Jump to content

נושא יתר 20

פנחס שוף

Recommended Posts

Just now, אורלנדו בלוף said:

יש גם הרבה שחקנים שמסיימים חוזה, לדעתי. המון עבודה בקיץ.

הזדמנות ענקית לClearout של עודפים מיותרים(להתחיל בחוזז ובטב"ח+מושאלים חסרי סיכוי להגיע למכבי).

1 דקה לפני, המכבייה said:

ממה שאני שומע, זה בדיוק הפוך. עובדים כבר עכשיו ומכינים את העונה הבאה. על כל נגזרותיה. יובאנוביץ היתה יריית פתיחה לחלון משמעותי בכפולות מהחלון הזה. אף אחד לא הביא להם חלוץ ב2 מיליון כדי לנוח. אתה קורא את הסיטואציה ממש הפוך וגם חושב של2 מיליון יורו דמי העברה אין משמעות בעיני מיטש. לגמרי טועה. 

זה קצת מזכיר לי את הטירוף של כולכם פה אחרי שמיטש אמר במסיבת עיתונאים/באתר "זיהינו את הבעיות, אנחנו יודעים מה צריך לעשות בשביל לחזור"(אל תתפוס אותי על המילה בציטוט, זה מהזכרון נטו), היה פה טירוף כאילו הולכים לשים מיליונים, בסוף קיבלנו המון המתנה, אמנם הנחיתו סכומים על ישראלים אבל זה היה מעט מדי ומאוחר מדי ועל זרים אני לא מדבר בכלל.

שוב - יכול להיות שבאמת יש טירוף ורוצים להביא, לדעתי כמי שמכיר את הנפשות הפועלות זה יותר מכיוון מיטש שלא יפתיע אותי בכלל אם דיבר עם זהבי כמו שצנציפר דיווח, אבל אני לא חושב שליצחקי יש את היכולת "לשגע" שחקנים מעכשיו, ההחלטות ברובן המכריע מאז שיצחקי בתפקיד הזה התקבלו בעיקר בהפתעה, ללא מחשבה קדימה, שמיר שאמר שיומיים לפני שחתם לא ידע שמכבי בעניין בכלל, ריקן שכבר הלך הביתה וחיפש קבוצות אחרות ופתאום הודיעו שהוא חוזר, קניקובסקי שאמר שלא היו שיחות עם מכבי עד הימים האחרונים וזה נמשך גם אל תוך החלון הזה עם יובאנוביץ', המנהל הספורטיבי של הקבוצה שלו ציין שמכבי בכלל רצתה שחקן אחר אבל שמעה עליו והחליטה להתפזר ברגע האחרון, אז תסלח לי מראש על זה שאפקפק בניהול אסטרטגי לטווח רחוק של הצוות הנוכחי, זה ירגיש לנו עוד מאותו חלון בקיץ הקרוב.

Just now, Raumdeuter said:

הזדמנות ענקית לClearout של עודפים מיותרים(להתחיל בחוזז ובטב"ח+מושאלים חסרי סיכוי להגיע למכבי).

קשה לי לראות איך הוא לא משאיר את חבר שלו. בוא נראה.

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

קשה לי לראות איך הוא לא משאיר את חבר שלו. בוא נראה.

טב"ח זה מקרה שצריך לעקוף את יצחקי אם הוא יציע לו חוזה לעוד עונה.

אצילי זה פשוט חרא שצף על המים, אז הוא צף בנתיים שנה-שנתיים ואמן פחות כמה שיותר, אז באמת, תשחררו כי סוף אחד כמוהו שכמו חרא טוב שצף במים הוא יתפרק ויתפוגג עד שייעלם לחלוטין מהמפה וכל חייו יחיה עם הידיעה שאצלנו הוא קיבל בעיטה בתחת ואמרנו לו ״תלך לעזאזל חתיכת חלאה, אותנו אתה לא תייצג ומאיתנו לא תהיה חלק״.

