Jump to content

רשמים מהתיקו מול נתניה בבלומפילד | 2-2 מאכזב, ינואר כאן השינוי עדיין לא

Sawyer

Recommended Posts

6 דקות לפני, itanar said:

אני אמשיך לכתוב שלמרות ההגנה הזוועתית שלנו עם טננבאום היינו סופגים פחות העונה.

שוב, זה בסדר שפרץ משחק בעונה כזו שגם ככה הסיכוי לאליפות לא קיים.

זכותך. 

לדעתי עם טננבאום היינו סופגים יותר (אפילו בארמניה חטפנו ממצב נייח באשמתו).

להאשים את פרץ זה לא להבין את נצב ההגנה שלנו. מגיעים נגדנו לכמות מצבים שלא מגיעים גם לקבוצת תחתית, כל התקפה של היריב זה חצי גול. לטטננבאום היו בועטים אולי םפעמיים במשחק וגם זה דרדלה

1 דקה לפני, שמש צהובה said:

4 קרנות מימין, 3 עוברות את דוידזאדה ונופלות לרז שלמה על הראש. הרביעית בחזה של דוידזאדה וגול עצמי.

משחק רע היום.

זה היה מדהים.

אותה קרן לרחוק, ורק במזל אחד נכנס. ולא הייתה מחשבה לשים שם מישהו אחר. זה היה נראה כמו תרגיל קבוע בפיפא מול שחקן מתחיל. 

עצוב.

עד שחשבתי שלקרסטאיץ' יש שיטה וסגנון שרוצה לסגל הגיע המשחק הזה ונראה שהוא פשוט מטיל מטבע או פועל לפי תחושת בטן, לא הייתה שום סיבה הגיונית לא לפתוח עם גלזר ליד שמיר, זה עבד לך כל כך טוב אז למה לשנות???

על בן חיים לא חושב שצריך להרחיב, הוא לא בתקופה טובה ולא היה הגיון לשים אותו בהרכב..

חלאילה? יש שם הרבה רצון טוב אבל מעט מאוד יכולת, הוא לא החלוץ שיושיע אותנו וכנראה שנראה ממנו יכולת טובה רק שהכל מסביב יהיה טוב.

גררו זה אולי השחקן היחיד היה צריך לפתוח בחוליה הקדמית.

החלון הזה כבר על מיץ' וברק, הנזק שפטריק המזדיין גרם (פשיץ' עזב בגללו, גויאגון הושאל בגללו, עלי מוחמד לא פה הרבה בגללו) בקיץ כבר לא מעניין וברק חייב לפעול אקטיבית ולבצע מה שכל הקהל רואה שצריך לעשות. ואפילו לא הייתי קורא לזה החלטה אמיצה.

יש שחקנים שגרועים כבר תקופה ואין סיבה להשאיר אותם.

פרץ היה חלש היום בגובה ובהתחלה זה היה החלק הבולט לטובה שלו. זאת עונה השתפשפות+אודישן לעונה הבאה. אני איתו בינתיים וחי עם הטעויות אבל הוא גם צריך להיות טוב יותר בשביל לקבל קרדיט. 

לא מבין את הבעסה שלכם, בכלליות ברור שמבעס המצב אבל מה הציפיות שלכם? יש כאן סגל שלא מסוגל לייצר רצף ניצחונות. סגל למקום שלישי, פשוט ככה.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

לא מבין את הבעסה שלכם, בכלליות ברור שמבעס המצב אבל מה הציפיות שלכם? יש כאן סגל שלא מסוגל לייצר רצף ניצחונות. סגל למקום שלישי, פשוט ככה.

זה בחיים לא סגל מקום שלישי. בהרכב שאנחנו עולים כיום, אנחנו שווים אמצע ומטה חד משמעית.

4 דקות לפני, Wade said:

זה בחיים לא סגל מקום שלישי. בהרכב שאנחנו עולים כיום, אנחנו שווים אמצע ומטה חד משמעית.

