Jump to content

נושא מלפפונים 48 שעות אחרונות, ע''ש בלם ושחקן התקפה

thunderbolt

Recommended Posts

רז הקיר

אגב אומר שהתפקיד של שרון תמם הוא לא התפקיד של מנספורד אלא משהו אחר, משמע היא לא קשורה לצד המקצועי שזה לי לפחות היה די ברור

----------------

@ג׳ורדי

לפני15 שעות , פנחס שוף said:

רז הקיר

אגב אומר שהתפקיד של שרון תמם הוא לא התפקיד של מנספורד אלא משהו אחר, משמע היא לא קשורה לצד המקצועי שזה לי לפחות היה די ברור

----------------

@ג׳ורדי

לפני15 שעות , פנחס שוף said:

רז הקיר

----------------

@ג׳ורדי

התנהלות מביכה שלו, של משפחתו ושל ההתאחדות. היה צריך לצאת משם לפני, בטיסה כראוי לכדורגלן במעמדו ולא לברוח כמו גנב בלילה.

לפני1 שעה , ClinteastwoodFan said:

התנהלות מביכה שלו, של משפחתו ושל ההתאחדות. היה צריך לצאת משם לפני, בטיסה כראוי לכדורגלן במעמדו ולא לברוח כמו גנב בלילה.

אם היה גבר היה לוקח קלצ'ניקוב ונשאר להילחם.

כמו גנב בלילה, כמה מנותק אפשר להיות כשאתה אומר את זה על מישהו שבורח מרידור מלחמה?

לפני1 שעה , Silvio said:

אם היה גבר היה לוקח קלצ'ניקוב ונשאר להילחם.

כמו גנב בלילה, כמה מנותק אפשר להיות כשאתה אומר את זה על מישהו שבורח מרידור מלחמה?

תקרא שוב ושוב מה כתבתי, היה צריך לצאת כמו מלך בטיסה סדירה יומיים לפני ולא לברוח כמו גנב. מקווה שהפעם תבין את כוונתי.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

תקרא שוב ושוב מה כתבתי, היה צריך לצאת כמו מלך בטיסה סדירה יומיים לפני ולא לברוח כמו גנב. מקווה שהפעם תבין את כוונתי.

הוא תחת חוזה בשחטאר, לא שחררו אותם

יכל לעזוב ולשבור את הכלים, לא בטוח שהיה לו לאן לחזור אחר כך + תביעה

36 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

הבנתי אותך טוב כפרה. גם הסכמתי איתך שעשה טעות. סתם התיאור של התגנב כמו גנב למישהו שברח מאיזור מלחמה לא בא לי בטוב בעין, גם אם עשה טעות. אגב, אתה יודע מה היו כל השיקולים שלו שאתה מתבטא בכזאת נחרצות  על הבחירות שלו?

לפני3 שעות , Silvio said:

הבנתי אותך טוב כפרה. גם הסכמתי איתך שעשה טעות. סתם התיאור של התגנב כמו גנב למישהו שברח מאיזור מלחמה לא בא לי בטוב בעין, גם אם עשה טעות. אגב, אתה יודע מה היו כל השיקולים שלו שאתה מתבטא בכזאת נחרצות  על הבחירות שלו?

כשעפו כמה רקטות של החמאס לדרום , כמחצית הזרים עזבו את הארץ כי פחדו וקיבלו גיבוי מוחלט מוואפ"א בטענה שלא חייבים להישאר במדינה בעימות בטחוני.

פה יש פאקינג מלחמה וכל העולם אישתו ידעו ופרסמו שתכף מתחילה, היה צריך לצאת אז. אין מצב שקבוצתו היתה עושה לו פוזות כי היה מקבל גיבוי מוחלט מאירופה.

הוא לא פישר שם, שחקן ששווה 20 מיליון יורו.

פארפה משחק באגף שמאל אצל בני לם ונראה שם נהדר. באגף אחד אנחנו מסודרים (לא שאני אתנגד לעוד ישראלי מחליף). כל אלה שנבהלו מהעודף בקשרים התקפיים עכשיו רואים את גבי שנראה נהדר כ8 ואת פארפה שנראה נהדר באגף שמאל.  

עכשיו צריך לחפש כנף ימין תותח וההתקפה שלנו תראה אחרת. 

צטט

דני גרופר סיכם את תנאיו בלודוגורץ לשלוש שנים

שחקן הפועל ת"א יעבור לבולגריה בקיץ. 

