Jump to content

נושא מלפפונים 48 שעות אחרונות, ע''ש בלם ושחקן התקפה

thunderbolt

Recommended Posts

19 דקות לפני, פרנק סינטרה said:

ראשית, יש הבדל בין 33-34 לבין 35+
שנית, בPSV הוא לא מצפה להיות ה-כוכב

אני חושש שהוא יגיע למכבי עם הרגשה שהוא מעל הקבוצה ומעל המאמן, במיוחד ללא דמות חזקה בחדר ההלבשה כמו גו׳רדי

כשהדמות החזקה במועדון הוא שחקן זה לא יכול להיגמר טוב (אני חושב שיש לנו כבר את הנסיון הזה)

אני חושב שאנחנו די מצולקים מהשנים עם אבי, לא חושב שלזהבי יש יומרות ״להשתלט״ על המועדון והאמת גם לא את היכולת, יש הערכה הדדית בינו לבין מיטש, אם מיטש יחשוד שזהבי עושה לו נמני הוא לא יהיה במכבי, מיטש בעצמו הוכיח שהוא יודע להיפרד גם מהסמלים הכי גדולים של המועדון ואבי בינהם.

בנוסף, זהבי אם יחזור זה יהיה לשנה - שנתיים גג עד הפרישה, לא מגיע לפה לעשור בתור מאמן, שחקן, מנהל, יבוא על תקן חלוץ ראשון כפי שמגיע לשחקן בלבל שלו.

רק לא מזמן ראית אותו סוחב את הנבחרת על הגב, הוא מקצוען אמיתי ושומר על עצמו, נכון הוא לא מה שהיה בגיל 28 אבל הוא עדין שחקן על בליגה הזאת.

עריכה:

רציתי רק להוסיף, כל החששות שלך יתפוגגו בפיו פיו הראשון שלו.

Just now, kutomer said:

אני חושב שאנחנו די מצולקים מהשנים עם אבי, לא חושב שלזהבי יש יומרות ״להשתלט״ על המועדון והאמת גם לא את היכולת, יש הערכה הדדית בינו לבין מיטש, אם מיטש יחשוד שזהבי עושה לו נמני הוא לא יהיה במכבי, מיטש בעצמו הוכיח שהוא יודע להיפרד גם מהסמלים הכי גדולים של המועדון ואבי בינהם.

בנוסף, זהבי אם יחזור זה יהיה לשנה - שנתיים גג עד הפרישה, לא מגיע לפה לעשור בתור מאמן, שחקן, מנהל, יבוא על תקן חלוץ ראשון כפי שמגיע לשחקן בלבל שלו.

רק לא מזמן ראית אותו סוחב את הנבחרת על הגב, הוא מקצוען אמיתי ושומר על עצמו, נכון הוא לא מה שהיה בגיל 28 אבל הוא עדין שחקן על בליגה הזאת.

בתור מישהו שנמני היה אליל ילדותו, יהיה קשה להוציא ממני מילים רעות עליו.

אני לא חושב שהיו לאבי כוונות רעות או מזימה זדונית להשתלט על המועדון. אלה פשוט דברים שקורים באופן טבעי כשיש לשחקן יותר כח מהמאמן וההנהלה וקורים בכל מקום בעולם.

זה מתחיל להיות אפילו עוד יותר לא בריא כשהשחקן מעבר לשיאו (וכמה טוב שזהבי יהיה, לא נקבל את זהבי של לפני 6 שנים וגם לא את זהבי של לפני שנתיים)

אפילו כשעטר היה השחקן החזק במועדון זה התקרב למקומות לא בריאים וההשפעה שלו אפילו לא מדגדגת את זו של זהבי.

אין לי ספק שזהבי במכבי תחת מאמן מתנדנד ויצחקי כמנהל מקצועי ועם קו ישיר למיץ׳ יהפוך אותו לאיש החזק במועדון.

מה יקרה אם הוא יהיה בתקופה פחות טובה , הוא יידע להכנס כמחליף?

אם נרצה לשחק באירופה עם חלוץ אחד ומערך יותר הגנתי ויובאנוביץ יתן מספרים, הוא ידע לשבת על הספסל?

בקיצור יכול להיות שפספסנו את הרכבת להחזיר את זהבי כשהוא הלך לפסו ואלה שאלות שצריך להניח עליהן את הדעת.

36 דקות לפני, Davidna said:

מבין את הכאב על גולסה פה, אבל במשחקים שהוא שיחק העונה הוא היה גרוע, אתם שוכחים מהר מדי. שמיר היה טוב ממנו.

