Jump to content

הבוז לבן חיים

itan17

Recommended Posts

25 דקות לפני, Raumdeuter said:

שניהם רעל לחדר ההלבשה אבל לפחות לשועה יש עדיין יכולות של כדורגלן ולא אחד שפרש ב2018.

מה כבר שמעת השנה משועה? 
מכבי צריכה שחקנים עם אופי קשוח, אין לנו כלום השנה.

אני לא שרקתי לו בוז אבל השחקן הזה הוא בושה וחרפה מהלכת.

לא יכול להיות ששחקן מכבי תל אביב לא מחוייב,  לא עושה הגנה ועושה לנו טובה שהוא נכנס לתאקל.

נמאס מהסלחנות הזאת של המערכת שלנו, זאת אחת הסיבות שאנחנו נמצאים איפה שאנחנו נמצאים כרגע.

איש מקצוע רציני כמו איביץ׳ היה מעיף אותו כבר בינואר, או כבר לפני שהעונה הנוכחית התחילה, אבל היום יש לנו את ברק יצחקי שדואג לחברים הטובים שלו.

3 דקות לפני, daniel1 said:

לא יכול להיות ששחקן מכבי תל אביב לא מחוייב,  לא עושה הגנה ועושה לנו טובה שהוא נכנס לתאקל.

נמאס מהסלחנות הזאת של המערכת שלנו, זאת אחת הסיבות שאנחנו נמצאים איפה שאנחנו נמצאים כרגע.

איש מקצוע רציני כמו איביץ׳ היה מעיף אותו כבר בינואר, או כבר לפני שהעונה הנוכחית התחילה, אבל היום יש לנו את ברק יצחקי שדואג לחברים הטובים שלו.

המשפט האחרון אומר הכל לצערי

1 דקה לפני, daniel1 said:

מסכים איתך לגמרי. 

מתחיל מזה שלא שרקת בוז כמוני ושאין לו מקום במכבי.

מודה שבתחילת העונה הייתי דיי בעדו והאמנתי שהוא יכול לתת לפחות 60 אחוז ממה שהכרנו אצלו אבל הבנאדם לא יחזור להיות אפילו 20 אחוז.

והגיע הזמן שיראו לו את הדרך החוצה. 

לדעתי הרוויח את זה ביושר, "הביצועים" שלו על המגרש היו ביזיון.

פשוט לא מבין איך הוא קיבל חוזה לעוד עונה, זה משגע אותי, זה להיות חסר מושג בכדורגל.

אני אוהב אותו בתור בנאדם, אבל הוא פשוט שחקן גמור, ממתי נהיינו מועדון חברים? צריכים כאן מפלצות, לא כוכבי עבר.

30 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

באמת שלפעמים אני מעדיף שיהיו באיצטדיון 5000 אוהדים אמיתיים שבאים לעודד מאשר 20,000 שרובם רק מקללים שחקנים שפחות הולך להם או שורקים בוז ולא רלוונטי לי כרגע הרמה של בן חיים או שחקן אחר. 

לא יכול לקבל שמקללים שחקן שלובש צהוב גם אם הוא ערבי או יהודי או כל דבר.

אני מסכים איתך מוסקונה

בתקופות כאלה עדיף כמה שפחות. פלוס מינוס כמו במשחקי חוץ, שפחות נספחים כפויי טובה מגיעים.

ועובדה שבלומפילד העונה נותן לנו איזה אקסטרה, כלום ושום דבר.

Just now, מכביסט חולוני said:

לא מבין למה לא לשרוק לו בוז

השחקן הזה מזלזל בנו ואתם מגנים עליו פה

יקבל בוז עד שיעוף

גם אם הוא יהיה פח אשפה על המגרש, הוא שחקן של מכבי, לובש צהוב- לא מקללים/ שורקים בוז. 

אתה בא למשחקים לשרוק בוז לשחקנים בקבוצה שאתה אוהד כי הם לא משחקים טוב? באמת? 

תאמין לי שהתעצבנתי על היכולת שלו, כשהוא יצא לא שרקתי בוז וגם לא מחאתי לו כפיים. 

