Jump to content

נושא מלפפונים 48 שעות אחרונות, ע''ש בלם ושחקן התקפה

thunderbolt

Recommended Posts

לפני12 שעות , אלק נילאש said:

ספציפית, אני חושב שהבעיה הייתה בעיקר בו ולא בנו. הוא היה הנסיך של המחלקה תחת פטריק, היה בטוח שיחכו לו בבוגרים עם שטיח אדום וכתר. כשזה לא הגיע, הוא התחיל להתנהג כמו לוזר, לא כמו מכביסט.

אני לא מאמין בו. לא חושב שיש לו את הקאראקטר או היכולת להיות משהו גדול באמת. חוטב עצים משודרג.

בגדול יותר מוזר לי ששחקן שממש לא רצה לחדש כאן חוזה חתם חוזה יחסית ארוך בנתניה. לגבי האופי וההתנהלות שלו נראה מהצד שיש שם בעיה ולא רק מכבי אשמה.

בעונה האחרונה שלו הרגיש לי שהחמירו איתו אחרי האדום באירופה ואני חושב שעם יד מכוונת טובה יותר נניח איביץ' היינו רואים אותו משתלב ותורם לנו. היה לו גם את המשחק נגד זלצבורג ורצף יפה עד הפציעה נגד חיפה (גם גול נגד פ"ת חוץ אאלט). אני אישית ראיתי בו משהו מעניין אבל בגדול מסכים שזאת לא אבידה ענקית. ממש לא מחדל כמו שקראתי בכמה מקומות.

קארצב שחקן טוב, אבל אני חושב שניפחו אותו יותר מדיי.

אני לא רואה כאן כוכב כדורגל, אני בטוח שהוא עוד יעשה התקדמות, אבל העזיבה שלו לא מדכא אותי, העמדה הזו עמוסה אצלנו, מלא כישרונות.

10 דקות לפני, zion8 said:

בגדול יותר מוזר לי ששחקן שממש לא רצה לחדש כאן חוזה חתם חוזה יחסית ארוך בנתניה. לגבי האופי וההתנהלות שלו נראה מהצד שיש שם בעיה ולא רק מכבי אשמה.

בעונה האחרונה שלו הרגיש לי שהחמירו איתו אחרי האדום באירופה ואני חושב שעם יד מכוונת טובה יותר נניח איביץ' היינו רואים אותו משתלב ותורם לנו. היה לו גם את המשחק נגד זלצבורג ורצף יפה עד הפציעה נגד חיפה (גם גול נגד פ"ת חוץ אאלט). אני אישית ראיתי בו משהו מעניין אבל בגדול מסכים שזאת לא אבידה ענקית. ממש לא מחדל כמו שקראתי בכמה מקומות.

דווקא פטריק מכולם, שמכיר את עדן טוב מכולם, לא ספר אותו אחרי האדום. זאת לא הדרך לשכנע שחקן להאריך חוזה כשהוא כבר מבין שלא בדיוק בונים עליו. 

38 דקות לפני, המכבייה said:

דווקא פטריק מכולם, שמכיר את עדן טוב מכולם, לא ספר אותו אחרי האדום. זאת לא הדרך לשכנע שחקן להאריך חוזה כשהוא כבר מבין שלא בדיוק בונים עליו. 

דווקא פטריק מכולם לא נתן הזדמנות לפארפה, שחר וגלוך. דווקא פטריק מכולם גרם לכשרונות הכי גדולים בליגה כמו דוידה, סניור, צמד הבלמים של הפועל ועוד לברוח למכבי. 

יקח לנו זמן להבין את כמות הנזק שהבן אדם הזה עשה פה.

טננבאום מגן ימני ישראלי בלם זר בלם זר סאבוריט שלושה קשרים ישראלים מתוך המאה שיש לנו קיצוני זר אוראל באיה יובאנוביץ. וזה הרכב טוב בשבילי.