אתה אומר שהיו כמה משחקים שהוא היה גרוע, ואז כותב שאנחנו שוכחים מהר? חחחחח

זה הקשר 50/50 הכי טוב בארץ כשהוא כשיר למעט העונה האחרונה.

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

עוד לא מתאושש מהחתימה של גולסה בב"ש

לדעתי טבח יורד גם דרומה

את טב"ח לא הפסדנו במיוחד אבל גולסה זו אבידה אם החתימה בב"ש אכן תתרחש.

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

זאת התשובה לכל מי שחשב שהצטבר הרבה כסף במכבי. אירופה הצילה אותנו מבור ענק, בדיוק כמו שכתבתי כאן לא מעט. מכבי גרעונית בהגדרתה כל עוד שכר השחקנים שלה הוא כזה. 

1 hour ago, nirnir20 said:

אתה אומר שהיו כמה משחקים שהוא היה גרוע, ואז כותב שאנחנו שוכחים מהר? חחחחח

זה הקשר 50/50 הכי טוב בארץ כשהוא כשיר למעט העונה האחרונה.

דיברתי על זה שאמרו פה שכשהוא שיחק העונה הוא היה טוב. הוא ממש לא היה טוב העונה.

ואתה יודע,  עם הזמן הכושר או היכולת יורדים אין מה לעשות, ומי מבטיח לך שגולסה של איביץ יחזור ? אולי הוא רק ידרדר? אין לדעת. לכן כל עוד הוא לא טוב העונה ולא חוזר לעצמו אני לא רואה סיבה להתעקש איתו - בטח שיש לך מחליף ראוי. וגם בהתחשב ששנה הבאה תחזיר מי משחר,נידם

53 דקות לפני, המכבייה said:

זאת התשובה לכל מי שחשב שהצטבר הרבה כסף במכבי. אירופה הצילה אותנו מבור ענק, בדיוק כמו שכתבתי כאן לא מעט. מכבי גרעונית בהגדרתה כל עוד שכר השחקנים שלה הוא כזה. 

בעונה רגילה המצב לא היה כזה חמור. בעונת קורונה ללא מנויים זה ממש הציל אותנו.

Just now, מכביסט לעד said:

בעונה שחיברו 2 עונות ביחד של הפייר פלי 

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כן, הבור הגדול היה אובדן הכנסה ממנויים וכרטיסים. רשת הביטחון לא היתה קרובה לכסות את זה. 

1 hour ago, המכבייה said:

גם היית די קרוב בסכום לדעתי. אמרת משהו כמו "מיטש צריך להביא 10 מהבית", לא?

תבדוק עם מכבי אם זה לא מזכה אותך באיזה פיצה פריגו.

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

עוד לא מתאושש מהחתימה של גולסה בב"ש

לדעתי טבח יורד גם דרומה

שיקחו כבר את טב"ח 

28 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

גם היית די קרוב בסכום לדעתי. אמרת משהו כמו "מיטש צריך להביא 10 מהבית", לא?

תבדוק עם מכבי אם זה לא מזכה אותך באיזה פיצה פריגו.

נראה לי שבעונות טובות כלכלית(כמו העונה הזאת למשל שיש גם אירופה וגם מכירת מנויים) הוא מביא 10. אבל זה כל כך נזיל- לא תמיד יהיה אירופה ולא תמיד תמכור 20. סדר הגודל הוא 30, לפעמים יותר. בדיוק כמו הדוח הזה שפורסם. 

לפני1 שעה , המכבייה said:

ואומרים לי שלא נורא עונה אחת בלי אירופה.

41 דקות לפני, הנדון said:

ואומרים לי שלא נורא עונה אחת בלי אירופה.

היו כאלה ועוד יהיו כאלה. גם אם אתה עושה הכל נכון, זה יכול לקרות(איביץ). בוודאי כשאתה לא מתכונן ראוי לעונה ולא מצליח לזכות בכרטיס לשם. אם חושבים על זה, זה בעצם קנס ישיר למיטש. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

היו כאלה ועוד יהיו כאלה. גם אם אתה עושה הכל נכון, זה יכול לקרות(איביץ). בוודאי כשאתה לא מתכונן ראוי לעונה ולא מצליח לזכות בכרטיס לשם. אם חושבים על זה, זה בעצם קנס ישיר למיטש. 