54 דקות לפני, turgi said:

למה למישהו נראה שבן חיים ירצה ללכת לביתר?

איך עוד לא נמאס לשחק בנדמה לי?

איך יש לך כוח להגיב לזה כל פעם?

אגב, אני גם לא בטוח שבית״ר תקח אותו…

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איך יש לך כוח להגיב לזה כל פעם?

אגב, אני גם לא בטוח שבית״ר תקח אותו…

אני לא מגיב כל פעם אבל יש הזיות שפשוט משגעות אותי.

בתחילת השנה שעברה פתחתי עליו נושא, משהו שאני לא נוהג לעשות, כי הייתי בטוח שהתבגר ושהשנים הבאות שלו איתנו יהיו בתפקיד המבוגר האחראי, כאחד שעבר הרבה בקריירה וגם כאחד שעבר ועשה הרבה במכבי לפני. 

לצערי הרב טעיתי ובגדול. הסוף של הקריירה שלו מבחינתי במכבי היה המשחק מול חיפה. אתה מצפה משחקן כל כך מנוסה, אחד שהיה חלק ממשחקי עבר גדולים מולם ויודע מה זה בשבילנו , בטח בעונה כזאת, שיאכל את הדשא, שיראה מנהיגות ( בהעדרו של שרן) שיעזור לנו לשמור על התוצאה. במקום זה הוא עלה בכזה חוסר חשק, בכזאת כפיות טובה למועדון שנתן לו הכל. עלה ופשוט הסריח את הדשא, נגנבתי מהגישה שלו בדקות ששיחק, לא הבנתי באיזה קטע הוא נראה כמו שנראה. אין לזה שום תירוץ, שום הצדקה, בטח שכל זה קורה בזמן שהוא ראה הרבה דשא בתקופה שלפני.

מסכים עם כל מי שאומר שאסור לשרוק בוז לשחקן שלובש את החולצה של מכבי , יחד עם זאת הקהל של מכבי לא טיפש ולא מוכן להכיל כזאת ג י ש ה של שחקן. לא יכולת, גישה. אם הוא היה שורף את האגף ומחמיץ את אותם המצבים בדיוק היו מוחאים לו כפיים, חרף הטיפשות והאגואיזם.

בעיני זה ביזיון ששיחרנו את שכטר והשארנו אותו, מהרבה בחינות, בראש ובראשונה מקצועיות. שכטר היה חלוץ במכבי ואנחנו זקוקים נואשות לכזה ובטח שלא צריכים עוד שחקן אגף רע. אבל גם חברתית, אישיותית.

הייתי מודה לו על השנים היפות, נפרד בקטע טוב בסיום העונה ועושה לו טקס חביב בבלומפילד בעונה הבאה, כשיגיע עם הקבוצה הבאה שלו לבלומפילד, "תודה לך טל", מחיאות כפיים ויאללה לבוז שכל כך רציתי לשרוק לך כששיחקת במכבי.

לפני3 שעות , maynard_prica said:

בתחילת השנה שעברה פתחתי עליו נושא, משהו שאני לא נוהג לעשות, כי הייתי בטוח שהתבגר ושהשנים הבאות שלו איתנו יהיו בתפקיד המבוגר האחראי, כאחד שעבר הרבה בקריירה וגם כאחד שעבר ועשה הרבה במכבי לפני. 

לצערי הרב טעיתי ובגדול. הסוף של הקריירה שלו מבחינתי במכבי היה המשחק מול חיפה. אתה מצפה משחקן כל כך מנוסה, אחד שהיה חלק ממשחקי עבר גדולים מולם ויודע מה זה בשבילנו , בטח בעונה כזאת, שיאכל את הדשא, שיראה מנהיגות ( בהעדרו של שרן) שיעזור לנו לשמור על התוצאה. במקום זה הוא עלה בכזה חוסר חשק, בכזאת כפיות טובה למועדון שנתן לו הכל. עלה ופשוט הסריח את הדשא, נגנבתי מהגישה שלו בדקות ששיחק, לא הבנתי באיזה קטע הוא נראה כמו שנראה. אין לזה שום תירוץ, שום הצדקה, בטח שכל זה קורה בזמן שהוא ראה הרבה דשא בתקופה שלפני.

