Jump to content

נושא מלפפונים 48 שעות אחרונות, ע''ש בלם ושחקן התקפה

thunderbolt

Recommended Posts

24 דקות לפני, hen34 said:

מקווה מאוד שזה יהיה לנתניה בעסקת גנדלמן.

משאיל להם את עידו עם אופציה לקנות בדיוק כמו עם פארפה,על הדרך נותן להם לבחור מבין אלמוג,נחמיאס,חאליילה וגררו לבחירתם או כולם...

האופציה שלהם לקנות היא זכות ראשונים. אבל הייתי מביא את ג'אבר וגנדלמן ומשאיל את שחר ומביא להם בעסקה אחד מהשמות שציינת.

2 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מה קרה? יצחקי התעורר על עצמו?

רק שלא יאריך חוזה לבן חיים וחוזז, ונסלח לו על הכל.

לדעתי לחוזז יאריך על מנת להעביר אותו בטרייד. לטבח? זה בלתי נסלח.

יש פה כמה סימנים מאוד חיובים, השכר, הפרופיל (שחקן יהודי מליגה בכירה) ומעל לכל התזמון, בשלב כזה של העונה להתחיל להתכונן לעונה הבאה.

כשאני מצרף את יובנאביץ׳ שהושקעו בו סכומים גדולים אני מתחיל לפתח תסמינים ראשונים של אופטימיות לקראת העונה הבאה.

לי זה דווקה נראה כמו החתמה של ניצול הזדמנות נוחה, סוג של "יצליח - מה טוב, לא יצליח - לא נורא", מצאו פתאום שחקן זר יהודי, בלי דמי העברה, עם נתונים סבירים שיכול לשחק בעמדה שאין לנו בה מספיק עומק. אולי ייצא משהו כמו עם באריירו של ב''ש. לא חושב שבונים עליו כמישהו שיוביל את הקישור ויהיה שובר שיוויון.

בנוהל, מפנטזים על גנדלמן וג'אבר מהקבוצה המרעננת של הליגה, בזמן ששני שחקני בית משחקים בקבוצה עם צבירת נקודות לא פחות טובה ומציגים נתונים ואיכות שווה אם לא גבוהה יותר.

26 דקות לפני, קמחי said:

בנוהל, מפנטזים על גנדלמן וג'אבר מהקבוצה המרעננת של הליגה, בזמן ששני שחקני בית משחקים בקבוצה עם צבירת נקודות לא פחות טובה ומציגים נתונים ואיכות שווה אם לא גבוהה יותר.

גנדלמן שחקן מאוד וסטרילי שיכול ומשחק בכל התפקידים,לוחם ועושה רושם שהוא גם בחור טוב.

אחלה מחליף לשרן שיכול להתקדם הלאה להנהלת הקבוצה. 

דרך אגב איפה אתה רואה קשר  בין גנדלמן לנידם ומזרחי?

לפני1 שעה , Emmanuel said:

אם גולסה עוזב אחרי העזיבות של כל השנתיים האחרונות זה כבר יותר מידי להכיל בפרק זמן יחסית קצר, אל תיגעו לי בגולסה!

גולסה כבר עזב כשנפצע לפני שנה בנבחרת

5 דקות לפני, hen34 said:

גנדלמן שחקן מאוד וסטרילי שיכול ומשחק בכל התפקידים,לוחם ועושה רושם שהוא גם בחור טוב.

אחלה מחליף לשרן שיכול להתקדם הלאה להנהלת הקבוצה. 

דרך אגב איפה אתה רואה קשר  בין גנדלמן לנידם ומזרחי?

גנדלמן משחק בעיקר בעמדת ה-6, קשר הורס עם יכולת מסירה טובה לצד האיכויות הפיזיות הידועות. דומה מאוד לנידם לא רק בתפקוד, אלא גם באיכויות. לוחם, בחור טוב, הכל על הכיפאק-אבל הוא לא מספיק טוב בעמדות האחרות בהן מתופקד, פרט לעמדת הקשר האחורי. 

לגבי מזרחי-ההקשר בינו לבין ג'אבר.

אני מאוד מקווה שהג'חנון שמנהל את מחלקת הכדורגל לצד מזכירת השיווק מתרכזים יותר במיצוי הקיים במקום להמשיך לרוקן את הכיסים והחשבונות על עמדות ושחקנים שאין לנו צורך בהם.

