Jump to content

רשמים מהתיקו מול נתניה בבלומפילד | 2-2 מאכזב, ינואר כאן השינוי עדיין לא

Sawyer

Recommended Posts

הניצחון על ב"ש הוציא אותנו לרצף משחקים קלים על הנייר, את הפועל י-ם גברנו בקושי (יש היגידו בהירואיות) אבל זה רצף משחקים שחייבים להביא בו את כל הנקודות אם רוצים לנסות להיות רלוונטים למשהו עם השינוי בינואר (ככל שיגיע), היריבה היום נתניה בבית. לא הגרועה בליגה אבל קבוצה שצריך לנצח בבית. 

קרסטאיץ' ממשיך בהרכבים שאני מתקשה להבין במבט ראשון, טבח בהרכב (קוואס בחוץ), דן ביטון גם. דברים לא קלים.

שופט: רע (עוד שיפוט מביך של שופט מביך, תצוגת שיפוט חלשה באופן כללי, בטח שלא קיבלנו שיפוט של קבוצה ביתית אלא להפך, קצרה היריעה מלפרט את כל הטעויות נשאר עם העצבים מהתוספת).

שחקנים: פרץ משחק לא טוב שלו, זה השכר לימוד שלנו ואני מוכן לשלם אותו עבור דניאל. דוידזאדה לא היה ענק היום אבל עשה עבודה טובה בסה"כ, מהיחידים שמצליחים לדחוף קדימה לפעמים. בלטקסה לאט לאט מתבסס כבלם הכי טוב שלנו, אפילו לא הכי פחות גרוע. יא אללה. נחמיאס מרגיש קצת כמו טיבי משונמך, קצת יותר טעויות של גול למשחק קצת פחות הגנה יציבה בשאר הזמן. ג'ראלדס משחק פחות טוב שלו, לא תוקף מספיק את המגנים שלו באגף והיום אפילו לא ניסו לשחק דרכו הכל שמאלה לרוסטם. שמיר חושב שזה היה המשחק הכי פחות טוב שלו תחת קרסטאיץ', כנראה בגלל הציוות במרכז ועדיין לא היה מהגרועים. ביטון אולי הכי קשה לצפייה במכבי, קשה קשה איתו במיוחד בהרכב. גבי משחק סולידי נוסף לגבי שהוסיף שער שני ברצף (יכל לכבוש עוד אחד לפחות), לא שאני מרוצה ממנו אבל נתן תחת חילץ יצא בעט, עשה פה ושם דברים. טבח הכי חלש, קשה מאוד לצפייה. לא ברור לי איך הוא בהרכב שלנו עדיין. גררו לא חושב שהיה ענק היום אבל כן נתן כמה וכמה מהלכים כדורגל ונגיעות לא פחות מנפלאים, בין היתר שער ובישול. אז כנראה שהרוויח את לחמו להיום. חלאיילה גם אם לא הייתי מודד אותו בשערים (וחלאס, תבקיע, רוצה למדוד בזה) גם כ9 לא היה טוב היום, מבאס.

פיקנטריה:

- גבי כובש משחק שני ברצף

- מני לוי 12

- דני עמוס מתלונן על דני עמוס ההומו :| 

קהל:

כמות יפה של אוהדים הגיעה בשעה נוחה בבית עם הרבה ילדים וצהוב ושמח ביציע, וואלה עם התוצאות האחרונות באמת שנפלתי לצערי לתחושה של אופטימיות זהירה שאולי יהיה איזה שינוי ונצא מהעונה הזאת בשן ועין. אבל כבר בדקות הראשונות במשחק ובטח מהשער של נתניה התחושות באצטדיון התחלפו, היו נסיונות עידוד אבל לשמוע את נתניה ב5 כשאני לא רחוק מהגוש, מבאס. קשה לבוא בטענות כי הקבוצה מקשה את זה עלינו, אבל עדיין מבאס. יחס לשופט כמובן שלא שינינו, עוד יותר מבאס. הכי מבאס זה התוצאה, ההבנה שלא ננצח את רצף המשחקים הקרוב והתהייה האם חיזוק בינואר נסיון להראות מכובדים בסוף העונה בכלל נמצא על הפרק. מקווה שעד המשחק הבא נשמע קצת חדשות בגזרה כלשהי..

שבת, 19:30, אשדוד. נתראה שם.

אגב לא הבנתי למה כתבת שדוידזאדה היה בסדר היום, היה פשוט נוראי. 3 פעמים לא מצליח לקפוץ לקרן ומסדר 3 מצבים לגול (בנוסף לשער עצמי הלא מחייב בכלל).

נתניה קבוצת כדורגל טובה מאיתנו (למקרה שזה מפתיע מישהו) ובהתאם לכך הם באו מראש לשחק כקבוצת כדורגל עדיפה עם לחץ גבוה ובלתי פוסק וכדורגל פשוט, מהיר ויעיל כיאה ליתרון האיכותי שלהם מול הגנה רשלנית והתקפה שכוללת שחקני כדורגל לא פעילים

מועדון מת - מקצועית וניהולית.