אז הוא משחק במועדון ובעיר זבל כמו הפרצוף העקום שלו, אז יקח אליפות או 3 אבל לעולם יישא האות קין.

בקיצור ולסיכום, מכבי זה מכבי והגלגל יסתובב בקרוב, לא לדאוג וצריך לזכור שאנחנו זה אי של שפיות בתוך ג׳ונגל מסריח ומושחת מוסרית,ספורטיבית, ערכית ומה לא שנקרא כדורגל ישראלי וכל עוד אנחנו אי ולא כמו אני רגוע.

רק מחכה שגולדהאר יחזור למקורות ויבנה כוורת רצינית יותר.

4 דקות לפני, Raumdeuter said:

הוספתי משהו לתגובה+כשהתכוונתי לבנזונה הכוונה הייתה לRuthless ואחד שדי שם X על העסקונה הישנה וקיים סיכוי שהוא מתעב אותם לא רחוק מהרמה שגולדהאר מתעב אותם.

ברור. הכי קרוב לאירופאי שיש פה.

16 דקות לפני, המכבייה said:

סוף החלון נוטע אופטימיות. 

מיטש הוא לא הבעיה (או לא עיקר הבעיה) תמיד טענתי את זה. את הכסף הוא דואג להביא, השאלה אם הסמכות המקצועית תדע מה לעשות עם הכסף.

15 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

יש גם הרבה שחקנים שמסיימים חוזה, לדעתי. המון עבודה בקיץ.

אני חושב שמיץ' נתן מנדט להתחיל לעבוד כבר עכשיו. הבינו את המשמעות של בניה איטית.

15 דקות לפני, ebibo said:

זה קצת מזכיר לי את הטירוף של כולכם פה אחרי שמיטש אמר במסיבת עיתונאים/באתר "זיהינו את הבעיות, אנחנו יודעים מה צריך לעשות בשביל לחזור"(אל תתפוס אותי על המילה בציטוט, זה מהזכרון נטו), היה פה טירוף כאילו הולכים לשים מיליונים, בסוף קיבלנו המון המתנה, אמנם הנחיתו סכומים על ישראלים אבל זה היה מעט מדי ומאוחר מדי ועל זרים אני לא מדבר בכלל.

הפעם יש מעשים ולא דיבורים. להביא שחקן ב2 מיליון זה וואחד מעשה. 

עכשיו נראה מה יהיה.

Just now, מכביסט לעד said:

הפעם יש מעשים ולא דיבורים. להביא שחקן ב2 מיליון זה וואחד מעשה. 

עכשיו נראה מה יהיה.

זה לא אומר שבקיץ יהיו עוד 5 כאלה. בואו נתחבר למציאות...

7 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

זה לא אומר שבקיץ יהיו עוד 5 כאלה. בואו נתחבר למציאות...

ממש לא, אבל זה כן אומר שיש נכונות להשקיע. לא צריך להביא 5 שחקנים ב10 מיליון ביחד כדי להתחרות כאן על אליפות. 

34 דקות לפני, ebibo said:

שוב - יכול להיות שבאמת יש טירוף ורוצים להביא, לדעתי כמי שמכיר את הנפשות הפועלות זה יותר מכיוון מיטש שלא יפתיע אותי בכלל אם דיבר עם זהבי כמו שצנציפר דיווח, אבל אני לא חושב שליצחקי יש את היכולת "לשגע" שחקנים מעכשיו, ההחלטות ברובן המכריע מאז שיצחקי בתפקיד הזה התקבלו בעיקר בהפתעה, ללא מחשבה קדימה, שמיר שאמר שיומיים לפני שחתם לא ידע שמכבי בעניין בכלל, ריקן שכבר הלך הביתה וחיפש קבוצות אחרות ופתאום הודיעו שהוא חוזר, קניקובסקי שאמר שלא היו שיחות עם מכבי עד הימים האחרונים וזה נמשך גם אל תוך החלון הזה עם יובאנוביץ', המנהל הספורטיבי של הקבוצה שלו ציין שמכבי בכלל רצתה שחקן אחר אבל שמעה עליו והחליטה להתפזר ברגע האחרון, אז תסלח לי מראש על זה שאפקפק בניהול אסטרטגי לטווח רחוק של הצוות הנוכחי, זה ירגיש לנו עוד מאותו חלון בקיץ הקרוב.

