Jump to content

נושא מלפפונים 48 שעות אחרונות, ע''ש בלם ושחקן התקפה

thunderbolt

Recommended Posts

לא יפתיע אותי בכלל אם נתחיל לשמוע שפריצה בדרך החוצה בשעות הקרובות, לא ישאירו שני זרים כלכך יקרים על עמדה אחת

כל זאת בהנחה ובאמת החלוץ החדש בדרך.

13 דקות לפני, erantheking21 said:

לא לא

זה לא הוא 

אז סבבה, בוא נמשיך להאשים את פטריק ובסוף העונה נאשים את מלאדן

מבחינתי 90% מהסגל אמור לבנות המנהל המקצועי, אם יש שחקן-שניים שהמאמן רוצה אז צריך להביא לו(כמו עם איביץ' ויאניאוטיס וניקוליץ')

אם מנהל מקצועי לא בונה את הקבוצה, אז מה התפקיד שלו?

16 דקות לפני, Adir12 said:

אז סבבה, בוא נמשיך להאשים את פטריק ובסוף העונה נאשים את מלאדן

מבחינתי 90% מהסגל אמור לבנות המנהל המקצועי, אם יש שחקן-שניים שהמאמן רוצה אז צריך להביא לו(כמו עם איביץ' ויאניאוטיס וניקוליץ')

אם מנהל מקצועי לא בונה את הקבוצה, אז מה התפקיד שלו?

אבל אתה יודע שפטריק היה האיש הדומיננטי יותר במכבי ויצחקי היה חלש מאוד

ההחלטה של שכטר וטיבי(גם נרמז לו שלא בונים עליו כבלם פותח) היא של פטריק 

הם בעצמם אמרו את זה 

"אני יכול להגיד שאהבו אותי במועדון. עם כל האהבה והכבוד לפטריק, הוא לא מאמן בוגרים 15 שנה, הוא אימן חצי שנה. יש מועדון ומערכת חזקים, יש אנשים דומיננטיים. הייתי דומיננטי חיובי, הייתי שם בשביל הקבוצה בכל דקה בכל רגע בלי פציעות, את החיים נתתי, אליפויות, גביעים. קיבלתי הודעות מאוהדים, ואלפים! מכל הלב. אני יכול להגיד לך שיכול להיות שפטריק, עם כל הדברים הטובים שהוא הביא למחלקת הנוער והכל, הוא לא רצה אחד דומיננטי כמוני. הוא אמר לאנשים בחדרי חדרים אחרי העונה האחרונה, המשמעותית שנתתי, ו'איתי שכטר לא יכול לשחק אצלי', זה מה שהוא אמר. הוא לא רצה אותי, אתה יכול להגיד מקצועית, אישית, הוא לא רצה אותי. אני חושב שיש לי במכבי תל אביב אהדה אמיתית ונקייה מהשחקנים. אני לא סמל, אבל בתוך חדר ההלבשה הייתי מאוד דומיננטי לטובה, לחיוב. יכול להיות שהוא ראה שאנשים אוהבים אותי, ואני באימונים ובמשחקים צעקתי, צרחתי, והוא לא היה יכול לשמוע אותי יותר".

3 דקות לפני, snufkin said:

פספוס אדיר שלנו. שחקן מעולה

חזרו לעבוד נכון?

ברצינות, אני מחזיק ממנו. האמת ציפיתי שהעונה הוא יהיה יותר דומיננטי אבל כנראה שהוא צריך אתגר חדש. ב"ש עושים אחלה עסקה.

לפני2 שעות , אלק נילאש said:

אין סיכוי שיש פה מחשבה גדולה יותר? פריצה לא ימשיך במכבי בעונה הבאה והחליטו להביא חלוץ במקומו. נוצר חלון הזדמנויות על שחקן שבקיץ לא תוכל להביא והחליטו ללכת על זה, למרות שכרגע זה לא עושה שכל. בקיץ פריצה יעזוב ואז תישאר רק עם אחד מהם ופתאום זה יראה יותר הגיוני. ממילא העונה גמורה ואם תביא בלם או כנף זה לא ישנה הרבה.

עם כל הביקורת שלי על יצחקי, באמת קשה להאמין שאין אפילו גרם של מחשבה מאחורי ההחלטות שלו. יותר מזה, הסיפורים הם שמיץ' מאשר כל העברה פרטנית והוא רוצה להבין למה צריך את השחקן. בטח כשמדובר בהעברה של זר מחוץ לליגה במיליון יורו. איך הצליחו לשכנע אותו להעברה כזו? 

וכשהחלוץ הסרבי יילך עם קרסטאיץ בסוף העונה כי זו תיגמר רע מאוד? תישאר עם בור גם בהגנה וגם בהתקפה

5 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

וכשהחלוץ הסרבי יילך עם קרסטאיץ בסוף העונה כי זו תיגמר רע מאוד? תישאר עם בור גם בהגנה וגם בהתקפה

א. למה שילך עם קרסטאיץ'? הוא חתום במכבי, לא אצל המאמן.

