Jump to content

נושא יתר 20

פנחס שוף

Recommended Posts

1 דקה לפני, turgi said:

פעמיים למה?

יש טענה טיפשית שהוא נכשל בספרד כשהיה ילד בקבוצה פח וחצי נכשל בקפריסין בחצי עונה ההיא אחרי הפרשיה.

אני חושב שהוא מאוד יכול להצליח באירופה. אבל שיזדיין, איתו או בלעדיו אנחנו נרמוס אותם בעונה הבאה.

10 דקות לפני, קובי השועל said:

משכורת של מיליון יורו הוא ישאר פה? בטורקיה בקלות הוא מקבל. בעוד הרבה ליגות גם. הזוי שאשכרה יענקלה יכול להכניס כסף ממכירה שלו שאנחנו שיחררנו אותו בחינם.

בדימיון שלך הוא מקבל שועל. 

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

מוכן להתערב איתך כבר עכשיו שאין ולא תהיה שום פגיעה במכבי חיפה. גם לא בעתיד וגם לא במחלקות הילדים והנוער. ילדים ונוער לא ישללו ללכת לשם בגלל העניין הזה שרק הולך ונשכח יש לומר.

זה ממש לא מה שאני מתכוון. ברור שלא ישללו ללכת לשם. השאלה היא יותר עמוקה ומהותית - איזה בני אדם אתה מעצב במסגרת שלך. זה הנקודה הכי חשובה שמיץ' מסתכל עליה. ואני אישית שמח על כך. לא הכל זה אליפויות ותארים. ואני לא כותב את זה כדי לנחם את עצמי או מישהו אחר. אלא באמת שיש פה משהו מהותי שהוא חשוב לי הרבה יותר מאשר חמישיה של פקקטה שחקן. 

5 דקות לפני, ת"א שלנו said:

תלוי איך אתה מסתכל על זה. 

ברמת הכדורגל - צודק לחלוטין. ברמת התארים - לגמרי. ברמת החינוך והערכיות - פגיעה קשה במכבי חיפה. פגיעה יותר קשה בילדים של חיפה ובמודלינג שיש שם. 

לשמחתי, ואני רוצה להאמין, שמכבי זה גם תוצאה אבל גם הרבה מאוד דרך. והדרך היא פונקציה חזקה מאוד לטווח הארוך. הבעיה עם הדרך שבטווח הקצר אתה מרגיש שזיינו אותך.

בלוק ערכי כזה - זה שווה את זה. לא רק -90 דקות בבלומפילד אלא לחברה הישראלית. כן כן נשמע מוגזם והזוי. אבל שוב - גם אם הוא יבקיע חמישיה היום זה היה שווה את ההדחה שלו. מאות שחקני נוער של מכבי בהווה ובעתיד עוצבו ולמדו מהפרשה הזאת. יתרה מכך - יש השפעה לא מבוטלת על חלק גדול מהאוהדים. ומיץ' בא לעשות שינוי חברתי ולא רק שינוי של מספר האליפויות של מכבי. 

אני ממש מסכים עם הרבה דברים שאתה כותב, אבל בעניין הזה אתה ממש טועה, זה לא מעניין אף אחד, זה לא יעניין אף אחד, זה לא ישפיע על שום דבר כי לאנשים פה יש זכרון לדקה וחצי, בדיוק כמו שטענו פה בזמן אמת שיקרה.

שחקנים לא רוצים להגיע לחיפה? להיפך. שמעת על הורים שהעבירו את הילדים שלהם לקבוצה אחרת בגלל שהם לקחו את אצילי? מה, איך זה פוגע בהם?

9 דקות לפני, erantheking21 said:

אשתו לא תרשה לו

הוא וחיפה זה שילוב מדהים

הוא יסיים שם את הקריירה ויהפוך להיות יקיר האוהדים

כרגע לא עולה לי בראש שמות של ישראלים חוץ מזהבי שיכולים להיות איבן איתו, אולי סבע  אבל אין סיכוי שנביא אותו

לא צריך לחפש להיות איבן מול אצילי. גם זהבי היום כבר לא יהיה שם. 

1 דקה לפני, Saar said:

אני ממש מסכים עם הרבה דברים שאתה כותב, אבל בעניין הזה אתה ממש טועה, זה לא מעניין אף אחד, זה לא יעניין אף אחד, זה לא ישפיע על שום דבר כי לאנשים פה יש זכרון לדקה וחצי, בדיוק כמו שטענו פה בזמן אמת שיקרה.

שחקנים לא רוצים להגיע לחיפה? להיפך. שמעת על הורים שהעבירו את הילדים שלהם לקבוצה אחרת בגלל שהם לקחו את אצילי? מה, איך זה פוגע בהם?

