Jump to content

ברק יצחקי

YallaMaccabi

Recommended Posts

לפני5 שעות , אלק נילאש said:

זה לא רק עניין של נוחות. כשאתה פותח את העונה עם חוזז, טב"ח ואלמוג בכנפיים אתה חייב בינגו רציני במי שאתה מביא לשם כדי שיהיה לך סיכוי לאליפות. אז יצחקי עשה אול אין (בהרבה מאוד כסף) על קוואס וזה יתפקשש ביג טיים. אפשר להתווכח אם הפרופיל שלו נכון וכו', אבל בכל מקרה מדובר על הימור גדול מדי שפשוט אסור לקחת. הרי היה ברור כבר בקיץ מה תקבל משלושת המוסקטרים, למה להחזיק את כולם? למה לא לתת צ'אנס לאחרים? אם לא מהנוער/מושאלים אז היית מביא מישהו מהליגה. אולי הוא היה נפילה ואולי לא, אבל היה לפחות סיכוי למשהו. נקח לדוגמא את ספורי, אף אחד לא ספר אותו בקיץ. הוא חתם במשכורת חייל במונחי מכבי, והנה היום הוא אחד הטובים בליגה. למה? כי נתנו לו הזדמנות. לפעמים פגיעות כאלה קורות. זה בטוח עדיף מללכת על בטוח ובינוני.

זה ברור. ברק עצמו היה אולי באיזור נוחות. אז או שזה שכר לימוד והוא ילמד, או שאין לו את זה. אני יכול לחיות עם הזדמנויות מסויימות לחוזז ואלמוג. פחות עם טבח.ממה שאנחנו קוראים ויודעים, לפטריק היה משקל לא קטן בהחלטות. וההחלטות הן הרבה יותר לט דאון מבחינתי מאיך שנראינו. כי אתה יכול לבחור את השחקנים שלך בידיעה שאתה תשפר את הקבוצה. בשביל זה אתה שם. אבל גם לבחור כל כך לא נכון וגם להיראות שיט? ולא לתת אימון מינימלי בחניכים שלך לשעבר במחלקת הנוער? 

יצחקי שואף לישראלים הטובים ביותר לדבריו. לדעתי הוא התכוון לטווח הבינוני ולא המיידי. באמת שהנוער והמושאלים מפוצצים בכישרונות אבל ההבדל מלקחת כישרון ולמזג אותו לשחקן בכיר בבוגרת הוא עצום. צריך לקבל החלטות בקיץ והם החלטות לא פשוטות בכל ההיבטים.

אני די בטוח שנראה בקיץ שינויים לא כאלה גדולים כמו שמספרים ואז אחרי שנעפיל לקונפרנס ינסו לפגוע שוב בשחקן או שניים, זה לא מה שיביא את האליפות.

לפני7 שעות , MTA For Ever said:

איזה שטויות אתה מדבר , וזה בעיקר כי שוב אין לך מה להגיד אז אתה מכבס מילים שהם לא יותר מאיזושהי אחיזה מביכה בעובדה שמיטש נמצא כאן. מה זה קשור לדיון ?

הדבר היחידי שאני לוקח כאן הוא שאין לך שום יכולת לבקר את המועדון בצורה קרה ואובייקטיבית . אני מרגיש שאני מדבר עם ילד קטן שפוגעים לו במכבי שלו והוא צריך לעשות כל דבר כדי להגן עליה.

בגלל זה אתה גם שולח אותי לקנדה במקום למנות כמה סיבות טובות לדעתך למה ברק יצחקי ראוי להמשיך להיות בראש ההירככיה המקצועית במועדון אם אתה כל כך תומך בו בצורה עיוורת (אגב אני בטוח שזה לא בדיוק תמיכה בו אלא כקולקטיב לא להיות קול שחלילה אומר משהו נגד התנהלות המועדון , שוב ילדותיות מביכה ביותר)

קבוצת כדורגל היא עסק (אמנם אצלנו הוא לא רווחי) אבל עדיין עסק לכל דבר ועסק צריך להתנהל בדרך מסוימת. כשהוא מתנהל בצורה x בשנים מסוימות ובשנים מסוימות הוא מתנהל בצורה y , אתה יודע לזהות מה לא בדיוק עובד.

יאללה סלאמת.

מיציתי את הדיון, גם ככה ההודעה הבאה שלך כמו כל היתר תהיה ריקה מתוכן.

