Jump to content

נושא יתר 20

פנחס שוף

Recommended Posts

טוב עוד מישהו רוצה לזיין את המח על אצילי ולהגיד שהוא זהבי בתקשורת? זיינתם תמח הוא יהיה מסי טוב? נתן עונה אחת גדולה באמת בקריירה ואוהבים לקטלג פה שחקנים.

אם הוא היה בן 20, 21 אולי היתי אומר טוב נו

איפה הוא ואיפה זהבי? 

הבן אדם הוא מלך שערי הנבחרת, מלך שערי ישראל בכל הזמנים בשחקנים ואם הוא יחזור לארץ סביר להניח שהוא יוכל להיות מלך השערים בליגה.

איך אמר שורה בעבר? לא זוכר את הציטוט המדויק אבל הוא אמר משהו כמו שהם ניצחו את חיפה ב5 שערים כמה פעמים הם לא חגגו כמו שחיפה ניצחה פעם אחת ויצאה במחולות כאילו היא ברצלונה ובדרך לליגת האלופות, ככה זה חיפה, לא ניצחנו אותנו איזה 4-5 שנים בליגה וניצחו פעם אחת הם כבר יותר טובים מאיתנו בכל ה10 שנים האחרונות.

5 דקות לפני, Mtamir said:

אני לא זוכר ששנאו פה את וואקמה שהיה הכי חייזר שם,

להפך תמיד התלהבו ממנו פה ובכינו שלא הבאנו אותו מרעננה.

נכון. גם את עודד מכנס ואורי ולא שנאנו. צריך איזה טריגר נוסף ובש סיפקה לא מעט כאלה שסיפקו את זה(: 

דריקס, שורה וקלינגר(בטח נמני ודריקס) משכו הרבה יותר אש משוהם או גדי ברומר. אגב נמני נשאר תמיד נקי יחסית בהתנהגות לקהל יריב ותמיד כשירד לחדר ההלבשה מתחת ל5 בדרבים, פשוט היה מתעלם מהם למרות כל הניסיונות שלהם להטריף אותו. הם סיפרו לי את זה. אגב, שורה לא היה מפספס שום הזדמנות לעשות איזה זין קטן שאף אחד לא יראה חוץ מהם. 

לסיכום שלי

למכבי חיפה יש כרגע קבוצה טובה בפער, אבל המבחן שלהם הוא שנה הבאה שאנחנו נחזור למשחק, כרגע התפרקנו מכל הנכסים שלנו וזה טבעי שהם החזירו את אצילי מאירופה יחד עם צ'יבוטה והשלד שלהם כמעט ולא יוצא לאירופה וזה המזל שלהם

אבל תיאורטית? אם נחזיר שחקנים מחו"ל וכמה זרים טובים הפערים השתוו מהר מאוד.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

לסיכום שלי

למכבי חיפה יש כרגע קבוצה טובה בפער, אבל המבחן שלהם הוא שנה הבאה שאנחנו נחזור למשחק, כרגע התפרקנו מכל הנכסים שלנו וזה טבעי שהם החזירו את אצילי מאירופה יחד עם צ'יבוטה והשלד שלהם כמעט ולא יוצא לאירופה וזה המזל שלהם

זה המבחן שלנו והוא זהה בכל תחילת עונה חדשה. להשתפר ולהיות טובים יותר. זאת בטח גם המטרה של חיפה או כל קבוצה עם שאיפות, להשתפר בכל עונה. 

חיפה עושה מה שעשה גורדי

שומרת על השחקנים הטובים ודואגת לכך שההישראלים הבכירים ישארו אצלם.

בנוסף לגבי אצילי:

תקשורת של סמרטוטים הרי אם הוא היה נשאר אצלנו היו יוצאים עלינו כל שבוע.

בנוסף את הקללות אצילי הרוויח כמו שאמרו פה

השירה בחגיגות,הקללות לייני והשמועה שהוא הסיט שחקנים נגדנו.

היחידים שעדין מגינים עליו באופן יחסי זה האנשי גדר מסיבה לא ברורה

3 דקות לפני, Emmanuel said:

ליודעי דבר שיותר מעורבבים כאן, מה הוא אומר על מכבי מאחורי הגב? איך הוא ניסה לחתור נגדנו? מעניין אותי עד כמה הוא יצא שרמוטה

ניסה לשכנע את ג'ראלדש לבחור בחיפה ולא במכבי

9 דקות לפני, tomer958 said:

חיפה עושה מה שעשה גורדי

שומרת על השחקנים הטובים ודואגת לכך שההישראלים הבכירים ישארו אצלם.

בנוסף לגבי אצילי:

תקשורת של סמרטוטים הרי אם הוא היה נשאר אצלנו היו יוצאים עלינו כל שבוע.

בנוסף את הקללות אצילי הרוויח כמו שאמרו פה

השירה בחגיגות,הקללות לייני והשמועה שהוא הסיט שחקנים נגדנו.

היחידים שעדין מגינים עליו באופן יחסי זה האנשי גדר מסיבה לא ברורה

ארקדי עשה את זה על סטרואידים עוד הרבה לפני ג'ורדי. גם שחר לפניו. כסף ומעמד מאפשר לך את זה. 

13 דקות לפני, המכבייה said:

ארקדי עשה את זה על סטרואידים עוד הרבה לפני ג'ורדי. גם שחר לפניו. כסף ומעמד מאפשר לך את זה. 

ובעיקר מגבלת זרים מטופשת.

לגבי ג'ראלדש אז הוא יצא אחרי עונה ענקית אצלנו וכולם רצו שהוא יחזור

לא חושב שהוא כזה גרוע כמו שאנחנו עושים אותו והוא משהו בין לבין ובעונה הבאה 90 אחוז שהוא יוחלף

אבל לא היתי רוצה שהם יקחו אותו..

