Jump to content

נושא יתר 20

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני3 שעות , Krishi said:

תבדיל, השריקות בוז שלהם הם למאמן. לא לשחקנים. 

ההיפך, הם דווקא מאמינים בשחקנים ושאפשר להוציא מהם יותר. בטח כשהם איכשהו הגיעו למצב שהם מתמודדים על האליפות. 

גם אצלנו שרקו לפטריק וצעקו לו להתפטר. אף אחד לא האשים את השחקנים שעושים את המקסימום ומקבלים את כל העידוד.

אני אישית בחיים לא אשרוק בוז לשחקנים.

לקפוץ לאלונה על הרכב זה לא לבוא בטענות רק למאמן.

וגם אם זה היה נטו לרוני לוי, זה לא באמת משנה- המצב שלהם רחוק מלהצדיק בעיני בוז.

לדעתי אי אפשר להשוות, אם באר שבע היו במצב שלנו כשפטריק פוטר בהחלט הייתי מבין אותם יותר

26 דקות לפני, אקיטה said:

אם מישהו ראה, איך היה הטמבל המוכשר אתמול בהפועל ים?

אלא אם אמרת את זה בציניות

מה לדעתך הופך את גררו לשחקן כדורגל מוכשר? 

לפני23 שעות , itanar said:

היה צריך להיות עכשיו אדום לספורי.

וואלה?

זה נראה שלא רק שהוא לא התכוון גם השחקן השני נכנס לו לנתיב ריצה
למה לתת אדום על משהו שבכלל לא ניתן לשלוט בו?

לפני22 שעות , Keano said:

התוצאות של נתניה מראות שה2-2 בבלומפילד לא היה מקרי. בסה"כ אנחנו 13/15 ועוד 2 ניצחונות בגביע

לא רק 
גם אנחנו היחידים ששיחקנו נגד פארפה
וחיפה קיבלו מתנות מהשופט שהעלים עין בעבירה של המבשל לאצילי ועוד ים עבירות קטנות שהמציא לטובתם ומנע מתפרצות לנתניה

לפני6 שעות , קמחי said:

קודם כל תודה קרישי. ללא ספק חלק מהנתונים מראים כביכול ששלטנו במשחק, אבל קשה לקבל את זה בצפייה חוזרת.

חשוב לי לתקן-נתניה הייתה מסוכנת יותר(XG גבוה יותר), נכנסה יותר למאבקי כדור ותיקולים ומסרה יותר מסירות מפתח. בנוסף, היא הייתה מסוכנת יותר משמעותית במצבים הנייחים. 

אם המנהלת היו מעלים דו"ח מפורט יותר מאינסטט, הם היו מראים את ההבדלים במפות הלחץ, מסירות ששברו את קו הקישור ומצבים בהם נוצר יתרון מספרי להתקפה אל מול המגנים, מקרים בהם נתניה הובילה בצורה משמעותית. אלו נתונים קצת עם לא פחות בשר מאלו שקיימים בדו"ח המשחק.

אני לא טוען בהכרח ששלטנו ללא עוררין, אבל כן לדעתי היינו טיפה טובים יותר. נתניה אכן הייתה מסוכנת יותר במצבים הנייחים אבל זה הדבר היחיד המשמעותי נראה לי שהיה לי במחצית השניה. בוא נגיד שזה בטוח לא הייתה התבזות שלנו מול איזו שליטה מוחלטת של נתניה ושיצאנו משם בשן ועין. 

לפני6 שעות , Art Vandelay said:

לקפוץ לאלונה על הרכב זה לא לבוא בטענות רק למאמן.

וגם אם זה היה נטו לרוני לוי, זה לא באמת משנה- המצב שלהם רחוק מלהצדיק בעיני בוז.

לדעתי אי אפשר להשוות, אם באר שבע היו במצב שלנו כשפטריק פוטר בהחלט הייתי מבין אותם יותר

בסדר הם קפצו על אלונה כי הם לא היו מרוצים מרוני לוי והיא הבוס שלו אז זה די הגיוני. 

