Jump to content

נושא מלפפונים 48 שעות אחרונות, ע''ש בלם ושחקן התקפה

thunderbolt

Recommended Posts

16 דקות לפני, car.garsia said:

נדע את זה בעתיד, אם בעתיד גלזר יעזוב ונצטרך לשפוך מיליונים על קארצב אז זה לא כזה חכם. גם קניקובסקי כעיקרון הוא אחלה רכש ואחד מהנורמליים שלנו העונה אבל הוא יצטרך בעתיד להתחיל לתת מספרים ולשפר את הקבלת החלטות במשחק שלו כדי להצדיק את הסכום עליו. בלי קשר, לטעמי פארפה יכל לשחק כבר השנה בבוגרים של מכבי בלי שאלה, אבל אני מבין למה השאילו אותו. אני כן מקווה שהוא יחזור עונה הבאה ולא ייקבלו איזה החלטה הזויה אתו.

אין עסקה עם 0 סיכון. עובדתית נכון לזמן בו בוצעה העסקה קארצב לא השתלב במכבי. נתניה רצו אותו מאוד והעדיפו אותו על פני שחקנים אחרים שמכבי הציעה להם מהסגל הרחב. קניקובסקי היה השחקן הכי טוב על המדף מחוץ לחיפה-ב"ש-מכבי. העסקה היתה טובה וצריך לשאוף ולהמשיך להביא את הישראלים הכי טובים אלינו בעסקאות דומות, אי אפשר להחזיק עשרות מושאלים כל עונה,  רק בגלל הפחד שאולי אם תשלב חלק מהם בעסקה הם יפרצו בעונות הבאות ויהיו שווים יותר. בסוף, סגל לא פראייר והוא לא סתם רצה את קארצב, ברור שיש לו פוטנציאל.

5 דקות לפני, snufkin said:

אין עסקה עם 0 סיכון. עובדתית נכון לזמן בו בוצעה העסקה קארצב לא השתלב במכבי. נתניה רצו אותו מאוד והעדיפו אותו על פני שחקנים אחרים שמכבי הציעה להם מהסגל הרחב. קניקובסקי היה השחקן הכי טוב על המדף מחוץ לחיפה-ב"ש-מכבי. העסקה היתה טובה וצריך לשאוף ולהמשיך להביא את הישראלים הכי טובים אלינו בעסקאות דומות, אי אפשר להחזיק עשרות מושאלים כל עונה,  רק בגלל הפחד שאולי אם תשלב חלק מהם בעסקה הם יפרצו בעונות הבאות ויהיו שווים יותר. בסוף, סגל לא פראייר והוא לא סתם רצה את קארצב, ברור שיש לו פוטנציאל.

סה"כ אני מסכים אני פשוט חושב שסגל הרוויח יותר מאיתנו העונה. תהיה בטוח שאם הוא יעשה אתך עסקת שחקנים (גאנדלמן לדוגמא) הוא לא ייבקש את חוזז לדוגמא. ואני פוחד שמכבי תתן לו איזה בר כהן או עידו שחר לדוגמא ואז בעתיד נצטער על זה, אני לא סומך עליהם.

צטט

אם היית יכול להמליץ לו על היעד הבא. מה הוא היה?
"אני ואמא שלי רוצים אותו קרוב אלינו, אבל בסוף בסוף יש בזה יתרונות ויש חסרונות. סטטיסטית, כל מי שחזר לארץ נכשל, אבל מצד שני ערן לא הולך לפי סטטיסטיקות. תן לו סטטסטיקה והוא ישבור אותה. כרגע, יש לו צרות של עשירים כי ההצעות לא מפסיקות לבוא. הוא יצטרך לשבת עם שי והילדים ולקבל החלטה מה נכון להם. איפה שהוא יהיה, אנחנו נבוא. בחצי השנה האחרונה הייתי 8 פעמים באמסטרדם ולפני כן בסין 6 פעמים".