ברור שזה חייב להתחיל ממיטש(לתת את האוקיי) שמסיק את מה שהוא מסיק ממה שהוא חווה ושומע. יש פה כבר צוות זר שעובד תחת מאמן שקיבל עכשיו שחקן יקר, זה לא רק ברק. לא יודע באשר לניהול אסטרטגי אבל זה היה חייב לקרות מתישהוא, כי האפשרות השניה(מיטש ישייט פה בקרוז קונטרול) היא רעה הרבה יותר. 

28 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מיטש הוא לא הבעיה (או לא עיקר הבעיה) תמיד טענתי את זה. את הכסף הוא דואג להביא, השאלה אם הסמכות המקצועית תדע מה לעשות עם הכסף.

בנתיים מלאדן קיבל את מה שהוא רוצה. לג'ורדי היה טווח טעויות גדול כי הושקע הרבה כסף.  מיטש משחרר כסף נותן מרווח לאנשים, זה הבדל גדול מאד. מכאן ועד לבחור נכון? מי יודע. כולם טעו, טועים ויטעו. 

לפני1 שעה , Ronaldo De Lima said:

חצי עונה בקפריסין אחרי מכבי.

לפני1 שעה , החתול הצהוב said:

קפריסין אבויה קפריסין. חצי שנה אחרי שהועף מפה.

לקרוא לזה "ניסה את אירופה" זה לעשות אונס קבוצתי במציאות.

הוא הלך להעביר את הזמן כי לנשיא לא הייתה בושה לשלם עליו למכבי.

לפני2 שעות , החתול הצהוב said:

דווקא המקרה הזה מראה שהוא לא הצליח להנחיל שינוי.

לא רק שאצילי ומיכה חזרו לכדורגל הישראלי, הם גם חזרו לקבוצות בפרופיל גבוה ולא לאיזו אשדוד.

רוצה לומר שהם לא הוקעו, לא נדחו אלא חזרו בדלת הקדמית למרכז הבמה.

תוסיף לזה את המסביב: אין מחאה של אוהדים, אין מחאה של ספונסרים, אין כלום.

מיץ' היה מצליח בגזרה הזו אם אכן אף קבוצה כאן לא הייתה רוצה לגעת בהן, או לפחות הגדולות.  וברגע שהם חזרו לקדמת הבמה, אין שינוי גם במסר הלאה. יותר מזה: זה מראה שאפשר לעשות את מה שעשו ובסופו של דבר - לא יקרה כלום.

מיטש בא לשנות את מכבי ת''א ואת אוהדיה לא את שאר קבוצות הליגה

אני לא חושב שזה מעניין אותו מה עושות שאר קבוצות הליגה

לפני2 שעות , ravid said:

אתה היית מוותר על וידאר קיארטנסון בשביל טוני וואקמה שעונה לפני כן הבקיע 7+3 ברעננה? רק בדיעבד

זה עונת ליגת האלופות... יכולנו להביא וואקמה במקום ראדוניץ

לפני1 שעה , המכבייה said:

אם אתה מתייחס לשמות של השועל, אז כן, אתה בבעיה(:

זה לא עניין של שחקנים ספציפיים, התחושה היא שצפוי צונאמי וקניית החלוץ היתה רק השלב הראשון. זה גם לא מבטיח שזה יצליח, זה רק אומר שהאסימון נפל, ביג טיים נפל. 

זמן קנדה מתאים את השעון לארץ?

1 hour ago, מכביסט לעד said:

בחייאתת לא נמאס לכם לזיין את השכל כל פעם שאצילי כובש? שחקן ענק, בן אדם קטן זה מה יש שחררו

איך אתם לא מתעייפים? 

כמו שאתה לא מתעייף לעקוץ את גררו בכל הזדמנות