45 דקות לפני, מכביסט לעד said:

דווקא פטריק מכולם לא נתן הזדמנות לפארפה, שחר וגלוך. דווקא פטריק מכולם גרם לכשרונות הכי גדולים בליגה כמו דוידה, סניור, צמד הבלמים של הפועל ועוד לברוח למכבי. 

יקח לנו זמן להבין את כמות הנזק שהבן אדם הזה עשה פה.

דוידה סניור וצמד הבלמים של הפועל זה הכשרונות הכי גדולים בליגה? אפילו אוהדי הפועל לא חושבים ככה

46 דקות לפני, idan8 said:

דוידה סניור וצמד הבלמים של הפועל זה הכשרונות הכי גדולים בליגה? אפילו אוהדי הפועל לא חושבים ככה

מחוץ למכבי? כן. איזה עוד כישרונות יש לך בליגה בגילאים האלה?

אגב, שכחתי גם את ליידנר.

38 דקות לפני, idan8 said:

ברור שכן ואני רחוק מלהתלהב גם מדוידה וגם מסניור ממה שראיתי אותם. למקין דווקא יותר מעניין, נראה טוב במשחקים ששיחק והציל אותם בדרבי עד כמה שאפשר. הבלם השני לא משהו בכלל, עושה להם הרבה נזקים.

לפני2 שעות , turgi said:

טננבאום מגן ימני ישראלי בלם זר בלם זר סאבוריט שלושה קשרים ישראלים מתוך המאה שיש לנו קיצוני זר אוראל באיה יובאנוביץ. וזה הרכב טוב בשבילי.

מה עשה עד עכשיו אוראל באיה שמצדיק שהוא יהיה כנף מוביל בהרכב בשנה הבאה?

סגל לעונה הבאה:

שוערים: צמד הדניאלים 

הגנה: סאבוריט וזאדה מגנים שמאליים, מזרחי ועוד ישראלי גנרי (אם יהיה נס בגזרת דסה אז דסה, אם זהבי או יוני במקרה חוזרים מביא מגן זר במקום שחקן אגף אחד), פיבן, נחמיאס, זר, שרן וביטון בלמים. 

קישור: גלזר, יוריס, גבי, ביטון, גלוך, גולסה (אם יהיה נס בגזרת דור מוותר על גולסה) ומי שירשים יותר מבין נידם ושחר.

התקפה: פארפה, זר לאגף ימין, עוד שחקן אגף שיכול לשחק גם כחלוץ (מוותר עליו לטובת מגן ימני זר במקרה של חזרה של יוני/זהבי), אם כנאען זה לא אוחנה של המגזר ויודע לשחק באגף מביא גם אותו ואם לא משאיר את אלמוג. יובאנוביץ׳ חלוץ כמובן. 

*במידה וקורה נס ושחקנים כמו דסה, פרץ, יוני, זהבי וכו׳ מוכנים לחזור מחזיר אותם בלי לחשוב פעמיים. 

**אם יש סיכוי לפתוח את הכיס בשביל דוידה חובה. 

משחרר: ריקן (עם כל הצער אנחנו צריכים להכניס דם חדש לקישור), שמיר, ג׳ראדלש, בלטקסה (לא מוכן לחדש חוזה), חוזז, טב״ח, קוואס, סה.

מוכר/טרייד: פריצה (החוזה שלו אמור להתחדש אוטומטית בשלישי, עם כל הצער שבדבר אין מקום לשני חלוצי 9 זרים. מאמין שלא תהיה בעיה למכור אותו לחו״ל בכמה גרושים אחרי העונה), חלאיילה, קנדיל, גררו, נועם כהן, שלאעטה (אין טעם להמשיך להחזיק את השניים האחרונים, אפשר לשלב אותם בטרייד). אם יש הצעה מספקת על פארפה מוכר גם אותו. 

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

סגל לעונה הבאה:

שוערים: צמד הדניאלים 

הגנה: סאבוריט וזאדה מגנים שמאליים, מזרחי ועוד ישראלי גנרי (אם יהיה נס בגזרת דסה אז דסה, אם זהבי או יוני במקרה חוזרים מביא מגן זר במקום שחקן אגף אחד), פיבן, נחמיאס, זר, שרן וביטון בלמים. 

