Jump to content

נושא יתר 20

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני2 שעות , אורלנדו בלוף said:

זה מבאס, בדיעבד.

גם אני לא מת עליו, אבל אני עדיין מאמין שהוא יכול להיות שחקן.

אני בטוח שזה קשה להיות כאן בלי משפחה כל כך הרבה זמן, אולי הוא בודד, אז הוא יוצא להתפרק במועדונים חח

אבל כן, נמאס לשמוע על העבירות משמעת שלו, מי ישמע הוא איזה כוכב.

אבל להשאיל אותו לקבוצה כמו חדרה, זה לוקיישן יותר מתאים לו מהצפונבונים של תל אביב, הריי אם הוא לא היה כדורגלן, סביר להניח שהוא היה בקרטל.

בשל הפציעה של חזיזה, לא אתפלא אם צ'יבוטה יחתום בחיפה עד סוף החלון

צ'יבוטה תרם 8 בישולים ו3 גולים השנה בלודורוגרץ, לא מ סוגל לתרום לנו ולשיטה של מלאדן שאוהב קיצוניים?  לדעתי אם היינו רוצים  באמת היה לנו את היכולת להביא אותו, פשוט הרגשה שאנחנו מעדיפים תמיד לחכות לעסקת מציאה ולא להכות בברזל שהיה חם וחיפה לא רצו להכנס להרפתקאה הזאת.

אתמול כבר אמרתי שאיך שחזיזה נפצע (לא מאמין שהוא נפצע לכלכך הרבה זמן, בכר חובב רכש ידוע) זה היה הטריגר שהתפנה להם מקום לרכש והם ילכו בכל הכח על צ'יבוטה.

בשעה שאנחנו מנסים להתאמץ לקושש זרים(אם בכלל אנחנו עושים את זה ) שנפלטים מקבוצות דרג ג' מהסגל הרחב של אחרות בהשאלה או כאלה עם כרטיס ביד , שהם הימור, בחיפה יעשו הכל לחזק את הקבוצה ולא כזה איכפת להם מרשת הבטחון גם אם זה יעלה להם העברה גבוהה.

אצל קרויף תמיד היה חשוב שהישראלים הכי טובים יהיו בקבוצה וזרים אם נצליח להביא בחינם, אצלנו כבר אנחנו לא שולטים בשוק הישראלים, אתה רואה שיש לך בסגל שחקנים כמו חוזז ואלמוג שהם כרגע שחקנים משלימים ולא נראה לי שיהיו יותר טובים ממה שהם כרגע ובטח לא יתנו לי 8 בישולים בעונה , בשביל לקחת אליפות ולהיות עצום אתה לא יכול להחזיק כלכך הרבה ליד מאשר את התאכלס, אצל איביץ' החזקנו שחקנים כאלה לצד אצילי, עטר , אופאדו וכ'ו... הלוואי שחוזז היה שחקן יותר טוב, הלוואי שבן חיים היה חוזר להיות בן חיים של פעם אבל זה המצב.

מרגיש שאם צ'יבוטה יחתום בחיפה שהפערים רק ילכו והתעצמו בינינו לבינם, במקום שהתצמצמו וכל זה בגלל שאנחנו נותנים להם להמשיך באין מפריע לרכוש את הישראלים הכי ריאלים שאפשר להביא בשוק (הכי טובים לא ריאלים).

1 hour ago, erantheking21 said:

צ'יבוטה תרם 8 בישולים ו3 גולים השנה בלודורוגרץ, לא מ סוגל לתרום לנו ולשיטה של מלאדן שאוהב קיצוניים?  לדעתי אם היינו רוצים  באמת היה לנו את היכולת להביא אותו, פשוט הרגשה שאנחנו מעדיפים תמיד לחכות לעסקת מציאה ולא להכות בברזל שהיה חם וחיפה לא רצו להכנס להרפתקאה הזאת.

אתמול כבר אמרתי שאיך שחזיזה נפצע (לא מאמין שהוא נפצע לכלכך הרבה זמן, בכר חובב רכש ידוע) זה היה הטריגר שהתפנה להם מקום לרכש והם ילכו בכל הכח על צ'יבוטה.

בשעה שאנחנו מנסים להתאמץ לקושש זרים(אם בכלל אנחנו עושים את זה ) שנפלטים מקבוצות דרג ג' מהסגל הרחב של אחרות בהשאלה או כאלה עם כרטיס ביד , שהם הימור, בחיפה יעשו הכל לחזק את הקבוצה ולא כזה איכפת להם מרשת הבטחון גם אם זה יעלה להם העברה גבוהה.

אצל קרויף תמיד היה חשוב שהישראלים הכי טובים יהיו בקבוצה וזרים אם נצליח להביא בחינם, אצלנו כבר אנחנו לא שולטים בשוק הישראלים, אתה רואה שיש לך בסגל שחקנים כמו חוזז ואלמוג שהם כרגע שחקנים משלימים ולא נראה לי שיהיו יותר טובים ממה שהם כרגע ובטח לא יתנו לי 8 בישולים בעונה , בשביל לקחת אליפות ולהיות עצום אתה לא יכול להחזיק כלכך הרבה ליד מאשר את התאכלס, אצל איביץ' החזקנו שחקנים כאלה לצד אצילי, עטר , אופאדו וכ'ו... הלוואי שחוזז היה שחקן יותר טוב, הלוואי שבן חיים היה חוזר להיות בן חיים של פעם אבל זה המצב.

