכבי. מי שעוקב אחרי המשחקים שלו ולא אחרי ההילייטס גם יסכים עם מה שאתה אומר, גם אוהדי נתניה יגידו את זה. הוא רחוק מלהיות מלוטש והשנים הקרובות קריטיות לו מאוד והכל תלוי באיך הוא יתקדם בקבלת ההחלטות שלו וביכולת שלו להיות בולט במשך 90 דקות. ועדיין הוא פוטנציאל ליהלום בתכלס, הוא חייב להיות פה, מבחינתי אני מתחיל להרכיב את מכסת הזרים שהוא סבוריט ויובא זה באנקר.

אני חושב שצריך להיות מאוד זהירים בגילאים האלה.

גם על אילון אלמוג היתה תמימות דעים שאסור בשום אופן למכור במליון וחצי יורו. גררו נתן פלייאוף מהסרטים תחת מאמן אנטי כדורגל. 

אחרי שאמרתי את זה- הכל עניין של חלופות. אם זה או פארפה או להביא זר אחר לכנף- ההתלבטות קלה. פארפה שלנו, בחינם עם תקרת זכוכית גבוהה יותר. כנ"ל אם זה פראפה על חשבון משבצת הזר של גראלדש ואפילו פריצה.

אם זה טרייד פארפה תמורת טואמסי זה כבר קשה יותר עם נטיה לקבל מניה בטוחה יותר (ואולי איזה Buy back).

9 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אם זה טרייד פארפה תמורת טואמסי זה כבר קשה יותר עם נטיה לקבל מניה בטוחה יותר (ואולי איזה Buy back).

פארפרה גם מוכשר יותר מטואמסי, צעיר יותר וגם יותר מתאים לרוב המשחקים של מכבי בליגה - פוזישן מול הגנה צפופה. אני חושב שמכבי צריכים לעשות הרבה כדי להאריך לו חוזה ולהשאיר אותו כאן. 

1 דקה לפני, snufkin said:

פארפרה גם מוכשר יותר מטואמסי, צעיר יותר וגם יותר מתאים לרוב המשחקים של מכבי בליגה - פוזישן מול הגנה צפופה. אני חושב שמכבי צריכים לעשות הרבה כדי להאריך לו חוזה ולהשאיר אותו כאן. 

אני לא אומר שלא.

רק מזכיר ש1)יש לו חוזה עד הקיץ, 2)שהמספרים שלו עדיין לא מספיק טובים, 3)יתכן שאפשר לפדות אותו במזומן (טואמסי).

בוא נגיד אהיה מרוצה אם יאריכו לו חוזה או אם יעשו טרייד על טואמסי. אם לא יעשו לא את זה ולא את זה- חבל.

38 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני חושב שצריך להיות מאוד זהירים בגילאים האלה.

גם על אילון אלמוג היתה תמימות דעים שאסור בשום אופן למכור במליון וחצי יורו. גררו נתן פלייאוף מהסרטים תחת מאמן אנטי כדורגל. 

אחרי שאמרתי את זה- הכל עניין של חלופות. אם זה או פארפה או להביא זר אחר לכנף- ההתלבטות קלה. פארפה שלנו, בחינם עם תקרת זכוכית גבוהה יותר. כנ"ל אם זה פראפה על חשבון משבצת הזר של גראלדש ואפילו פריצה.

אני מאוד מחזיק מטומאסי, אם רואים את המשחקים של נתניה, מגלים שטומאסי נכון להיום הרבה יותר מתאים לנו מפארפה. אבל אני מקצועית יהיה לי קשה מאוד לוותר על פארפה יש לו פוטנציאל להיות משהו יוצא דופן וברור שזה לא חד משמעי אבל בכדורגל לוקחים סיכונים. אני די בטוח שאם פארפה לא יהיה פה עונה הבאה זה יהיה בזיון. זה לא יהיה מקצועי, נטו עניין חוזה ואז נצטרך לשאול איך שחקן צעיר מגיע בכזה קלות לשנה אחרונה בחוזה.

מישהו מהצוות המקצועי צריך לעשות שיחה צפופה עם קניבובסקי ולהגיד לו תעז תנסה תבעט 

יש לו סט של יכולות התקפיות שלא בא העונה כמעט לידי ביטוי 

מספרים מאוד נמוכים יחסים למה שציפו , אני אישית מאוד מאוכזב ממנו

הוא יותר מדי ישראלביץ' בגרסה המקומית 

כמו שהוא עכשיו הוא לא שווה לדעתי הרכב בעונה הבאה אם מתכוונים לבנות פה קבוצה חזקה