Jump to content

נושא יתר 20

פנחס שוף

Recommended Posts

12 דקות לפני, doroh said:

אפשר לראות בבירור דפוס שחוזר על עצמו בקבוצות של בכר. מגיעות לשיא בסוף הסיבוב הראשון ותחילת השני, אחר כך נחלשות לקראת סוף הסיבוב השני ושוב חוזרות לשיא בפלייאוף. זה קרה בכל האליפויות שלו. מקריות? יכול להיות אבל לדעתי מדובר במשהו מתוכנן.

מאיפה אתה מביא את זה?

15/16 - הוא עשה איזה 3 תיקו רצוף בפלייאוף רק שאנחנו חירבנו עוד יותר והיינו סחוטים גם מאירופה.

16/17 - אותה יכולת וקצב צבירת נקודות פחות או יותר גם בסיבוב השני וגם בפלייאוף.

17/18 - העונה היחידה שהטענה הזאת נכונה.

גם בעונה שעברה זה היה יותר שלשול שלנו בפלייאוף, הריצה הרצחנית שלנו בסיבוב השני ואז הנפילה עם התיקואים בפלייאוף נותנת תחושה שמשהו אצלם השתנה אבל זה היה בעיקר אנחנו עם הקיצוניות ולא הם.

הוא מאמן טוב אבל תפסיקו לייחס לו כל מיני המצאות וחשיבות מחוץ לקופסא שאין להם קשר למציאות. אם תגיד לו שהוא תיכנן להוריד הילוך ולעלות עם הרכבים פחות חזקים בסיבוב השני כדי "להגיע בשיא" לפלייאוף הוא בעצמו לא יבין על מה אתה מדבר.

מה זה ייתן לו? לקרב את היריבות שלו בטבלה ושיצברו בטחון בזמן שהקבוצה שלו תאבד בטחון? מי בכלל מבטיח שהקבוצה שלו תתן בראש בפלייאוף?

כמו שרשמו פה, חרטבונה ואגדה אורבנית. מאמן טוב, סה טו. כל שאר הסגולות שמנסים לייחס לו לא רלוונטיות ותלושות

לא היו הרבה מאוד טעויות מקצועיות גדולות לטווח ארוך בעידן מיטש(להוציא המקרה שלא קשור לכדורגל ולכן הוא לא מדיד):  אבל חוץ מוואקמה וצדק בזמנו,אי החתמת בכר אחרי עזיבת איביץ' היא אולי הגדולה שבהן.

3 דקות לפני, Keano said:

קח למשל את שרי שהוא הוריד אותו לספסל כמה משחקים. 

לא כל כך הבנתי מה הסטטיסטיקה אמורה להראות, שורה תחתונה 5/6 עונות שלו בקבוצה גדולה מסתיימות באליפות כשהעונה היחידה שלא היתה אחרי 3 אליפויות רצוף כשנגמר הדלק כבר. 

הוא מאמן מצויין וזהו. אני האחרון שאזלזל בו. להגיד שהוא מכין את הקבוצות שלו לשיא בפלייאוף כשסטטיסטית כל האלופות בפלייאוף משיגות אותו סדר גודל של נקודות זו אמירה שלא מתיישבת עם המציאות. 

בגלל שכל דיוני בכר פה הם שחור או לבן, זה לא דיון מעניין. אבל... הוא גם איש מקצוע מרשים ששיפר קבוצות וליטרלי שיפר מנטליות(בש בשתי האליפויות הראשונות, כשבראשונה, הוא התמודד עם מפלצת), הוא גם טועה ולא קוסם, לא תמיד יהיו לו תשובות, ולפעמים יהיו לו תשובות מעולות. יש לו את הסגל הטוב בליגה גם בזכותו וגם בזכות היותו עובד במועדון עם אמצעים כלכליים. זה בדרך כלל עובד ביחד כשאתה מוצלח. 

פרגי קיבל צאנס ביונייטד כושלת? כן, הוא לקח 3 אליפויות בליגה שמורכבת משתי מכביסל ועוד לקח גביע מחזיקות מול ריאל מדריד. בכר קיבל הזדמנות במועדון שהתחיל להשקיע? כן, הוא הצליח נהדר בקש. אנשים לא מגיעים להזדמנות שלהם במקרה. בכר איש מקצוע מרשים. לא קוסם ולא נעליים ואין שום קסם בזה שיש לו התמודדות מול קבוצה נחותה ממנו. זה גם עליו שההתמודדות הזאת מתקיימת לתוך הפלייאוף. בש, ממש לא קבוצה מרשימה. מאחל לבש שיחזור של עונת 95. 

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

הוא מאמן מצויין וזהו. אני האחרון שאזלזל בו. להגיד שהוא מכין את הקבוצות שלו לשיא בפלייאוף כשסטטיסטית כל האלופות בפלייאוף משיגות אותו סדר גודל של נקודות זו אמירה שלא מתיישבת עם המציאות. 

בסוף משנה אליפות או לא, אי אפשר להשוות כמות נק' כי זה יכול להסתיים על הפרש קטן כמו שקרה ב15/16 או בעונה שעברה

בטח בכר למד סרבית השנה האפס המאופס הזה..