מרגיש שאם צ'יבוטה יחתום בחיפה שהפערים רק ילכו והתעצמו בינינו לבינם, במקום שהתצמצמו וכל זה בגלל שאנחנו נותנים להם להמשיך באין מפריע לרכוש את הישראלים הכי ריאלים שאפשר להביא בשוק (הכי טובים לא ריאלים).

כל כך שקוף שתוך יומיים הוא בחיפה.

20 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא ייאמן שהבדואים שוקלים להחזיר את ז'וסוואה. 

היה להם ממש דחוף לזרוק אותו רגע לפני המחזור האחרון נגד חיפה בעונה הקודמת והנה הם סלחו ורוצים אותו שוב.

אם רק איכשהו יכולנו לתקוע את שתי הקבוצות המגעילות האלה ושאף אחת מהן לא תיקח, זבלים.

27 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

זה סתם כתבה. יש להם את מיכה וספורי על אותה עמדה, מה הם צריכים את הנאקה?

53 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אין לי כוח לראות אותו אבל הוא יהיה מדהים שם.

רוקאביצה ושכטר ביחד איתו זה חוויה.

אבל שילך.

לפני2 שעות , erantheking21 said:

צ'יבוטה תרם 8 בישולים ו3 גולים השנה בלודורוגרץ, לא מ סוגל לתרום לנו ולשיטה של מלאדן שאוהב קיצוניים?  לדעתי אם היינו רוצים  באמת היה לנו את היכולת להביא אותו, פשוט הרגשה שאנחנו מעדיפים תמיד לחכות לעסקת מציאה ולא להכות בברזל שהיה חם

צ'יבוטה סיים רע עם מכבי, סיכוי נמוך שמכבי תסתכל לכיוון שלו.

13 דקות לפני, Elirandani said:

צ'יבוטה סיים רע עם מכבי, סיכוי נמוך שמכבי תסתכל לכיוון שלו.

גם האריס מדוניאנין סיים רע וחזר לקדצניה שניה

15 דקות לפני, Adir12 said:

גם האריס מדוניאנין סיים רע וחזר לקדצניה שניה

יש הנהלה אחרת עכשיו.

כנראה שיצחקי לא רוצה להתמודד מול שחקנים כאלה, את גררו הוא לא מצליח לאפס...

בינתיים חיפה בשיחות מתקדמות עם קני סייף(נראה לי בלי קשר לצ'יבוטה) לקראת העונה הבאה

אם הם יחתימו אותו ואת צ'יבוטה הם די סגרו הרמטית את כל הכנפיים הישראליות

שחר רוצה לעבוד, זה ההבדל אצלנו לא כלכך

אנחנו בשלב הזה עכשיו

Sleeps Standing Up - Runt Of The Web

לפני2 שעות , Elirandani said:

יש הנהלה אחרת עכשיו.

כנראה שיצחקי לא רוצה להתמודד מול שחקנים כאלה, את גררו הוא לא מצליח לאפס...

אני מבין מה אתה אומר, אבל צ'יבוטה זה לא גררו, לא בראש ולא בהתנהגות

דווקא אני זוכר שצ'יבוטה העריץ את יצחקי בעבר, אז אולי זה משהו שכן יכול לתרום להגעה שלו

5 דקות לפני, Krishi said:

"שבר לחזיזה"... "חודשיים העדרות"... חחחח

והנה עכשיו ״הפציעה של חזיזה קלה משחשבו״. 

אשכרה הם רושמים את זה על כל שחקן שנפצע להם. מדהים.

לפני4 שעות , erantheking21 said:

חיפה צריכים ללכת על גרינווד

השתלב יפה בכל הסיטואציה הפלילית שלו וגם בעמדה שהם צריכים

הוא תמיד רצה רק חיפה

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

והנה עכשיו ״הפציעה של חזיזה קלה משחשבו״. 

אשכרה הם רושמים את זה על כל שחקן שנפצע להם. מדהים.

יש לזה סיבה לדעתי:

כל ידיעה מחיפה הם צועקים כאילו זה או אסון או הצלחה אדירה. אין להם אמצע. כל פציעה זה "סיים תקריירה" ואחרי יומיים "נס לחזיזה אין לו כלום ישחק משחק הבא בעוד 3 שעות". עיתונות ספורט במיטבה. הם כולם שם בקבוצת וואטסאפ אחת מתאמים.

On 30.1.2022 at 20:42, Krishi said:

חובה תמונה של גלזר עומד בזמן ש2 שחקני הפועל שהוא תיקל בו זמנית על הרצפה (ואם אפשר תוך כדי שהוא מסמן "לא נגעתי" חחח) 

מי שמשיג את זה מלך

אם אין אני לי - מי לי

אח שלנו :wubyellow3:

giphy.gif

image.jpg