תקרא את ההודעה מעלייך. הבהרתי היטב על מה מדובר - על מסגרת שמשפיעה על החברה הישראלית ולא ממשיכה את הריקבון של החלאות שיש בחברה. זה שיח אחר לחלוטין ומה לעשות שאנחנו לא רגילים אליו. אבל מיץ' מחפש את האקס פקטור שלו בלהשפיע על החברה הישראלית. אם עדיין לא קלטנו - הוא לא בא לעשות דאבלים כל עונה. חשוב לו גם להנחיל תרבות שונה. והוא מצליח. בדרכו.

11 דקות לפני, Krishi said:

וואקמה היה לגמרי על המדף בשבילנו רק להושיט יד ולקחת. אבל ג'ורדי העדיף את טבח.

זה לא עניין של מי יותר טוב מבין השניים, זה קטע של איזה שחקן סוחף קבוצה את העוד שלב קדימה שהיה חסר לה (ומביא מספרים על הדרך). וואקמה עשה את זה בשביל ב"ש. אצילי בשביל חיפה. אבל כמו שאמרתי אז על ב"ש גם על חיפה אותו הדבר. זה לגמרי זמני, כמו שפעת, וגם זה יעבור. 

הכל בסוף עובר כי זה כדורגל. אפילו המוזהב במכבי עבר בסוף. ככה זה. השאלה עוד כמה זמן הוא יחזיק בכושר הזה (כי אני לא רואה אותו עובר לחו"ל). לדעתי יש לו עוד שנתיים לפחות

1 דקה לפני, המכבייה said:

לא צריך לחפש להיות איבן מול אצילי. גם זהבי היום כבר לא יהיה שם. 

לגמרית צריך לבנות קבוצה חזקה ומאונת. גם זהבי בעונה מטורפת לא לקח כאן אליפות כשב"ש בנו קבוצה מאוזנת ויציבה

11 דקות לפני, oshri1992 said:

לא מבין מה הבכי, זו ההחלטה הכי נכונה שהיה אפשר לקבל. כל טענה אחרת קשורה רק לרגשות של מהמר שהמניה שלו עלתה בדיוק אחרי שמכר. אין לזה קשר להחלטה המוסרית שהתקבלה, ותודה על כך.

בדיוק. 

7 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מוכן להתערב איתך כבר עכשיו שאין ולא תהיה שום פגיעה במכבי חיפה. גם לא בעתיד וגם לא במחלקות הילדים והנוער. ילדים ונוער לא ישללו ללכת לשם בגלל העניין הזה שרק הולך ונשכח יש לומר.

אשכרה לאף אחד לא אכפת מזה, מוכן להתערב שאצילי ייקח את פרס שחקן השנה ואף כתב/ת ואף חבר/ת כנסת לא יתייחס ולא יזכור את הסיפור.

אנשים שחושבים כאילו מיץ' לקח פה איזה החלטה מוסרית דגולה פשוט חיים בסרט. מיץ' סתם נכנע ללחץ התקשורתי הרגעי באותו הזמן, ועשה החלטה לא פרופורציונלית לחמרת המעשים.

לא חושב שאי פעם בחיים שלי הייתי עצבני כל כך הרבה זמן מאותו דבר, אנחנו ממש בנינו בעצמינו את הקבוצה הזו של חיפה.

אצילי, עלי מוחמד, צ'יבוטה, רודריגז, צוות מקצועי, ועל מה שמרנו, ברק יצחקי, טל בן חיים, אבי ריקן, חוזז, שילמנו הרבה כסף על נגרים וחזרנו לשנות ה90 המאוחרות.

פשוט עצבים והכי מייאש שלא נראה שיהיה לזה סוף בקרוב; את ההייפ הזה סביב שחקן או שניים חדשים בלי שום בסיס לקבוצה אני זוכר טוב מדי מאותן שנים.

Just now, thunderbolt said:

אשכרה לאף אחד לא אכפת מזה, מוכן להתערב שאצילי ייקח את פרס שחקן השנה ואף כתב/ת ואף חבר/ת כנסת לא יתייחס ולא יזכור את הסיפור.

אנשים שחושבים כאילו מיץ' לקח פה איזה החלטה מוסרית דגולה פשוט חיים בסרט. מיץ' סתם נכנע ללחץ התקשורתי הרגעי באותו הזמן, ועשה החלטה לא פרופורציונלית לחמרת המעשים.

כן ברור. מיץ' נכנע ללחץ התקשורת. הגיוני סה"כ

15 דקות לפני, Krishi said:

וואקמה היה לגמרי על המדף בשבילנו רק להושיט יד ולקחת. אבל ג'ורדי העדיף את טבח.

זה לא עניין של מי יותר טוב מבין השניים, זה קטע של איזה שחקן סוחף קבוצה את העוד שלב קדימה שהיה חסר לה (ומביא מספרים על הדרך). וואקמה עשה את זה בשביל ב"ש. אצילי בשביל חיפה. אבל כמו שאמרתי אז על ב"ש גם על חיפה אותו הדבר. זה לגמרי זמני, כמו שפעת, וגם זה יעבור. 

