Jump to content

נושא יתר 20

פנחס שוף

Recommended Posts

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא? הוא לא אמר שהוא לא הולך לנבחרת כי הוא גדל ביציע ג? 

אויש נו.

הוא לא גוטמן שבא וסימן לב לקהל של חיפה אחרי משחק וחצי. 

הוא לא אבוקסיס ששם צעיף של בית"ר אחרי שעשרים שנה מקללים אותו.

בכר האחרון שאפשר להגיד שהוא מלקק לקהל מעבר לסביר 

ולא שהוא מושלם כן? הוא נהנה מתקציבים גדולים ובעלים חרמנים על אליפות ובלי מאמנים ישראלים נורמלים בשוק.

6 דקות לפני, המכבייה said:

גרנט וגיורא עשו את זה הרבה לפני גוטמן. 

אני בן 35 . 

לא זוכר את גיורא, והדבר היחיד שאני זוכר מגרנט זה שנגרש אותו בשער 4 חח

34 דקות לפני, Kimhistan said:

אויש נו.

הוא לא גוטמן שבא וסימן לב לקהל של חיפה אחרי משחק וחצי. 

הוא לא אבוקסיס ששם צעיף של בית"ר אחרי שעשרים שנה מקללים אותו.

בכר האחרון שאפשר להגיד שהוא מלקק לקהל מעבר לסביר 

ולא שהוא מושלם כן? הוא נהנה מתקציבים גדולים ובעלים חרמנים על אליפות ובלי מאמנים ישראלים נורמלים בשוק.

לא יודע על פי מה אתה אומר את זה. 

בכר אימן בק״ש ששם לא היו אוהדים, בב״ש ששם הוא תמיד היה בא לקהל בסוף, התחנף בראיונות ושם צעיפים שלהם. אצל חיפה זה כבר שיא החנפנות - כל משחק לובש ירוק (נו באמת), הולך לחגוג עם הקהל כמו בב״ש ולא מפסיק לדבר על זה שהוא גדל ביציע ג (כאילו כמה מה30 אלף שהם מביאים היום היו שם).

הוא המאמן הישראלי הכי טוב, אבל להגיד שהוא לא מתחנף לאוהדים או שהתקשורת לא הופכת אותו לפפ גם כשהוא טועה?

57 דקות לפני, המכבייה said:

זה משחק תאורטי שלעולם לא נדע מה תוצאותיו שנועד לגמד. זה חסר תכלית. בלי קשר, רבש לא הצליח באף מועדון גדול עם קצת לחץ(למרות שהפועל שלו שיחקה הכי טוב שלה בעשור האחרון). בכר לא מושלם וגם לא יהיה מושלם כי בסוף הוא תוצר של תרבות כדורגל נחותה ותנאי הפתיחה שלו תמיד יהיו פחות טובים אבל הוא מאמן מרשים, רציני ויסודי וכל הצלחה נוספת שלו רק מעצימה את האוטוריטה שלו מול שחקנים, בעלים, הנהלות. 

בכר המאמן הישראלי היחידי שראוי למכבי בעיניי.

בוא נודה בזה, בכר הוא המאמן הישראלי הכי טוב שקיים כרגע. בהינתן סגל טוב מספיק הוא ידע להוציא ממנו את המקסימום. 

הוא כן מנסה לשנות כל הזמן מערכים וטקטיקות גם אם בסוף הוא חוזר למה שעובד שזה יאמר לזכותו שהוא מבין שלומדים את הקבוצה ומנסה לחדש ולא להישאר מקובע. עדיין מרבית המאמנים  הזרים שהבאנו היו ברמה יותר גבוה. 

אבל יש לו בעיה אחת עיקרית וזה בחירת השחקנים. בשני המקרים הוא קיבל קבוצות די מוכנות וכמעט כל בחירת שחקנים שהוא אישית היה אחראי עליה בהמשך דרכו (וואקמה לצורך העניין כבר היה בתכנון שם עוד לפני שבכר חתם) הייתה כושלת. גם בב"ש וגם בחיפה. היוצא מן הכלל היחיד היה אולי ויטור בב"ש (את אצילי אני לא מחשיב כי בתאכלס זה היה די צפוי שהוא יחתום בחיפה לא משנה מי מאמן אותם). 