איפה שאנחנו נמצאים זה המקום שהסגל הזה שווה, מקום 3-4

6 דקות לפני, Wade said:

תגיד אתה לא רואה ליגה ישראלית בשנים האחרונות? גם אם תפסיד עוד 10 משחקים העונה אתה לא יורד מהמקום השלישי

התקפה של חלאיילה, בן חיים ואיזשהו שחקן אחר בכל משחק לצד מרכז הגנה של בלטקסה ונחמיאס עם גראלדש על צד ימין זה מרכז טבלה, לא משנה איך תהפכו את זה. העובדה שאפשר להשתמש בשחקנים ששווים יותר היא לרעת המאמן, זה ממש לא סותר. 

נראה לי שג'ראלדש זה שחקן הכדורגל ששיחק הכי הרבה דקות העונה.

באמת קשה לשפוט אותו.

עריכה:

בדקתי, כמעט 3000 דקות מתחילת העונה. זה מספר הזוי.

אין לנו הגנה, האחרון שאפשר להאשים כרגע זה את פרץ. גרלדש עם כמה שהייתה בי איכשהו תקווה שהוא יחזור למה שהיה בקדנציה הראשונה זה פשוט לא זה. 

לא מבין איך כבר כמה משחקים שמכבי לא עולים לשחק במחצית השנייה. פשוט אף אחד, מחכים לקבל גול בשביל להתחיל לשחק. 

12 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

אין לנו הגנה, האחרון שאפשר להאשים כרגע זה את פרץ. גרלדש עם כמה שהייתה בי איכשהו תקווה שהוא יחזור למה שהיה בקדנציה הראשונה זה פשוט לא זה. 

לא מבין איך כבר כמה משחקים שמכבי לא עולים לשחק במחצית השנייה. פשוט אף אחד, מחכים לקבל גול בשביל להתחיל לשחק. 

מחצית ראשונה שיחקנו כאילו?

20 דקות לפני, itanar said:

נראה לי שג'ראלדש זה שחקן הכדורגל ששיחק הכי הרבה דקות העונה.

באמת קשה לשפוט אותו.

עריכה:

בדקתי, כמעט 3000 דקות מתחילת העונה. זה מספר הזוי.

גם ג'ורדי אלבה מברצלונה 

אז מה? הוא גרוע?

1 דקה לפני, Wade said:

מחצית ראשונה שיחקנו כאילו?

עם הרבה יותר רצון לשחק ולנסות להתקיף.

מחצית שנייה נראה לי שכחו שהמשחק לא נגמר בגול של גררו שנייה לפני המחצית.

לא משהו נגדך כן אבל קצת קשה לי עם איך שהדברים מתנהלים פה, אי אפשר אחרי כל תיקו/הפסד להוריד פה ראשים של כולם ואחרי ניצחון לדבר על מקום שני.

צריך להבין שאנחנו קבוצה לא טובה שבמקסימום העונה תגיע למקום שלישי.

3 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

גם ג'ורדי אלבה מברצלונה 

אז מה? הוא גרוע?

1940 דקות.

באמת מעניין אם יש שחקן באירופה ששיחק 3000 דקות עד כה.

שיתקבע כבר על הרכב שהוא הכי מאמין בו ושירוץ איתו.

המלצה שלי

זאדה שרן הרננדס קנדיל

גלזר

שמיר           גולסה

גבי       פריצה       קוואס

עריכה:

רציתי לציין, אם ההרכב הזה ירוץ אנחנו נשפר פלאים קודם כל את משחק ההגנה ושנית, נצבור הרבה יותר נקודות.

13 דקות לפני, Armagedon said:

נחמיאס ובלטקסה מרגיש כמו מושיקו מישאלוף וליאור ג'אן של 2022.

חחחחח בול, לשניהם אין מקום אצלנו, אולי רק נחמיאס, אבל כשחקן רוטציה כזה, שמשחק בגביע הטוטו.