Jump to content

הבוז לבן חיים

itan17

Recommended Posts

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

אתם צודקים לגבי הגישה שלו. אבל הכתובת היא המאמן שמחליט להרכיב אותו. בן חיים נהנה מהפריצות שיש במועדון כרגע.

הכתובת היא *גם* המאמן! לא נראה לי שקראסטיץ' אמר לו תעלה ותהיה כמה שיותר אדיש ורך על המגרש

27 דקות לפני, ברק8 said:

הכתובת היא *גם* המאמן! לא נראה לי שקראסטיץ' אמר לו תעלה ותהיה כמה שיותר אדיש ורך על המגרש

אני מסכים ואוסיף שזה גם על יצחקי.

המחדל הגדול שטל בן חיים עדיין משחק במכבי > זה הכלים שקרסטאיץ' מקבל ובהם הוא משתמש > וזה נותן לטל בן חיים להמשיך להיות פקקט על המגרש. 

כבר שנה וחצי הוא גונב אותנו , זה לא רק המשחק הזה או החודש האחרון.

כבר שנה וחצי הוא מחרבן על המגרש ואין לי מושג מי נותן לקוף המסריח הזה דקות במכבי,

עוף מפה כבר

קריאות בוז מביכות לשחקן מביך שלמרות הכל לא הוא האשם,

חזרנו לתקופת הפרימדונות של שחקנים שבטוחים שמגיע להם מקום בהרכב בגלל הותק שלה במועדון והמעמד שלהם בחדר ההלבשה וזה קורה אך ורק בגלל חוסר בדמות חזקה וסמכותית שלא בוחשת בקלחת  המקומית.

הספיק לי לראות איך טל בן חיים התלכלך על דוניס ופטריק אחרי שעזבו בשביל להבין כמה הוא ערס אפס אבל בתקופות הטובות ג'ורדי ידע ליישר את יצחקי ואת עטר ככה שבמקרה הזה הגד באמת מסריח מהראש.

ההזיה היא שבכלל נתנו ליצחקי בתור מנהל מקצועי להביא חבר שלו להיות שחקן פה לשנתיים, כשהיה ברור שהוא שחקן גמור מקצועית שאין לו שום דבר לתרום.

מצחיק כמה שזה עצוב אבל הפציעה שהייתה לו ברצועה הצולבת(קרע את הרצועה בתחילת עונת 2018-19 בספרטה פראג) כבר אז ידענו שהוא לא יחזור להיות מה שהוא היה לפני המעבר לצ'כיה