16 דקות לפני, erantheking21 said:

לא חושב שהוא כזה גרוע כמו שאנחנו עושים אותו והוא משהו בין לבין ובעונה הבאה 90 אחוז שהוא יוחלף

ברור אחי כל מילה, סתם הייתי ציני

הקטע החדש זה שהתקשורת מחכה שאצילי יתראיין. אשכרה עשו אותו קדוש מעונה החבורת סמרטוטים חולי הרייטינג האלה. 

מעבר לזה, חייב לומר שבחיים לא תיארתי לעצמי שאצא נגד אצילי. בסדר יצא אפס מאופס והודח ממכבי אבל מפה ועד לרדת לו לחיים זה שמיים וארץ. הוא הרוויח את זה ביושר. גם במשחק הראשון נגדנו עם שרן ייני וסבוריט, גם בחגיגות אליפות שלהם עם הקללות לאוהדי מכבי וכל פעם מחדש הוא דואג להמשיך להתסיס. לכן הוא יקבל בראש בכל משחק מולנו והגיע הזמן לעשות לו שיימינג גדול יותר שלא יצליח לנקות את התדמית שלו.

לפני3 שעות , erantheking21 said:

לסיכום שלי

אני יודע דבר אחד:אם חיפה העירו את האריה מרבצו(ולתחושתי הם העירו את מיטש) אז גג עד 23-24 האליפות חוזרת אל קריית שלום.

On 7.2.2022 at 21:08, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

אם מיץ היה רוצה להשקיע כמו שהשקענו באיבנוביץ' היינו לא פחות טובים מהם אם לא יותר טובים 

כלכלית איפה הוא ואיפה שחר

לצערי רק עכשיו הוא התעורר

נחכה לראות אם כל ההבטחות של מה שדיברו על הקיץ יתקיימו 

לפי מה שהבנתי זה תנאי של המאמן להשאר

לפני9 שעות , erantheking21 said:

איך אמר שורה בעבר? לא זוכר את הציטוט המדויק אבל הוא אמר משהו כמו שהם ניצחו את חיפה ב5 שערים כמה פעמים הם לא חגגו כמו שחיפה ניצחה פעם אחת ויצאה במחולות כאילו היא ברצלונה ובדרך לליגת האלופות, ככה זה חיפה, לא ניצחנו אותנו איזה 4-5 שנים בליגה וניצחו פעם אחת הם כבר יותר טובים מאיתנו בכל ה10 שנים האחרונות.

שורה אמר "אנחנו מנצחים אותם חוגגים יום הם מנצחים אותנו וחוגגים חודש".

לפני8 שעות , erantheking21 said:

ג'ראלדש חלש מאוד וצריך לשחרר אותו. אתה לא יכול למנוע מהם לקחת אותו ואני מעדיף שילך לחיפה מאשר חיפה תביא מגן תותח.

לפני6 שעות , ת"א שלנו said:

הקטע החדש זה שהתקשורת מחכה שאצילי יתראיין. אשכרה עשו אותו קדוש מעונה החבורת סמרטוטים חולי הרייטינג האלה. 

מעבר לזה, חייב לומר שבחיים לא תיארתי לעצמי שאצא נגד אצילי. בסדר יצא אפס מאופס והודח ממכבי אבל מפה ועד לרדת לו לחיים זה שמיים וארץ. הוא הרוויח את זה ביושר. גם במשחק הראשון נגדנו עם שרן ייני וסבוריט, גם בחגיגות אליפות שלהם עם הקללות לאוהדי מכבי וכל פעם מחדש הוא דואג להמשיך להתסיס. לכן הוא יקבל בראש בכל משחק מולנו והגיע הזמן לעשות לו שיימינג גדול יותר שלא יצליח לנקות את התדמית שלו.

פשוט להקיא על כל סמרטוט שם חייבים למצוא טורים וכתבות שלהם מהתפוצצות הפרשה וטורים היום.

21 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

ג'ראלדש חלש מאוד וצריך לשחרר אותו. אתה לא יכול למנוע מהם לקחת אותו ואני מעדיף שילך לחיפה מאשר חיפה תביא מגן תותח.

ומה אתה חושב שאצל חיפה הוא לא יראה כמו ז׳ואאו קנסלו?

56 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

ומאיפה ידעת שהוא יראה אצלנו חלש? אז המניה שלו היתה בנסיקה וזאת למרות קפריסין

קפריסין דפקה אותו ואת אצילי רצח

ההבדל בינו לבין אצילי שאצילי הצליח להתאושש.

ברצלונה רוצה את נטע? לא לא לא אני חיפאי

ריאל ויתרה על אמבפה וננעלה על אצילי במקום? לא לא אני נשאר בחיפה

תסבירו לי איך לעזאזל הם מצליחים לשכנע את השחקנים שלהם לדחות הצצעות

פעם זה אבו פאני, פעם זה נטע, פעם זה מוחמד ופעם זה אצילי 

הם מצליחים לשמור על כול הנכסים שלהם

4 דקות לפני, erantheking21 said:

ברצלונה רוצה את נטע? לא לא לא אני חיפאי

ריאל ויתרה על אמבפה וננעלה על אצילי במקום? לא לא אני נשאר בחיפה

תסבירו לי איך לעזאזל הם מצליחים לשכנע את השחקנים שלהם לדחות הצצעות

פעם זה אבו פאני, פעם זה נטע, פעם זה מוחמד ופעם זה אצילי 

הם מצליחים לשמור על כול הנכסים שלהם

חוץ מנטע לביא עם הצעה מרוסיה שהנשיא זיין אותו ולא שיחרר, למי עוד הייתה הצעה ? אתה מאמין לכל מה שמפורסם ?