Jump to content

נושא מלפפונים 48 שעות אחרונות, ע''ש בלם ושחקן התקפה

thunderbolt

Recommended Posts

4 דקות לפני, Armagedon said:

סבוריט

גלזר

סה

יובאנוביץ

פרץ

שמיר

קניקובסקי

זה מתחיל להראות כמו בסיס לא רע לעונה הבאה.

בוא נראה קודם מה שווים השחקנים החדשים לפני שנתחיל חישובים

וגולסה

Just now, קמחי said:

לא מתוך אינטרס להגן על גררו-אבל יחד עם ההשאלה שלו, המועדון הוציא להשאלות את שלושת הכישרונות המרכזיים שהחזיק(גררו, פארפה ושחר).

לא יודע למה מבסוטים כאן יותר מדי, בהתחשב שהתחליף שלהם(ביטון, טבח, חוזז, אלמוג וריקן) הביאו תרומה מועטה עד אפסית.

הם זרים ככה שאין מקום להשוות. אגב, המספרים של כל מי שציינת (למעט ריקן) טובים יותר משל גררו (או לפחות שווים לשלו).

לגבי שחר - הוא היה צריך לשחק יותר ולקבל את המקום של ריקן. כשקרסטאיץ׳ הבין את זה שחר כבר הרים ידיים והתעקש לצאת לשחק.

פארפה זה טעות והוא היה צריך להיות כאן במקום גררו (נתניה רצתה את גררו בהתחלה). 

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הם זרים ככה שאין מקום להשוות. אגב, המספרים של כל מי שציינת (למעט ריקן) טובים יותר משל גררו (או לפחות שווים לשלו).

לגבי שחר - הוא היה צריך לשחק יותר ולקבל את המקום של ריקן. כשקרסטאיץ׳ הבין את זה שחר כבר הרים ידיים והתעקש לצאת לשחק.

פארפה זה טעות והוא היה צריך להיות כאן במקום גררו (נתניה רצתה את גררו בהתחלה). 

קנית בכסף את ביטון וגבי מתוך חוסר אמונה בפארפה ושחר.

עם כל האהבה לגבי וההבנה שלביטון באמת יש איכויות מיוחדות, אף אחד מהם לא הרשים יתר על המידה העונה, ואם בוחנים בהשוואה לפארפה-פחות איכותיים.

הרכש הזר שלך נמחק על ידי המאמן תוך כדי הוצאת כספים נוספים בעמדה שיש בה תחליף ראוי(פריצה).

לא יודע איך מיטש מאשר את העסקאות האלה, והאמת- בצורה בה מתנהלים מאז העזיבה של מנספורד ואיביץ, לא הייתי משחרר שקל.

לפני11 שעות , bister said:

חזרנו לימי הקופונים...

לפני11 שעות , Barksdale said:

אין לי דרך לתאר כמה העסקה הזאת הזיה, הקבוצה הזאת שוברת שיאים בהחלטות רעות.
מישהו גוזר קופון שמן על העסקה הזאת אין שום הסבר אחר.

נשמע ככה.

לפני8 שעות , המכבייה said:

כשלא עושים, לא טוב. כשעושים, לא טוב. תהנו קצת מהחיים, בסך הכל חצי עונה בינונית הופכת אתכם לאלה צינים וסקפטים? 

סורי אנחנו שוב לא מסכימים.

אפס אסטרטגיה וסכומים שמעלים תהיות קשות מאוד.

לפני6 שעות , bister said:

לא יודע אם הוא צודק, אבל יוכין אחד מכתבי הספורט הבודדים פה שבאמת אפשר לתאר אותם כמקצוענים.

לדראון עולם נזכור לו את הכתבה על באטוקיו.

לפני5 שעות , קמחי said:

מישהו גזר קופון רציני בעסקה הזו.

קמחי אני אוהב אותך.

Just now, turgi said:

נשמע ככה.

סורי אנחנו שוב לא מסכימים.

אפס אסטרטגיה וסכומים שמעלים תהיות קשות מאוד.

לדראון עולם נזכור לו את הכתבה על באטוקיו.

קמחי אני אוהב אותך.

שמע, העסקה הזו דפוקה בכל כך הרבה מובנים.