אני חושב שהם בעיקר מתוסכלים כי הם מרגישים פספוס העונה. הם לא קבוצה קטנה, יש להם קהל יחסית גדול ובעשור האחרון הם תוקעים יתד בצמרת העליונה (שלא לדבר על האליפויות עם בכר). הם באים להינות מכדורגל כמו כל אוהד כדורגל, והם רואים קבוצה שלא יודעת מה היא רוצה מעצמה דווקא כשיש להם את הכלים לעשות מזה יותר בטח ובטח אם הם נקלעים למאבק על האליפות. 

אני אזכיר לך שחיפה של רוני לוי הייתה די דומה, ולא סתם האוהדים יצאו נגדו למרות האליפויות. גם בבית"ר האוהדים יצאו נגדו בגלל הכדורגל המכוער שלו.

אז אם יש פה דפוס חוזר כלשהו, אולי הבעיה היא באמת ברוני לוי ולא באוהדים ולא משנה באיזה קבוצה זה?

ולאחוביץ' כובש ביובה

יובאנוביץ' כובש במכבי

תאמת שרציתי לרשום לפני שבוע שלמה אנחנו לא לומדים מיובה, העונה שלהם בליגה די גמורה ובכל זאת הם מתחזקים באיזה חלוץ מטוס על

טוב שלא רשמתי את זה היתי עושה עין

29 דקות לפני, Krishi said:

בסדר הם קפצו על אלונה כי הם לא היו מרוצים מרוני לוי והיא הבוס שלו אז זה די הגיוני. 

אני חושב שהם בעיקר מתוסכלים כי הם מרגישים פספוס העונה. הם לא קבוצה קטנה, יש להם קהל יחסית גדול ובעשור האחרון הם תוקעים יתד בצמרת העליונה (שלא לדבר על האליפויות עם בכר). הם באים להינות מכדורגל כמו כל אוהד כדורגל, והם רואים קבוצה שלא יודעת מה היא רוצה מעצמה דווקא כשיש להם את הכלים לעשות מזה יותר בטח ובטח אם הם נקלעים למאבק על האליפות. 

אני אזכיר לך שחיפה של רוני לוי הייתה די דומה, ולא סתם האוהדים יצאו נגדו למרות האליפויות. גם בבית"ר האוהדים יצאו נגדו בגלל הכדורגל המכוער שלו.

אז אם יש פה דפוס חוזר כלשהו, אולי הבעיה היא באמת ברוני לוי ולא באוהדים ולא משנה באיזה קבוצה זה?

רף ההכלה של אוהדים כאן הוא כל כך נמוך. של כולם. רק אחת יכולה לזכות. 

1 hour ago, הצהוב ממודיעין said:

בר כהן תענוג 

חראם על כסף שזרקנו על דן ביטון

חחחח לפי משחק אחד? ועוד אחרי ההופעה הטובה של ביטון אתמול?

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחח לפי משחק אחד? ועוד אחרי ההופעה הטובה של ביטון אתמול?

לפי לא מעט משחקים בביתר ת״א.

הם בדיוק אותו שחקן  רק שבר כהן יותר צעיר ויותר מוכשר לדעתי. 

3 דקות לפני, הצהוב ממודיעין said:

לפי לא מעט משחקים בביתר ת״א.

הם בדיוק אותו שחקן  רק שבר כהן יותר צעיר ויותר מוכשר לדעתי. 

ממתי ליגה לאומית זה סימן למשהו? הכוכבים של הלאומית באופן קבוע מגיעים לליגה וחוזרים מהר מאוד ללאומית (אבו אלשיך, גיל יצחק, עידן שמש). 

העונה בר כהן עם 0 שערים ובישולים, גם בעונה שעברה הוא לא מצא את עצמו בליגה. 

אז אני לא אומר שהוא לא מוכשר, הוא היה נהדר היום, אבל להגיד לפי זה שיש לו מקום בסגל זה קצת מוגזם…

לפני2 שעות , דרור שווץ said:

חיפה תנצח היום ויעלו 3/4 כתבי מציצות עליה

יותר צפוי מזה אין

כותרות, עמדו בלחץ, הראו אופי, שער של אליפות, אצילי בן זונה