Jump to content

ברק יצחקי

YallaMaccabi

Recommended Posts

9 דקות לפני, הישראלי היפה said:

מה יהיה?

אכלנו אותה

מוקדם לדעת אחי, זה אכן מרגיש ככה.

ציבוטה לא העסקה שצריך להתבאס עליה.

התקפית יש מה למכור פה ושם, הגנה זה ההבדל.

אנחנו משחקים באש על המקום באירופה שנה הבאה.

אני חושב דווקא שיצחקי רחוק מלהיות הבעיה שלנו, ושהבעיות הן אחרות לגמרי. אם זה היה תלוי רק ביצחקי לדעתי היינו רואים סוללה של שחקנים חותמים פה כולל אגב עלי מוחמד שהוא כבר היה על סף סיכום איתו וזה נפל רק בגלל פטריק. כל אחד שדיבר על יצחקי מתוך המערכת רמז שהוא איש מקצוע מצוין והבעיה היא לא בו

7 דקות לפני, פנחס שוף said:

אתם חושבים שיצחקי לא היה רוצה את צ'יבוטה?

אם הוא לא יתחיל לדבר ולספר מה הולך כאן מצבו ידרדר עד שלקהל באמת ימאס

גולדהאר לא נותן לו הרשע הזה

הזוי מבחינתי שכל הדרמה על יצחקי. מישהו יודע מה הוא עושה? ומה אנגלידיס עושה? מה עושים כל מיני יועצים חיצוניים? מה מורן מאירי עושה? איפה בכלל הצוות המקצועי לטווח הארוך?

הלוואי והבעיה הייתה יצחקי. אתם מפשטים את זה מדי ולוקחים את הפיתיון הקל.

יותר מדאיג אותי שנראה שאנחנו מזמן לא מתנהלים כמו מועדון כדורגל מסודר עם תוכניות מקצועיות, אלא יותר כמו חברה שהיה לה פעם מוצר טוב והיום היא רק מתעסקת בלשווק אותו ללקוחות שבויים.

צריך לשלוח למיץ' הודעה מוקדמת, נראה שהדבר הכי טוב שהוא יכול לעשות בשביל מכבי כרגע זה לגרום למועדון לחפש לו מחליף.

באמת, כל השנתיים האחרונות הן הזיה מוחלטת ואין יום שזה לא מטריף את השכל.

לא שאני תופס יותר מדי מצ׳יבוטה, אבל הוא יותר טוב ממה שיש לנו בכנפיים.

יש ישראל יחסית בכיר על המדף, למה לא מתאבדים עליו ונותנים לנבלות האלה לקחת אותו???

נשגב מבינתי.

יש כאן מגמה ועקביות מדאיגה בהתנהלות של מכבי ואני באמת שלא מבין את זה.

איך לפני שנתיים הייתה לנו קבוצה מטורפת עם שחקנים ל-3-4 שנים קדימה רק לדרוס את הליגה, 12 שחקני מפתח שוחררו ולא הגיעו מחליפים ראויים במשך 4 חלונות רצופים?

באמת שזה מטריף אותי, בעיקר לאור הכישלון המהדהד בעונה במכבי.

הוא לא ילך עכשיו.

גולדהאר יתן לו מנדט מלא לנסות ולהיכשל. דברו איתנו עוד שנה.

אגב אני חושב שגודלהאר צריך יועץ שייעץ לו ישירות בעניינים מקצועיים. אפשר לתת ליצחקי את המפתחות אבל צריך לוודא שהוא לא עושה נזק לטווח הארוך.

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

הוא לא ילך עכשיו.

אגב אני חושב שגודלהאר צריך יועץ שייעץ לו ישירות בעניינים מקצועיים. אפשר לתת ליצחקי את המפתחות אבל צריך לוודא שהוא לא עושה נזק לטווח הארוך.

א.המישהו הזה לא צריך להיות אנגלידיס/מאירי/וואטאבר

ב.המישהו הזה צריך להיות לפחות בלבל של מנספורד או יותר(בעדיפות לשם רציני שעבד במועדוני עילית באירופה,אין ברירה וחייב להביא מישהו ברמה הזו אם רוצים להוריד את חיפה מהשלטון מעבר לעונה או שתיים).