אז אולי היעד הבא ברזיל או שזה לשגע את המשפחה?
"אדם נורמטיבי חושב שזה לשגע את הילדים ולנסוע לברזיל, אבל הם רואים את זה כחוויה. שאין שם ישראלי שהיה שם וזה עוד חותם להשאיר. לפניו הרי לא היה עוד ישראלי בסין. בסוף זה מה שזוכרים ממך, מה עשית בקריירה".

וסיכויי החזרה למכבי ת"א?
"קשה לי להגיד מה הסיכויים. הם לא שלחו נייר מסוים עם הצעה. אם תגיע הצעה, ערן ומיץ' ידברו. אצל ערן שום דבר לא צפוי. אף אחד לא חשב שהוא ייצא לסין וחצי שעה לפני היציאה לשדה הוא ארז מזוודה קטנה וטס לבד".

אח של זהבי

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic
צטט

מכבי ת"א מעוניינת בביטון, תנסה לשכנע את כהן

הצהובים מבינים שבלם סלטיק שוקל לשוב ארצה ולומדים את המצב, ובמקביל גם פוזלים לעבר שחקן הכנף שנמכר בקיץ לפיזה ויהיו מוכנים לרכוש אותו בחזרה

יורים לכל הכיוונים. תרתי משמע.

15 דקות לפני, erantheking21 said:

נקווה שזהבי יבוא זה יהיה החלוץ הישראלי הכי טוב שאפשר להביא

אבל לא נראה לי שהוא השתכנע עוד

זהבי כבר בברזיל, הגיע הזמן להתקדם מהעניין.

לפני20 שעות , אורלנדו בלוף said:

יורים לכל הכיוונים. תרתי משמע.

חכה, אחרי נתניה תקרא שמכבי הולכת להחזיר את קארצב, תסמן את ג׳אבר כמועמד פוטנציאלי למקרה שדסה לא יחזור, גנדלמן כבלם.

ניר ביטון ישחק בחיפה, יוני ופרץ לא יחזרו, דסה בטוח לא יעזוב את אירופה וזהבי אוטוטו בברזיל.

רז אמיר מפרסם על דאבור, שכמובן לא מתכוון לחזור לארץ.

תכוננו להמשך יריות...לצערי מכבי יורה מאוחר מדי, היתה צריכה לירות בסוף עונת 2020\21 ושנה שעברה יותר מוקדם ולא היינו בסיטואציה הזאת

כרגע הרגשה של נואשות

רק ביטון אולי ריאלי, אולי בהנחה שב"ש לא תקדים אותנו.

1 דקה לפני, קמחי said:

המחבל מוזמן להצטרף ל-FC עזה.

הוא לא באמת מועמד להצטרף וכן גם אני לא אוהב אותו, זה סתם ספין 

אבל רק אומר שהתקשורת תמשיך לירות ואולי גם מכבי באמת תירה בלי שום קשר לכיוונים בסגנון, אבל כרגע אף אחד לא ריאלי חוץ מאולי ניר ביטון.

31 דקות לפני, קמחי said:

לא יקרה בחיים, סתם הנפצה. מן הסתם הוא לא מטוטמם, הוא יודע שהקהל יהרוג אותו. אני לא סובל אותו עוד לפני שזה היה פופולארי, עוד שכל פעם שהוא נתן איזה 2 גולים וחצי בנכר הוא רץ להתראיין ולהתבכיין על זה שמכבי לא האמינה בו זה כבר היה בלתי נסבל התדירות. הפוסט בשומר החומות כבר גרם לי ממש לשנוא אותו.

לפני2 שעות , קמחי said:

יסיים את הקריירה בחיפה קל ויחגוג לנו על התחת

34 דקות לפני, turgi said:

יסיים את הקריירה בחיפה קל ויחגוג לנו על התחת

מעניין לי את הקצה.

יש דברים מעבר ליכולת על המגרש.