צטט

לפני מכבי ת"א: מכבי חיפה רצתה את ואן אובריים

הקשר שנמצא בדרך לחתימה בצהוב ניהל מו"מ עם הירוקים שהיו קרובים לצרפו, אך לקחו צעד אחורה כאשר היריבה נכנסה לתמונה והגישה הצעה גבוהה יותר לשחקן

2 דקות לפני, קמחי said:

לגבי ג'אבר, הוא לא טוב יותר העונה ממזרחי באף נתון חשוב.

פי 2 יותר תיקולים מוצלחים (56 לעומת 30 אם אני זוכר נכון) ובישולים (3 לעומת 1), באופן כללי הוא מעורב במשחק ההתקפה, לצד הגנה טובה. לא יודע אם צריך לשם ישראלי, אבל הוא מציג נתונים טובים ממנו

את גנדלמן אני מביא בכלל לעמדת הבלם

את רוב המשחקים העונה שיחק בעמדה הזאת מאשר בקישור, מעבר לזה שהוא שחקן מעולה (גם כבלם) הוא שמאלי ברגל.

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

את גנדלמן אני מביא בכלל לעמדת הבלם

את רוב המשחקים העונה שיחק בעמדה הזאת מאשר בקישור, מעבר לזה שהוא שחקן מעולה (גם כבלם) הוא שמאלי ברגל.

+1

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לפני מכבי ת"א: מכבי חיפה רצתה את ואן אובריים

הקשר שנמצא בדרך לחתימה בצהוב ניהל מו"מ עם הירוקים שהיו קרובים לצרפו, אך לקחו צעד אחורה כאשר היריבה נכנסה לתמונה והגישה הצעה גבוהה יותר לשחקן

חחחחחחחחחחח

הנשיא החסכן

3 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

פי 2 יותר תיקולים מוצלחים (56 לעומת 30 אם אני זוכר נכון) ובישולים (3 לעומת 1), באופן כללי הוא מעורב במשחק ההתקפה, לצד הגנה טובה. לא יודע אם צריך לשם ישראלי, אבל הוא מציג נתונים טובים ממנו

מזרחי מציג נתונים גבוהים יותר של מסירות מפתח פר דקה, מסירות מקדמות פר דקה, אחוז ניצחון גבוה יותר במאבקי קרקע ואחוז דריבלים מוצלח יותר.

אכן ג'אבר אגרסיבי יותר וככל הנראה יעיל יותר בחילוצי כדור באופן כללי ופר דקה, אבל כאן אני חושב שזה הבדל שמתבטא בעיקר בסגנון המשחק והמיקום הממוצע של שניהם.

5 דקות לפני, קמחי said:

מזרחי מציג נתונים גבוהים יותר של מסירות מפתח פר דקה, מסירות מקדמות פר דקה, אחוז ניצחון גבוה יותר במאבקי קרקע ואחוז דריבלים מוצלח יותר.

אכן ג'אבר אגרסיבי יותר וככל הנראה יעיל יותר בחילוצי כדור באופן כללי ופר דקה, אבל כאן אני חושב שזה הבדל שמתבטא בעיקר בסגנון המשחק והמיקום הממוצע של שניהם.

אולי יהיה מקום לשניהם אם ג׳ראדלש וקנדיל לא ימשיכו?

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

באתי להגיב ולהגיד שזה ממש מוצלח ונראה אמין, אבל אז אמרתי רגע לפני בוא נראה אם זה באמת אמיתי...

דורון בן דור לא מפספס הזדמנות.

לפני4 שעות , דרור שווץ said:

לא מסכים

נידם עוד לא בשל, צריך עוד עונה להתבשל ולפרוץ

מזרחי יכול להיות מגן שני אבל אבל עדיף לתת לי עוד עונה אולי יפרוץ ויהיה מגן ראשון

יוני היה בשל שהגיע? מישהו בנה על פיהם שהגיע? אם נחכה למוצר מוגמר זה לא יגמר בחיים

לפני2 שעות , thunderbolt said:

לי זה דווקה נראה כמו החתמה של ניצול הזדמנות נוחה, סוג של "יצליח - מה טוב, לא יצליח - לא נורא", מצאו פתאום שחקן זר יהודי, בלי דמי העברה, עם נתונים סבירים שיכול לשחק בעמדה שאין לנו בה מספיק עומק. אולי ייצא משהו כמו עם באריירו של ב''ש. לא חושב שבונים עליו כמישהו שיוביל את הקישור ויהיה שובר שיוויון.

נכון, אבל אם אתה מוותר על גולסה בשביל שחקן שלך תדע אם ישתלב זה הימור שלא הייתי בטוח לוקח

גם אם גולסה לא יהיה כשיר 100 אחוז מהזמן