Jump to content

נושא יתר 20

פנחס שוף

Recommended Posts

10 דקות לפני, Davidna said:

אני חושב שהשנאה לאצילי היא בעיקר בגלל שכשהתפוצצה הפרשה כל התקשורת אמרה שמכבי צריכה להוקיע אותם, ואחרי חצי שנה אותה תקשורת בירכה את יענקלה על זה שהביא אותו. אותי אישית זה מה שמעצבן, שפתאום הכל שקט סביב זה ועושים אותו מודל לחיקוי וכו'.

אצלי לפחות מבחינתי זה שילוב של הכל,הן מבחינה תדמיתית,הן מבחינה ערכית-מיסרית-ציבורית והן מבחינת אי הפנמת המסר שמיטש ניסה להעביר בדרך הפעולה שבחר(גם זה שהחליקו הכל בגלל האינטרס של שונאי מכבי בתקשורת ובמיוחד מערכת ערוץ הספורט באליפות ירוקה כדי שהעריץ הירוק יזכה לראות תואר לפני שהוא מתפגר מהעולם הזה+ירידה מתחת לתחתית החבית מבחינה ערכית ואנושית לטובת הישגים של קבוצת ספורט כלשהי+מסע ההגנה התקשורתי שהאנס הבן אלף קיבל+חוסר ההבנה שלספורטאים ישנה ואמורה להיות אחריות ציבורית למעשים שלהם למרות שזה לא מתבקש ישירות בחוזה שלהם אלא לכל היותר בCode of coundct שהם חתמו מול מכבי,לא יודע לגבי שאר הקבוצות בליגה החולה הזו).

נכון,אנחנו בני אדם בוגרים ויודעים שכדורגלנים וספורטאים בכלל הם לא בדיוק מודלים לחיקוי מבחינה ערכית אבל קיים ציבור משמעותי בקרב הילדים והנוער שאלו הסלבריטאים והדמויות המוערצות עליהם(לא שזה משמח אותי במיוחד אבל אני מסתובב בקרב נוער במסגרת העיסוקים שלי בתחום החינוך ואני יכול לתת את השנקל שלי בנושא ולא,אני לא שם למטרות סטייל אצילי אלא למטרות חינוכיות בלבד).

הניצנים של השנאה כלפי אצילי החלו כבר במשחק הראשון שלו נגדנו כשהוא עלה בטירוף וניסה לשבור לסבוריט את הרגל ואחרי זה קילל את ייני. כאילו חתיכת בן זונה אתה הרי יודע שרוב הקהל רצה שתישאר וגם השחקנים רצו, אז סבבה הבעלים קיבל החלטה והעיף אותך אבל מה אתה מנסה להוכיח?

7 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שהטירוף נגד אצילי הוא בעיקר בגלל הצטיינותו(ושהיה שלנו). בדיוק הטירוף השלילי שהיה לאוהדי הפועל מול ערן. כמובן שטירוף כזה יוצר הדהוד ותגובות שרשרת וקל לחשוב על עוד סיבות נוספות. בניגוד לערן, אצילי הוא בכלל לא דמות מעניינת או עמוקה שאמורה להחזיק על כתפיה כזה דיבייט ארוך ורגשי. 

זה בשילוב חוסר ההצלחה שלנו.

אם היו בונים קבוצה חזקה אחרי הקיץ ההוא והיינו עם אליפות שלישית והעונה רצים למעלה הוא היה מזיז 

11 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שהטירוף נגד אצילי הוא בעיקר בגלל הצטיינותו(ושהיה שלנו). בדיוק הטירוף השלילי שהיה לאוהדי הפועל מול ערן. כמובן שטירוף כזה יוצר הדהוד ותגובות שרשרת וקל לחשוב על עוד סיבות נוספות. בניגוד לערן, אצילי הוא בכלל לא דמות מעניינת או עמוקה שאמורה להחזיק על כתפיה כזה דיבייט ארוך ורגשי. 

אין בכלל מה להשוות בין המקרים את זהבי הם שנאו ברגע שנהיה צהוב, עד שאצילי לא התלכלך לא זוכר שהתייחסו אליו בצורה קיצונית (גם הפעם). לא זוכר את עצמי שונא שחקן מחיפה ברמה שמתקרבת לשחקנים מהפועל ואני אחד ששונא את חיפה יותר מהפועל. 

