Jump to content

נושא מלפפונים 48 שעות אחרונות, ע''ש בלם ושחקן התקפה

thunderbolt

Recommended Posts

הוא כנראה לא התאקלם. למדינה, לכדורגל. היה גם עניין עם המשפחה. חבל. מישהו מהמערכת הגדיר לי אותו כשחקן הכי עצוב שהוא פגש. באסה עבורו ועבורנו. 

הבחירה בו על פי הנתונים והרזומה היתה נכונה. לא תמיד הצרכים המשותפים נפגשים באותה נקודה, לכן שוק העברות הוא בגדול- חור שחור של ניסוי ותעייה. אמון מלא מהצוות המקצועי דווקא היה לו למכביר. 

39 דקות לפני, המכבייה said:

הוא כנראה לא התאקלם. למדינה, לכדורגל. היה גם עניין עם המשפחה. חבל. מישהו מהמערכת הגדיר לי אותו כשחקן הכי עצוב שהוא פגש. באסה עבורו ועבורנו. 

הבחירה בו על פי הנתונים והרזומה היתה נכונה. לא תמיד הצרכים המשותפים נפגשים באותה נקודה, לכן שוק העברות הוא בגדול- חור שחור של ניסוי ותעייה. אמון מלא מהצוות המקצועי דווקא היה לו למכביר. 

לא כיף לשמוע

לפני2 שעות , המכבייה said:

עצוב לשמוע. מה קורה לנו עם בלמים מהליגות בספרד שלא מתאקלמים בישראל.

לפי חודשיים חשבתי שאין סיכוי שהוא חוזר. עכשיו דווקא נראה שכן, השאלה איך הביאו חלוץ ב2 מיליון אם החלוץ הישראלי הכי טוב מגיע, בטח כשיש לנו כבר את פריצה.

לפני4 שעות , ebibo said:

מעניין מה הקטע עם זהבי וכל הכתבות המתוזמרות, אין אתר אחד שזה לא הכותרת שלו "זהבי קרוב"

מייצרים באז סביב הנושא כדי שבקיץ כשהחתימה תקרה סמוך למועד מכירת המנויים זה יתן לנו פוש למכירה מטורפת של כמות מנויים+חולצות שלו 

לפני5 שעות , ebibo said:

מעניין מה הקטע עם זהבי וכל הכתבות המתוזמרות, אין אתר אחד שזה לא הכותרת שלו "זהבי קרוב"

יש משחק בחמישי, זהבי מגיע לבלומפילד

איזה כתבה אפשר למחזר על מנת שיהיו מיליוני כניסות ? התשובה בגוף הטקסט שלך .

חבורה של אפסים רז אמיר ושות׳

אפשר גם לחשוב עם כיוון אחר קצת קונספירטיבי, זהבי מגיע לבלומפילד, 30 אלף איש, שוב הוא מפמפם טיזינג עם האקסית, מה רע? יקבל עכשיו את השיר שלו מאצטדיון מלא, קצת ניפוח לאגו, קצת רוח למו'מ עם גולדהאר אם נניח ירצה כשבפועל הוא לא באמת מתכוון. 

צטט

ג'ק ווילשר מצא קבוצה - אורהוס, כרגע במקום השביעי בליגה הדנית, במאבק לא פשוט להתברג בפלייאוף העליון.

האיש שהגה את העסקה הוא המנהל הספורטיבי סטיג אינגה ביורנבי, מגן ליברפול בשנות ה-90'. יש לו קשרים ענפים באנגליה, ומעניין להזכיר כי ביורנבי היה זה שהביא בזמנו את ניקלאס בנדטנר לרוזונבורג כאשר עבד בה כמנהל ספורטיבי.

אז יש לו התמחות באקסים של ארסנל, והקשר התרשם לדבריו מהפרוייקט שבונים שם. 

ווילשר - רק בן 30, אגב - חיפש תעסוקה במשך 9 חודשים, ועכשיו יש לו בית חדש. 

למה אנחנו לא חשבנו להביא אותו

לפני14 שעות , מכביסט לעד said:

לפי חודשיים חשבתי שאין סיכוי שהוא חוזר. עכשיו דווקא נראה שכן, השאלה איך הביאו חלוץ ב2 מיליון אם החלוץ הישראלי הכי טוב מגיע, בטח כשיש לנו כבר את פריצה.

אם זהבי יבוא זה יהיה בעונה הבאה.

לפריצה אין חוזה.

ע"פ יודעי דבר דסה וזהבי יהיו במכבי בעונה הבאה. לדבריהם, יצחקי וג'ק סגרו השבוע את העסקאות עם שניהם וגם עם ואן אובריים. מאמין שרק בסוף העונב יצאו הודעות אבל זה מה שאמרו לי.

18 דקות לפני, turgi said:

אם זהבי יבוא זה יהיה בעונה הבאה.

לפריצה אין חוזה.

נכון. יש לנו את פריצה עד סוף העונה ובעונה הבאה נקבל את זהבי כחלוץ ראשון. 

וגם אם בכל זאת נמשיך לשחק עם שני חלוצים אין אופציה על פריצה? זכור לי משהו כזה.

8 דקות לפני, קובי השועל said:

ע"פ יודעי דבר דסה וזהבי יהיו במכבי בעונה הבאה. לדבריהם, יצחקי וג'ק סגרו השבוע את העסקאות עם שניהם וגם עם ואן אובריים. מאמין שרק בסוף העונב יצאו הודעות אבל זה מה שאמרו לי.

שיט

35 דקות לפני, קובי השועל said:

חחח אין ספקקק

38 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נכון. יש לנו את פריצה עד סוף העונה ובעונה הבאה נקבל את זהבי כחלוץ ראשון. 

וגם אם בכל זאת נמשיך לשחק עם שני חלוצים אין אופציה על פריצה? זכור לי משהו כזה.

יש אופציה על פריצה. אני לא מאמין שיממשו אותה עם או בלי קשר לזהבי.

Just now, turgi said:

יש אופציה על פריצה. אני לא מאמין שיממשו אותה עם או בלי קשר לזהבי.

אני חושב כמוך ובגלל זה מתקשה להבין את הנחיצות של לשלם 2 מיליון יורו על חלוץ כשכבר יש אחד נהדר ועוד עם אותו סגנון משחק. 

הלוואי ואני מפספס פה משהו.