4 דקות לפני, הילד בן 30 said:

הוא לא ילך עכשיו.

גרם כבר נזק לטווח ארוך

3 דקות לפני, yuri said:

גרם כבר נזק לטווח ארוך

אני חושב שאתה מגזים. המצב הנוכחי העגום כמובן הוא תוצאה של טעויות שנעשו לאורך 3-4 שנים. יצחקי כמעט ולא קיבל החלטות כאלה. אני כבר די משלים עם העובדה שגם קרויף לא היה מצליח לקחת אליפות השנה.

3 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני כבר די משלים עם העובדה שגם קרויף לא היה מצליח לקחת אליפות השנה.

ברור, זה העתק לעונת 16/17 עם תוספת של עוד מועמדת לאליפות

שוכחים מהר אבל בתקופות הלא טובות גם עם ג'ורדי היו בעיות כאלה ואחרות, כשלא הולך הכל צף אין מה לעשות.

לפני1 שעה , פנחס שוף said:

אתם חושבים שיצחקי לא היה רוצה את צ'יבוטה?

אם הוא לא יתחיל לדבר ולספר מה הולך כאן מצבו ידרדר עד שלקהל באמת ימאס

צ׳יבוטה לא פה כי יצחקי לא רוצה אותו. 

1 hour ago, Rodrigoal_Goaldberg said:

הזוי מבחינתי שכל הדרמה על יצחקי. מישהו יודע מה הוא עושה? ומה אנגלידיס עושה? מה עושים כל מיני יועצים חיצוניים? מה מורן מאירי עושה? איפה בכלל הצוות המקצועי לטווח הארוך?

הלוואי והבעיה הייתה יצחקי. אתם מפשטים את זה מדי ולוקחים את הפיתיון הקל.

יותר מדאיג אותי שנראה שאנחנו מזמן לא מתנהלים כמו מועדון כדורגל מסודר עם תוכניות מקצועיות, אלא יותר כמו חברה שהיה לה פעם מוצר טוב והיום היא רק מתעסקת בלשווק אותו ללקוחות שבויים.

מה זאת אומרת מה יצחקי עושה? יצחקי מנהל מחלקת הכדורגל. הוא אחראי על מחלקת הכדורגל בארגון שנקרא מכבי תל אביב. 

26 דקות לפני, Keano said:

ברור, זה העתק לעונת 16/17 עם תוספת של עוד מועמדת לאליפות

שוכחים מהר אבל בתקופות הלא טובות גם עם ג'ורדי היו בעיות כאלה ואחרות, כשלא הולך הכל צף אין מה לעשות.

זה ממש לא העתק לעונת 16/17. אפילו לא קרוב. באותה תקופה היינו שווים משהו, היום אנחנו לא.

נכון שגם לג׳ורדי היו לא מעט טעויות, אבל הוא מעולם לא עשה כל כך הרבה טעויות בחצי שנה. הוא לא היה משאיר את פטריק כמאמן, הוא היה מאריך חוזים לטיבי ולשכטר, הוא לא היה מוותר על מוחמד, דוד וצ׳יבוטה והוא לא היה ממשיך עם בן חיים והרננדס.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה ממש לא העתק לעונת 16/17. אפילו לא קרוב. באותה תקופה היינו שווים משהו, היום אנחנו לא.

נכון שגם לג׳ורדי היו לא מעט טעויות, אבל הוא מעולם לא עשה כל כך הרבה טעויות בחצי שנה. הוא לא היה משאיר את פטריק כמאמן, הוא היה מאריך חוזים לטיבי ולשכטר, הוא לא היה מוותר על מוחמד, דוד וצ׳יבוטה והוא לא היה ממשיך עם בן חיים והרננדס.

פחות או יותר, בוא נראה איפה נסיים את העונה.

ג'ורדי הסכים להיות מאמן למרות שלא היה לו ניסיון, וזה כמו שמינו את פטריק לאמן.

בכל מקרה, אליפות הוא לא היה לוקח העונה.