Jump to content

ברק יצחקי

YallaMaccabi

Recommended Posts

39 דקות לפני, אלק נילאש said:

יצחקי לא צריך את הקריאות האלה כדי להבין מה חושבים עליו ומה מצופה ממנו. הוא כבר מאמצע שנה שעברה מקבל מבול פסיכי של הודעות (רעות עד רעות מאוד) מאוהדים של הקבוצה. מבול שאני מניח שרק גדל בשבועות האחרונים לאור מה שקורה איתנו ובכרמל.

אין פה עניין של רצון או מוטיבציה, יצחקי לא מטומטם וגם בלי קריאות או הודעות הוא מבין שהוא קיבל את הזדמנות חייו ומכאן זה ללכת לאמן נערים ב' של עירוני אשקלון.

אני מבין את התסכול והעצבים וסבר להניח שאם הייתי שם הייתי מצטרף בכל הכח לקריאות האלה. בפועל, אין להן שום השפעה. הקפטן של הסירה נמצא בקנדה והוא לא מתרגש או שומע את זה. רעשי רקע. העתיד ייקבע רק לפי התוצאות במגרש. בינתיים, יצחקי איכשהו מצליח לקבל נקודות זכות.

לא חושב שיצחקי מקבל או מאבד נקודות; ספק אם קונספט הנקודות רלוונטי לו מעבר לדמיון וזעם האוהדים. יצחקי מעולם לא היה במכבי בעמדת החלטה וקביעה. בקדנציה שלו תחת הטייטל של מנהל מקצועי הוא עבד מול שני מאמנים חזקים ממנו במערכת (ואן לובן, איביץ') ועוד אחד שדי קיבל מה שהוא רצה (קרסטאיץ' ויובאנוביץ') מבלי שנראה שליצחקי היה סיי כלשהוא. לא היה מה לבוא אליו בטענות, ואין גם מה יהיה לתת לו שבחים מיוחדים אם פתאום ינחתו פה ארבעה שחקני הרכב איכותיים ביומיים.

בעיית ניהול הסגל במכבי - ולגמרי יש בעיה כזו - לא מתחילה אצלו ולא נגמרת אצלו.

25 דקות לפני, yosi_1985 said:

בסוף יתחים את דסה ופרץ על הראש של כולם ונראה מה יגידו אז

נגיד שהסגל עדיין לא מאוזן ולא הגיוני שאין בלם זר נורמלי עוד מאפריל ובושה שמתן חוזז שחקן הכנף היחיד בקבוצה

14 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לא חושב שיצחקי מקבל או מאבד נקודות; ספק אם קונספט הנקודות רלוונטי לו מעבר לדמיון וזעם האוהדים. יצחקי מעולם לא היה במכבי בעמדת החלטה וקביעה. בקדנציה שלו תחת הטייטל של מנהל מקצועי הוא עבד מול שני מאמנים חזקים ממנו במערכת (ואן לובן, איביץ') ועוד אחד שדי קיבל מה שהוא רצה (קרסטאיץ' ויובאנוביץ') מבלי שנראה שליצחקי היה סיי כלשהוא. לא היה מה לבוא אליו בטענות, ואין גם מה יהיה לתת לו שבחים מיוחדים אם פתאום ינחתו פה ארבעה שחקני הרכב איכותיים ביומיים.

בעיית ניהול הסגל במכבי - ולגמרי יש בעיה כזו - לא מתחילה אצלו ולא נגמרת אצלו.

על סמך מה אתה אומר שאין לו סיי?

אני הבנתי מאנשים שעשו איתו מו"מ אחרת. חוץ מזה, הוא זה שהחליט לא להמשיך עם קראסטאיץ' ודחף להביא את איביץ'.

נקודות זכות מקבל/מאבד כל אחד שעובד תחת מעביד כלשהו, או שהתפקיד של יצחקי לא תלוי בכלל בהצלחה המקצועית? אם לא, אז במה הוא כן?

בסופן של דבר, עם כל הכבוד גם לפרץ ודסה שהם כוכבי על בליגה שלנו.

אני לא רואה איך נקח אליפות בלי 2 שחקני כנף איכותיים.

