Jump to content

נושא יתר 20

פנחס שוף

Recommended Posts

3 דקות לפני, Silvio said:

יצא לך באגף.

בכל מקרה, זה נשמע כמו עלות מטורפת. לא צריך לשים כזה הרבה כסף כדי לקחת לחיפה אליפות

כולם שחקנים משוחררים. שכר קצת יקר אבל זה יחסך מעלות רכישה יקרה של שחקנים. לא יודע עד כמה אני בעד כנעאן. לא ראיתי אותו מספיק.

3 דקות לפני, erantheking21 said:

קליל

גם השמות שנזרקים הם לא ריאלים גם במונחים של השתוללות של מיץ'

דסה, סבע וזהבי 

זה כמו שריאל רוצים להביא את הולאנד ואמבפה, אפשרי אבל צריך לקרות משהו חריג כדאי שזה יקרה וזה לא תלוי רק במיץ'

לשכנע את שלושתם ולפתות את דסה וסבע בהרבה כסף זה יהיה סיפור מהפטרה ואתה באמת תחכה לכל הקיץ בשביל זה, בסוף גם זסנו האופציה השניה תהיה לא ריאלית.

מנהל מקצועי נורמלי לא יגיע לסוף הקיץ,גורדי היה מתקשר יום יום לזהבי, דסה, פרץ, ביטון,וכו'..כדאי להחתים אותם.

מיטש צריך לדאוג לאחד כזה.

7 דקות לפני, erantheking21 said:

קליל

דסה, סבע וזהבי 

זה כמו שריאל רוצים להביא את הולאנד ואמבפה, אפשרי אבל צריך לקרות משהו חריג כדאי שזה יקרה וזה לא תלוי רק במיץ'

לשכנע את שלושתם ולפתות את דסה וסבע בהרבה כסף זה יהיה סיפור מהפטרה ואתה באמת תחכה לכל הקיץ בשביל זה, בסוף גם זסנו האופציה השניה תהיה לא ריאלית.

אם אתה מתייחס לשמות של השועל, אז כן, אתה בבעיה(:

זה לא עניין של שחקנים ספציפיים, התחושה היא שצפוי צונאמי וקניית החלוץ היתה רק השלב הראשון. זה גם לא מבטיח שזה יצליח, זה רק אומר שהאסימון נפל, ביג טיים נפל. 

26 דקות לפני, קובי השועל said:

מיץ' הולך לשבור חסכונות בקיץ. @המכבייה לא יעזור לך, אין בקיץ שום חריגת רשת ביטחון ולא פאייר פלאי. זהבי דסה סבע נירביטון זר לכנף על קוואס, להחזיר את שחר נידם ופארפה ולשבור פה הליגה בעצבים וברעל.

מה שעושה לך טוב אחי

2 דקות לפני, המכבייה said:

זה לא עניין של שחקנים ספציפיים, התחושה היא שצפוי צונאמי וקניית החלוץ היתה רק השלב הראשון. זה גם לא מבטיח שזה יצליח, זה רק אומר שהאסימון נפל, ביג טיים נפל. 

יואב אתה מת שנה הבאה לקישור גלזר נידם ושחר, חנצ'יס גבי ויובא בחוד. חחח

20 דקות לפני, erantheking21 said:

קליל

דסה, סבע וזהבי 

זה עוד הרבה יותר שורשי מזה, זה ממש לא דרישות כאלו ואחרות.

בשביל רשימת שמות כזאת אתה צריך לעבוד מאתמול, לא ביולי-אוגוסט, לשבת ולהתחיל לסגור דברים, להתחיל לשמוע כיוונים של השחקנים, לדבר עם זהבי פעמיים ביום, להתחיל לשלוח טיוטות של סכומים לדסה, להתחיל לשגע את סבע וכל השמות שנזרקו למעלה, זה כבר צריך לקרות, בתאכלס אם אהיה כנה עם עצמי אפילו ג'ורדי שהיה ניחן בהכנה מוקדמת טובה לא עשה את זה לרמה של להביא כלכך הרבה שמות טובים בתוך כמה חודשים.