אני לא מכבס שום דבר, אני פשוט לא מקשקש את עצמי לדעת על סמך כלום ושום דבר בערך. לאף אחד כולל אתה אין מושג איזה דברים הלכו  מאחורי הקלעים בשנה-שנתיים האחרונות (או בכלל) וטוב שכך. אף אחד גם לא ידע בכלל מה הגדרת תפקיד של יצחקי עד לכמה חודשים האחרונים. זה הזוי בעיניי שמבקרים מישהו מבלי לדעת אפילו מה הוא בדיוק עשה כל הזמן הזה במועדון. בסוף יש בעלים והבעלים עד כה כנראה מרוצה ממנו ברמה כלשהי. עובדתית אפילו איביץ' התראיין לאחרונה ושיבח את העבודה של יצחקי את המחוייבות שלו לקבוצה. אבל בא אדון MTA For Ever ואומר נחרצות זה גרוע זה כשל מבלי לדעת כלום על שום דבר ואחר כך אומר לי שההודעות שלי ריקות מתוכן ושאני זה שמכבס מילים או חסר יכולת לבקר בצורה אובייקטיבית. תסלח לי מי שמדבר כמו ילד קטן במקרה הזה זה אתה ולא אני. אז אני באמת ממליץ שאולי קצת תתבגר ותבין שהעולם לא שחור ולבן. אגב אני לא תומך באף אחד בצורה עיוורת, אני פשוט מספיק בוגר כדי להבין שלא הכל כל כך פשוט ומופשט. שיש תקופות ויש כוחות אחרים שפועלים ולא הכל תמיד דופק כמו שעון. אני בטח ובטח האחרון שלא ידבר נגד התנהלות המועדון שכן ביקרתי את המועדון שלי לא פעם אז בוא... עד עכשיו הבכת את עצמך מספיק. אולי די.

זה שרואים שרוצים לנצל את האופציה על ז'ראלדש מראה בדיוק לאיזה כיוון הרוח נושבת בקריית שלום לקראת עונה הבאה

והרוח הזאת לא מבשרת טובות

לפני7 שעות , maccabi-king said:

זה שרואים שרוצים לנצל את האופציה על ז'ראלדש מראה בדיוק לאיזה כיוון הרוח נושבת בקריית שלום לקראת עונה הבאה

האופציה היא כמו מקרה בן חיים, סעיף שמופעל אוטומטית לפי מספר הדקות שמצויין בחוזה.

זה לא אומר שהוא ישאר בוודאות.

לפני20 שעות , אלק נילאש said:

הקיץ הקרוב, כמו גם הקיץ שעבר, יושפע הרבה יותר על מי שישוחרר ולא על מי שיבוא.

לפני שנתיים היו לנו בסגל 10 שחקנים טובים ו-10 בינוניים  (סתם זורק מספרים), במהלך השנתיים האלה שחרננו איזה 5-6 טובים ואפילו לא בינוני אחד. אולי את הרננדז בינואר. זה כל הסיפור על רגל אחת.

ישחררו פריצה

יחתימו את ג'ארלדש ובן חיים

לפני9 שעות , maccabi-king said:

עם מאמן שיודע לעבוד על הגנה ומסדר אותה כמו שצריך, ג׳ראלדש חוזר להיות מהמגינים הימניים הטובים בליגה, אם לא הטוב שבהם.

זאת לא הזייה, זו היתה המציאות לפני פחות משנתיים. הוא לא בגיל של אחרי השיא, ולא אחרי פציעה. פשוט בקבוצה שלא באמת היתה מאומנת כמו שצריך מהשוער ועד ההתקפה בערך ממתי שאיביץ עזב. 

פתאום  אהוב הפורום לואיס ״לא ברמה למכבי״ הרננדז, חזר להיות ברמה של לה-ליגה. 

בקיצור מאמן, מאמן, מאמן

בדבר אחד כרישי צודק- הציניות פה כלפי מכבי (בסך הכל אחרי שנתיים ללא אליפות אבל נמצאת בצמרת ובאירופה), היא לא פורפוציונלית. כאילו שמדובר באיזה עסק ידוע מראש ומישהו הבטיח לכם משהו. יותר ממחצית חיי עברו בשממת תארים. זה כדורגל, זה החיים ואתם לא לבד בעולם. 

41 דקות לפני, המכבייה said:

בדבר אחד כרישי צודק- הציניות פה כלפי מכבי (בסך הכל אחרי שנתיים ללא אליפות אבל נמצאת בצמרת ובאירופה), היא לא פורפוציונלית. כאילו שמדובר באיזה עסק ידוע מראש ומישהו הבטיח לכם משהו. יותר ממחצית חיי עברו בשממת תארים. זה כדורגל, זה החיים ואתם לא לבד בעולם. 