אתמול ראו בצורה הכי ברורה את הבעיה עם קוואס וחוזז.

ולא, פרפה לא שחקן כנף טוב מספיק זה אלתור.

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

על סמך מה אתה אומר שאין לו סיי?

אני הבנתי מאנשים שעשו איתו מו"מ אחרת. חוץ מזה, הוא זה שהחליט לא להמשיך עם קראסטאיץ' ודחף להביא את איביץ'.

נקודות זכות מקבל/מאבד כל אחד שעובד תחת מעביד כלשהו, או שהתפקיד של יצחקי לא תלוי בכלל בהצלחה המקצועית? אם לא, אז במה הוא כן?

אני באמת לא יודע מה הוא עושה בשוטף ועל מה הוא אחראי. אני לא אומר את זה בביקורת או זלזול. אני באמת לא יודע. דווקא נדמה שהוא די מוערך בתוך המערכת (איביץ' ומנספורד דאגו לפרגן לו גם כשלא היו חייבים). אבל אם יצחקי היה "באמת" מנהל מקצועי, הוא לא היה "דוחף" לא להמשיך או מה שזה לא יהיה. הוא פשוט היה מפטר אותו. וזו סתם דוגמא.

אני מניח שיצחקי מעורב באופן כזה או אחר ברכש, מנהל מקצועי פרופר הוא לא.

4 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני באמת לא יודע מה הוא עושה בשוטף ועל מה הוא אחראי. אני לא אומר את זה בביקורת או זלזול. אני באמת לא יודע. דווקא נדמה שהוא די מוערך בתוך המערכת (איביץ' ומנספורד דאגו לפרגן לו גם כשלא היו חייבים). אבל אם יצחקי היה "באמת" מנהל מקצועי, הוא לא היה "דוחף" לא להמשיך או מה שזה לא יהיה. הוא פשוט היה מפטר אותו. וזו סתם דוגמא.

אני מניח שיצחקי מעורב באופן כזה או אחר ברכש, מנהל מקצועי פרופר הוא לא.

אני אומר דחף לא כי הוא על תקן יועץ, אלא כי בסוף מיץ' הוא זה שקובע. יצחקי הוא זה שאמר שקראסטאיץ' לא מתאים מקצועית ופרסונאלית ובגלל זה הוא הוחלף. הוא זה שרצה מאוד את איביץ' מבין כל המועמדים שהיו ולכן הוא כאן. עדיין, מיץ' נותן את המילה האחרונה. בלי הסכמה שלו לא יחתימו גרגר אורז בקבוצה. זו שיטת הניהול של מיץ'.

אגיד יותר מזה, יצחקי הוא זה שמנהל את המו"מ על ההעברות ומשכורות של שחקנים. בהגדרה. עדיין, אם יצחקי יסגור משהו עם שחקן, מיץ' יכול לבוא אח"כ ומעל הראש שלו לשנות את הסכומים. זו ההתנהלות. זה לא קשור ליצחקי או לכח שלו. את ניר ביטון למשל הוא הביא על דעת עצמו, בלי קשר לאיביץ' או מאמן אחר שהיה בא לפה.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

אני אומר דחף לא כי הוא על תקן יועץ, אלא כי בסוף מיץ' הוא זה שקובע. יצחקי הוא זה שאמר שקראסטאיץ' לא מתאים מקצועית ופרסונאלית ובגלל זה הוא הוחלף. הוא זה שרצה מאוד את איביץ' מבין כל המועמדים שהיו ולכן הוא כאן. עדיין, מיץ' נותן את המילה האחרונה. בלי הסכמה שלו לא יחתימו גרגר אורז בקבוצה. זו שיטת הניהול של מיץ'.

אגיד יותר מזה, יצחקי הוא זה שמנהל את המו"מ על ההעברות ומשכורות של שחקנים. בהגדרה. עדיין, אם יצחקי יסגור משהו עם שחקן, מיץ' יכול לבוא אח"כ ומעל הראש שלו לשנות את הסכומים. זו ההתנהלות. זה לא קשור ליצחקי או לכח שלו. את ניר ביטון למשל הוא הביא על דעת עצמו, בלי קשר לאיביץ' או מאמן אחר שהיה בא לפה.