אני חושבת שהשנה הזאת ממש ממש לא דומה לקודמתה, הפעם יש פה שלישייה, אז היה קרב ישיר מול חיפה עכשיו גם בש פה לתת פייט, אולי זה יהיה גם לטובתנו הפעם

17 דקות לפני, סי הצהובה said:

אני חושבת שהשנה הזאת ממש ממש לא דומה לקודמתה, הפעם יש פה שלישייה, אז היה קרב ישיר מול חיפה עכשיו גם בש פה לתת פייט, אולי זה יהיה גם לטובתנו הפעם

איך זה לטובתנו? העונה שלנו 99% גמורה

22 דקות לפני, סי הצהובה said:

האליפות מתה.

איזה לטובתנו ואיזה נעליים?

10 דקות לפני, erantheking21 said:

ברק ברק הוא כלכך מכבי חיפה..יש בו את כל התכונות האריות האלה שלהם 

אנחנו ננקום בך

הוא גדל ביציע ג' אז מה הפלא שיש בו את כל הדברים האלו?.

הגענו למצב שאני כל כך רוצה לרסק בקיץ את הקבוצה שלו בקיץ על ידי שחזור של קיץ 10/11' שזה בעצם פחות או יותר לתת למלאדן ויצחקי את כל מה שהם רוצים מבחינת שחקנים איכותיים בתמורה לכך שינקו את הזבלייה כדוגמאת טב"ח,חוזז,ריקן ודומיהם(אם מלאדן או יצחקי רוצים עוד 3 שחקנים בעלות של יובאנוביץ' או ריג'קטים של צ'לסי/לארי קאיודות שכאלו אז הם צריכים לקבל,גם להחתים את אבו חנא הזה+ניר ביטון+קינדה).

אני לא מסוגל לראות את הציר של בכר+המזיין קטינות בדרך לשושלת(גם ב"ש ומיכה מבחינתי על אותו עיקרון).

9 דקות לפני, erantheking21 said:

אנחנו ננקום בך

אולי. בנתיים הבן אדם עם 5 אליפויות ב7 שנים האחרונות "על חשבוננו" והוא פה להישאר. מכבי תצטרך לעבוד מאוד קשה בקיץ הקרוב, ועדיף כבר מאתמול.

34 דקות לפני, דקסטר said:

אולי. בנתיים הבן אדם עם 5 אליפויות ב7 שנים האחרונות "על חשבוננו" והוא פה להישאר. מכבי תצטרך לעבוד מאוד קשה בקיץ הקרוב, ועדיף כבר מאתמול.

העונה הזו לא על חשבוננו, אנחנו לא בכיוון. השאר כן

לפני7 שעות , המכבייה said:

אריות? למה הכוונה?

הכוונה לשחצנות יתר והתנשאות 

שנ"צ? אתה מאמין לו? בוא נגיד שאתמול חצי שעה לפני מכבי היה משחק של הנוער של חיפה נגדנו ועזוב שאני בטוח שהוא ראה את המשחק ולא היה בשנ"צ

הוא התייחס למשחק שלנו בכלכך זלזול כאילו שאנחנו משודרים ב3 כאילו שזה משחק לא חשוב ולא קובע כלום .

בפלייאוף הזה אני אוהד באר שבע לא פחות מאשר מכבי, חוץ מהמשחקים נגדנו כמובן

המניאקים האלה שחצנים על כלום, שזה פשוט הזיה, מאחל להם שיחטפו מאיתנו ומבאר שבע תבוסות

הוא זוכר שלפני 3 שבועות אני הייתי בשנצ והם עשו 1-1 עם נוף הגליל בשבת בצהריים שזה פי 100 יותר מביך מתיקו עם סכנין המצוינת?

ברק בכר מרשה לעצמו כי הוא יודע שיש לו מאזן יפה נגד מכבי באליפויות בשנים האחרונות. היחידי שאני חושב ש"מותר" לו בניגוד לכל מיני ליצנים אחרים.

אבל גם הוא יודע מה זה לקבל זין של מכבי בתחת אול אין ואיך כשזה הפוך מכבי בשנ"צ בערך מחודש פברואר ולא סתם אומרים כדי לצאת מגניבים בראיונות, אז שלא יזיין במוח.

בכל מקרה גם הוא כמו רבים לפניו יתכופף בחזרה, גם הוא יודע שהוא בעיקר תלוי בעונה בסל של מכבי כדי לזכות, גם זה הישג יפה בכל זאת.

בכר מנוול, יהיר, גמד ומלך אליפיות הסמים של הדרום, אתה תקבל את מה שמגיע לך אל דאגה חתיכת כלומניק מסריח וערס טיפוסי.

מאוד מתאים לך להיות מאמן מועדון הנחותים ופגועי המוח הנוכלים המזוייפים.

23 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

הוא זוכר שלפני 3 שבועות אני הייתי בשנצ והם עשו 1-1 עם נוף הגליל בשבת בצהריים שזה פי 100 יותר מביך מתיקו עם סכנין המצוינת?

כאשר נוף הגליל היו ב-10 שחקנים ועוד הם ניצלו מהפסד דווקא. זה גמל שלא רואה את דבשתו תרתי משמע.