1 דקה לפני, הנדון said:

אל תשווה בשום צורה את הגועל נפש של אוהדי הפועל והיריבות בין מכבי להפועל לזאת עם חיפה. אוהדי הפועל קיללו לזהבי את המשפחה וכל מי שקשור אליו ברגע שחתם פה.

הנסיבות שונות אבל אנחנו לגמרי האקסית המאוכזבת. לי אצילי לא מזיז בכלל(בטח בנסיבות שזה קרה). 

4 דקות לפני, Raumdeuter said:

כמה זהבי היה בזמנו בדירוג של נעל הזהב?

זהבי: לא אזכה בנעל הזהב, זו לא הייתה מטרה

כובש הצמד ב-1:3 של מכבי ת"א על ב"ש, שנמצא במקום ה-4 בקרב על התואר היוקרתי, ביקר בחנות האוהדים: "לקחנו נקודות חשובות, אבל עוד לא ראיתי צלחת"

4 דקות לפני, דקסטר said:

זה בשילוב חוסר ההצלחה שלנו.

אם היו בונים קבוצה חזקה אחרי הקיץ ההוא והיינו עם אליפות שלישית והעונה רצים למעלה הוא היה מזיז 

זה בטח. זה קורה במקביל לאפרוריות שלנו וככה אפשר להאשים את כל העולם ואשתו ולפוצץ עוד תסכול. 

1 דקה לפני, דרור שווץ said:

זהבי: לא אזכה בנעל הזהב, זו לא הייתה מטרה

כובש הצמד ב-1:3 של מכבי ת"א על ב"ש, שנמצא במקום ה-4 בקרב על התואר היוקרתי, ביקר בחנות האוהדים: "לקחנו נקודות חשובות, אבל עוד לא ראיתי צלחת"

אני לא בטוח אבל לדעתי הוא סיים בסוף העונה הזאת במקום השביעי או בשמיני בדירוג

שזה מאוד מרשים

בכל מקרה אצילי לא לא יביה בטופ 20 בנעל הזהב בסוף העונה

12 דקות לפני, המכבייה said:

זה בטח. זה קורה במקביל לאפרוריות שלנו וככה אפשר להאשים את כל העולם ואשתו ולפוצץ עוד תסכול. 

מסכים בקטע הזה אבל יש גם עוד פרמטרים למה שונאים שחקן זה לא רק כי הוא הכי טוב בקבוצה היריבה. למה נגד באר שבע קיללנו את אוגו ולא את וואקמה? למה לא מתייחסים בחיפה לאבו פאני, נטע לביא, שריי וכו'? 

חדל קשקשת מיותרת.

אצילי לא הזיז לנו לרגע עד שהתחיל עם הפרובוקציות שלו, הדיבור המלוכלך לייני, השמועות על זה שהוא ניסה להסית שחקנים שלנו נגדנו, השמחה המופגנת בכל מהלך ושער נגדנו והשיא היה השירה נגד הקהל שלנו. עד אותם דברים לא רק שהוא לא עניין אף אחד, אני אישית הגנתי עליו פה ולא הסכמתי לקלל אותו במגרש. 

לא ההצלחה שלו ולא הירידה שלנו ביכולת ולא היחס של התקשורת כלפיו או מסע ההלבנה שעשו לו שום דבר מזה אין לו קשר לשנאה שהתפתחה לאצילי. הוא היחיד שגרם לזה בלי שום קשר ליכולתו המקצועית. 

2 דקות לפני, Krishi said:

חדל קשקשת מיותרת.

אצילי לא הזיז לנו לרגע עד שהתחיל עם הפרובוקציות שלו, הדיבור המלוכלך לייני, השמועות על זה שהוא ניסה להסית שחקנים שלנו נגדנו, השמחה המופגנת בכל מהלך ושער נגדנו והשיא היה השירה נגד הקהל שלנו. עד אותם דבריםרק שהוא לא עניין אף אחד, אני אישית הגנתי עליו פה ולא הסכמתי לקלל אותו במגרש. 

לא ההצלחה שלו ולא הירידה שלנו ביכולת ולא היחס של התקשורת כלפיו או מסע ההלבנה שעשו לו שום דבר מזה אין לו קשר לשנאה שהתפתחה לאצילי. הוא היחד שגרם לזה בלי שום קשר ליכולתו המקצועית. 