לא יודע איפה אתה רואה ציניות.

השורה התחתונה שלי היא שמכבי חייבת לשאוף גבוה ככל הניתן. אנחנו לא מתעסקים בספקולציות אלא קוראים את המציאות בדיוק כפי שהיא.

בנקודת זמן הנוכחית מכבי זקוקה לשינוי בהיררכיה המקצועית וזה בא לידי ביטוי על הדשא. אתה עצמך אמרת זאת בשנתיים האחרונות יותר מפעם אחת.

אף אחד לא שובר את הכלים כפי שעשו לפני למעלה מעשור.

9 דקות לפני, MTA For Ever said:

לא יודע איפה אתה רואה ציניות.

השורה התחתונה שלי היא שמכבי חייבת לשאוף גבוה ככל הניתן. אנחנו לא מתעסקים בספקולציות אלא קוראים את המציאות בדיוק כפי שהיא.

בנקודת זמן הנוכחית מכבי זקוקה לשינוי בהיררכיה המקצועית וזה בא לידי ביטוי על הדשא. אתה עצמך אמרת זאת בשנתיים האחרונות יותר מפעם אחת.

אף אחד לא שובר את הכלים כפי שעשו לפני למעלה מעשור.

אני לא מתכוון לויכוח שלך עם כרישי שהוא לגיטימי.

אבל יש כאן לא מעט הודעות בסגנון של - בטח נשחרר את הטובים ונאריך חוזה לבינונים או החלשים. חוסר אמון מוחלט וציניות שהיא קצת מוגזמת לדעתי. אנחנו לא בקרייסס הכי גדול שעברנו, אנחנו רק בסיבוב פחות טוב. נמתין ונראה איך המערכת תגיב ומה היא תיישם. 

לפני3 שעות , המכבייה said:

אני לא מתכוון לויכוח שלך עם כרישי שהוא לגיטימי.

אבל יש כאן לא מעט הודעות בסגנון של - בטח נשחרר את הטובים ונאריך חוזה לבינונים או החלשים. חוסר אמון מוחלט וציניות שהיא קצת מוגזמת לדעתי. אנחנו לא בקרייסס הכי גדול שעברנו, אנחנו רק בסיבוב פחות טוב. נמתין ונראה איך המערכת תגיב ומה היא תיישם. 

יואב לטעמי זה מעבר לסיבוב פחות טוב. זאת נסיגה משמעותית בכל הנוגע לזירה המקומית.

לשם ההגינות, זה מגיע לצד חברות די קבועה בשלב הבתים באירופה, אבל עושה רושם שעדיין לא מצאנו נוסחה שתאפשר הצלחה בשתיהן, למעט עונת פאולו סוזה, או רענון סגל ראוי או חזון עקבי. 

אם אני מסתכל על שש השנים האחרונות (החל מהעונה שאחרי האליפות, כלומר מהקיץ בו זהבי עזב), מתעורר בי חשש שהשנתיים עם איביץ' היו הבלחה שנבעה יותר מהאישיות והאיכות שלו כמאמן מאשר כהמשך של הצלחה מערכתית.

39 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

לשם ההגינות, זה מגיע לצד חברות די קבועה בשלב הבתים באירופה, אבל עושה רושם שעדיין לא מצאנו נוסחה שתאפשר הצלחה בשתיהן, למעט עונת פאולו סוזה, או רענון סגל ראוי או חזון עקבי. 

אם אני מסתכל על שש השנים האחרונות (החל מהעונה שאחרי האליפות, כלומר מהקיץ בו זהבי עזב), מתעורר בי חשש שהשנתיים עם איביץ' היו הבלחה שנבעה יותר מהאישיות והאיכות שלו כמאמן מאשר כהמשך של הצלחה מערכתית.

לא, זה שיש מתחרות שבנקודת הזמן הזה עשו יותר מוצלח, לא אומר לי דבר על עומק הנסיגה. אנחנו לא לבד בעולם, לעוד אנשים יש רעיונות. וכסף, ואמביציה. זה צריך לשפר אותנו ולדרבן אותנו.

אפשר לספור 6 ואני אגיד שמקבץ כזה(9 האחרונות) לא היה למכבי בהיסטוריה. לא רק מקבץ אליפויות, גם הישגים נלווים. ואם אתה לא סומך על מי שהביא אותך לשם מלכתחילה, אז על מי תסמוך? הוא לא כאן רק שש שנים. 

הצלחה מערכתית= הכסף של מיטש? אם כן אחלה, זה לא השתנה. 

כמה ברבורים בשכל.

