Jump to content

נושא מלפפונים 48 שעות אחרונות, ע''ש בלם ושחקן התקפה

thunderbolt

Recommended Posts

לשחרר : חוזז , טבח , חלאילה , קובאס , גרלדש

ואם פותחים את הכיס לאחר 5 שנים של כלום 

יש אליאל פרץ , ניר ביטון , זהבי , כנעאן 

פארפה מחזיר ואולי ומוסיף במקום הזרים עוד 2 זרים ברמה.

רק אז נתחיל לחזור לעצמנו

חלון העברות של ינואר מבחניתי ציון של 6.5 מתוך 10

בסופו של דבר הוא נפתח כמו שציינתי בנושא הקודם רק ב1.2 בשעה 12 מבחינתו 

אחת המטרות היתה שחרור הרננדס-טופל פה נותן 8.5 מ10

עוד מטרה-שיגיע קיצוני אחד (בעדיפות לישראלי) כדאי להתחיל תהליך בניה והחלפת החומר הקיים(הרע מאוד, אתמול זה היה הגושפנקא ) בעמדות האלה..בבוקר אנחנו עוד מקבלים פוזה מהסוכן של חוזז , גררו עושה לנו תעלול שלא מתאים אפילו למכבי יפו עם התנהגות בלתי מקובלת, שחקן שאין לו חשק לשחק ועוד שחקן שלא מספיק לעשות לעצמו יחסי ציבור באינסטגרם..2 מהם מסיימים חוזה .

חבל מאוד

אם לא יקרה משהו בלתי צפוי-0 מ10 , נשאר כאן הרבה עבודה, דווקא הישראלי היחיד שיכולנו להתחיל בפרויקט ההחלפה של הזבל הקיים חתם בחיפה, זה אומר ששנה הבאה נצטרך להביא 2 זרים בעמדה הזאת ולקוות שבעמדת המגן יגיע ישראלי(זסנו, דסה) ..יהיה מאוד קשה לפגוע ב2 זרים ועוד לא אמרתי פארפה...פארפה,2 זרים בכנפיים, איבנוביץ',סה(בלם זר), סבוריט זה אמור להיות הסגל שלנו מבחינת זרים.

עמדת החלוץ-ההפתעה של מיץ' , לא מכיר אותו בכלל, עסקה מאוד יקרה נתתי פה 10 כי זה עסקה יקרה ומורכבת ומאלה שהיינו רגילים לפעם.

5 דקות לפני, duss21 said:

איך לעזאזל פתחנו את החלון עם איכות נמוכה מאוד בכנפיים ואנחנו מסיימים אותו עם אפילו פחות איכות בכנפיים?

אולי ראו את הקליפ של טב"ח והשתכנעו סוף סוף שמדובר בניימאר הישראלי

לפני1 שעה , אקיטה said:

לגמרי.

הנחמה היחידה שיש לי זה שהתיקון מגיע על מגש בקיץ טבח חוזז ריקן וכדומה מסיימים חוזה.

השאלה אם במכבי בכלל מעוניינים בתיקון הזה ואם לא, אז בשביל מה כל המליונים על הנוער? בשביל טרייד על חמודי כנען וזוהר זסנו? 

למה קבעת שלא יאריכו להם חוזה?

1 דקה לפני, turgi said:

למה קבעת שלא יאריכו להם חוזה?

על טב"ח הבנתי שיש אופציה של משחקים, הוא בכלל עומד בסטנדרט? לא נראה לי.

חוזז בינתיים עושה פוזות ושולח את הסוכן שלו, שיגיד תודה שהוא משחק במכבי, יש שחקני נוער שהיתי מחזיר לפניו וכאלה שעזבו את המועדון והתחננו שיציעו להם חוזה חדש וכ'ו והם שחקנים הרבה יותר שלמים ממנו ..ההזיה שבכלל מכבי נתנה לו הצעה, היא לא תרוויח עליו בחיים הוא שחקן גנרי, זה שנקבל עליו דמי השבחה של איזה מליון שקל תהיה ברכה.

בקיץ:

משחרר: טב''ח, חוזז, בלטקסה אם לא ירצה לחתום, קובאס

מחזיר: גויאגון, נידם, שחר, גררו אם יתאפס על עצמו, חנצ'יס

מביא: אלי דסה, ניר ביטון, כנעאן או אליאל פרץ, כנף זר אם גררו לא טוב.

