Jump to content

נושא מלפפונים 48 שעות אחרונות, ע''ש בלם ושחקן התקפה

thunderbolt

Recommended Posts

12 דקות לפני, דקסטר said:

נכון. הבעיה מבחינתי שבכלל הגענו (שוב) למצב כזה של שנת חוזה. ואני יודע שמבחינתך חייב לחזור גם אם לא מאריך, אני פשוט לא רואה את זה קורה.

אני פשוט לא סומך על מי שאני אמור לסמוך שיביא זר ברמה טובה יותר ממנו. והוא כבר פה 3 שנים, מכיר את המדינה והליגה, זה יתרון לא קטן לדעתי.

זו בעיה בלי קשר לפארפה.

בשביל להיות רלוונטים אנחנו צריכים שלושה זרים טובים.

פארפה זה שחקן שכיף לראות. אבל יש איזשהו פער בין הפנטזיה עליו למספרים, 5 שערים ו4 בישולים בליגה כשהוא שיחק הרבה ובקבוצה שיודעת לשחק התקפה כמו נתניה.

לצורך ההשוואה מספרים דומים לשל גררו בפלייאוף בלבד בעונה שעברה, או פחות טובים משל טוואמסי בשלושה חודשים. (ההשוואה לגררו- גיל דומה, טוואמאסי- אותה קבוצה באותה עונה).

למישהו שראה אותו יותר יש משהו חכם לומר על זה?

מה יש בזסנו שמפמפמים עליו בתקשורת כלכך הרבה שאנחנו רוצים אותו?

מילא לא היה לנו מגנים ישראלים מושאלים כמו גיא מזרחי ונועם כהן, אבל במה הוא יותר טוב מהם?

זה בדיוק מסוג בזבוז הכספים שג'ורדי היה עושה בלי היגיון כמו רכישות של שגיב יחזקאל,שלומי אזולאי וכו'

29 דקות לפני, הילד בן 30 said:

פארפה זה שחקן שכיף לראות. אבל יש איזשהו פער בין הפנטזיה עליו למספרים, 5 שערים ו4 בישולים בליגה כשהוא שיחק הרבה ובקבוצה שיודעת לשחק התקפה כמו נתניה.

לצורך ההשוואה מספרים דומים לשל גררו בפלייאוף בלבד בעונה שעברה, או פחות טובים משל טוואמסי בשלושה חודשים. (ההשוואה לגררו- גיל דומה, טוואמאסי- אותה קבוצה באותה עונה).

חשבתי שהמספרים שלו יותר טובים. אם ככה הוא יצטרך לתת יותר במכבי כדי להיות שחקן מוביל כי זה בסך הכל שני שערים יותר מקוואס למשל ביותר מ1000 דקות (ואותו מספר בישולים).

24 דקות לפני, Skankhunt42 said:

לאיתמר שבירו יש יותר גולים מפריצה העונה. בוא נביא אותו במקום, גם לא תופס מקום של זר

יש לו 15 שערים השנה בכל המפעלים

לא נתונים רעים

אם הוא שייך לב"ש או ק"ש?

8 דקות לפני, erantheking21 said:

יש לו 15 שערים השנה בכל המפעלים

לא נתונים רעים

אם הוא שייך לב"ש או ק"ש?

ב"ש. ועד היום לא ברור מי חטואל ומי זה שבירו.

בספורט וואלה כתוב שגולדהאר העלה את ההצעה על זהבי ולטענתם הוא נותן עדיפות לחזור

אם הדיווחים על בוטאפוגו נכונים אז ההצעה היא 4 מליון, הצעה חלומית שהוא לא יקבל בחיים, גם מגולדהאר עם כל הכבוד.

וזהבי גם אמר בעצמו שאם הוא יחזור למכבי זה לא רק כסף, נוטה להאמין לפודקסט של רז אמיר שאמר שזהבי בטח יסע לברזיל יראה מה העסק שם ואז יחליט.

שוב אני לא כזה נלהב להתעסק בסיפור הזה, אם זהבי ירצה לחזור הוא יחזור.

אגב גם רז אמיר אמר משהו משמעותי על דסה והדרכון האירופאי שאין לו, לא לקחתי את זה בחשבון מהתחלה.

איתמר שבירו נותן עונה פצצה, יכול לשבת בול על העמדה של החלוץ הישראלי שלנו (אם זהבי לא בא)

הבעיה היא שאיזי עכשיו יקנה אותו(יש לו אופציה) והוא ירצה עליו הרבה כסף+לא בטוח שהוא בעצמו ירצה לבוא להיות שחקן ספסל אצלנו

פיקנטריה- גם הוא גדל במחלקת הנוער שלנו ועבר למחלקה של ב"ש

3 דקות לפני, Adir12 said:

איתמר שבירו נותן עונה פצצה, יכול לשבת בול על העמדה של החלוץ הישראלי שלנו (אם זהבי לא בא)

הבעיה היא שאיזי עכשיו יקנה אותו(יש לו אופציה) והוא ירצה עליו הרבה כסף+לא בטוח שהוא בעצמו ירצה לבוא להיות שחקן ספסל אצלנו

פיקנטריה- גם הוא גדל במחלקת הנוער שלנו ועבר למחלקה של ב"ש

לא הייתי ממהר עם מהלך כזה, שייתן עוד עונה כזו ואז נדבר.