עלו על השיטה.

מכבי מעוניינת -> נביא בזול -> נשחיל ביוקר למכבי.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

פארפה משחק באגף שמאל אצל בני לם ונראה שם נהדר. באגף אחד אנחנו מסודרים (לא שאני אתנגד לעוד ישראלי מחליף). כל אלה שנבהלו מהעודף בקשרים התקפיים עכשיו רואים את גבי שנראה נהדר כ8 ואת פארפה שנראה נהדר באגף שמאל.  

אתה אומר-

דניאל

זאדה סבוריט סה דסה

גלזר    גבי

פארפה     זהבי       זר

יובאנוביץ'

הרכב שני:

דניאל

בלטקסה פיבן נחמיאס מזרחי

שמיר      נידם

כנעאן         גולסה          ביטון

פריצה

נספחים בסגל: קפיטן, אלמוג.

לפני8 שעות , אורלנדו בלוף said:

עלו על השיטה.

מכבי מעוניינת -> נביא בזול -> נשחיל ביוקר למכבי.

עדיף עסקים איתם מאשר הפועל. 

מכבי הציעה לסולומון להתאמן עם איתם. יצחקי חזר לנצל מצבים…

עונה הבאה התקפה של סולומון, זהבי, יובאנוביץ׳ ופארפה כשמאחוריהם גלזר וקניקובסקי ואנחנו לוקחים את הקונפרנס

לפני9 שעות , מכביסט לעד said:

אני אומר את זה כבר חודשים. 

וינגר/חלוץ סטייל היתרונות של גררו במקום פריצה, וינגר ימין במקום קוואס אם הוא ממשיך להיות בינוני.

הקישור נעול, ואם פגענו עם סה לדעתי גם ההגנה (נותן מפתחות למזרחי ונעם כהן).

זהבי דסה ושאר ההזיות שלא יקרו זה בונוס נטו.

את חמודי כנען לשלוח לשכם. אפשר גם לחיפה בשביל לראות את ההקצפות של חולי הרכש בזמן שבכר ממשיך למלא להם שם את הסגל עם למלמים לשנים הבאות כמו שעשה בבאר שבע.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מכבי הציעה לסולומון להתאמן עם איתם. יצחקי חזר לנצל מצבים…

עונה הבאה התקפה של סולומון, זהבי, יובאנוביץ׳ ופארפה כשמאחוריהם גלזר וקניקובסקי ואנחנו לוקחים את הקונפרנס

אגב הוא יכול להשתחרר בחינם בגלל ענייני מלחמה וכאלה? לא חושב שיעשה להם תרגיל כזה, אבל עקרונית הוא יכול?

לפני1 שעה , אקיטה said:

אני אומר את זה כבר חודשים. 

וינגר/חלוץ סטייל היתרונות של גררו במקום פריצה, וינגר ימין במקום קוואס אם הוא ממשיך להיות בינוני.

הקישור נעול, ואם פגענו עם סה לדעתי גם ההגנה (נותן מפתחות למזרחי ונעם כהן).

זהבי דסה ושאר ההזיות שלא יקרו זה בונוס נטו.

את חמודי כנען לשלוח לשכם. אפשר גם לחיפה בשביל לראות את ההקצפות של חולי הרכש בזמן שבכר ממשיך למלא להם שם את הסגל עם למלמים לשנים הבאות כמו שעשה בבאר שבע.

אותי מעניין איך בכר כמעט אף פעם לא שילב צעירים בחיפה מרצונו/הוראה של אלברמן(הכוונה בצעירים היא לאמיתיים,לא אבו פאני בן ה24).

חוץ מג'אבר הזה שיצא לו פוקס אין אף אחד מהמחלקה המהוללת שלהם שנוכח באמת בסגל הבוגר שלהם.

ועוד אני מתעלם מב"ש שאני עושה לו הנחה בגלל ששם באמת אין מחלקת נוער בקטע רע.

1 דקה לפני, Raumdeuter said:

אותי מעניין איך בכר כמעט אף פעם לא שילב צעירים בחיפה מרצונו/הוראה של אלברמן(הכוונה בצעירים היא לאמיתיים,לא אבו פאני בן ה24).

חוץ מג'אבר הזה שיצא לו פוקס אין אף אחד מהמחלקה המהוללת שלהם שנוכח באמת בסגל הבוגר שלהם.

