Jump to content

רשמים מהניצחון על אשדוד בי"א | 3-1, 3 נקודות חשובות ואפילו יכולת סבירה

Sawyer

Recommended Posts

תוצאה מאכזבת מאוד מול נתניה, מוציאה את המעט רוח שהייתה במפרשים אבל בטח שלא מאפשרת לנו אופציה להחמיץ עוד נקודות, גם אם מדובר במגרש קשה ומקולל כמו הי"א באשדוד.

קרסטאיץ' מעלה הרכב די מעניין בהתחשב בחיסורים ובציפייה שלי, לפחות פריצה פותח. גולסה וקוואס עדיין חסרים.

שופט: סביר- (עוד תצוגת שיפוט לא מספיק טובה, כ"כ הרבה טעויות שכן הרוב היו נגדנו אבל עשה שטויות גם נגד אשדוד, הזוי שלא יצא אדום אחד לפחות לאשדוד. פשוט עוד שופט חלש אך לפחות לא מכור במופגן)

שחקנים: פרץ לקח 2-3 כדורים לא רעים, לא אשם בשער, הוציא מהר בשער הראשון אך יש גם כמה ליקויים לעבוד עליהם במיוחד ביציאות לכדורי גובה. דוידזאדה לא במשחק הטוב ביותר שלו (מכירה אחת מרהיבה) ועדיין מהחיוביים במכבי, נתן מה שיכול דחף קצת קדימה, לפעמים הלך יותר לפעמים פחות. נחמיאס אני חושב שהיה במשחק יותר חיובי, רחוק מלהיות חף מטעויות אבל לפחות די הרשים במשחק הראש ההגנתי. פיבן רציתי לתת לו נקודות על משחק אגרסיבי וטוב ברוב הדקות אבל 3 מכירות בלתי מתקבלות שכל אחת מהן שווה גול קל, בלתי נסלח. ג'ראלדס לא היה טוב גם היום, אתווכח שלא היה נורא מלבד איזה 2 טעויות אבל זה רחוק מלהספיק. גלזר מלבד הטעות הענקית בשער שקיבלנו היה במשחק סביר ביחס לצהוב המוקדם שקיבל, מזל שלא חיפשו להדביק לו את השני. שמיר משחק די פושר ביחס לעצמו בתקופת קרסטאיץ' אך עדיין חיובי וסיומת מעולה במצב לא פשוט בשער שלו. קניקובסקי אמנם לא כבש אבל רשם בישול, איים קצת על השער. לא היה ענק אבל היה בסה"כ בסדר ונמצא במגמה חיובית. ביטון הבישול הגדול ועוד מהלך וחצי נחמדים לא צריכים לקנות לו מקום בהרכב. טבח היה מחוייב יחסית במחצית הראשונה, בלחץ הגבוה וגם עשה כמה מהלכי כדורגל ראויים כולל גול (במזל גדול), עדיין לא ראוי לחולצת הרכב מבחינתי. פריצה הגול היה רק הבונוס לשחקן שחייב לשחק פה, מחוייב, זוכה בכדורים ומוסר לא רע את רובם, עובד כל הזמן והכי חשוב - כובש.

פיקנטריה:

- סאגת ג'קי הזין והכרטיסים.

- ראשי הפאנטיקס במרפסת המפורסמת

- זיקוק/נפץ באמצע המשחק (התקפה של אשדוד)

- כדורים מפונצ'רים

- קריאות ברק יצחקי תתפטר מחלק משמעותי בקהל

קהל: 

סולד אאוט באשדוד אחריי סאגת הכרטיסים המעיקה עם ג'קי, על זה כמובן שאפו (אם כי שבת 17:30, מה התירוץ של אותם אנשים שלא באו היום?) גם העידוד היה לא רע בטח בהתחשב בסיטואציה, אז אין לי מילים רעות יותר מדי. גם המשחק עצמו היה משחק לא רע שלנו, מחצית ראשונה טובה ונאיבית שאיכשהו נגמרה בפיגור 1-0, הצלחנו לחזור יפה במחצית השניה ואפילו לסגור את המשחק עם ה3-1. במגרש כזה בכושר כזה שלנו אני מרוצה ומקווה להמשכיות במשחקים הקרובים ובטח מול קביליו בגביע.

