Jump to content

נושא מלפפונים 48 שעות אחרונות, ע''ש בלם ושחקן התקפה

thunderbolt

Recommended Posts

21 דקות לפני, הנדון said:

תעקוב אחריו בקצת יותר משחקים מאשדוד נגד מכבי וזה יספיק לך להבין שמדובר במשהו שונה שהלוואי יגיע לפה. אני לא מתלהב מכל שחקן בליגה שטיפה מוכשר אבל את אשדוד יצא לי לראות העונה ועונה שעברה גם במשחקים שלא קשורים למכבי ומדובר בשחקן נדיר. 

לי יש את אותן התחושות לגבי פארפה. ואני לא מוריד דבר מאיכותו של השחקן. אני רק אומר שחרמנות הרכש היתה דומה גם אם המקרה היה הפוך. 

לפני11 שעות , המכבייה said:

לי יש את אותן התחושות לגבי פארפה. ואני לא מוריד דבר מאיכותו של השחקן. אני רק אומר שחרמנות הרכש היתה דומה גם אם המקרה היה הפוך. 

שאלה לי אלייך.

אני גם בדעה שלך לגבי פארפה.

האם היית רץ איתו שנה הבאה באגף או באמצע?

לפני19 שעות , Keano said:

ככה אני רואה את ההרכב בעונה הבאה

פרץ

זאדה/סבוריט סבוריט/נחמיאס  סה  ג'ראלדש

גלזר

כנעאן/גבי/פארפה      גולסה/שמיר

כנעאן/פארפה    יובאנוביץ'       זר/כנעאן

מחליפים: טננבאום, שחר, פיבן, ייני, בלטקסה, פארפה, חלאיילה/חלוץ ישראלי, חנציס

מה ג'ראלדש, לא צריך להיות כאן. חלש מאוד.

לפני16 שעות , המכבייה said:

התחושה שלי היא שאם כנעאן היה שלנו ומושאל ופארפה היה שחקן של אשדוד, הדיבור היה פשוט הפוך. 

נכון מאוד ויותר מזה, אם היה מדובר בחיפה או ב"ש אז העסקה היתה נסגרת על מיליון יורו ולא כמו הדרישות ממכבי.

1 hour ago, ClinteastwoodFan said:

מה ג'ראלדש, לא צריך להיות כאן. חלש מאוד.

יש נסיבות מקלות איתו אחרי ששיחק כמעט את כל המשחקים בלי מנוחה ובלי תחרות, עדיין חושב שהוא מגן ברמה גבוהה

לפני5 שעות , הלב_הוא_שוב_ישמח said:

שאלה לי אלייך.

אני גם בדעה שלך לגבי פארפה.

האם היית רץ איתו שנה הבאה באגף או באמצע?

הבסיס צריך להיות אמצע. 

On 4.2.2022 at 17:36, המכבייה said:

התחושה שלי היא שאם כנעאן היה שלנו ומושאל ופארפה היה שחקן של אשדוד, הדיבור היה פשוט הפוך. 

אני גדול המתלהבים מפארפרה. עוד כששיחק בנוער אמרתי שהוא לא שייך לרמה בישראל והגיע לכאן רק במקרה. אבל כנעאן ורסטילי יותר ובכלל אני לא מבין למה זה סותר אחד את השני? פראפרה וכנעאן שניהם צריכים להיות כאן בעונה הבאה, הם לא דורכים על האצבעות אחד של השני.

אפשר לדבר על האם יש צורך בכנעאן או לא (לדעתי לא), אבל להגיד בנחרצות שהוא שחקן מעל הליגה או מהצד השני להגיד בנחרצות שאין הבדל בינו לבין גררו/שחר בלי שראית אותו יותר מדי זה די מביך (לא מכוון לאף אחד ספציפי כאן, באופן כללי הרבה אוהבים לדבר בלי שהם ראו).

לפני10 שעות , erantheking21 said:

כנעאן לא יהיה כאן לדעתי ולא בגלל שאין לנו את היכולת להביא אותו

אלא בגלל שהוא קשור בחוזה לג'קי ולמכבי אין את הקשרים של ב"ש

ג'קי-דהן-יצחקי, אפשר לקמבן משהו אם ממש מתאמצים אבל כנראה פספסנו את ההזדמנות אלא אם יתפרעו ממש בקיץ. 

1 דקה לפני, הנדון said:

ג'קי-דהן-יצחקי, אפשר לקמבן משהו אם ממש מתאמצים אבל כנראה פספסנו את ההזדמנות אלא אם יתפרעו ממש בקיץ. 

אם ג'קי יהיה מוכן לעשות עסקה עם מכבי ולא יהיה מקובע כמו תמיד עם הקומבינות שלו עם ב"ש תהיה עסקה, הוא לא היה מוכן לשחרר שחקנים בינואר אלא אם כן ימציאו לו סכום דמיוני, מכבי הציעו לו סכום דמיוני וזה גם לא סיפק אותו, בקיץ מאמין שלכנעאן בטח יהיה סעיף יציאה לקבוצה גדולה או לג'קי יהיה יותר זמן למצוא מחליפים ואז הוא "יתפשר" על המחיר הדמיוני במחיר דמיוני קצת פחות.

8 דקות לפני, erantheking21 said:

אם ג'קי יהיה מוכן לעשות עסקה עם מכבי ולא יהיה מקובע כמו תמיד עם הקומבינות שלו עם ב"ש תהיה עסקה, הוא לא היה מוכן לשחרר שחקנים בינואר אלא אם כן ימציאו לו סכום דמיוני, מכבי הציעו לו סכום דמיוני וזה גם לא סיפק אותו, בקיץ מאמין שלכנעאן בטח יהיה סעיף יציאה לקבוצה גדולה או לג'קי יהיה יותר זמן למצוא מחליפים ואז הוא "יתפשר" על המחיר הדמיוני במחיר דמיוני קצת פחות.

אני חושב שהוא שווה את המיליון וחצי + 2 שחקנים שאפשר לנצל את ההזדמנות ולזרוק לשם, מזמן לא הבאנו ישראלי מהליגה ברמה הזאת. 

לפני5 שעות , ClinteastwoodFan said:

הנפצה של הפועל על גרופר למכבי בקיץ. כמחליף לא מתנגד.

ליידנר מצוין. גרופר לדעתי מיובש כי לא רוצה להאריך חוזה.