יפה - בעצם אתה אומר את זה בעצמך: אם מה שיצחקי עושה זה להמליץ, ואין לו שליטה בתקציב או סמכות לקבל החלטות סופיות במו"מ אז הוא לא באמת מנהל מקצועי. מכאן גם שמידת האחריות שלו על ניהול הסגל בקבוצה היא מוגבלת.

53 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

יפה - בעצם אתה אומר את זה בעצמך: אם מה שיצחקי עושה זה להמליץ, ואין לו שליטה בתקציב או סמכות לקבל החלטות סופיות במו"מ אז הוא לא באמת מנהל מקצועי. מכאן גם שמידת האחריות שלו על ניהול הסגל בקבוצה היא מוגבלת.

מיץ' לא החליט להביא את קוואס או להחתים את חוזז ל-3 שנים. מיץ' לא עושה סקאוטינג ואומר ליצחקי שמע ראיתי שרצית את הקשר הזה אבל על הכדור הוא בינוני אז אני לא מסכים להביא אותו, תביא במקום זה את הקשר ההוא שאתה בכלל לא בחנת אותו. שיטת הניהול היא שכל דבר צריך בסוף את הסטמפה של מיץ', צריך לשכנע אותו שהדברים עושים הגיון ושכל. זה לא חדש וזה היה גם בתקופת ג'ורדי, לכל הפחות בסופה. רוצה לקרוא לזה אחריות מוגבלת? סבבה. יצחקי, השנה, לא קיבל תנאים שונים מקודמיו.  

לפני1 שעה , yosi_1985 said:

ישראלים לא בעיה להביא

מה עם זרים?זה המבחן

למה קוואס עוד פה?למה אין בלם?

למה חוזז קיבל חוזה ל3 שנים על כלום תרומה?

לפני1 שעה , yosi_1985 said:

בשביל להביא ישראלים שסיימו חוזה אפשר למנות את שלומי אברמוב למנהל מקצועי

51 דקות לפני, אלק נילאש said:

מיץ' לא החליט להביא את קוואס או להחתים את חוזז ל-3 שנים. מיץ' לא עושה סקאוטינג ואומר ליצחקי שמע ראיתי שרצית את הקשר הזה אבל על הכדור הוא בינוני אז אני לא מסכים להביא אותו, תביא במקום זה את הקשר ההוא שאתה בכלל לא בחנת אותו. שיטת הניהול היא שכל דבר צריך בסוף את הסטמפה של מיץ', צריך לשכנע אותו שהדברים עושים הגיון ושכל. זה לא חדש וזה היה גם בתקופת ג'ורדי, לכל הפחות בסופה. רוצה לקרוא לזה אחריות מוגבלת? סבבה. יצחקי, השנה, לא קיבל תנאים שונים מקודמיו.  

אה. "קודמיו" הם שניים: קרויף, ומנספורד-איביץ' שחלקו בינהם את הסמכויות של קרויף. יצחקי פועל תחת אותו חופש? עם אותן זכויות? לא. הוא לא.

ואני לא ממש מתווכח איתך לגבי כמה יצחקי טוב בלאתר שחקנים, והאם ההמלצות שלו טובות או לא. הניהול המקצועי במכבי ראוי לפיגורה רצינית יותר גם בעיני, רק שיצחקי בכלל לא בעמדה הזו מראש.

קטונתי מלהפריע לכעס בריא, אבל זה על פראייר. כך דעתי.

גם אם יחתים את רונלאדו הוא חייב ללכת הביתה.

ואיפה איזה מערך סקאוטינג כלשהו? למה רק לגיונרים (או יותר מדויק - שחקנים שלנו שיצאו לאירופה וחוזרים)

On 13.8.2022 at 10:53, MoTi_NiMnY said:

איזה נושא מצחיק

ממליץ לקרוא מההתחלה עד הסוף

פשוט מיצג של קהל המאניה דיפרסיה שאנחנו

איך מאניה דיפרסיה אם לא אמרו משהו טוב אחד שיצחקי עושה לבד.

• 2 weeks later...