רביעי, 19:30, בלומפילד. נתראה שם.

שאלת השאלות היא כושרו של גולסה. אם הוא טוב, אין פה בכלל דיון וגבי היה באגף. בהינתן וזה כנראה לא המצב, זה כנראה הקישור הטוב ביותר שלנו. 

למה הפוקוס של מלאדן היה מלכתחילה על להחליף את קוואס ופריצה(שחקנים טובים לכשעצמם שכבר התאקלמו במדינה ובליגה) ולא על הגנה?

כל סכום שיצא בקיץ או יתפנה משחרור שומן מיותר(במידה ויקרה) צריך ללכת בעיקר על החלפת יצחקי במישהו שכשיר לתפקיד,ההגנה ושחקני איכות ישראלים להתקפה(ובסדר הזה) ואז משם אני מאמין שנוכל לרוץ לאליפות(כמו ה"ריצה" של חיפה ב19/20).

25 דקות לפני, itan17 said:

בחוץ מראים לרוב אופי, בבלומפילד משקולות על הרגליים.

זה נוראי.

גם בחוץ זה לא לגמרי מראים אופי- אלא יותר משתחררים כשהלחץ לא עלינו.

אחרי שקופחנו בקטמון אז הם פתאום התעוררנו.

על חיפה עלינו בטירוף כאנדרדוג, אבל כמובילים השתנקנו.

על לינץ עשינו אבו עלי כי לא היינו חייבים לנצח, אבל כשהיינו צריכים לשמור לא לספוג אז איבדנו את הראש וכן הלאה וכן הלאה.

23 דקות לפני, zion8 said:

אני לא לוקח בכלל כמובן מאליו את היכולת של שמיר לשים כדור ברשת. גול גדול.

שמיר עבר פה רצח אופי בקיץ. כל הכבוד לו.

24 דקות לפני, erantheking21 said:

שמיר של היום, גולסה וגלזר חייבים לפתוח באמצע

אם הוא היה בכושר טוב, לא היה דיון וגבי היה באגף. זה לא המצב היום. 

משחק של קבלת החלטות גרועה ורמת ביצוע טכני שערורייתית.

לא יודעים לנצל הזדמנויות בחלק הקדמי, לא יודעים לבצע את המסירה באופן מדוייק ולא יודעים לבצע את ההחלטה הנכונה.

אנחנו משחקים כמו קבוצה קטנה, מפחדים מהיתרון והולכים אחורה, וכל זה עם קו קישור שנשבר במסירה אחת וצמד בלמים לא יציב בעליל.

רמת ניצול המצבים נגדנו היא פסיכית, בגלל איכות הבעיטה שהיריבים יכולים להשיג. לא פלא שמנצלים הזדמנויות.

אני מוכן להודות שהשתפרנו התקפית תחת קראסטיץ' מבחינת האיכות של המצבים שמגיעים אליהם, אבל אי אפשר לקבל את ההסתגרות מאחור ביתרון ובטח לא את ההגנה השערורייתית שאנחנו מציגים במשך כל העונה. 

הבושה הכי גדולה בכל המשחק הזה זה המגרש המסריח הזה שלא ברור איך הוא אושר בכלל. איזה 3 כדורים התפנצ'רו רק במחצית הראשונה, אי אפשר היה להעביר שום פס נורמלי, שחקנים ניסו לבעוט ונתקעו בדשא או שהכדור שינה להם כיוון/מהירות פתאום וזה מגרש שאושר ע"י אגרונום כמה ימים לפני. בושה וחרפה, זה מגרש לליגה א' במקסימום ולא לליגת העל. 

מעבר לזה שוב הראינו נאיביות מחצית ראשונה באמת טובה שלנו, שוב חטפנו שער לא מחוייב המציאות מטעות של גלזר. למזלנו עשינו בליץ מחצית שניה וחתמנו עם השלישי ועדיין מלא טעויות בהגנה וקבלת החלטות גרועה בהתקפה. 

רכש לא יגיע, אז נותר לקוות שקרסטאיץ' יצליח להמשיך להוציא מהסגל הזה יותר ממה שהוא מראה כרגע. עם ההגנה הזאת אנחנו שווים שער במשחק, אבל ההתקפה מתעוררת יותר וזאת הנחמה שלי בעיקר.