הוא הצליח לקחת לנו אליפות שהיינו עם זהבי וכששיחקנו בבלומפילד. אז ב"ש באמת הייתה בכושר נהדר, אחר כך בנתניה היינו בסדרה של מאמנים ושחקנים בינוניים (וגם מחוץ לבית שלנו), וב"ש המשיכה את הכושר הטוב שלה ובאמת הציגה משחקים מצויינים גם באירופה ברמה יחסית גבוהה. העונה השלישית של ב"ש הייתה נוראית ביחס לשתי העונות הראשונות אבל הוא עדיין הצליח באדי הדלק האחרונים לקטוף עוד תואר (זאת עונה שבאמת חרבנו כל הזדמנות אפשרית לקחת את התואר). בחיפה הוא כמעט איבד את האליפות למרות שהיריבה העיקרית שלו חטפה מכה אחרי מכה כל מחצית העונה הראשונה (מאמן שחותם רק באוגוסט, חיזוק שמגיע רק באוקטובר, חצי מהקבוצה חולה בקורונה, עומס נוסף מהמשחקים באירופה, פיטורי מאמנים באמצע העונה, פציעות של שחקני מפתח ופתיחת פער משמעותי מהמקום הראשון) וגם זה הרבה בעזרת השופטים. וגם העונה אותו הדבר. חיפה רוב המשחקים לא מציגה כדורגל טוב ברוב שלבי המשחק. ביחס לאירופה הם נראים זוועה (בניגוד לב"ש למשל). זה שהוא מצליח לחגוג תארים עם חיפה זה הרבה יותר עלינו לדעתי. וגם העונה איכשהו הגענו להפרש של 5 במחזור 23 (גם אם זמני) למרות התחלה זוועתית שלנו. 

אז קודם כל אין סוף פסוק לגבי העונה הזאת עוד. ולגבי העונה הבאה אם ישכילו להביא עוד טיפה חיזוקים לפחות כפי שמסתמן מכל השמועות שרצות פה אין סיבה שהצלחת לא תישאר אצלנו. 

אז לא מזלזלים בבכר, הוא בטח יותר טוב מכל השאר שרצים פה אבל גם צריך לשים דברים בפרופורציה. 

החתמה של בכר אצלנו בתחילת עונה קודמת הייתה צעד שהוא לדעתי קודם כל מניעתי (שלא יגיע לחיפה). האם זה היה מצליח? אי אפשר לדעת. אבל הרצון להמשיך עם המאמנים הזרים היה הגיוני לאור הצלחות העבר.

הכושר הכי טוב של ב''ש היה באליפות השנייה שלהם, שם בכר בנה באמת קבוצה מטורפת.

באליפות הראשונה הם זכו בעזרת בוס ויוקנוביץ' שזיינו אותנו עם כמה משחקים הזויים כשהיה לנו סגל של אליפות עם 90 נקודות.

33 דקות לפני, thunderbolt said:

הכושר הכי טוב של ב''ש היה באליפות השנייה שלהם, שם בכר בנה באמת קבוצה מטורפת.

באליפות הראשונה הם זכו בעזרת בוס ויוקנוביץ' שזיינו אותנו עם כמה משחקים הזויים כשהיה לנו סגל של אליפות עם 90 נקודות.

הם היו שם כדי לנצל מעידות והיו שם בזכות קצב צבירת נקודות אדיר. מכבי לא ניצחה אותם במשחק ישיר. נעשתה שם עבודה מנטלית ומקצועית מעולה. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

הם היו שם כדי לנצל מעידות והיו שם בזכות קצב צבירת נקודות אדיר. מכבי לא ניצחה אותם במשחק ישיר. נעשתה שם עבודה מנטלית ומקצועית מעולה. 

אין עונה שלא ניצחנו את ב״ש. 

Just now, מכביסט לעד said:

אין עונה שלא ניצחנו את ב״ש. 

נכון(ברח לי), מחזור שני בטדי. היינו על האדים של העפלה לליגת האלופות. הם היו לא פחות טובים מאיתנו במשחק הזה. הם שיחקו טוב.  

