Jump to content

נושא מלפפונים 48 שעות אחרונות, ע''ש בלם ושחקן התקפה

thunderbolt

Recommended Posts

16 דקות לפני, car.garsia said:

הוא אני בטוח, אני מקווה שגם שחר יהיה, שגם דור תורג'מן או בר כהן יהיו ושגם אחד מגיא מזרחי או נועם כהן יהיו, בנוסף לגלוף ולעוד שחקן שניים מהנוער, אני אהיה הכי מאושר בעולם

אני בעד. מאד. 

גויאגון ובכלל שאר הצעירים כמו שחר ומזרחי או אפילו גלוף אלו לא השחקנים שיסחבו אותנו.  חייבים פה לפחות 2 3 שחקנים ברמה מעל הליגה ואין לנו כאלה היום.

אנשים פה בונים יותר מדי על צעירים וחבל.

אגב מה עם היהודי ההוא שאמרו שיחתום ובסוף יעשה לנו שפשף? 

37 דקות לפני, Davidna said:

גויאגון ובכלל שאר הצעירים כמו שחר ומזרחי או אפילו גלוף אלו לא השחקנים שיסחבו אותנו.  חייבים פה לפחות 2 3 שחקנים ברמה מעל הליגה ואין לנו כאלה היום.

אם זה באמת נסגר, היהודי יפורסם כשיפתח החלון. הוא עוד לא סיים חוזה. 

אני אישית מעדיף לקנות את פארפה וגלוך בהרבה כסף עוד שלוש ארבע שנים ככה. בנתיים נקנה בהרבה כסף את כוכבי הליגה הנוכחיים והמהוללים. 

42 דקות לפני, Davidna said:

לא חושב שמישהו פה חולק עליך שרק המושאלים בלי רכש לא יספיק, לכולם גם ברור שצריך להביא לפה 3 זרים חדשים (דעתי האישית 2 בלמים ווינגר/חלוץ עם מהירות) בלי קשר לפארפה שיחזור.

53 דקות לפני, Davidna said:

צריך זרים ברמה גבוהה, אבל לשפוך על כל ישראלי מצוי שנותן פה עונה וחצי טובה זה לא נכון, לראיה נחמיאס וחלאילה, לגנדלמן יש פוטניצאל בעיניי, חוץ ממנו אני לא מתלהב מכל הדוידות שמסתובבים בליגה הזאת.

לפני1 שעה , אקיטה said:

לא חושב שמישהו פה חולק עליך שרק המושאלים בלי רכש לא יספיק, לכולם גם ברור שצריך להביא לפה 3 זרים חדשים (דעתי האישית 2 בלמים ווינגר/חלוץ עם מהירות) בלי קשר לפארפה שיחזור.

צודק

לדעתי צריך להשאיר את סבוריט, יובא, להחזיר את פארפה.

להביא 3 זרים חדשים.

ככה שנהיה 3 זרים בהגנה, פארפה, זר נוסף לאגף ויובא.

קרסטאיץ' 70% יהיה המאמן בעונה הבאה. זה פשוט, אם איביץ' ירצה לחזור הוא יחזור אם לא, זה קרסטאיץ'.

לגבי זרים, אנחנו כרגע עם סאבו, קוואס, יובא, גררו וגויאגון. לכולם יש חוזה לעונה הבאה. לא רואה איך מצליחים להפטר מקוואס, נפלנו איתו לגמרי. מה שאומר שנשאר מקום לבלם זר ואולי כנף מוכח מאוד! במקום גררו שיצא להשאלה.

הרכב לעונה הבאה

דניאל

סאבו    זר     פיבן    דסה

גלזר

יוריס          גבי

פארפה    יובא         זר

הרכב מחליפים

דניאל

זאדה שרן נחמיאס מזרחי

נידם

שחר+כנעאן  גולסה/ביטון

גלוך      תורג'מן        קוואס

אלמוג, חוזז, טבח, ריקן, בלטקסה, קנדיל, חלאילה - תודה רבה על הכל!

יספיק לצלחת או לא?

לפני6 שעות , קובי השועל said:

קרסטאיץ' 70% יהיה המאמן בעונה הבאה. זה פשוט, אם איביץ' ירצה לחזור הוא יחזור אם לא, זה קרסטאיץ'.

לגבי זרים, אנחנו כרגע עם סאבו, קוואס, יובא, גררו וגויאגון. לכולם יש חוזה לעונה הבאה. לא רואה איך מצליחים להפטר מקוואס, נפלנו איתו לגמרי. מה שאומר שנשאר מקום לבלם זר ואולי כנף מוכח מאוד! במקום גררו שיצא להשאלה.

