Jump to content

נושא מלפפונים 48 שעות אחרונות, ע''ש בלם ושחקן התקפה

thunderbolt

Recommended Posts

חחח גדול הקטע עם זהבי, כאילו הוא ביקש מחיר הזוי שירדו ממנו והם הסכימו אני מתת 

בדוק השלב הבא זה כזה: אמרנו 375 אלף יורו לשבוע, כן? 

4 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

חחח גדול הקטע עם זהבי, כאילו הוא ביקש מחיר הזוי שירדו ממנו והם הסכימו אני מתת 

בדוק השלב הבא זה כזה: אמרנו 375 אלף יורו לשבוע, כן? 

חחח זה מה שגם אני חשבתי, לא מכיר את מוסר התשלומים בברזיל אבל הזוי שישלמו לו את הסכום הזה, זו ברזיל לא תאילנד.

3 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מה יש לו לעשות בברזיל בכלל? עשירים נחטפים שם מדיי יום למטרת כופר, אישתו לא תסכים.

נכון, אבל להיות מחוזר במדינת כדורגל כמו ברזיל זה מחמיא מאוד, מעניין איך זה יתפתח .

כתבתי בנושא אחר, 

אם יובנוביץ ישאר פה עונה הבאה ופריצה שממשיך בחוזה גם, אני לא חושב על להביא את זהבי (עם כל הצער שבדבר, הצמד הזה חזק עכשיו וחבל לשנות או לנסות משהו חדש)

ואל תשכחו שפריצה בן 26. 

חח זה משעשע אם זהבי יעבור ממדינה שבה שדדו את הבית שלו פעמיים למדינה שבה יכולים לחטוף אותו כדי לדרוש כופר... 

לפני4 שעות , Krishi said:

חח זה משעשע אם זהבי יעבור ממדינה שבה שדדו את הבית שלו פעמיים למדינה שבה יכולים לחטוף אותו כדי לדרוש כופר... 

וזה עוד במקרה הטוב

להסתובב בחוץ שם זה חרא לאדם לבן בלי שום קשר למה יש לו ומה אין לו ועוד אחד שיש לו כמו ערן.

ועוד לא דיברתי על קורונה

נראה לי הוא דפק מחיר פרטיה והם נענו עכשיו הוא בפלונטר

מביא את יונתן כהן בהשאלה בעונה הבאה.

בחודשים האחרונים הוא כמעט ולא משותף. הקבוצה שלו במקום הראשון וכנראה תעלה ליגה - אם הוא לא בתוכניות בליגה השנייה סביר להניח שלא יהיה בראשונה.

קשה לי להתעלם מהדמיון בין חוזז ובר כהן: שמאליים, קטנים, זריזים וטכניים, אבל (אולי), קצת חסרי 'תאכלס". עם זאת, ובלי עין הרע, זה נדמה שבר כהן קצת יותר זריז, בעל כושר מנהיגות ויכולת קבלת החלטות טובה יותר. בשורה התחתונה, מעדיף לתת לו צ'אנס שנה הבאה על פני חוזז כשחקן רוטציה. 

46 דקות לפני, לנצח צהוב said:

קשה לי להתעלם מהדמיון בין חוזז ובר כהן: שמאליים, קטנים, זריזים וטכניים, אבל (אולי), קצת חסרי 'תאכלס". עם זאת, ובלי עין הרע, זה נדמה שבר כהן קצת יותר "מתקתק", בעל כושר מנהיגות ויכולת קבלת החלטות טובה יותר. בשורה התחתונה, מעדיף לתת לו צ'אנס שנה הבאה על פני חוזז כשחקן רוטציה. עריכה: מעצבן ממש שאי אפשר למחוק פה הודעות... בסך הכל מילה אחת/ טעות כתיב...

לפני6 שעות , לנצח צהוב said:

קשה לי להתעלם מהדמיון בין חוזז ובר כהן: שמאליים, קטנים, זריזים וטכניים, אבל (אולי), קצת חסרי 'תאכלס". עם זאת, ובלי עין הרע, זה נדמה שבר כהן קצת יותר זריז, בעל כושר מנהיגות ויכולת קבלת החלטות טובה יותר. בשורה התחתונה, מעדיף לתת לו צ'אנס שנה הבאה על פני חוזז כשחקן רוטציה. 

הדמיון היחד שאני רואה בניהם הוא ששניהם גדלו במכבי. בר שחקן חכם עם תקרת זכוכית הרבה יותר גבוהה מחוזז שבעיני כמו סוס עיוור. אין מה להשוות בניהם, קל שבר 

צריך להיות במכבי וחוזז לא!

אני מת על זהבי ומקווה מאוד שהוא יחזור וישתלב במערכת בסיום הקריירה שלו, אבל כל זמן שיש לנו את פריצה ויובאנוביץ', אני לא בטוח שאנחנו צריכים להוסיף עוד משכורת עתק בשביל חלוץ נוסף, ובעיקר, בשביל זהבי עצמו, מקווה שלא יוותר על הזדמנות לשחק במועדון פאר כמו פאלמייראס, במיוחד אם מדובר בהצעה שמכבי לא יכולה להתקרב אליה. זה אחד מהמועדונים הגדולים בדרום אמריקה. 

לפני6 שעות , מנג'ר יונייטד said:

אני מת על זהבי ומקווה מאוד שהוא יחזור וישתלב במערכת בסיום הקריירה שלו, אבל כל זמן שיש לנו את פריצה ויובאנוביץ', אני לא בטוח שאנחנו צריכים להוסיף עוד משכורת עתק בשביל חלוץ נוסף, ובעיקר, בשביל זהבי עצמו, מקווה שלא יוותר על הזדמנות לשחק במועדון פאר כמו פאלמייראס, במיוחד אם מדובר בהצעה שמכבי לא יכולה להתקרב אליה. זה אחד מהמועדונים הגדולים בדרום אמריקה. 

כבר לא מסוגל לשמוע על זה, איך אפשר לא לרצות את זהבי? הוא כל כך הרבה דברים אחרים מסתם עוד שחקן איך אפשר לוותר על ווינר על, יואבנוביץ' לא ישאר פה יותר משנה וחצי בקצב הזה ומקווה שפריצה ישאר אבל אי אפשר לדעת בכדורגל מה יהיה. בנוסף הערך שערן מביא לקבוצה אין אף אחד אחר שיכול להביא אותו. עם חוכמת משחק של ערן, פריצה ויובאנוביץ' זה לרמוס את הליגה. 

33 דקות לפני, liron981s said:

לפי ספורט5 סה גראלדש וקובאס לא צפוים להישאר עונה הבאה

גם אני יכול להניח את זה.

כל הכבוד לתומר לוי,ממש ידיעה עיתונאית מהמעלה הראשונה...(טון סרקסטי).

כן הא 

מה הסיכויים שישחררו שחקן שהגיע *בהשאלה* בינואר, נשארו לו בלחץ 900 דקות לשחק ועד עכשיו הוא לבש את החולצה פעמיים 

סקופ ברמת מי רצח את תאיר ראדה

On 15.3.2022 at 15:44, מנג'ר יונייטד said:

מה שהוא יחליט בסופו של דבר זה משהו אחד, כל השיח האם יש לו מקום במכבי מביך אותי ברמות שאני לא יכול לדמיין. 

כאילו באמת צריך להתחיל עכשיו למכור את כל מה שקיים בזהבי מקצועית ( עזוב את הרגש והעוצמות בגוף ) וכמה שהוא יכול לתרום למכבי ?