Jump to content

נושא יתר 20

פנחס שוף

Recommended Posts

54 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אם בכר היה מאמן את מכבי העונה, אני מבטיח לך שהתוצאות היו פחות טובות.

תביא למכבי בתחילת העונה מאמן בינוני עם פנקס פתוח מגולדהאר ,הוא לא רואה את ממטר את חיפה ובכר.

לבכר היה גם מזל גדול שבבאר שבע קיבל את הפנומן וואקמה ובחיפה שיחק לו המזל עם אצילי שנזרק ממכבי. נטו מזל.

מאד לא מסכים. לא חושב שניתן לגמד את גוף העבודה שלו שמדבר יפה בזכות עצמו. אני מזכיר שהוא רץ לאליפות וגם לקח גביע עם קש. ברור שמאמן עם איכות כזאת(גבוהה בהרבה מהממוצע כאן), ימצא את עצמו במועדונים גדולים שמחזיקים שחקנים טובים. מה הוא עושה עם החומרים? ממקסם יכולות ויוצר קבוצות הישגיות. 

44 דקות לפני, Silvio said:

מזל? אחינו הוא לקח 3 אליפויות על הראש של מכבי כשהיא הייתה באחד המומנטומים הכי חזקים בתולדותיה, כשג'ורדי קרויף עדיין מנהל מקצועי.

בדרך לקחת 2 אליפויות רצוף עם קבוצה שלמעלה מעשור לא הצליחה בכלל לרוץ לאליפות, גם אם בנאדו היה פותח את העונה.

אי אפשר לדעת כמה מהצלחה שלו קשורה בהיותו מאמן טוב וכמה זה נסיבות, אבל להגיד נטו מזל זה פשוט להתעלם מהמציאות, המאמן היחיד שמצליח לקחת למכבי אליפויות מאז ההגעה של ג'ורדי. תפסיקו לזלזל ביריבים שלנו, לא צריך גם להאדיר אותם בהגזמה אבל לזלזל זה כל כך לא מכבי.

לדעתי הוא מאמן טוב על גבול המצוין והלוואי על הכדורגל הישראלי עוד מאמנים כמוהו. שיזדיין לחול כמה שיותר מהר, למרות שקשה לי לראות את זה קורה. גם אם לא יקרה, הגלגל יתהפך מתישהו.

בב"ש הם פגעו בכל הזרים פלוס וואקמה האגדי. תוסיף את בוזגלו בשיאו ומליקסון, הסתדרו להם כל הכוכבים.

בעונה הבאה( לפי מה שמתוכנן אצלנו) האליפות תחזור אלינו ואז נראה מה יגידו כל אוהדיו של בכר. שתבין, אני לא שונא אותו, להיפך, פגשתי אותו במקרה 

בכניסה לבניין והיה מאוד סימפטי, בדיוק חזר מהסופר עם שקיות. אבל עדיין אני חושב שהוא מאמן סביר, לא חושב שהוא טוב מרן בן שמעון לדוגמא.

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

בב"ש הם פגעו בכל הזרים פלוס וואקמה האגדי. תוסיף את בוזגלו בשיאו ומליקסון, הסתדרו להם כל הכוכבים.

בעונה הבאה( לפי מה שמתוכנן אצלנו) האליפות תחזור אלינו ואז נראה מה יגידו כל אוהדיו של בכר. שתבין, אני לא שונא אותו, להיפך, פגשתי אותו במקרה 

בכניסה לבניין והיה מאוד סימפטי, בדיוק חזר מהסופר עם שקיות. אבל עדיין אני חושב שהוא מאמן סביר, לא חושב שהוא טוב מרן בן שמעון לדוגמא.

עובדתית לבכר יש 5 אליפויות ב10 שנים האחרונות והשנה יהיה לו את השישית… 

גם אם הוא חולה רכש ויכול למותת קבוצה פיננסית בסוף יש לו קבלות 

17 דקות לפני, דרור שווץ said:

אני בהחלט מסכים שמה שקובע אלה התארים שהשיג, דהיינו מבחן התוצאה, אבל אני מדבר מקצועית נטו, קח אותו מול מאמן ישראלי אחר עם אותם

אמצעים וקהל, לא הייתי מהמר עליו. שוב, הוא ראוי לכבוד שמקבל בתקשורת כי הביא תוצאות וכל הכבוד לו. 

8 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אתה מייתר לגמרי- העמדה על המגרש, הדגשים טקטיים, מיצוי יכולות, שמירה על סגל רעב, התכוננות טקטית ליריב. מבחינתך מספיק פנקס צ'קים ודחליל בעמדת המאמן. אתה מאד טועה. 

11 דקות לפני, דרור שווץ said:

עובדתית האליפויות בבאר שבע היו בעזרת ממריצים (משהו שנוטים לשכוח משום מה) ובחיפה הוא לא יודע מה זה אליפות אם לא אצילי..