עם כל זה ונניח שצריך אפילו פחות בשביל לקחת לחיפה את האליפות, מה שאני מדמיין בקרית שלום זה כמה חבר'ה שמנגבים את הזיעה מהמצח ואומרים "וואו איך הצלחנו להחתמק מהטירוף של הקהל בשניה האחרונה, כבר פתחו מיני הפגנות נגדנו, זה כבר התחיל להתפרץ...אבל הבאנו את יובאנוביץ' בשניה האחרונה אז אפשר לנוח כמה חודשים עכשיו..." - בקיצור מה שאני מרגיש זה שאולי יש רצון וטירוף ברמת הבעלים, אבל ההבנה שם לא מספיק גבוהה בשביל לעשות את זה לבד, צריך חלק משלים שיפשיל שרוולים ויתחיל לשגע את כל העולם, יצחקי יכול להיות העוזר מספר 1 של האדם הזה(כך על פי מנספורד אומר שיצחקי עזר לו להבין את הראש הישראלי והיה העוזר הכי טוב שיכל לבקש) אבל יצחקי לא יכול להיות האדם הזה, כמו גם המנכלית שצריכה איזשהו רקע ספורטיבי והבנה של תרבות ספורט.

טוב גלשתי פה קצת לעוד דברים שאני מאמין בהם אבל שורה תחתונה לטעמי מי שמחכה לאיזה טירוף חושים ו 6-7 החתמות נוצצות יכול להמשיך לחכות, זה לא יקרה - לא כי אין רצון, אלא כי אין הפנמה ויכולת בחלק הכי חשוב של בעלי התפקידים.

11 דקות לפני, ebibo said:

בשביל רשימת שמות כזאת אתה צריך לעבוד מאתמול, לא ביולי-אוגוסט, לשבת ולהתחיל לסגור דברים, להתחיל לשמוע כיוונים של השחקנים, לדבר עם זהבי פעמיים ביום, להתחיל לשלוח טיוטות של סכומים לדסה, להתחיל לשגע את סבע וכל השמות שנזרקו למעלה, זה כבר צריך לקרות, בתאכלס אם אהיה כנה עם עצמי אפילו ג'ורדי שהיה ניחן בהכנה מוקדמת טובה לא עשה את זה לרמה של להביא כלכך הרבה שמות טובים בתוך כמה חודשים.

עם כל זה ונניח שצריך אפילו פחות בשביל לקחת לחיפה את האליפות, מה שאני מדמיין בקרית שלום זה כמה חבר'ה שמנגבים את הזיעה מהמצח ואומרים "וואו איך הצלחנו להחתמק מהטירוף של הקהל בשניה האחרונה, כבר פתחו מיני הפגנות נגדנו, זה כבר התחיל להתפרץ...אבל הבאנו את יובאנוביץ' בשניה האחרונה אז אפשר לנוח כמה חודשים עכשיו..." - בקיצור מה שאני מרגיש זה שאולי יש רצון וטירוף בהנהלה הגבוה, אבל ההבנה שם לא מספיק גבוהה בשביל לעשות את זה לבד, צריך חלק משלים שיפשיל שרוולים ויתחיל לשגע את כל העולם, יצחקי יכול להיות העוזר מספר 1 של האדם הזה(כך על פי מנספורד אומר שיצחקי עזר לו להבין את הראש הישראלי והיה העוזר הכי טוב שיכל לבקש) אבל יצחקי לא יכול להיות האדם הזה, כמו גם המנכלית שצריכה איזשהו רקע ספורטיבי והבנה של תרבות ספורט.

טוב גלשתי פה קצת לעוד דברים שאני מאמין בהם אבל שורה תחתונה לטעמי מי שמחכה לאיזה טירוף חושים ו 6-7 החתמות נוצצות יכול להמשיך לחכות, זה לא יקרה - לא כי אין רצון, אלא כי אין הפנמה ויכולת בחלק הכי חשוב של בעלי התפקידים.

ג'ורדי לב. איפה אתה אבא?

11 דקות לפני, קובי השועל said:

אני מריח התערבות

יהיה רכש משמעותי אבל קצת נסחפת. נראה שהמועמד העיקרי מהליגה הוא כנעאן. מקןוה שישיגיע גם שחקן התקפה זר ע"ח קוואס ואולי מגן זר ע"ח ג'ראלדש.

14 דקות לפני, ebibo said:

עם כל זה ונניח שצריך אפילו פחות בשביל לקחת לחיפה את האליפות, מה שאני מדמיין בקרית שלום זה כמה חבר'ה שמנגבים את הזיעה מהמצח ואומרים "וואו איך הצלחנו להחתמק מהטירוף של הקהל בשניה האחרונה, כבר פתחו מיני הפגנות נגדנו, זה כבר התחיל להתפרץ...אבל הבאנו את יובאנוביץ' בשניה האחרונה אז אפשר לנוח כמה חודשים עכשיו..." - בקיצור מה שאני מרגיש זה שאולי יש רצון וטירוף ברמת הבעלים, אבל ההבנה שם לא מספיק גבוהה בשביל לעשות את זה לבד, צריך חלק משלים שיפשיל שרוולים ויתחיל לשגע את כל העולם, יצחקי יכול להיות העוזר מספר 1 של האדם הזה(כך על פי מנספורד אומר שיצחקי עזר לו להבין את הראש הישראלי והיה העוזר הכי טוב שיכל לבקש) אבל יצחקי לא יכול להיות האדם הזה, כמו גם המנכלית שצריכה איזשהו רקע ספורטיבי והבנה של תרבות ספורט.

