Jump to content

ברק יצחקי

YallaMaccabi

Recommended Posts

6 דקות לפני, Mtamir said:

אם יצחקי יביא לאיביץ' עוד קוואס גם הוא לא יעזור, הוא לא מאמן אישי ופסיכולוג.

ואתה באמת חושב שיצחקי מנחית על איביץ שחקנים ללא מעורבותו? נו באמת...

לא אוהב את אלה שכשלא הולך יצחקי אשם וכשהולך זה רק בזכות מיטש ואיביץ׳ ומצד שני גם לא אוהב את אלה שכשלא הולך זה המאמן/מיטש וכשכן הולך זה יצחקי. 

לדעתי יש ליצחקי אחריות לא קטנה במה שקורה במכבי. הקיץ זה בינתיים נראה טוב וזה לזכותו, אבל נשפוט בסוף העונה. 

עם ההגעה של איביץ' מן הסתם המשקל של יצחקי בהחלטות המקצועיות ירד (לאפס מוחלט או לרמה נמוכה מאוד).

איביץ' היה הסמכות המקצועית הבלעדית בסיבוב הקודם שלו פה (מה שיצר תאקלים עם ואן לוואן יימח שמו).

יכול להיות שכל מה שיצחקי עושה זה להעביר מידע לאיביץ' ולסגור חוזים (שזה גם חשוב).

אני לא רואה סיבה לבקר לטובה או לרעה את העבודה שלו כל עוד לא יודעים מה החלק שלו בפאזל.

1 hour ago, המכבייה said:

ואתה באמת חושב שיצחקי מנחית על איביץ שחקנים ללא מעורבותו? נו באמת...

לא אמרתי שהוא עושה את זה בכוונה,

הוא צריך עכשיו למצוא שחקנים רעבים (לא ללאפה שווארמה) ובשלב טוב בקריירה,

עם יכולת לתת במכבי 3-4 עונות טובות (כי אין לנו הרבה שחקני כנף מבטיחים מהנוער), זה כן עליו ולא רק על איביץ'.

1 דקה לפני, Mtamir said:

לא אמרתי שהוא עושה את זה בכוונה,

הוא צריך עכשיו למצוא שחקנים רעבים (לא ללאפה שווארמה) ובשלב טוב בקריירה,

עם יכולת לתת במכבי 3-4 עונות טובות (כי אין לנו הרבה שחקני כנף מבטיחים מהנוער), זה כן עליו ולא רק על איביץ'.

זה עובר אותו  וזה צריך לעבור גם את העיניים של איביץ. ותכלס, פחות רלוונטי לי על מי זה. הם לא עומדים למשפט אצלי על כל פעולה וגם איביץ יכול לא להצליח להביא פגיעה. זה תמיד הימור ובדיעבד(ניקוליץ, יאנוטיס). אבל על הדשא- יש לאיביץ עם מה לעבוד.

1 hour ago, המכבייה said:

זה עובר אותו  וזה צריך לעבור גם את העיניים של איביץ. ותכלס, פחות רלוונטי לי על מי זה. הם לא עומדים למשפט אצלי על כל פעולה וגם איביץ יכול לא להצליח להביא פגיעה. זה תמיד הימור ובדיעבד(ניקוליץ, יאנוטיס). אבל על הדשא- יש לאיביץ עם מה לעבוד.

כמו שרציתי להגיד, בואו לפחות נחכה לסוף החלון לפני שרושמים יצחקי הוא המלך וכו' (לא אתה אישית).

כרגע אין לאיביץ' את כל הכלים לעבוד איתם ושני הזרים שצריכים להגיע מיצחקי וממנו צריכים לסגור לו את הסגל.

28 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

עם כל הכבוד ליצחקי, ברגע שאיביץ' הגיע אז הוא כבר לא רלוונטי מבחינה מקצועית.

ההפרד ומשול הזה הוא פשוט לא נכון. המטרה שלהם זהה והדינמיקה והאמון בניהם הוא מה שחשוב. זאת חיה דו ראשית.  

5 דקות לפני, המכבייה said:

ההפרד ומשול הזה הוא פשוט לא נכון. המטרה שלהם זהה והדינמיקה והאמון בניהם הוא מה שחשוב. זאת חיה דו ראשית.  

זה יותר שאיביץ' בוחר שחקן ומבקש ליצחקי לדאוג שיגיע, זו הדינמיקה בניהם.

לפני1 שעה , ClinteastwoodFan said:

עם כל הכבוד ליצחקי, ברגע שאיביץ' הגיע אז הוא כבר לא רלוונטי מבחינה מקצועית.

מציע לך להאזין לפודקאסט עם איביץ.

לפני6 שעות , המכבייה said:

וואלה. איך אתה יודע את זה? ספר לנו. 

אם אתה יודע שזה הפוך אז ספר לנו אתה. אני מעריך שזה מתקיים לפי מה שכתבתי על סמך מה שהיה לפני הגעתו של איביץ', וכשאיביץ' חתם

הדברים זזים מהר יותר ורואים החתמות.

לפני7 שעות , ClinteastwoodFan said:

אם אתה יודע שזה הפוך אז ספר לנו אתה. אני מעריך שזה מתקיים לפי מה שכתבתי על סמך מה שהיה לפני הגעתו של איביץ', וכשאיביץ' חתם

הדברים זזים מהר יותר ורואים החתמות.