אאלט היתה לנו בעיה של מקום לזר באותו קיץ

9 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

מי שרוצה בקבוצה שלו מזיין קטינות ומשכר קטינות,הוא חסר ערכים וחסר עמוד שדרה.

ואללה מסתבר שכל המדינה חסרת מוסר חוץ ממיץ' וכמה אוהדי מכבי. אפילו פרקליטות המדינה חושבת אחרת.

4 דקות לפני, snufkin said:

הכל בסוף עובר כי זה כדורגל. אפילו המוזהב במכבי עבר בסוף. ככה זה. השאלה עוד כמה זמן הוא יחזיק בכושר הזה (כי אני לא רואה אותו עובר לחו"ל). לדעתי יש לו עוד שנתיים לפחות

גם אם ימשיך בכושר הזה וישאר בחיפה זה לא אומר שום דבר מבחינתנו. עם כל היכולות שלו אין סיבה שלא ניקח אליפות גם כשאצילי עדיין במכבי חיפה. 

Just now, Saar said:

לא חושב שאי פעם בחיים שלי הייתי עצבני כל כך הרבה זמן מאותו דבר, אנחנו ממש בנינו בעצמינו את הקבוצה הזו של חיפה.

אצילי, עלי מוחמד, צ'יבוטה, רודריגז, צוות מקצועי, ועל מה שמרנו, ברק יצחקי, טל בן חיים, אבי ריקן, חוזז, שילמנו הרבה כסף על נגרים וחזרנו לשנות ה90 המאוחרות.

פשוט עצבים והכי מייאש שלא נראה שיהיה לזה סוף בקרוב; את ההייפ הזה סביב שחקן או שניים חדשים בלי שום בסיס לקבוצה אני זוכר טוב מדי מאותן שנים.

ואת האליפות שלך לקחת מהפועל. זהבי, אניימה, ורמוט, בן חיים, יצחקי (שהיה אמור לחתום בהפועל). 

מה שנקרא זיהוי הזדמנויות ואנשי מקצוע טובים. שיחקו אותה. זה עוד סיבה למה צריך להנחית כאן מנהל מקצועי ברמה גבוהה.

1 דקה לפני, ravid said:

אאלט היתה לנו בעיה של מקום לזר באותו קיץ

לא זוכר בעיית זרים וגם אם הייתה כזאת בשביל וואקמה הייתה נפתרת בקלות מאוד

7 דקות לפני, ת"א שלנו said:

תקרא את ההודעה מעלייך. הבהרתי היטב על מה מדובר - על מסגרת שמשפיעה על החברה הישראלית ולא ממשיכה את הריקבון של החלאות שיש בחברה. זה שיח אחר לחלוטין ומה לעשות שאנחנו לא רגילים אליו. אבל מיץ' מחפש את האקס פקטור שלו בלהשפיע על החברה הישראלית. אם עדיין לא קלטנו - הוא לא בא לעשות דאבלים כל עונה. חשוב לו גם להנחיל תרבות שונה. והוא מצליח. בדרכו.

דווקא המקרה הזה מראה שהוא לא הצליח להנחיל שינוי.

לא רק שאצילי ומיכה חזרו לכדורגל הישראלי, הם גם חזרו לקבוצות בפרופיל גבוה ולא לאיזו אשדוד.

רוצה לומר שהם לא הוקעו, לא נדחו אלא חזרו בדלת הקדמית למרכז הבמה.

תוסיף לזה את המסביב: אין מחאה של אוהדים, אין מחאה של ספונסרים, אין כלום.

מיץ' היה מצליח בגזרה הזו אם אכן אף קבוצה כאן לא הייתה רוצה לגעת בהן, או לפחות הגדולות.  וברגע שהם חזרו לקדמת הבמה, אין שינוי גם במסר הלאה. יותר מזה: זה מראה שאפשר לעשות את מה שעשו ובסופו של דבר - לא יקרה כלום.

4 דקות לפני, Krishi said:

גם אם ימשיך בכושר הזה וישאר בחיפה זה לא אומר שום דבר מבחינתנו. עם כל היכולות שלו אין סיבה שלא ניקח אליפות גם כשאצילי עדיין במכבי חיפה. 

בול!

אם היו דואגים להביא למכבי שחקנים נורמלים ולא בינוניים מינוס, אז לא היינו מזכירים את הזיין קטינות מהכרמל.

מיטש חייב להחתים ספורט דירקטור מחר בבוקר.

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

ואת האליפות שלך לקחת מהפועל. זהבי, אניימה, ורמוט, בן חיים, יצחקי (שהיה אמור לחתום בהפועל). 

מה שנקרא זיהוי הזדמנויות ואנשי מקצוע טובים. שיחקו אותה. זה עוד סיבה למה צריך להנחית כאן מנהל מקצועי ברמה גבוהה.

ההבדל הוא שהפועל היו בהתדרדרות כלכלית, אותנו שדדו לאור היום במשך שנתיים כשאנחנו בפוזיציה של המועדון הכי עשיר וחזק בליגה.