אגב, אני חושב שהוא אחד המאמנים הישראלים היותר טובים שצמחו פה ב20 שנה האחרונות

6 דקות לפני, המכבייה said:

אתה מייתר לגמרי- העמדה על המגרש, הדגשים טקטיים, מיצוי יכולות, שמירה על סגל רעב, התכוננות טקטית ליריב. מבחינתך מספיק פנקס צ'קים ודחליל בעמדת המאמן. אתה מאד טועה. 

חחחח בול. משווים לי אותו לרבש שהוא סבבה אבל איפה הוא ואיפה בכר. שכחתם שיש חלק עצום בדבר הזה ה״שולי״ שמפורט למעלה. דיונים שמאדירים שחקנים ומייתרים מאמנים מתאימים ללפני 20 שנה, מאז אני חושב שנוכחנו לדעת מה הכח של מאמן איכותי. 

ואגב רבש, שהתעקש להמשיך לשגות טקטית מול חיפה ולהתחיל פוזשן בכדור קצר של השוער, מול קבוצת הלחץ הכי טובה בארץ, לא בדיוק הרמה של ברק בכר לדעתי, מצטער.

20 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

כאילו לבחור שחקנים זה לא חלק מהעבודה של מאמן? ולשפר את אותם שחקנים? לתת לשחקנים לשחק בטקטיקה המתאימה כדי שהאיכויות שלו יבואו לידי ביטוי?

מה יגידו אוהדי בכר? מה אומרים אוהדי פרגוסון בעונות שהפסיד אליפות? מה אתה אומר לעצמך כשאתה לא מצליח במשהו?

לפעמים אתה למטה ולפעמים אתה למעלה. אם אתה ממנה מאמן טוב ומביא שחקנים טובים ומתאימים, אתה בסיכוי טוב תהיה למעלה.

12 דקות לפני, המכבייה said:

אתה מעוות את דבריי, זה לא מה שאמרתי. טענתי שהיו לו ועדיין יש לו את התנאים להצליח ב 2 הקבוצות שציינתי. לא אמרתי שהוא מאמן גרוע אלא סביר. לצורך העניין באותה

סיטואציה שהיה בה, שים את רן בן שמעון וגם הוא היה לוקח את האליפויות של בכר.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

בכר כנראה המאמן הכי טוב בארץ, אבל מפה ועד האוננות שיש אחרי כל שינוי מעריך והתחכמות לא מוצלחת שלו ההבדל עצום.

אז על מה יאוננו הפרשנים? על תבניות ההתקפה של רוני לוי וקלינגר? הם כרגע נראים הכי טוב

4 דקות לפני, Silvio said:

אז על מה יאוננו הפרשנים? על תבניות ההתקפה של רוני לוי וקלינגר? הם כרגע נראים הכי טוב

זה מזכיר לי כשגוטמן גנב הדעת הגדול בהיסטוריית הכדורגל היה מאמן הנבחרת, כמה אוננו עליו. בעיניי הוא מאמן חלש. 

למה הצרות עין הזאת?

הלוואי לכדורגל הישראלי עוד מאמנים כמו ברק בכר.

כדי להעלות את הרמה של הכדורגל הישראלי הלוואי שיהיו עוד כמוהו.

הוא לא פפ ולא קלופ אבל בהחלט בדרך להיות המאמן הישראלי המעוטר והמצליח בכל הזמנים בכדורגל הישראלי. אפשר לתת תירוצים ונסיבות. אבל ההצלחות נדבקות אליו כמו מוריניו בתחילת הקריירה. 

מגיע לו את כל הפרגון שבעולם. הוא לא בלנדר, לא מנסה לצייר את עצמו איזה סמל וזונה של קהל אלא מדבר נטו כדורגל.

כל מי שאומר שהוא בינוני זה מאותם אוהדים שאם הוא היה חותם אצלנו אחרי איביץ' היו מוצצים לו.

חלאס. תאשימו את גולדהאר שלא חטף אותו בזמנו. 

עם זאת, הפרגון שלי הוא נטו על בכר.

כל מה שקורה מסביב בחיפל'ה הוא בדיוק אותו דבר. הנפוטיזם של הנשיא והאובססיה שלו להיות בפרונט ולקבל הכרה ימשיך להרוס אותם שנים קדימה. 

בלי בכר- חיפה בלי אליפות גם עוד עשור ועם עוד 10 דינו אנדלובו.

אנחנו נבנים מחדש אחרי עזיבת הכוכבים ( יונתן, פרץ, דסה, זהבי) חיפה עכשיו בהיי והכוכבים שלה ( אצילי,חזיזה ,נטע לביא ושרי) מבינים שעם כבוד לא

הולכים למכולת ואם הם לא רוצים להתפרנס בעוד כמה שנים בקבוצות קטנות אז זה הזמן לצאת לכסף הגדול, נראה את חיפה ובכר אז, נלמד אותם מאיזה עץ עושים חליל

כבר בעונה הבאה.

כן כן, בכר מאוד בינוני.

