Jump to content

כרטיסים לדרבי

itan17

Recommended Posts

Just now, עמית ר said:

חבר פתח ב8 ולא היה כלום. אני פתחתי ו10 וקצת וגם לא היה. לדעתי פתאום ב10 וחצי נהיה תור

זה פשוט הזוי שאנחנו עדיין עובדים עם המשרד כרטיסים הזה . 

צריך אחרי מה שקרה היום להציף את מכבי בנושא.

חייב לעשות מעשה

אני באמת לא מבין גם מצד לאן איך הם מאפשרים לדבר כזה לקרות.. יש להם עוד לקוחות חוץ ממכבי והלקוחות האלה סתם נתקעים בתור של 4 שעות לא יכולים להזמין כרטיסים.. הם צריכים לפתוח אתר ייעודי לאוהדי מכבי עם שרתים נפרדים אני באמת לא מבין איך זה קורה כל פעם מחדש 

1 דקה לפני, Bigperetz said:

אני באמת לא מבין גם מצד לאן איך הם מאפשרים לדבר כזה לקרות.. יש להם עוד לקוחות חוץ ממכבי והלקוחות האלה סתם נתקעים בתור של 4 שעות לא יכולים להזמין כרטיסים.. הם צריכים לפתוח אתר ייעודי לאוהדי מכבי עם שרתים נפרדים אני באמת לא מבין איך זה קורה כל פעם מחדש 

זה נכון לגבי מי שלא מזמין למכבי, אבל זה לא שאם יעשו את זה, זה ישנה משהו לגבינו

4 דקות לפני, Bigperetz said:

עושים עלינו קופה כל כך גדולה עם העמלות שלהם, אבל להשקיע כמה אלפים כדי להעמיד שרתים נורמלים הם לא מסוגלים...

האמת אני לא מבין את התלונות פה ללאן בקטע הזה.

פעם האתר היה קורס לגמרי, היום הפעילו מערך של תור דיגיטלי. מה הבעיה עם זה בדיוק? זה שיפור השירות אם כבר.

ומה אכפת לכם מאנשים שרוצים לקנות כרטיסים לאירועים אחרים? אז יקנו בהמשך היום כשירד העומס, בכל מקרה זה לא קשור אלינו 

יש בעיה אחת עיקרית וזה השיוך בעלים. כמובן שכשאנחנו מצליחים לנצל את זה לטובתנו אז זה מצוין, אבל בתאכלס זה אומר שאדם אחד שהצליח להיכנס יכול לקנות גם עוד 100 כרטיסים אם יש לו מס' מנוי של חברים. ואז כל השאר שמחכים מזדיינים. 

17 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

יש מעל 13 אלף איש בתור בלאן נכון לעכשיו … 

קהל של מטומטמים אנשים סתם מנסים

4 שעות בתור בשביל שיכתבו לי שאזלו הכרטיסים! אמן וישרפו להם המשרדים

אם מישהו בכל זאת מחליט למכור, 11 או 13 בבקשה שיפנה לפרטי

2 דקות לפני, tomer958 said:

אשכרה יש בנאדם בפייסבוק שכתב שיש שנשארו לו 20 כרטיסים לשער 13 והוא מוכר אותם ב 250

נראה לי הוא מטריל מאיפה יש לו 20 פוראבר?