הרכב לעונה הבאה

דניאל

סאבו    זר     פיבן    דסה

גלזר

יוריס          גבי

פארפה    יובא         זר

הרכב מחליפים

דניאל

זאדה שרן נחמיאס מזרחי

נידם

שחר+כנעאן  גולסה/ביטון

גלוך      תורג'מן        קוואס

אלמוג, חוזז, טבח, ריקן, בלטקסה, קנדיל, חלאילה - תודה רבה על הכל!

יספיק לצלחת או לא?

פיבן בלם פותח? אתה אמיתי?

צטט

בזמן שכולם מדברים על אוסקר גלוך בשבועיים האחרונים, קשר קבוצת הנוער של מכבי תל אביב, בר לין, מושך גם הוא עניין גדול ומוגדר על ידי רבים כדבר הגדול הבא של המחלקה לצד חברו שכבר קפץ לבוגרים העונה. ל-ONE נודע כי לין, אשר בחודש אוגוסט יחגוג את יום הולדתו ה-18, אמור לצאת במהלך הקיץ לשבוע התרשמות באספניול הספרדית. לין, כמו גלוך, מיוצג על ידי סוכנות השחקנים טופ סטאר של שחר גרינברג וליאור רביבו.

נציג של הקבוצה מהעיר ברצלונה כבר הגיע לישראל ועקב מקרוב אחרי השחקן, כאשר המעקב ממשיך גם מרחוק, כשנציגי אספניול מקבלים את משחקיו של לין על בסיס שבועי. התכנון הוא שבתחילת האימונים של העונה הבאה, בתקופת טרום העונה, הוא ייצא לשבוע של התרשמות. במקביל, נציגיו ומשפחתו ממשיכים לטפל בדרכון האירופי שלו, מה שכמובן יכול לסייע מאוד ביציאה לאירופה. 

במכבי ת"א יש לציין נוטים ללכת בכיוון קצת שונה של לתת הזדמנויות לשחקנים המובילים במחלקת הנוער בקבוצה הבוגרת, עוד לפני ששוקלים להוציא אותם להשאלות, ומבינים כי הדבר הנכון לעשות הוא לקחת לפחות 2-3 כאלה ולראות איך אפשר לשלב אותם ולהימנע מסבבי השאלות ארוכים. לין סומן להיות כזה בקיץ הקרוב. אגב, נציגי אספניול שעקבו אחרי השחקן במשך תקופה ארוכה, הביעו תמיהה איך שחקן כזה מוכשר של קבוצה בכירה לא זומן לסגל נבחרת הנוער של אופיר חיים, אשר תשתתף בקיץ באליפות אירופה עד גיל 19.

נטייה שמנטייה, עד שלא כל מי שצריך לחזור חוזר ואשכרה מקבל פה הזדמנות ומשלבים פה על אמצ איזה 2-3 שחקני נוער שימשיכו לספר סיפורי פטריק של תחילת עונה על סגל צעיר ומוכשר, ואז שבוע להחזיר את ריקן שכבר נתן ראיון פרידה.

43 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא בטוח שהוא השחקן שמתאים לנו.

תפור עלינו, שחקן אגף מעולה ויכול לשחק גם חלוץ, מרגיש לי יותר מתאים מפריצה ליד יובא ב442 וכמובן לאגף ימין ב 433.

מותר לפנטז/לחלום?

פרץ

סבוריט זר זר דסה או מגן ימני זר ובלם ישראלי (ביטון למשל)

גלזר/נידם

פארפה/גלוך    דור פרץ/ואן אובריים    - ספסל/הרכב ברוטציה : קניקובסקי, גולסה, שחר

יונתן כהן      יובא         זר

תנו לי לחלום

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

מותר לפנטז/לחלום?

פרץ

סבוריט זר זר דסה או מגן ימני זר ובלם ישראלי (ביטון למשל)

גלזר/נידם

פארפה/גלוך    דור פרץ/ואן אובריים    - ספסל/הרכב ברוטציה : קניקובסקי, גולסה, שחר

יונתן כהן      יובא         זר

תנו לי לחלום

מותר, יצחקי עושה את זה כבר עונה שלמה.

Just now, erantheking21 said:

גיא מזרחי, נידם, פארפה, שחר, גלוך

ועוד 2 שחקנים מושאלים להבות את ההתקפה לסגל הרחב

זה המעטפת

להתקפה חלוץ ישראלי, חנציס ורויזמן.