בת"כלס, הלוואי והיה כאן כשעוד היה לנו סיכוי להחתים אותו. ראינו איך בערך מחצית מהמאמנים הזרים שנחתו כאן עשו עם סגל טוב ומעלה. זה בטח לא הסתיים באליפות קלילה.

אי שם, כשהוא יסיים את הקריירה, הוא כנראה יהיה בפסגה של המאמנים הישראלים הכי טובים בהיסטוריה, אם לא הטוב מביניהם.

10 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

זה מזכיר לי כשגוטמן גנב הדעת הגדול בהיסטוריית הכדורגל היה מאמן הנבחרת, כמה אוננו עליו. בעיניי הוא מאמן חלש. 

גוטמן היה מאמן שכל הקהל של מכבי בתחילת שנות ה-00 התפלל ושם פתקים בכותל שהוא יגיע למכבי . במקום זה לוני החליט לחתים את שרף.

גוטמן יחסית לזמנים שהוא אימן היה מאמן פורץ דרך בכדורגל הישראלי - מאמן שעבר מהשכונתיות הישראלי למשמעת טקטית ברמה גבוהה מאוד שלא נראתה עד אז בארץ.

הטעות היחידה של גוטמן שהוא לא פרש בזמן והמשיך לבזות את עצמו בחיפה ובקדנציה השניה בהפועל- והוא לא השכיל להבין שהכדורגל התקדם והטריק שלו כבר לא עובד (כמו מוריניו).

לגבי ההתבטאויות של בערוץ הספורט זה כבר נושא אחר - איש תקשורת הוא לא

4 דקות לפני, קמחי said:

כן כן, בכר מאוד בינוני.

בת"כלס, הלוואי והיה כאן כשעוד היה לנו סיכוי להחתים אותו. ראינו איך בערך מחצית מהמאמנים הזרים שנחתו כאן לקחו סגל טוב ומעלה לאליפות קלה.

אי שם, כשהוא יסיים את הקריירה, הוא כנראה יהיה בפסגה של המאמנים הישראלים הכי טובים בהיסטוריה, אם לא הטוב מביניהם.

אתה אומר שאם היה מגיע בתחילת העונה אלינו , עם הסגל הנוכחי וההכנה הלקויה בטרום העונה, הוא היה מביא תוצאות טובות יותר? לא קונה את זה.

32 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אתה מעוות את דבריי, זה לא מה שאמרתי. טענתי שהיו לו ועדיין יש לו את התנאים להצליח ב 2 הקבוצות שציינתי. לא אמרתי שהוא מאמן גרוע אלא סביר. לצורך העניין באותה

סיטואציה שהיה בה, שים את רן בן שמעון וגם הוא היה לוקח את האליפויות של בכר.

זה משחק תאורטי שלעולם לא נדע מה תוצאותיו שנועד לגמד. זה חסר תכלית. בלי קשר, רבש לא הצליח באף מועדון גדול עם קצת לחץ(למרות שהפועל שלו שיחקה הכי טוב שלה בעשור האחרון). בכר לא מושלם וגם לא יהיה מושלם כי בסוף הוא תוצר של תרבות כדורגל נחותה ותנאי הפתיחה שלו תמיד יהיו פחות טובים אבל הוא מאמן מרשים, רציני ויסודי וכל הצלחה נוספת שלו רק מעצימה את האוטוריטה שלו מול שחקנים, בעלים, הנהלות. 

35 דקות לפני, Silvio said:

אוננו כבר על רוני לוי כשהיה בבית״ר…

יש לפרגן ויש לאונן על כל פעולה גם אם היא לא נכונה ולהציג אותה כגאונות.

19 דקות לפני, Kimhistan said:

גוטמן היה מאמן שכל הקהל של מכבי בתחילת שנות ה-00 התפלל ושם פתקים בכותל שהוא יגיע למכבי . במקום זה לוני החליט לחתים את שרף.

גוטמן יחסית לזמנים שהוא אימן היה מאמן פורץ דרך בכדורגל הישראלי - מאמן שעבר מהשכונתיות הישראלי למשמעת טקטית ברמה גבוהה מאוד שלא נראתה עד אז בארץ.

הטעות היחידה של גוטמן שהוא לא פרש בזמן והמשיך לבזות את עצמו בחיפה ובקדנציה השניה בהפועל- והוא לא השכיל להבין שהכדורגל התקדם והטריק שלו כבר לא עובד (כמו מוריניו).

לגבי ההתבטאויות של בערוץ הספורט זה כבר נושא אחר - איש תקשורת הוא לא

גרנט וגיורא עשו את זה הרבה לפני גוטמן. 

28 דקות לפני, Kimhistan said:

מגיע לו את כל הפרגון שבעולם. הוא לא בלנדר, לא מנסה לצייר את עצמו איזה סמל וזונה של קהל אלא מדבר נטו כדורגל.

לא? הוא לא אמר שהוא לא הולך לנבחרת כי הוא גדל ביציע ג?