עד לפני שנתיים חיפה היו בטוחים שאנחנו ניקח אליפויות לנצח ואמרו שכל עוד יענק'ל שם הם לא יגיעו לכלום כי הכל רקוב. אז אמרו.

חאלאס כבר, הכל דינמי ומשתנה, כרגע זה לרעתנו וזהו

לפני6 שעות , מנג'ר יונייטד said:

מעייןלב

לפני6 שעות , המכבייה said:

לא, זה שיש מתחרות שבנקודת הזמן הזה עשו יותר מוצלח, לא אומר לי דבר על עומק הנסיגה. אנחנו לא לבד בעולם, לעוד אנשים יש רעיונות. וכסף, ואמביציה. זה צריך לשפר אותנו ולדרבן אותנו.

אפשר לספור 6 ואני אגיד שמקבץ כזה(9 האחרונות) לא היה למכבי בהיסטוריה. לא רק מקבץ אליפויות, גם הישגים נלווים. ואם אתה לא סומך על מי שהביא אותך לשם מלכתחילה, אז על מי תסמוך? הוא לא כאן רק שש שנים. 

הצלחה מערכתית= הכסף של מיטש? אם כן אחלה, זה לא השתנה. 

זה לא המתחרות, זה אנחנו. באר שבע היו באמת מתחרים ראויים בעונה של האלופות (שלא החשבתי) ונתנו עונה נהדרת בעונה הראשונה משש השנים אליהן התייחסתי, אבל לא הייתה סיבה לרפיסות מולם בעונה השלישית, ולראיה השנתיים עם איביץ' שהגיעו אחריהן (בסגל פחות נוצץ לכאורה). חיפה הזאת ניזונה מהפור שנתנו לליגה בשנתיים האחרונות (ומאצילי ששחררנו בחינם), ואם אנחנו אפילו טיפה יותר חדים או מחוברים הם בכלל לא היו באזור החיוג שלנו.

סומך על מיטשענק בעיניים עצומות מבחינת המחויבות שלו. לא סומך על ההנהלה הנוכחית ויש לי סימני שאלה לגבי מידת העניין והמעורבות של מיטשענק. עברנו מפיגורות שגדולות על הליגה בכמה רמות בדמות יורדי, סוזה, ביין, מנספורד ועוד להרכב ניהולי שמרגיש כמו העונה האחרונה של יורדי כשעמד על הקווים - פשרה עם אזור הנוחות. 

6 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

זה לא המתחרות, זה אנחנו. באר שבע היו באמת מתחרים ראויים בעונה של האלופות (שלא החשבתי) ונתנו עונה נהדרת בעונה הראשונה משש השנים אליהן התייחסתי, אבל לא הייתה סיבה לרפיסות מולם בעונה השלישית, ולראיה השנתיים עם איביץ' שהגיעו אחריהן (בסגל פחות נוצץ לכאורה). חיפה הזאת ניזונה מהפור שנתנו לליגה בשנתיים האחרונות (ומאצילי ששחררנו בחינם), ואם אנחנו אפילו טיפה יותר חדים או מחוברים הם בכלל לא היו באזור החיוג שלנו.

סומך על מיטשענק בעיניים עצומות מבחינת המחויבות שלו. לא סומך על ההנהלה הנוכחית ויש לי סימני שאלה לגבי מידת העניין והמעורבות של מיטשענק. עברנו מפיגורות שגדולות על הליגה בכמה רמות בדמות יורדי, סוזה, ביין, מנספורד ועוד להרכב ניהולי שמרגיש כמו העונה האחרונה של יורדי כשעמד על הקווים - פשרה עם אזור הנוחות. 

מנספורד היה פה.

אבל כן מתחבר להלך הרוח הכללי על הדמויות במועדון.

לפני14 שעות , yellow_blood said:

כמה ברבורים בשכל.

עד לפני שנתיים חיפה היו בטוחים שאנחנו ניקח אליפויות לנצח ואמרו שכל עוד יענק'ל שם הם לא יגיעו לכלום כי הכל רקוב. אז אמרו.

חאלאס כבר, הכל דינמי ומשתנה, כרגע זה לרעתנו וזהו

כדורגל זה עניין של ניצול הזדמנויות ומכבי פה במצב רע

חיפה הייתה חכמה בדיוק כמו ב"ש, ניצלה הזדמנויות עם בכר, אצילי, דין דוד, וצ'רי בדיוק כמו שב"ש בזמנו ניצלה הזדמנויות עם בכר, וואקמה, בוזגלו, אוגו וכו'

לפני13 שעות , מנג'ר יונייטד said:

כי מכבי המציאה את הכדורגל? היא חיה בווקום בעולם?  אתה קורא לזה רפיסות כי אתה מצפה ל100 אחוז תמיד מכולם? זה רק בראש שלנו, בפנטזיות שלנו. זה אף פעם לא מתקיים כמו שאנחנו רוצים. אגב, אולי הירידה תימשך, אני לא יודע, אני רק אומר שאולי זה גם יתייצב. 