אני בספק גדול אם המועדון עקב אחריו עד העונה, כי אם כן-היו אופציות בשנתיים האחרונות להביא אותו בכלום.

שני מיליון יורו.

דחילעק, על מה ולמה?

גם אם יהיה הצלחה גדולה, להנחית פרוספקט יקר על חשבון חלוץ שהיה סביר לכל הפחות העונה, ולתת את המפתחות להתקפה לחוזז וטבח לצידו זה להיות חתיכת אהבל.

1 דקה לפני, קמחי said:

אני בספק גדול אם המועדון עקב אחריו עד העונה, כי אם כן-היו אופציות בשנתיים האחרונות להביא אותו בכלום.

שני מיליון יורו.

דחילעק, על מה ולמה?

גם אם יהיה הצלחה גדולה, להנחית פרוספקט יקר על חשבון חלוץ שהיה סביר לכל הפחות העונה, ולתת את המפתחות להתקפה לחוזז וטבח לצידו זה להיות חתיכת אהבל.

אלה הסכומים לכשרונות גדולים מהליגה הסרבית, נכון שזה לא מהכוכב או פרטיזן, אחרת היה עולה כפול

1 דקה לפני, Keano said:

אלה הסכומים לכשרונות גדולים מהליגה הסרבית, נכון שזה לא מהכוכב או פרטיזן, אחרת היה עולה כפול

תראה את העסקאות העברה שלו בשנתיים האחרונות, אפילו שלוש אחורה.

הוא כביכול מסומן כבר ארבע חמש שנים, ואף פעם לא ניסו כי אם רצו היו נותנים בחינם.

אני באמת מוכן לקבל את הסכום, אם זה לא היה מגיע על חשבון עמדה שיש בה כבר כישרון ואיכות בזמן שיש שלוש ארבע עמדות שאין בהן כלום.

5 דקות לפני, קמחי said:

שני מיליון יורו.

דחילעק, על מה ולמה?

אם צריך גול בדקות האחרונות אפשר לשחק עם פריצה, חלאילה ויובאנוביץ׳ ברחבה.

דניאל פרץ יכול להעיף לשם כדור מה-16 שלו.

2 דקות לפני, turgi said:

אם צריך גול בדקות האחרונות אפשר לשחק עם פריצה, חלאילה ויובאנוביץ׳ ברחבה.

דניאל פרץ יכול להעיף לשם כדור מה-16 שלו.

אלישע לוי זה אתה

2 דקות לפני, קמחי said:

אני באמת מוכן לקבל את הסכום, אם זה לא היה מגיע על חשבון עמדה שיש בה כבר כישרון ואיכות בזמן שיש שלוש ארבע עמדות שאין בהן כלום.

בסדר אבל הוא לא באמת פרץ עד העונה, אתה רוצה להביא שחקן שהוא חם בינואר, צריך לשלם. 

לגבי החלוצים, חושב שצריך 2 ברמה, עד היום היה רק אחד וגם ממנו המאמן לא מחזיק. 

6 דקות לפני, קמחי said:

שני השחקנים שכבשו יותר שערים ממנו עם שווי שוק של 3 ו4.5 מיליון יורו והוא צעיר מהם.

לא בטוח שהסכום המדווח כולל בונוסים. 

הוא פרץ השנה כמו שקורה בגילאים האלו.

נותר להמתין ולראות את הפוטנציאל בלייב.

11 דקות לפני, קמחי said:

קנית בכסף את ביטון וגבי מתוך חוסר אמונה בפארפה ושחר.

עם כל האהבה לגבי וההבנה שלביטון באמת יש איכויות מיוחדות, אף אחד מהם לא הרשים יתר על המידה העונה, ואם בוחנים בהשוואה לפארפה-פחות איכותיים.

הרכש הזר שלך נמחק על ידי המאמן תוך כדי הוצאת כספים נוספים בעמדה שיש בה תחליף ראוי(פריצה).

לא יודע איך מיטש מאשר את העסקאות האלה, והאמת- בצורה בה מתנהלים מאז העזיבה של מנספורד ואיביץ, לא הייתי משחרר שקל.