6 דקות לפני, המכבייה said:

נכון(ברח לי), מחזור שני בטדי. היינו על האדים של העפלה לליגת האלופות. הם היו לא פחות טובים מאיתנו במשחק הזה. הם שיחקו טוב.  

בכורה של ראיקו

אושר ברגע האחרון כל הסיפור איתו היה שם איזה משהו לא עבר כן עבר בבקרה בזמן

לקחו להם גול חוקי אבל

1 דקה לפני, erantheking21 said:

בכורה של ראיקו

אושר ברגע האחרון כל הסיפור איתו היה שם איזה משהו לא עבר כן עבר בבקרה בזמן

לקחו להם גול חוקי אבל

זה לא היה חוקי

4 דקות לפני, erantheking21 said:

חוקי לדעתי 

אם היה ואר היום היא מאושר

טעות של ראיקו אגב

אמרו בזמנו שהקפצת כדור בתוך הרחבה זה כמו שהשוער תופס את הכדור ביד ואסור לגעת.

14 דקות לפני, erantheking21 said:

חוקי לדעתי 

טעות של ראיקו אגב

בחוקה כתוב אחרת.

ששוער מקפיץ את הכדור בידיים זה עדיין נחשב בשליטה שלו, לכן זו הייתה עבירה. אסור להפריע לשוער במצב כזה.

13 דקות לפני, המכבייה said:

כן היינו עייפים מליגת האלופות. בכל זאת לעבור את באזל זה לא קל ועדיין הצלחנו לנצח.

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כן היינו עייפים מליגת האלופות. בכל זאת לעבור את באזל זה לא קל ועדיין הצלחנו לנצח.

ה-10 דקות האחרונות מול באזל הרגישו כמו נצח, השעון בקושי זז.

איזה העפלה מרגשת.

1 דקה לפני, Elirandani said:

ה-10 דקות מול באזל הרגישו כמו נצח, השעון בקושי זז.

איזה העפלה מרגשת.

המשחק הכי ארוך שהיה לי בחיים. מעניין כמה שנים ירדו לי מהחיים בגללו.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם בזמן אמת זה הרגיש לי עדיין כמו חלק מהעונה הקודמת. היינו קבוצה טובה אבל מותשת ולמרות קצב נקודות טוב שלנו, הם לא איבדו קשר עין מהפסגה.

6 דקות לפני, Elirandani said:

ה-10 דקות האחרונות מול באזל הרגישו כמו נצח, השעון בקושי זז.

איזה העפלה מרגשת.

בכל פעם שאני נזכר בזה ובפלזן חוץ עובר לי חשמל בגוף. בטוח שכל אוהד מכבי זוכר בדיוק איפה הוא היה ואיך הגיב באותם רגעים. כפרה על ערן איך הוא לימד אותנו תמיד להאמין שהכל אפשרי

1 דקה לפני, Emmanuel said:

בכל פעם שאני נזכר בזה ובפלזן חוץ עובר לי חשמל בגוף. בטוח שכל אוהד מכבי זוכר בדיוק איפה הוא היה ואיך הגיב באותם רגעים. כפרה על ערן איך הוא לימד אותנו תמיד להאמין שהכל אפשרי

פלזן חוץ, השער של זהבי בבאזל בשניה האחרונה, שריקת הסיום בבלומפילד. רגעים שזכינו לראות ולחוות.

לא הייתה עין אחת יבשה בבלומפילד באותו לילה.

4 דקות לפני, Elirandani said:

פלזן חוץ, השער של זהבי בבאזל בשניה האחרונה, שריקת הסיום בבלומפילד. רגעים שזכינו לראות ולחוות.

לא הייתה עין אחת יבשה בבלומפילד באותו לילה.

ערן העלה אותנו לליגת האלופות בכח הרצון בלבד. מעולם לא ראיתי שחקן ישראלי שפשוט כופה את עצמו על יריבות טובות יותר. קייזר סוזה ממש. רק הקמפיין הזה שם אותו בטופ 5 של שחקנים שהיו פה. 

41 דקות לפני, erantheking21 said:

חוקי לדעתי 

טעות של ראיקו אגב

אני בהלם מזה שכל השנים חשבת שהשטות הזו של ברדה הייצור זה גול חוקי