מדוייק
הוא גרם לזה בהתנהגות במשחקים נגדנו, בעבירות ובקללות והוא היחיד שגרם לזה

Just now, tkui said:

מדוייק
הוא גרם לזה בהתנהגות במשחקים נגדנו, בעבירות ובקללות והוא היחיד שגרם לזה

בתוספת לזה שהתקשורת זיינה אותנו ודרשה להעיף אותו לכל הרוחות ואותו כתב שכביכול היה מזועזע וחשף את הפרש, אחד השחקני משחק בקבוצה שלו.

איפה מאיה רונן וכל הזבלות בערוץ הספורט עכשיו? כמה דיבורים וכמה אנחות רווחה רצו באולפנים.

תפסיקו לנסות לבוציא את הקהל שלנו אימפוטנט, כשאנחנו שונאים מישהו יש לזה סיבה מוצדקת. אנחנו לא חיפה ששנאו את זהבי שהיה מזיין אותם משחק אחרי משחק, פה יש שחקן שאפילו לא כבש נגדנו. תפסיקו להיות צדקנים.

6 דקות לפני, קובי השועל said:

תפסיקו לנסות לבוציא את הקהל שלנו אימפוטנט, כשאנחנו שונאים מישהו יש לזה סיבה מוצדקת. אנחנו לא חיפה ששנאו את זהבי שהיה מזיין אותם משחק אחרי משחק, פה יש שחקן שאפילו לא כבש נגדנו. תפסיקו להיות צדקנים.

חיפה תמיד שנאו את מי שהיה הכי טוב אצלנו עוד מימי נמני. לא יודע מה עשו להם נמני, עטר וזהבי מלבד זה ששיחקו אצלנו. הכי שעשע אותי שהם השתמשו בכלל בסיבות של הפועל למה הם שונאים את זהבי.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

בתוספת לזה שהתקשורת זיינה אותנו ודרשה להעיף אותו לכל הרוחות ואותו כתב שכביכול היה מזועזע וחשף את הפרש, אחד השחקני משחק בקבוצה שלו.

איפה מאיה רונן וכל הזבלות בערוץ הספורט עכשיו? כמה דיבורים וכמה אנחות רווחה רצו באולפנים.

הקטע האירוני זה שהיצור הזה מקלל ומתנכל לאנשים היחידים שתמכו בו במהלך הפרשייה ומוצץ לאלה שדאגו לפמפם את זה בלי סוף 

לא מכיר אחד ששונא את אצילי ולא שונא את אוגו/ קהת/ רייכרט אז ברור שזה רק בגלל איך שהוא מתנהג ולא בגלל התקופה האפורה שלנו ושאר שטויות כאלו

9 דקות לפני, הנדון said:

חיפה תמיד שנאו את מי שהיה הכי טוב אצלנו עוד מימי נמני. לא יודע מה עשו להם נמני, עטר וזהבי מלבד זה ששיחקו אצלנו. הכי שעשע אותי שהם השתמשו בכלל בסיבות של הפועל למה הם שונאים את זהבי.

ככה זה עובד. אתה בדרך כלל שונא את הכוכבים של היריבה שלך(או פרובוקטורים ידועים). אנחנו לא שונים מאף קבוצה בעולם. כשחיפה לא היתה יריבה באמת, זה פחות עניין. גם ברדה ומליקסון לא עיניינו כאשר לא נלחמנו מולם על תארים. 

29 דקות לפני, Krishi said:

חדל קשקשת מיותרת.

אצילי לא הזיז לנו לרגע עד שהתחיל עם הפרובוקציות שלו, הדיבור המלוכלך לייני, השמועות על זה שהוא ניסה להסית שחקנים שלנו נגדנו, השמחה המופגנת בכל מהלך ושער נגדנו והשיא היה השירה נגד הקהל שלנו. עד אותם דברים לא רק שהוא לא עניין אף אחד, אני אישית הגנתי עליו פה ולא הסכמתי לקלל אותו במגרש. 

לא ההצלחה שלו ולא הירידה שלנו ביכולת ולא היחס של התקשורת כלפיו או מסע ההלבנה שעשו לו שום דבר מזה אין לו קשר לשנאה שהתפתחה לאצילי. הוא היחיד שגרם לזה בלי שום קשר ליכולתו המקצועית. 