נראה לי אחרי עשור הגיע הזמן שיבנו קבוצה לפני תחילת המוקדמות ולא תוך כידי, אין סיבה שלא נהיה כמעט כל עונה באירופה עם מפעל שלישי ודירוג רק אם תהיה הגרלת רצח. 

10 דקות לפני, הנדון said:

נראה לי אחרי עשור הגיע הזמן שיבנו קבוצה לפני תחילת המוקדמות ולא תוך כידי, אין סיבה שלא נהיה כמעט כל עונה באירופה עם מפעל שלישי ודירוג רק אם תהיה הגרלת רצח. 

כן, התנאים בשלו לכך(:

לפני2 שעות , המכבייה said:

זה לא ייחודי למכבי, רוב קבוצות הכדורגל בעולם הן לא עסק רווחי.

כל עוד שקבוצות כדורגל הן צעצועים של מיליארדרים זה ימשיך להיראות ככה.

אולי בעתיד זה ישתנה ושכר השחקנים יירד בהתאם, אבל כרגע זה המצב.

4 דקות לפני, פרנק סינטרה said:

זה לא ייחודי למכבי, רוב קבוצות הכדורגל בעולם הן לא עסק רווחי.

כל עוד שקבוצות כדורגל הן צעצועים של מיליארדרים זה ימשיך להיראות ככה.

אולי בעתיד זה ישתנה ושכר השחקנים יירד בהתאם, אבל כרגע זה המצב.

לי זה ברור. רק שנוצרה תחושה מוטעית שמכבי מרוויחה מאירופה, מרוויחה מהמכירה של יוני, פחות קונה, חסכה במשכורות ושתקציבה ירד משמעותית. זה פשוט לא נכון. היא עדיין משלמת את המשכורות הגבוהות ביותר ופלוס הוצאות התפעול, היא תמיד מדגדגת את ה100. מלמטה או מלמעלה. תראה, כל עוד למיטש טוב, זאת לא בעיה. 

1 hour ago, המכבייה said:

לי זה ברור. רק שנוצרה תחושה מוטעית שמכבי מרוויחה מאירופה, מרוויחה מהמכירה של יוני, פחות קונה, חסכה במשכורות ושתקציבה ירד משמעותית. זה פשוט לא נכון. היא עדיין משלמת את המשכורות הגבוהות ביותר ופלוס הוצאות התפעול, היא תמיד מדגדגת את ה100. מלמטה או מלמעלה. תראה, כל עוד למיטש טוב, זאת לא בעיה. 

בספק גדול שאנחנו מחזיקים את התקציב הגבוה בליגה, בייחוד השנה.

25 דקות לפני, קמחי said:

בספק גדול שאנחנו מחזיקים את התקציב הגבוה בליגה, בייחוד השנה.

ברמת הוצאות? גם אם חיפה קצת יותר או קצת פחות, זה זניח.מה שוודאי הוא שב60 מיליון משכורות,  אתה אמור להיראות ולהיות טוב יותר ממה שאתה באמת. בגלל שוק הזרים המוגבל וההיצע הקטן בכשרונות מקומיים, מגיע השלב שבו עוד כסף כבר לא עושה הבדל. מירב המשאבים אמורים להיות מופנים לניהול ולאימון. 

10 דקות לפני, המכבייה said:

ברמת הוצאות? גם אם חיפה קצת יותר או קצת פחות, זה זניח.מה שוודאי הוא שב60 מיליון משכורות,  אתה אמור להיראות ולהיות טוב יותר ממה שאתה באמת. בגלל שוק הזרים המוגבל וההיצע הקטן בכשרונות מקומיים, מגיע השלב שבו עוד כסף כבר לא עושה הבדל. מירב המשאבים אמורים להיות מופנים לניהול ולאימון. 

עוד כסף תמיד עושה את ההבדל.

אם מיץ׳ יחליט להנחית עונה הבאה זרים ב2M€ לראש ולהביא את הישראלים הכי טובים גם בשכר מוגזם של 500k תהיה אליפות.

האם זו התנהלות בריאה? לא. האם זה אפקטיבי? כן.

4 דקות לפני, פרנק סינטרה said:

עוד כסף תמיד עושה את ההבדל.

אם מיץ׳ יחליט להנחית עונה הבאה זרים ב2M€ לראש ולהביא את הישראלים הכי טובים גם בשכר מוגזם של 500k תהיה אליפות.

האם זו התנהלות בריאה? לא. האם זה אפקטיבי? כן.

בשלב מסויים, זה כבר לא היה חשוב שתקציבך נושק ל150 מיליון, כי לבש היתה קבוצת כדורגל יותר טובה.