Jump to content

נושא מלפפונים 48 שעות אחרונות, ע''ש בלם ושחקן התקפה

thunderbolt

Recommended Posts

16 דקות לפני, turgi said:

מצטרף לאלה שלא מבינים למה מביאים חלוץ כזה אם כבר קיים אחד בסגל.

ולא, לעבור לשחק 532 לא ישנה כי עדיין צריך מישהו שימסור/יגביה לחלוצים האלה.

אלא אם כן הפרופיל של החלוץ שמגיע הוא אחד שיוצר לא פחות ממסיים, ואז עוד איכשהו אפשר לחשוב על תפקוד עמדה בדוגמה למה שזהבי\דאבור שיחקו בצמוד לפריצה. מילא.

אבל הבחור הוא חתיכת קרנף שלא רואה בעיניים. אחלה פרוספקט, אבל חוסר ההכוונה פה של כספים ומאמץ זה חתיכת מחדל.

8 דקות לפני, קמחי said:

אלא אם כן הפרופיל של החלוץ שמגיע הוא אחד שיוצר לא פחות ממסיים, ואז עוד איכשהו אפשר לחשוב על תפקוד עמדה בדוגמה למה שזהבי\דאבור שיחקו בצמוד לפריצה. מילא.

אבל הבחור הוא חתיכת קרנף שלא רואה בעיניים. אחלה פרוספקט, אבל חוסר ההכוונה פה של כספים ומאמץ זה חתיכת מחדל.

אני לא מכיר אותו אבל הוא נראה בדיוק פריצה רק צעיר יותר ויקר יותר.

14 דקות לפני, turgi said:

אני לא מכיר אותו אבל הוא נראה בדיוק פריצה רק צעיר יותר ויקר יותר.

נקווה שהוא יותר לכיוון הראדה ופחות לכיוון הסטיפה.

קרסטאיץ׳ לא רוצה את פריצה כי הוא לא מתאים לשיטה שלו, אז הוא מביא חלוץ שמאוד דומה לחלוץ הנוכחי שלא מתאים לשיטה שלו.

וואלה אני מקווה שיש לחלוץ הזה יכולות שאין לפריצה כמו מהירות יחסית לגבוה שלו ויכולת כידרור אחרת באמת אפשר יהיה להגיד על קרסטאיץ׳ את מה שאמרו עליו בנבחרת סרביה (מקדם את השחקנים של הסוכן שלו), אחרת אין הסבר אחר לטיפשות הזאת.

2 דקות לפני, קמחי said:

נקווה שהוא יותר לכיוון הראדה ופחות לכיוון הסטיפה.

אני בכלל מקווה שהוא בלם אבל אני לא חושב שזה המצב

על סמך הנתונים ששלחתם הוא נראה חלוץ מאוד מהיר

הייתי רוצה לראות הרכב של 4-4-2

שגלזר/שמיר/גולסה בקישור

ביטון/גבי/קוואס/גררו בכנפיים

ופריצה והחלוץ החדש בחוד

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לפי רז אמיר אמור להגיע גם שחקן כנף, לא מאמין שייקרה.

רז אמיר מפמפם על השחקן כנף הזה מאתמול , כנראה שיודע משהו קונקרטי, לא ידוע אם באמת יחתום.

אגב החלוץ הסרבי זה רק דיוחים מחול, כולם ניזונים מסרביה

חברים, בואו ניקח קצת נשימה ונזכור שאנחנו מכבי, אצלנו אין עסקאות קלות, אנחנו אלופי ההסתבכיות ועד ששחקן באמת לא נוחת ואין הודעה רשמית הכל בגדר דיווחים, בערך כמו השחקן הכנף של רז...בזמן שנשאר אני בספק עוד אם נביא שחקן אחד, אם יגיע אחד זה בונוס מבחינתי.

6 דקות לפני, erantheking21 said:

רז אמיר מפמפם על השחקן כנף הזה מאתמול , כנראה שיודע משהו קונקרטי, לא ידוע אם באמת יחתום.

אגב החלוץ הסרבי זה רק דיוחים מחול, כולם ניזונים מסרביה

חברים, בואו ניקח קצת נשימה ונזכור שאנחנו מכבי, אצלנו אין עסקאות קלות, אנחנו אלופי ההסתבכיות ועד ששחקן באמת לא נוחת ואין הודעה רשמית הכל בגדר דיווחים, בערך כמו השחקן הכנף של רז...בזמן שנשאר אני בספק עוד אם נביא שחקן אחד, אם יגיע אחד זה בונוס מבחינתי.

וזה לא רק להחתים עוד שחקן אלא לשחרר זר מהסגל בזמן שנותר, מסובך מאוד.

32 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לפי רז אמיר אמור להגיע גם שחקן כנף, לא מאמין שייקרה.