אבל לא ציפיתי ממנו למשהו אחר

הוא עבר לקבוצה שהשורש שלה הוא כמו השורש בעזה, מלמדים מגיל קטן לשנוא את ישראל עוד מהנוער , קבוצה מלאה ארס עם אוהדים פישנזונים שמוגנים על ידי הדון

אז ברור שהוא יתחיל להתנהג כמו חאג' אמין אבו פאני

הוא ילד נגרר והוא לא מכבסיט , זה שחקן זונת קהל לייט וזה מה שציפיתי ממנו, הוא לא סמל של אף קבוצה, רק של הכסף. 

13 דקות לפני, erantheking21 said:

אבל לא ציפיתי ממנו למשהו אחר

הוא עבר לקבוצה שהשורש שלה הוא כמו השורש בעזה, מלמדים מגיל קטן לשנוא את ישראל עוד מהנוער , קבוצה מלאה ארס עם אוהדים פישנזונים שמוגנים על ידי הדון

אז ברור שהוא יתחיל להתנהג כמו חאג' אמין אבו פאני

הוא ילד נגרר והוא לא מכבסיט , זה שחקן זונת קהל לייט וזה מה שציפיתי ממנו, הוא לא סמל של אף קבוצה, רק של הכסף. 

לראיה ציטוט נבחר מהמנהיג הרוחני של תנועת החיזבאללה בצפון(וקפטן לשעבר שלהם): "את הדרבי חייבים לנצח ומול מכבי ת"א אסור להפסיד".

29 דקות לפני, המכבייה said:

ככה זה עובד. אתה בדרך כלל שונא את הכוכבים של היריבה שלך(או פרובוקטורים ידועים). אנחנו לא שונים מאף קבוצה בעולם. כשחיפה לא היתה יריבה באמת, זה פחות עניין. גם ברדה ומליקסון לא עיניינו כאשר לא נלחמנו מולם על תארים. 

אחי אני שנאתי (וגם רוב שער 11) את ברדה כבר בעונת סוזה עם כל הצלילות שלו 

שנה אחרי שהגיע הצוללן השני הוא היה בעיקר פצוע עד שבא בכר והשייקים שגרמו לו לשחק כמו שחיפה עכשיו משחקים 

כמו שכתבו כאן אייבינדר, רייכרט, אבוקסיס, טועמה, קלינגר וקהת- יש קו מנחה שחוצה עונות אליפות אדירות. זה לא קשור ליריבות ולא למצב שלנו וגם לא לאם הוא היה חלק מאיתנו אך ורק לזה שאדם מגעיל התעסק איתנו..

קח את תמיר כהן מישהו בכלל התייחס אליו?! אני אישית ריחמתי עליו מהיחס של הקופים כלפיו

57 דקות לפני, Raumdeuter said:

לראיה ציטוט נבחר מהמנהיג הרוחני של תנועת החיזבאללה בצפון(וקפטן לשעבר שלהם): "את הדרבי חייבים לנצח ומול מכבי ת"א אסור להפסיד".

זה ציטוט מתון מאוד

לא רוצה להגיד לך איך הוא באמת מתבטא מאחורי הקלעים וזה הרבה כמוהו בקבוצה הזאת

59 דקות לפני, Raumdeuter said:

האוהדים שלהם ברשתות החברתיות זה משהו הזוי, אתה רואה פרופילים של אנשים נורמטיביים עם ילדים, ועבודות טובות, פולטים שילשולי שנאה כאילו היו בוטים פוליטיים בתשלום. דפוקים לגמרי.

1 hour ago, erantheking21 said:

זה ציטוט מתון מאוד

לא רוצה להגיד לך איך הוא באמת מתבטא מאחורי הקלעים וזה הרבה כמוהו בקבוצה הזאת

לא נכנסתי לכזה עומק אבל אם זה משהו נוסח קלישאות הפועל שחיפה העתיקו אז זה לא מדגדג לי את ביצה שמאל(תרגיש חופשי להעביר לי את התוכן בפרטי אם זה יותר חריג מזה).

לפני2 שעות , המכבייה said:

אני לא זוכר ששנאו פה את וואקמה שהיה הכי חייזר שם,

להפך תמיד התלהבו ממנו פה ובכינו שלא הבאנו אותו מרעננה.