ב. אין לי את כל התשובות למהלך הזה. הוא תמוה מאוד מאוד בעיניי ואני מנסה למצוא את ההיגיון. קיימת גם אופציה שאין כזה.

11 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

אם משלמים עליו מיליון יורו אז שילך בכיף ושנקבל עליו 1.5 מיליון בתמורה

Just now, פנחס שוף said:

אם משלמים עליו מיליון יורו אז שילך בכיף ושנקבל עליו 1.5 מיליון בתמורה

מעדיף לקבל עכשיו שחקן שימשיך ליותר מחצי שנה.. מתי תתחיל לבנות קבוצה? אף פעם?

8 דקות לפני, אלק נילאש said:

א. למה שילך עם קרסטאיץ'? הוא חתום במכבי, לא אצל המאמן.

ב. אין לי את כל התשובות למהלך הזה. הוא תמוה מאוד מאוד בעיניי ואני מנסה למצוא את ההיגיון. קיימת גם אופציה שאין כזה.

כי אובייסלי הוא החתמה של מאמן - יש לך מאמן סרבי שמייבש חלוץ קיים והופס פתאום מגיע פרוספקט סרבי צעיר במקומו. ועוד כבר הבנו שמישהו בצוות היה פעם סוכן. תוסיף לזה שאנחנו לא יודעים להתמודד עם שחקנים שרוצים לעזוב אותנו (ג'נטלמנים וזה) ואתה מגיע להבנה שיש סיכוי יותר מסביר שהשחקן הזה לא יישאר אצלך זמן רב אם המאמן לא כאן. 

אני גם כמוך מקווה שיש היגיון. אבל כרגע נראה שעמדות בהן אנחנו ציון 6 מנסים לחזק ל-7, במקום לחזק עמדות בהן אנחנו ציון 2 (גג). ואפילו שחררו עכשיו בלם! זה פשוט מופרע בעיני. ברור שיש עוד יומיים ו"הכל יכול להתשנות", אבל זה אפילו לא נראה באופק.

מחשבה רנדומלית - יש לי איזה חלום שייני וזהבי יפרשו ביחד ויכוננו ממשלה דו ראשית במחלקה המקצועית של המועדון. זה נשמע לי כל כך מאוזן והרמוני שזה יותר מרגש אותי מכל רכש אחר כרגע.

53 דקות לפני, אלק נילאש said:

חזרו לעבוד נכון?

ברצינות, אני מחזיק ממנו. האמת ציפיתי שהעונה הוא יהיה יותר דומיננטי אבל כנראה שהוא צריך אתגר חדש. ב"ש עושים אחלה עסקה.

גם השנה הוא נתן משחקים גדולים אבל אני מסכים שהוא היה צריך להיות יותר דומיננטי. יש בו איכויות שאנחנו מאוד צריכים בהתקפה, חבל שלא חשבו לכיוונו

1 דקה לפני, snufkin said:

כבר לא יקרה בחלון הזה

אם לא בחלון ההזדמנויות הקטן הזה הוא כבר לא יהיה פה זה שחקן להתאבד עליו.

10 דקות לפני, הנדון said:

אם לא בחלון ההזדמנויות הקטן הזה הוא כבר לא יהיה פה זה שחקן להתאבד עליו.

מסכים אבל לא רואה את מכבי מתאבדת על אף אחד בעידן פוסט קרוייף

מכבי כבר נתנה הצעה יפה, אשדוד רוצים בחלון הזה ספציפית סכומים מגוחכים כי הם לא רוצים לשחרר אף אחד כרגע רק אם מכבי תציע 3 מליון או משהו מדומיין אז הוא ישוחרר

בקיץ הדברים יהיו קלים יותר, בטח לכנעאן יהיה סעיף יציאה וכ'ו עד לתאריך מסוים ..

סרבי במיליון יורו עאלק.

אני כבר רואה את הכותרת:

"העסקה פוצצה ברגע האחרון כשלפתע הקבוצה העלתה את דרישותיה ל-2 מיליון אירו, סכום אותו מכבי לא הסכימה לשלם."

למרות שבפועל בטח לא הייתה פניה אפילו.

5 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

סרבי במיליון יורו עאלק.

אני כבר רואה את הכותרת:

"העסקה פוצצה ברגע האחרון כשלפתע הקבוצה העלתה את דרישותיה ל-2 מיליון אירו, סכום אותו מכבי לא הסכימה לשלם."

למרות שבפועל בטח לא הייתה פניה אפילו.

העסקה נפלה כי הסוכן דרש להזמין ארוחת צהריים לפגישת החתימה, ליצחקי נשאר רק 50 ש"ח בתן ביס, הוא ביקש אישור מקנדה אך האישור הגיע לאחר שהחלון נסגר