נראה לי שזאת מקשה אחת. היתה כנראה החלטה מוקדמת על קיץ יותר מושקע(לכן ג'ק שהה כאן לא מעט בחודשי הסיום) ועכשיו מוציאים לפועל. אם היתה החלטה ללכת על איביץ וזהבי-אז זה משליך על כל שאר הרכש ורמת ההשקעה. 

Just now, המכבייה said:

נראה לי שזאת מקשה אחת. היתה כנראה החלטה מוקדמת על קיץ יותר מושקע(לכן ג'ק שהה כאן לא מעט בחודשי הסיום) ועכשיו מוציאים לפועל. אם היתה החלטה ללכת על איביץ וזהבי-אז זה משליך על כל שאר הרכש ורמת ההשקעה. 

אחרי שרואים קיץ כזה זה מעלה תהיות למה לא כל קיץ מתנהל ככה

אבל כנראה שלמערכת יש סייקלים של שובע ורעב, אין דרך אחרת להסביר את זה

12 דקות לפני, Keano said:

אחרי שרואים קיץ כזה זה מעלה תהיות למה לא כל קיץ מתנהל ככה

אבל כנראה שלמערכת יש סייקלים של שובע ורעב, אין דרך אחרת להסביר את זה

כי לא צריך. אתה לא משקיע עבור עונה בודדת. אתה מקווה לייצר בסיס לכמה שנים. הגיוני, לא? 

Just now, המכבייה said:

כי לא צריך. אתה לא משקיע עבור עונה בודדת. אתה מקווה לייצר בסיס לכמה שנים. הגיוני, לא? 

דיברתי על התנהלות, זה בעיקר לוחות זמנים

אין הרבה היגיון בלהביא מאמן באיחור כמו עם דוניס, או להתעכב הרבה עם הרכש

14 דקות לפני, Keano said:

דיברתי על התנהלות, זה בעיקר לוחות זמנים

אין הרבה היגיון בלהביא מאמן באיחור כמו עם דוניס, או להתעכב הרבה עם הרכש

נכון. 

לא כזה מבין מה יש לתת קרדיט ליצחקי.

על זה שהלך על המובן מאליו - ביטון, זהבי וכו'. הרי בסוף במשאים ומתנים כאלה, כולם יודעים על כולם וזה נופל על האם מוכנים לשלם או לא.

מנהל מקצועי זה מבחינתי להביא את טיבי וראדי מתחת לראדאר. בנתיים הביא את נחמיאס שלא פוגע ואת קובאס, בניגוד להחתמות דומות כאלה שנגמרות בשנה + אופציה, הכוכב החתים אותו לשנתיים בשכר מפלצת. רק על זה אסור לו למשוך משכורת מהמועדון. 

טל בן חיים החלוץ:

על מערכת היחסים עם ברק יצחקי: "כשהגעתי למכבי ת"א, כולם חשבו שאני וברק יצחקי עדיין חברים. היינו חברים ממש טובים, אבל מהיום שחתמתי אני וברק מעשית לא מדברים. 'שלום שלום, מה קורה, מה העניינים —  לא מעבר. לא הייתה לנו שיחה אחת על כלום. הגעתי אחרי שהיינו חברים טובים אחרי שנים, וקלטתי שהבנאדם לוקח דיסטנס קיצוני. הבנתי, וגם אני לקחתי צעד אחורה. אני חושב שהוא לקח את זה קצת למקום קיצוני מדי, אבל בסדר, זה עניין שלו וזה מה שהוא בחר. לא היינו חברים. אני מרגיש שנפלתי בין הכיסאות כי ברגע שהאש התחילה להיות מופנית קצת אליו, אז באיזשהו מקום לא להציע לי חוזה ולא להשאיר אותי במכבי נראה לי הייתה איזושהי דרך שלו להראות 'אני והוא לא חברים' ושאין לו סנטימנטים לאף אחד ומי שלא מספיק טוב לא יהיה פה'. 

1 hour ago, זיפו said:

טל בן חיים החלוץ:

על מערכת היחסים עם ברק יצחקי: "כשהגעתי למכבי ת"א, כולם חשבו שאני וברק יצחקי עדיין חברים. היינו חברים ממש טובים, אבל מהיום שחתמתי אני וברק מעשית לא מדברים. 'שלום שלום, מה קורה, מה העניינים —  לא מעבר. לא הייתה לנו שיחה אחת על כלום. הגעתי אחרי שהיינו חברים טובים אחרי שנים, וקלטתי שהבנאדם לוקח דיסטנס קיצוני. הבנתי, וגם אני לקחתי צעד אחורה. אני חושב שהוא לקח את זה קצת למקום קיצוני מדי, אבל בסדר, זה עניין שלו וזה מה שהוא בחר. לא היינו חברים. אני מרגיש שנפלתי בין הכיסאות כי ברגע שהאש התחילה להיות מופנית קצת אליו, אז באיזשהו מקום לא להציע לי חוזה ולא להשאיר אותי במכבי נראה לי הייתה איזושהי דרך שלו להראות 'אני והוא לא חברים' ושאין לו סנטימנטים לאף אחד ומי שלא מספיק טוב לא יהיה פה'. 

מעניין.

לא יודע אם זה אומר טוב על יצחקי.