מסכים עם כל מי שאומר שאסור לשרוק בוז לשחקן שלובש את החולצה של מכבי , יחד עם זאת הקהל של מכבי לא טיפש ולא מוכן להכיל כזאת ג י ש ה של שחקן. לא יכולת, גישה. אם הוא היה שורף את האגף ומחמיץ את אותם המצבים בדיוק היו מוחאים לו כפיים, חרף הטיפשות והאגואיזם.

בעיני זה ביזיון ששיחרנו את שכטר והשארנו אותו, מהרבה בחינות, בראש ובראשונה מקצועיות. שכטר היה חלוץ במכבי ואנחנו זקוקים נואשות לכזה ובטח שלא צריכים עוד שחקן אגף רע. אבל גם חברתית, אישיותית.

הייתי מודה לו על השנים היפות, נפרד בקטע טוב בסיום העונה ועושה לו טקס חביב בבלומפילד בעונה הבאה, כשיגיע עם הקבוצה הבאה שלו לבלומפילד, "תודה לך טל", מחיאות כפיים ויאללה לבוז שכל כך רציתי לשרוק לך כששיחקת במכבי.

בספק לגבי טקסים חביבים, אפילו את הכבוד הזה איבדנו השנה. 

לפני8 שעות , תמיר8 said:

הקפטן שלנו

לא יודע מי נתן לו להיות קפטן , 

שחקן אנוכי שחושב רק על טובתו האישית , 

שגלזר נכנס הוא היה צריך לתת לו ישר את סרט הקפטן 

טל בן חיים שחקן שלא התאים אז למכבי וגם לא היום לדעתי. 

נתן מספרים פה ושם 

אבל בגדול הוא שחקן חלש לטעמי 

שחקן של תרגיל וחצי ומהירות 

הצליח לתת מספרים סבירים רק בגלל ההגנות פח שהיו בליגה אז .

די כבר די. 

הוא שורק לי בוז הכל נגיעה שלו בכדור. 

גילוי נאות: שהוא יצא לא שרקתי לו בוז. 

באחת ההחמצות שלו חסרות האחרונות מחצית שנייה כן שרקתי. 

נמאס שמחרבנים עלינו. מי שלא מחויב הביתה, מי שלא יודע למסור או לקבל החלטה נכונה מול השער לפחות פעם אחת שלא ישחק אצלנו. 

כמו שאני אשרוק בוז להחלטה אומללה של שופט או חילוף הזייה של מאמן (ואן לוון) אין סיבה שחקן לא יקבל. 

מה עדיף לא לשרוק ושהוא יפתח שבוע הבא?

נגרים הביתה. 

אתמול בן חיים עשה הכל כדי להראות שאין לו חשק ואין לו רצון להתאמץ יותר מידי. בלי קשר לכן בוז לא בוז, לא מבין איך שחקן שמקבל ארגזים כל חודש מרשה לעצמו להופיע ככה.

מעולם לא אהבתי את השחקן הזה לא היום ובטח שלא אז שכביכול היה טוב.

תמיד הייתה לו רק מהירות וזהו,הקביע הרבה כי הייתה לו קבוצה אש אז.

לא שרקתי לו בוז, אבל זה השחקן היחיד במכבי מאז ומעולם שאני מקלל, זה פשוט יוצא לבד.

לא רואה בעיה עם זה שמאסה של אוהדים מרגישה צורך אינסטנקטיבי לשרוק לשחקן שלנו במהלך חילוף וגם עושה את זה. זה חלק טבעי בעידוד.

לא זוכר ששרקו בוז לשחקנים ראויים שנלחמו ונתנו הכל גם כשהם שיחקו פחות טוב ועשו טעויות קריטיות.

אם הוא קיבל שריקות בוז מהקהל שלו אז שיעצור לעשות חושבים איך הוא הגיע למצב הזה ומה הוא צריך לעשות כדי שזה יפסק.

אנחנו לא הפועל, זה טוב שיש לנו סטנדרטים לאיך שחקן צריך להראות.