לא חושב שבנוסף. הוא בהתחלה כתב שיש שחקן כנף זר שקרוב ואחכ פירסם את שם החלוץ

מניח שהוא קיבל מידע ששחקן התקפה זר אמור להגיע וההיגיון אמר לו שזה שחקן כנף. 

הרבה יותר קריטי מכנף זה בלם.

גם כנף פחות אופציונלי במצב שנוצר, יש לנו גררו חוזז טבח אלמוג קוואס ועוד את גבי וביטון שיכולים לחלטר שם.

הבשר שם כרגע עודף ולא כל כך איכותי ובכל זאת בסיטואציה שנוצרה העונה אני לא יודע אם תוספת לא תקלקל את מה שנמצא כבר.

בקיץ צריך לבנות את החלק הזה בקבוצה עם מרווח תמרון גדול יותר.

בהגנה לפחות הורידו את הרננדז אז החיזוק שם יותר סביר, אני מאוד מקווה שיש מישהו על הכוונת.

רק לסכם. יהיו 4 זרים על שלוש עמדות בהתקפה. במשחקים האחרונים מעדיפים לשחק עם חלאילה, חוזז, טבח וביטון על חשובנם.

הזר ששוחרר הוא בלם, כשייני ופיבן לא זמינים כבר תקופה.

8 דקות לפני, דרור שווץ said:

.

נראה כאילו התכונה היחידה שיש לו יתרון על פריצה היא מהירות (וגם לא בפער משמעותי). 
מה שכן , הוא כבש 20 שערים ובישל עוד 3 ב 32 משחקים האחרונים בליגה הסרבית שאלה מספרים יפים מאוד לחלוץ בן 22

לפני7 שעות , קמחי said:

אין סיכוי שיש פה מחשבה גדולה יותר? פריצה לא ימשיך במכבי בעונה הבאה והחליטו להביא חלוץ במקומו. נוצר חלון הזדמנויות על שחקן שבקיץ לא תוכל להביא והחליטו ללכת על זה, למרות שכרגע זה לא עושה שכל. בקיץ פריצה יעזוב ואז תישאר רק עם אחד מהם ופתאום זה יראה יותר הגיוני. ממילא העונה גמורה ואם תביא בלם או כנף זה לא ישנה הרבה.

עם כל הביקורת שלי על יצחקי, באמת קשה להאמין שאין אפילו גרם של מחשבה מאחורי ההחלטות שלו. יותר מזה, הסיפורים הם שמיץ' מאשר כל העברה פרטנית והוא רוצה להבין למה צריך את השחקן. בטח כשמדובר בהעברה של זר מחוץ לליגה במיליון יורו. איך הצליחו לשכנע אותו להעברה כזו? 

אני גם הייתי מאלה שנתנו ליצחקי קרדיט על מחשבה עמוקה מאחורי כל החלטה

כשהוא שחרר את טיבי ושכטר בקיץ(טעות קשה לדעתי) חשבתי שאולי הוא רוצה להצעיר את הקבוצה, אבל אז השאירו את טב"ח וריקן(נתן אחלה גול בגביע)

כשהשאירו את עידו שחר וחנצ'יס בקיץ אז אמרתי איזה יופי, יריצו אותם ונרוויח משהו, אבל בפועל המשיכו לקבל את הקרדיט חוזז וטב"ח

עכשיו שחררו בלם זר ואמרתי איזה יופי זה בדיוק מה שכולם חשבו, ובטח עכשיו יביאו בלם זר חדש- בסוף מסתמכים על הגנה ישראלית שבלטקסה בכלל מסיים חוזה סוף עונה ואז שוב נחפש בלם

בקיצור אני לא רואה פה דרך, לא רואה פה מחשבה, הכל אילתורים מהרגע להרגע ומה שבנו פה ב-6-7 שנים הורסים בשנתיים

6 דקות לפני, Adir12 said:

אני גם הייתי מאלה שנתנו ליצחקי קרדיט על מחשבה עמוקה מאחורי כל החלטה

כשהוא שחרר את טיבי ושכטר בקיץ(טעות קשה לדעתי) חשבתי שאולי הוא רוצה להצעיר את הקבוצה, אבל אז השאירו את טב"ח וריקן(נתן אחלה גול בגביע)

כשהשאירו את עידו שחר וחנצ'יס בקיץ אז אמרתי איזה יופי, יריצו אותם ונרוויח משהו, אבל בפועל המשיכו לקבל את הקרדיט חוזז וטב"ח

עכשיו שחררו בלם זר ואמרתי איזה יופי זה בדיוק מה שכולם חשבו, ובטח עכשיו יביאו בלם זר חדש- בסוף מסתמכים על הגנה ישראלית שבלטקסה בכלל מסיים חוזה סוף עונה ואז שוב נחפש בלם

בקיצור אני לא רואה פה דרך, לא רואה פה מחשבה, הכל אילתורים מהרגע להרגע ומה שבנו פה ב-6-7 שנים הורסים בשנתיים

לא לא

זה לא הוא