קישור: גלזר, יוריס, גבי, ביטון, גלוך, גולסה (אם יהיה נס בגזרת דור מוותר על גולסה) ומי שירשים יותר מבין נידם ושחר.

התקפה: פארפה, זר לאגף ימין, עוד שחקן אגף שיכול לשחק גם כחלוץ (מוותר עליו לטובת מגן ימני זר במקרה של חזרה של יוני/זהבי), אם כנאען זה לא אוחנה של המגזר ויודע לשחק באגף מביא גם אותו ואם לא משאיר את אלמוג. יובאנוביץ׳ חלוץ כמובן. 

*במידה וקורה נס ושחקנים כמו דסה, פרץ, יוני, זהבי וכו׳ מוכנים לחזור מחזיר אותם בלי לחשוב פעמיים. 

**אם יש סיכוי לפתוח את הכיס בשביל דוידה חובה. 

משחרר: ריקן (עם כל הצער אנחנו צריכים להכניס דם חדש לקישור), שמיר, ג׳ראדלש, בלטקסה (לא מוכן לחדש חוזה), חוזז, טב״ח, קוואס, סה.

מוכר/טרייד: פריצה (החוזה שלו אמור להתחדש אוטומטית בשלישי, עם כל הצער שבדבר אין מקום לשני חלוצי 9 זרים. מאמין שלא תהיה בעיה למכור אותו לחו״ל בכמה גרושים אחרי העונה), חלאיילה, קנדיל, גררו, נועם כהן, שלאעטה (אין טעם להמשיך להחזיק את השניים האחרונים, אפשר לשלב אותם בטרייד). אם יש הצעה מספקת על פארפה מוכר גם אותו. 

סיכמת את המחשבות שלי במדוייק.

לפני18 שעות , אקיטה said:

גלזר/נידם יוריס/גולסה

גלוך/ביטון/שחר

גבי/פארפה        זר*/ביטון

יובא/זר*

זר* זה אותו אחד, רצוי שחקן בסגנון צ'יקו וגררו שיכול לתת מהירות דריבל ותכונות אחרות מיובא. זה למה לדעתי טומאסי תפור עלינו.

תבחר ציוותים, כמובן שגבי ופארפה יכולים להיות בעמדות בקישור.

לדעתי נצטרך עוד אחד להתקפה, ישראלי, רצוי כזה שיכול לתפקד כנף/חלוץ כמו זר*, יש לנו מושאלים ונוער כאלה, לפחות בשלבים המוקדמים של אירופה נותן להם גם הזדמנות להיות חלק מהסגל ומגיב בהתאם בהמשך הקיץ, לא כזה מרחיק לכת שאחד מהם ייצא איזה דין דוד או דוניו. 

בכל מקרה, מה שרשמתי בעיניי איכותי מאוד, אבל הכל תלוי באיכות האימון.

ומילה על ביטון באגף, רואה הרבה מאוד דמיון בינו לבין אצילי לפני איביץ'.

אתה לא לוקח אליפות בחיים עם סגל כזה.

22 דקות לפני, אקיטה said:

בוא תגיד מה היית משנה.

שוערים: פרץ, טננבאום

מגן ימני: זר (אלא אם כן דסה ריאלי איכשהו), מזרחי / כהן

מגן שמאלי: סבוריט, דודזאדה

בלמים: זר, זר (או ביטון אם ריאלי), בלטקסה, פיבן, ייני

קישור: גלזר, קניקובסקי, גלוך, גויאגון, גולסה, שחר

אגפים: גויאגון ברוטציה (אם זה באמת עובד טוב יותר באגף) ואם לא, ארבעה שחקנים חדשים.

חלוצים: יובאנוביץ', חלוץ ישראלי סולידי כלשהו (מלמד? דוידה?)

*אם ניר ביטון ודסה מגיעים, שני זרים לאגף.