צטט

בוטאפוגו? מכבי תל אביב העלתה את הצעתה כדי לסגור עם ערן זהבי

מיטש גולדהאר נחוש להחזיר את הכוכב הישראלי לקרית שלום וכסף לא אמור להוות מכשול. זהבי צפוי להחליט בקרוב מאוד על עתידו ובסביבתו טוענים שהוא נותן עדיפות לחזרה לשורות מכבי תל אביב. הוא צפוי להיות רק חלק מהרכש המאסיבי שמתכננים הצהובים

36 דקות לפני, erantheking21 said:

בספורט וואלה כתוב שגולדהאר העלה את ההצעה על זהבי ולטענתם הוא נותן עדיפות לחזור

אם הדיווחים על בוטאפוגו נכונים אז ההצעה היא 4 מליון, הצעה חלומית שהוא לא יקבל בחיים, גם מגולדהאר עם כל הכבוד.

וזהבי גם אמר בעצמו שאם הוא יחזור למכבי זה לא רק כסף, נוטה להאמין לפודקסט של רז אמיר שאמר שזהבי בטח יסע לברזיל יראה מה העסק שם ואז יחליט.

שוב אני לא כזה נלהב להתעסק בסיפור הזה, אם זהבי ירצה לחזור הוא יחזור.

אגב גם רז אמיר אמר משהו משמעותי על דסה והדרכון האירופאי שאין לו, לא לקחתי את זה בחשבון מהתחלה.

רושמים את החוזה של זהבי בספרים של הפינגווין או בוולמארט?,כי אין מצב שחוזה כמו שזהבי ירצה יעבור בשלום מבחינת אופ"א(הפיירפליי שינה מתכונת ועבר להגבלת שכר כסך מסוים מתוך הכנסות המועדון+הזרמה מוגבלת מצד הבעלים אם אני זוכר נכון).

לפני3 שעות , הילד בן 30 said:

פארפה הורחק לאיזה חודשיים ופעמיים נפצע לחודש אם אני זוכר נכון.

דסה לא יחזור לארץ נטו בגלל המיסוי. הוא צריך להשלים עוד שנה לפחות כדי לקבל פטור על המשכורת שהרוויח.

במישור המקצועי, זה חתיכת צעד מחורבן מצידו. הוא המגן הימני הטוב בליגה ההולנדית.

37 דקות לפני, Raumdeuter said:

רושמים את החוזה של זהבי בספרים של הפינגווין או בוולמארט?,כי אין מצב שחוזה כמו שזהבי ירצה יעבור בשלום מבחינת אופ"א(הפיירפליי שינה מתכונת ועבר להגבלת שכר כסך מסוים מתוך הכנסות המועדון+הזרמה מוגבלת מצד הבעלים אם אני זוכר נכון).

יש תקופת הסתגלות.

זהבי כבר יפרוש עד שזה יהיה בתוקף מלא.

4 דקות לפני, קמחי said:

דסה לא יחזור לארץ נטו בגלל המיסוי. הוא צריך להשלים עוד שנה לפחות כדי לקבל פטור על המשכורת שהרוויח.

כמה הוא מרוויח בהולנד?

4 דקות לפני, קמחי said:

אני גם לא חושב שהוא יחזור, אבל אין לו כל כך לאן להתקדם בגלל שאין לו דרכון. קבוצות ברמה יותר גבוה לא יבזבזו עליו מקום של זר עם כל הכבוד…

7 דקות לפני, קמחי said:

לפי מה שכתוב פה(לא יודע עד כמה הנתון הזה אמין בכלל)

What is Eli Dasa's Salary Per Week? | Salary Sport

מרוויח פחות ממה שמורויח במכבי

אם מכבי תשכיב לו 700-800 אלף בעונה ל3 שנים זה לא ישתלם לו? הרי כבר נאמר שאין לו אזרחות אירופאית ויהיה לו קשה להתקדם מהולנד.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אני גם לא חושב שהוא יחזור, אבל אין לו כל כך לאן להתקדם בגלל שאין לו דרכון. קבוצות ברמה יותר גבוה לא יבזבזו עליו מקום של זר עם כל הכבוד…

יבזבזו? הוא אחד מהשחקנים הטובים בליגה טובה מאוד.

Just now, קמחי said:

יבזבזו? הוא אחד מהשחקנים הטובים בליגה טובה מאוד.

עדיין, אתה רואה קבוצות כאלה מוותרות על המקום של ברזילאי/ארגנטינאי וכו׳ לטובת ישראלי? קשה לי להאמין…

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עדיין, אתה רואה קבוצות כאלה מוותרות על המקום של ברזילאי/ארגנטינאי וכו׳ לטובת ישראלי? קשה לי להאמין…

כן, חד משמעית.

מה זה משנה להם מאיזו מדינה הוא מגיע? הוא יכול להגיע, בטח בסוכנות שבה הוא מיוצג היום, לקבוצות בדרג השני בליגה האיטלקית/ספרדית/צרפתית, בטח ובטח בהעברה חופשית.

16 דקות לפני, erantheking21 said:

לפי מה שכתוב פה(לא יודע עד כמה הנתון הזה אמין בכלל)

What is Eli Dasa's Salary Per Week? | Salary Sport

מרוויח פחות ממה שמורויח במכבי

אם מכבי תשכיב לו 700-800 אלף בעונה ל3 שנים זה לא ישתלם לו? הרי כבר נאמר שאין לו אזרחות אירופאית ויהיה לו קשה להתקדם מהולנד.

כבר לא משלמים פה משכורות כאלו