להפועל חיפה התקפה יותר טובה משלנו (לפחות זאת שפתחה היום)

לרוב קבוצות הליגה הגנה יותר טובה משלנו.

לאיזה מצב הגענו שאני בא לכל משחק בהרגשה שניצחון תהיה משימה קשה לא משנה נגד מי משחקים

קבוצות כבר ממש לא מפחדות ממשחק נגדנו !! ההיפך, הם מחכים לו.

- שמיר במשחק פחות טוב כי היה היחיד בקישור.

- לא ברור לי איך אפשר לבוא בטענות לג'ראלדש שלדעתי השלים 90 דקות במשהו כמו 90 משחקים, כשאנחנו רק בינואר.

יש הרבה מה להגיד נקודתית על המשחק ועל השחקנים אבל מבחינתי כל התצוגה הנוראית הזו היא על הראש של מלאדן. לא ברור לי ההרכב או תכנית המשחק. כאילו הוא לא ראה את המשחק שלנו נגדם בסיבוב הראשון. זאת הייתה מכבי של פטריק. כאילו חזרנו 5 צעדים אחורה, עד שהרגשתי שהתחלנו קצת להתקדם.

חוץ מזה הטענות הרגילות - אין סגל טוב ואין איכות ושכל בהתקפה. במשחק של התקפה מול התקפה לא נצליח לנצח את רוב קבוצות הליגה. נראה לי שהמשחק נגד הפועל ים קצת בלבל אותו.

גררו וגבי היו מעל כולם והכי טובים

נחמיאס ובן חיים בושה וחרפה

אבל הסיפור הגדול זה שמקצועית המועדון הזה גמור וניהולית המועדון הזה חולה 

משהו חייב להשתנות בנייחים ובקרנות כי כבר נשבר הזין. בגול של דוידזאדה אמרתי לכולם לידי הנה הגול. 

אחרי הגול היה שם בליץ לא נורמלי שלהם בקרנות. מה זה החרא הזה? 

שוער שלא יוצא בנייחים זה אסון. חצאי הגולים היו על דניאל היום.

טוחן מים, אבל אנשים חייבים להבין- חלאיילה ובן חיים הם השחקנים הפותחים שלנו בהתקפה. גראלדש , מגן שפעם היה טוב, חלש מאוד משחק אחר משחק בלי שום מחליף נורמלי באופק. נחמיאס ובלטקסה פותחים אצלנו במרכז ההגנה. אנחנו קבוצת מרכז טבלה ומטה, ואני מפרגן מאוד. 

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

משהו חייב להשתנות בנייחים ובקרנות כי כבר נשבר הזין. בגול של דוידזאדה אמרתי לכולם לידי הנה הגול. 

אחרי הגול היה שם בליץ לא נורמלי שלהם בקרנות. מה זה החרא הזה? 

שוער שצובר עלינו ניסיון וזה בסדר.

3 דקות לפני, itanar said:

שוער שצובר עלינו ניסיון וזה בסדר.

זה לא רק השוער. כמה פעמים נגחו על הראש של ההגנה שלנו? כמה פעמים השארנו שחקנים לבד?

גם דניאל השני היה בעייתי במשחק הגובה, אבל זה לא היה נראה ככה.

הרכב פותח פשוט מטופש שלנו. רק עדן שמיר בקישור ,מה בדיוק המאמן חשב שיקרה? רבע שעה ראשונה לא החזקנו בכדור בכלל. ואז שום חילוף במחצית ,כאילו הסתנוור מגול מקרי כל כך. 

אני חושב שהרבה זמן לא היה לנו סגל התקפי כל כך רע ונחות, לא רואה איך בכלל מתחילים לתקן כל כך הרבה מחדלים בבניית קבוצה וזה שאחראי למחדל נשאר בתפקידו.

אגב סוייר, אתה מאוד עדין עם פרץ, הוא כבר תקופה לא טוב, הגול בטדי זה השיא, והיום משחק נוראי שלו, הוא הפסיק לצאת לכדורי גובה, נגיחות מעליו, גם העצמי עבר מעליו והוא אכל עוד שני גולים בנבדל.

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה לא רק השוער. כמה פעמים נגחו על הראש של ההגנה שלנו? כמה פעמים השארנו שחקנים לבד?

גם דניאל השני היה בעייתי במשחק הגובה, אבל זה לא היה נראה ככה.

אני אמשיך לכתוב שלמרות ההגנה הזוועתית שלנו עם טננבאום היינו סופגים פחות העונה.

שוב, זה בסדר שפרץ משחק בעונה כזו שגם ככה הסיכוי לאליפות לא קיים.

לא יודע איך אתם רוצים ששוער ישראלי ייצא לכדורי גובה, לא מלמדים אותם לעשות את זה פה. בגלל זה ראיקוביץ' עלה 3 מיליון יורו, ושטקוס משחק פה עד גיל 40.