**אם גויאגון מקובע באגף, אז עוד זר אחד לאגף, אבל גם עוד שחקן קישור גרזן (פרץ?)

זה כבר בכיוון בעיניי. לא ריאלי, אבל בכיוון.

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

אגפים: גויאגון ברוטציה (אם זה באמת עובד טוב יותר באגף) ואם לא, ארבעה שחקנים חדשים.

אם ניר ביטון ודסה לא מגיעים, מיהם הארבעה שחקנים לכנפיים ישראליים שאתה מביא? עזוב, תביא לי שניים נורמליים וריאליים, אל תזרוק לי יונתן כהן וכאלה שלא ידוע מה איתם.

5 דקות לפני, car.garsia said:

אם ניר ביטון ודסה לא מגיעים, מיהם הארבעה שחקנים לכנפיים ישראליים שאתה מביא? עזוב, תביא לי שניים נורמליים וריאליים, אל תזרוק לי יונתן כהן וכאלה שלא ידוע מה איתם.

אמרו פה שכנעאן יכול לשחק באגף, אז הוא אחד.

יונתן כהן הוא גם אופציה שחייבים לבדוק.

השניים האחרים? מושאלים ומצטיינים מהנוער מצדי. זה עדיף על טב"ח וחוזז.

וסיכמתי את ההודעה בקודמת בזה ששום דבר מזה לא ריאלי, אז אפשר לזרוק גם יונתן כהן...

*אגב, שכחתי את נידם ואת ההולנדי שאולי יחתום. אולי אפשר לוותר על גולסה.

בינגו במאמן, בבלם ושחקן אגף זר (בנוסף לפארפרה) זה מאסט. החזרה של פרץ גם חשובה מאוד. כל השאר בונוס. סיכויי הצלחה בהתחשב ברקורד של יצחקי? קלושים. הלוואי.

1 hour ago, אורלנדו בלוף said:

אז מה בעצם שינית פה חוץ מזה שבחרת מגן ימני זר ולא וינגר/חלוץ זר?

לפני5 שעות , Raumdeuter said:

@turgi למה אתה מעדיף את טננבאום על פרץ?

לא ספג ב-95% מהמשחקים בהם שיחק

לפני4 שעות , snufkin said:

מה עשה עד עכשיו אוראל באיה שמצדיק שהוא יהיה כנף מוביל בהרכב בשנה הבאה?

כלום. אין לי פתרון אחר לעמדה הזו.

אמרו פה שכנעאן יכול לשחק באגף, אז הוא אחד.

יונתן כהן הוא גם אופציה שחייבים לבדוק.

השניים האחרים? מושאלים ומצטיינים מהנוער מצדי. זה עדיף על טב"ח וחוזז.

וסיכמתי את ההודעה בקודמת בזה ששום דבר מזה לא ריאלי, אז אפשר לזרוק גם יונתן כהן...

*אגב, שכחתי את נידם ואת ההולנדי שאולי יחתום. אולי אפשר לוותר על גולסה.

בדיוק, גם כנאען הוא 10, הוא יכול לשחק באגף כמו שדן ביטון ואוסקר גלוך יכולים לשחק שם, לא בצורה משכנעת. אפשר לשחק עם שחקנים כאלה באגף אחד, אבל צריך באגף השני איזה שחקן כנף קלאסי איכותי. כזה יש רק זר ובגלל זה אני חושב שחייב זר לכנף, משם צריך להתחיל את הבנייה של הסגל.

בלטקסה לא יישאר, חולם על חו"ל

שכחת את אובריים.

על דוידה יידרשו 3 מיליון יורו

1 hour ago, אקיטה said:

אז מה בעצם שינית פה חוץ מזה שבחרת מגן ימני זר ולא וינגר/חלוץ זר?

אצלך קניקובסקי באגף, ביטון באגף או בקישור (אצלי הוא על הליפט בכלל...).

עקרונית, אסור לוותר על אגפים טבעיים למשך עוד עונה. זו דעתי.