נכון שביטון וגבי נותנים פחות ממה שציפינו מהם ופארפה נראה יותר טוב, אבל יכול להיות שאם הם בנתניה והוא אצלנו זה הפוך? קניקובסקי עונה שעברה היה מפלצת בנתניה, ביטון באשדוד זה השחקן היחיד שאיביץ׳ התאהב בו. נראה שהיכולת במועדונים קטנים לא מעידה על היכולת במכבי.

לגבי העסקה עם החלוץ זה באמת נשמע מוזר. אפשר להצליח עם חלוצים סבירים, אבל אי אפשר להצליח עם אגפים חלשים. 

אגב, לפי מה שאני קורא בחלק מהאתרים הסכום המקורי הוא 1.2 עם כל מיני בונוסים על הישגים ו15% מהמכירה הבאה.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נכון שביטון וגבי נותנים פחות ממה שציפינו מהם ופארפה נראה יותר טוב, אבל יכול להיות שאם הם בנתניה והוא אצלנו זה הפוך? קניקובסקי עונה שעברה היה מפלצת בנתניה, ביטון באשדוד זה השחקן היחיד שאיביץ׳ התאהב בו. נראה שהיכולת במועדונים קטנים לא מעידה על היכולת במכבי.

לגבי העסקה עם החלוץ זה באמת נשמע מוזר. אפשר להצליח עם חלוצים סבירים, אבל אי אפשר להצליח עם אגפים חלשים. 

אגב, לפי מה שאני קורא בחלק מהאתרים הסכום המקורי הוא 1.2 עם כל מיני בונוסים על הישגים ו15% מהמכירה הבאה.

לא בדקנו אף פעם איך אנחנו נראים עם פארפה ועידו שחר שלא קיבלו הזדמנות בודדת, אז להביא שני שחקני חיזוק על הראש שלהם זה להגיד שמה שיש לנו ביד לא טוב במיוחד.

מסתבר ששאר הקבוצות בליגה, שבהן אנחנו מפנטזים על שחקנים על ימין ועל שמאל, חושבות אחרת ונותנות להם את המפתחות להרכב. אנחנו לא נתנו להם גרגירי דקות.

1 דקה לפני, קמחי said:

לא בדקנו אף פעם איך אנחנו נראים עם פארפה ועידו שחר שלא קיבלו הזדמנות בודדת, אז להביא שני שחקני חיזוק על הראש שלהם זה להגיד שמה שיש לנו ביד טוב במיוחד.

מסתבר ששאר הקבוצות בליגה, שמהן אנחנו מפנטזים על שחקנים על ימין ועל שמאל, חושבות אחרת ונותנות להם את המפתחות להרכב. אנחנו לא נתנו להם גרגירי דקות.

מסכים לגמרי ששניהם היו חייבים לקבל הזדמנות. 

3 דקות לפני, itanar said:

שני השחקנים שכבשו יותר שערים ממנו עם שווי שוק של 3 ו4.5 מיליון יורו והוא צעיר מהם.

לא בטוח שהסכום המדווח כולל בונוסים. 

הוא פרץ השנה כמו שקורה בגילאים האלו.

נותר להמתין ולראות את הפוטנציאל בלייב.

אם באמת קראסטיץ' מתכנן להפעיל את פריצה יחד עם איבנוביץ אז העסקה הזו מובנת לחלוטין,

אבל כשניהם תלויים בעיקר ביוצרים מעמדת ה-10 והאגף, מה לעזאזל אנחנו מוציאים עוד כסף כשאין מי שיוצר?!

תחילת מכבי של מיץ' גירסת 3.1 22/23

דניאל x2

דסה/זסנו(או מזרחי המושאל)

פיבן/נחמיאס

סה/בלטקסה

סבוריט/זאדה

גלזר/שמיר/נידם

גולסה/שחר

גבי/ביטון/פארפה

זר/כנעאן

זר/אלמוג

יובאנוביץ'/זהבי

מה שכחתי?

On 2.2.2022 at 00:09, קובי השועל said:

אין סיכוי בעולם שיובאנוביץ' חותם כאן, אל תגידו לי שאתם אוכלים את זה. ראיתם את הפינושים שלו? את המבנה שלו? זה שחקן שיקרע רשתות בעוד עונה-שתיים בבונדסליגה. מישהו כתב כאן דין דוד הסרבי חחח אתם הזיה, אין לכם מושג.

לא יגיע ומוכן לשים כסף על זה.

הלך הכסף