אני חושב שזה תמיד היה מינויים פרסונלים שעשו הבדל ולא חוכמת מועדון מצטברת. מינוי ג'ורדי לא היה שונה מאיביץ כשהמערכת הורכבה אז מכלומניקים כמו טוויטו וגאוני דור כמו ניר לוין. לפעמים תפגע ולפעמים לא. מצב צבירה של מועדון משתנה, אתה לא תמיד תוכל להיות בשיא מול מתחרות שנמצאות במצב צבירה אחר. כנל הן. 

זה תודלק על כסף רב ומוטיבציה גדולה של מיטש. אולי פחות נוח למיטש עם הסיטואציה כשהוא מעסיק אנשים מחול, הם מבוקשים, הם עוזבים מהר ושוב אתה מחפש. זאת נראית לי יותר החלטה עסקית שלו ופחות כלכלית. אם המהלך לא ימריא(וכנראה עוד לא מוצה מבחינתו), אני מאמין שהוא ישנה. מה שמחזיר אותי לשורה הראשונה כאן-  בסוף מה שקבע בעבר זה כסף שהביא אנשים מעולים- ופחות תרבות ניהולית. בתרבות ניהולית טובה כנראה שלא מחזיקים פטריק כזה 6 שנים(כשג'ורדי הוא הסנגור והממליץ הראשי). 

לפני6 שעות , המכבייה said:

כי מכבי המציאה את הכדורגל? היא חיה בווקום בעולם?  אתה קורא לזה רפיסות כי אתה מצפה ל100 אחוז תמיד מכולם? זה רק בראש שלנו, בפנטזיות שלנו. זה אף פעם לא מתקיים כמו

אפשרי לצפות ל80 אחוז? לפחות אחד מדין דוד או עלי מוחמד היה צריך להיות פה עם מנהל מקצועי שמתייחסים אליו ושיש לו מילה מול הבעלים. 

27 דקות לפני, הנדון said:

אפשרי לצפות ל80 אחוז? לפחות אחד מדין דוד או עלי מוחמד היה צריך להיות פה עם מנהל מקצועי שמתייחסים אליו ושיש לו מילה מול הבעלים. 

80 אחוז זה המון בפגיעה בשחקנים. ממש המון. אני חלילה לא אומר שיצחקי הוא סיפור הצלחה עד עכשיו. אני אומר- יש מהלך של מיטש שכנראה עוד לא מוצה מבחינתו. זהו. 

14 דקות לפני, המכבייה said:

80 אחוז זה המון בפגיעה בשחקנים. ממש המון. אני חלילה לא אומר שיצחקי הוא סיפור הצלחה עד עכשיו. אני אומר- יש מהלך של מיטש שכנראה עוד לא מוצה מבחינתו. זהו. 

התכוונתי לעסקאות שהיה צריך לבצע לא לפגיעה בשחקנים. 

6 דקות לפני, הנדון said:

התכוונתי לעסקאות שהיה צריך לבצע לא לפגיעה בשחקנים. 

חלאיילה ונחמיאס נראו לי בזמן אמת בחירות הגיוניות. זה הכדורגל. יש עוד המון פרמטרים להשתלבות ומימוש. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

חלאיילה ונחמיאס נראו לי בזמן אמת בחירות הגיוניות. זה הכדורגל. יש עוד המון פרמטרים להשתלבות ומימוש. 

ממש ממש לא בזמן אמת דין דוד היה צריך להגיע במקומו, לא הלכו על השחקן שטוב מקצועית ניסו פה לחסוך עוד כמה שקלים שבסוף עלו לנו הרבה יותר יקר. נחמיאס עוד אפשר להגיד טעות בעסקה לא על איבוד 2 שחקנים כמו דין דוד ועלי מוחמד שכבר כמעט והיו פה. 

17 דקות לפני, המכבייה said:

נחמיאס כן, אוסמה לא.

אבל בכללי מסכים.

מה שכן, אי אפשר להתעלם מכך שבנו כאן קבוצה לא מאוזנת וחד גונית, לטעמי הכי חלשה בעשור האחרון.

אם יקבל צ׳אנס נוסף בקיץ לבנות את הקבוצה נותר לנו רק להתפלל שדברים ייראו אחרת.