ועוד אני מתעלם מב"ש שאני עושה לו הנחה בגלל ששם באמת אין מחלקת נוער בקטע רע.

אבו פאני זה לגמרי של בכר, נדמה לי שעונה לפני שהוא הגיע היה מושאל בחדרה. לא צריך לחפש סתם איך לזלזל אלי

למה הוא לא נחשב בעיניך? 

3 דקות לפני, Dalembert said:

אבו פאני זה לגמרי של בכר, נדמה לי שעונה לפני שהוא הגיע היה מושאל בחדרה. לא צריך לחפש סתם איך לזלזל אלי

למה הוא לא נחשב בעיניך? 

די נו, יש בי גועל מלהקת העידוד של התקשורת על " ההברקה" לשים את גולדברג בלם, כאילו סבוריט כבלם זה סתם אילוץ אבל גולדברג זו הברקה של 

הגאון מוילנה. די עם הלקק הזה לבכר.

1 דקה לפני, Dalembert said:

למה הוא לא נחשב בעיניך? 

1.אבו פאני היה ראוי להשתלב גם ב19/20(אבל זה על בלבול).

2.שוב,גלזר(המקבילה הכי קרובה שאני יכול למצוא כרגע לאבו פאני מבחינת ההקבלה של הקריירות) חזר בן 22 שברמה ישראלית זה נחשב מוקדם בטירוף לשילוב בקבוצה הבוגרת(עצוב בפני עצמו אבל זה נושא לדיון הרבה יותר עמוק על מדיניות נוער וכל זה).

3.כמו שכתבתי בהודעה הקודמת,הוא יכל למשל לקחת את הנהוראי יפרח הזה שלהם ולתת לו צ'אנס אמיתי במקום סתם למלא את הסגל שלו בישראלים אקראיים או צ'יבוטה(לא משנה אם הרכש טוב או גרוע,מה כואב לו לתת הזדמנות לצעירים שבאמת מגיע להם ולא גוזלנים למינהם ששקוף שכלום לא ייצא מהם+יחסוך כסף+יתרום לפולחן אישיות שדון שחר כל כך אוהב).

4.כשהייתה הזדמנות להביא אותו אלינו בזמנו מתי שהוא עוד לא סגר בחיפה,הקטע של ההתמכרות לרכש יותר מחולי הרכש הגדולים שיש בפורום ובאינטרנט בכללי וחוסר אמון משווע בשחקני בית זה בערך הדבר העיקרי שהדאיג אותי אצלו(כל שאר החולשות שלו פתירות).

9 דקות לפני, Raumdeuter said:

1.אבו פאני היה ראוי להשתלב גם ב19/20(אבל זה על בלבול).

2.שוב,גלזר(המקבילה הכי קרובה שאני יכול למצוא כרגע לאבו פאני מבחינת ההקבלה של הקריירות) חזר בן 22 שברמה ישראלית זה נחשב מוקדם בטירוף לשילוב בקבוצה הבוגרת(עצוב בפני עצמו אבל זה נושא לדיון הרבה יותר עמוק על מדיניות נוער וכל זה).

3.כמו שכתבתי בהודעה הקודמת,הוא יכל למשל לקחת את הנהוראי יפרח הזה שלהם ולתת לו צ'אנס אמיתי במקום סתם למלא את הסגל שלו בישראלים אקראיים או צ'יבוטה(לא משנה אם הרכש טוב או גרוע,מה כואב לו לתת הזדמנות לצעירים שבאמת מגיע להם ולא גוזלנים למינהם ששקוף שכלום לא ייצא מהם+יחסוך כסף+יתרום לפולחן אישיות שדון שחר כל כך אוהב).

4.כשהייתה הזדמנות להביא אותו אלינו בזמנו מתי שהוא עוד לא סגר בחיפה,הקטע של ההתמכרות לרכש יותר מחולי הרכש הגדולים שיש בפורום ובאינטרנט בכללי וחוסר אמון משווע בשחקני בית זה בערך הדבר העיקרי שהדאיג אותי אצלו(כל שאר החולשות שלו פתירות).

תשכח מזה, הוא לא היה מגיע למכבי, מעולם לא היתה הזדמנות להביא אותו.

גם אני חושב שבהרבה מקרים מגזימים איתו, אבל הוא שם פחות משתי עונות ושילב שני שחקני בית, שאחד מהם נחשב לאחד הקשרים הטובים בליגה היום. נראה לי כמו הספק סבבה מהבחינה הזאת