את פריצה די מבאס לשחרר, אבל אם הוא הולך אז להביא או כנף זר או מגן זר אם דסה לא יבוא.

5 דקות לפני, thunderbolt said:

בקיץ:

משחרר: טב''ח, חוזז, בלטקסה אם לא ירצה לחתום, קובאס

מחזיר: גויאגון, נידם, שחר, גררו אם יתאפס על עצמו, חנצ'יס

מביא: אלי דסה, ניר ביטון, כנעאן או אליאל פרץ, כנף זר אם גררו לא טוב.

את פריצה די מבאס לשחרר, אבל אם הוא הולך אז להביא או כנף זר או מגן זר אם דסה לא יבוא.

משאיר את בלטקסה !!!! הבלם הכי נורמלי שלך בסגל כרגע.

אחלה בלם רוטציה לסגל. מחויב, בלי דאווין. 

משאיר.

כל מי שאמרת שמביא לא ריאלי . לא דסה, לא ביטון ולא כנען. 

אליאל היחיד 

1 דקה לפני, Kimhistan said:

משאיר את בלטקסה !!!! הבלם הכי נורמלי שלך בסגל כרגע.

אחלה בלם רוטציה לסגל. מחויב, בלי דאווין. 

משאיר.

כל מי שאמרת שמביא לא ריאלי . לא דסה, לא ביטון ולא כנען. 

אליאל היחיד 

גם אני הייתי משאיר את בלטקסה אבל נראה שהוא לא ממהר לחתום.

בתחילת העונה הייתי הכי אנטי של קניקובסקי וביטון באגף. היום עם המצב שלנו שם אני מקווה ששניהם ישחקו באגף והקישור יורכב מגלזר, שמיר וגולסה.

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בתחילת העונה הייתי הכי אנטי של קניקובסקי וביטון באגף. היום עם המצב שלנו שם אני מקווה ששניהם ישחקו באגף והקישור יורכב מגלזר, שמיר וגולסה.

אני חושב שאין ברירה מאשר לשים את הצ'יפים על אלמוג, עם כמה שהוא מעצבן. 

דווקא אלמוג השתפר מאוד לאחרונה. צריך לפרגן לו על זה. בלי שום קשר לגולים הדביליים שהיו אתמול אלא להלך הרוח הכללי.

לגבי טל בן חיים - 

זה היה חלון מאושר אם היו מסיימים איתו ומעבירים אותו בחזרה למכבי פ"ת. חי בסרט שהוא שחקן על חלל והוא לא. רחוק משם. אבל מה שמפריע לי בו הכי הרבה זה לא היכולת המקצועית ההזויה שהוא מציג אלא ההתנהלות שלו מחוץ למגרש. מה שמשליך על המגרש. שחקן כזה שמדבר על כל מאמן שעזב במכבי לא צריך לראות דקה. אפס קלאס. אפס לויאליות. אפס מודעות עצמית. 100% בכיינות. 100% התקרבנות. 100% שיעוף מפה כבר. זה לא מכבי.

מצחיק איך בתקשורת קוטלים את הרכישות של החלוץ והבלם ומפארים את המגן של חיפה - שחקן בן 32 מהליגה השנייה בצרפת שרשם רק הופעה אחת בחודשיים וחצי האחרונים וגם זה בגביע.

11 דקות לפני, Dalembert said:

אני חושב שאין ברירה מאשר לשים את הצ'יפים על אלמוג, עם כמה שהוא מעצבן. 

גם אלמוג אחלה. גם אם הוא עושה שטויות לפעמים, לפחות יש לו לאן להשתפר בגילו בניגוד למתן ״חוזה של נתניה״ חוזז וטבח עם הסרטונים.

Just now, מכביסט לעד said:

גם אלמוג אחלה. גם אם הוא עושה שטויות לפעמים, לפחות יש לו לאן להשתפר בגילו בניגוד למתן ״חוזה של נתניה״ חוזז וטבח עם הסרטונים.

מסכים. עם כמה שהוא מעצבן לפעמים, הוא ווינגר שמאל הפותח שלי. בימין עושה רוטציה של קובאס/קניקובסקי/דן ביטון.