ממה שאני שומע, זה בדיוק הפוך. עובדים כבר עכשיו ומכינים את העונה הבאה. על כל נגזרותיה. יובאנוביץ היה יריית פתיחה לחלון משמעותי בכפולות מהחלון הזה. אף אחד לא הביא להם חלוץ ב2 מיליון כדי לנוח. אתה קורא את הסיטואציה קצת הפוך. 

16 דקות לפני, המכבייה said:

ברור שהפעם שאני מאמין שמכבי תלך חזק , יש סיכוי שהיא תראה שחיפה תיקח את כל התארים שהיא לקחה בעונה ואת אלוף האלופים 

מבחינת מיץ' אם הוא רוצה כסף זה לא בעיה בשבילו , ראינו אותו עושה בהרף עין מהלך שאף קבוצה בארץ לא יכולה לעשות בשניה אחרונה של החלון בלי למצמץ

הכל תלוי במה נביא ומי 

הסוד ההצלחה היא גם בישראלים לדעתי

14 דקות לפני, Keano said:

אגב גבי מנכ"ל, אם כבר ישראלים הייתי מקדם את מורן מאירי לתפקיד

הוא גם בנזונה אמיתי ושועל קרבות+נאמן לגולדהאר קודם כל ולא גילה חתרנות מיוחדת למיטב ידיעתי.

ואם לא מאירי אז כמו שהצעתי בנושא אחר ללכת לאחד הפקידים בדרג הביניים של מועדוני העל באירופה/נציגים שלהם בשווקים הלא אירופיים ולהכפיל להם את השכר כדי שיסכימו לנהל ולדחוף את מכבי כמה צעדים קדימה.

Just now, המכבייה said:

ממה שאני שומע, זה בדיוק הפוך. עובדים כבר עכשיו ומכינים את העונה הבאה. על כל נגזרותיה. יובאנוביץ היתה יריית פתיחה לחלון משמעותי בכפולות מהחלון הזה. אף אחד לא הביא להם חלוץ ב2 מיליון כדי לנוח. אתה קורא את הסיטואציה ממש הפוך וגם חושב של2 מיליון יורו דמי העברה אין משמעות בעיני מיטש. לגמרי טועה. 

עכשיו שהפיירפליי הוסר לא רשמית אני מקווה שהכוח הכלכלי של מיטש יוכל לחזור לבוא לידי ביטוי ולהתחיל לרוקן את הליגה וליגיונרים שירצו לחזור משחקנים טובים שפנויים ושחיפה יחנקו.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

ברור שהפעם שאני מאמין שמכבי תלך חזק , יש סיכוי שהיא תראה שחיפה תיקח את כל התארים שהיא לקחה בעונה ואת אלוף האלופים 

מבחינת מיץ' אם הוא רוצה כסף זה לא בעיה בשבילו , ראינו אותו עושה בהרף עין מהלך שאף קבוצה בארץ לא יכולה לעשות בשניה אחרונה של החלון בלי למצמץ

הכל תלוי במה נביא ומי 

הסוד ההצלחה היא גם בישראלים לדעתי

יופי, אז כמו תמיד, נקווה לטוב.

3 דקות לפני, המכבייה said:

ממה שאני שומע, זה בדיוק הפוך. עובדים כבר עכשיו ומכינים את העונה הבאה. על כל נגזרותיה. יובאנוביץ היה יריית פתיחה לחלון משמעותי בכפולות מהחלון הזה. אף אחד לא הביא להם חלוץ ב2 מיליון כדי לנוח. אתה קורא את הסיטואציה קצת הפוך. 

כן, אמור להיות חלון משמעותית שונה ממה שהורגלנו אליו. נקווה שזה יתממש

Just now, Raumdeuter said:

הוא גם בנזונה אמיתי ושועל קרבות+נאמן לגולדהאר קודם כל ולא גילה חתרנות מיוחדת למיטב ידיעתי.

איש ישר ונקי, ניסיון של שנים בכדורגל

1 דקה לפני, Keano said:

איש ישר ונקי, ניסיון של שנים בכדורגל

הוספתי משהו לתגובה+כשהתכוונתי לבנזונה הכוונה הייתה לRuthless ואחד שדי שם X על העסקונה הישנה וקיים סיכוי שהוא מתעב אותם לא רחוק מהרמה שגולדהאר מתעב אותם.