פיקנטריה אישית שלי - כבר מלא עונות שבכל קרן שיש ליריבה שלנו אני צועק למה לעזאזל אין שחקן על החצי כי אפשר לחשוב נגד מי אנחנו משחקים פה, זה לא ריאל מדריד מולנו זה בסה"כ עוד קבוצה ישראלית (ובאמת לא משנה איזו). חובה לשים שחקנים על החצי בכל קרן שיש נגדנו. לפחות אחד. מעבר לעובדה שאולי זה יוציא מתפרצת זה גם מושך עוד שומר או שניים אחורה במקום שיצטרפו להתקפה ברחבה או מקו שני. והנה פתאום אני רואה שם באחת הקרנות את טבח ואני אומר לחבר שלי "אה, תראה, שחקן שלנו על החצי בקרן, חזון אחרית הימים". מפה לשם... כבש. אז כן זה לא יקרה כל פעם אבל זה עוד משהו שחייבים להמשיך איתו. 

הגיע הזמן לצאת במחאה כנגד יצחקי.

שמח שחלק גדול היום התחיל את זה  ואני מעריך שזה יתגבר בשבועות הקרובים.

יצחקי הביתה!!

2 דקות לפני, hen34 said:

הגיע הזמן הזמן לצאת במחאה כנגד יצחקי.

שמח שחלק גדול היום התחיל את ואני מעריך שזה יתגבר בשבועות הקרובים.

יצחקי הביתה!!

הביתה ומהר

שבת 5 וחצי איזה תענוג

הדבר היחידי שמנחם בעונות שחורות

הדבר האחרון שהייתי מנחש כשהגיע מאמן חדש שהוא בלם עבר זה שהוא פשוט יוציא מים מהסלע מצד אחד בהתקפה ומצד שני החורבן בהגנה רק ילך ויתהדק

לא יודע אם זה מעיד עליו או רק נותן עוד דגש לבניית הסגל העלובה של הפושע/ים בהנהלה מה שבטוח שעוד גול אחד שנקבל בטאצדאון ואני אאבד את זה סופית

לפני2 שעות , המכבייה said:

שאלת השאלות היא כושרו של גולסה. אם הוא טוב, אין פה בכלל דיון וגבי היה באגף. בהינתן וזה כנראה לא המצב, זה כנראה הקישור הטוב ביותר שלנו. 

למה הפוקוס של מלאדן היה מלכתחילה על להחליף את קוואס ופריצה(שחקנים טובים לכשעצמם שכבר התאקלמו במדינה ובליגה) ולא על הגנה?

הקשיב יותר מדי ליצחקי.

1 hour ago, erantheking21 said:

שמיר של היום, גולסה וגלזר חייבים לפתוח באמצע

המחשבה מה איביץ עושה עם אמצע כזה.

גולסה בעברו היה קשר התקפי, אפשר לתת לו יותר חופש פעולה.

2 דקות לפני, המכבייה said:

אלו לא שחקנים שיצחקי הביא? 

תלוי מי תרגם את השיחה ביניהם. 

מלאדן: דיפנס דיפנס

יצחקי: ליסטן מיי פרינד,  יו ניד טו אטאק

10 דקות לפני, Armagedon said:

תלוי מי תרגם את השיחה ביניהם. 

מלאדן: דיפנס דיפנס

יצחקי: ליסטן מיי פרינד,  יו ניד טו אטאק

לפני שלושה חודשים, ההתקפה שלנו היתה קוואס, פריצה וגבי. עכשיו הם לא מספיק טובים? לא יודע. הם שחקני כדורגל טובים לכשעצמם, מאוקלמים פה במדינה ובליגה. קוואס גם חתום לעונה הבאה מיינד יו. 

הבעיות שלנו הם בכל מקום אבל ההגנה צועקת במיוחד. אז מה חשוב להחליף את שניהם, לשלם פיצוי ולהביא עוד שניים שעד שיתאקלמו שוב תרגיש שהם לא מספיק עבורך? ככה בדיוק נראה מועדון בסחרור. אז אם הבריירה היא לא להביא כלום, אני בוחר בכלום.