Jump to content

ברק יצחקי

YallaMaccabi

Recommended Posts

26 דקות לפני, הילד משער 8 said:

העובדה שמוחמד וצ'יבוטה לא במכבי היא תעודת העניות הגדולה ביותר לתפקוד המקצועי של יצחקי.

אין לו יכולת או זכות להפיל אשמה על אף אחד. לא על פטריק, בטח לא על מיטש. הוא היה צריך להבין שאלה השחקנים הנכונים בזמן הנכון, והוא היה צריך לשגע את המערכת כולה כדי שהם יהיו שחקני מכבי.

יצחקי לובש חליפה שגדולה עליו בחמש מידות.

זו לא אשמתו של יצחקי, הוא לא חותם על הצ'קים. כנראה שגולדהאר לא אישר, אל תהיו נאיבים.

12 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

זו לא אשמתו של יצחקי, הוא לא חותם על הצ'קים. כנראה שגולדהאר לא אישר, אל תהיו נאיבים.

אנחנו הנאיביים :) 

9 דקות לפני, הילד משער 8 said:

אנחנו הנאיביים :) 

לא התכוונתי שהייתי משאיר אותו עוד יום בתפקיד, הוא סתם בובה, אבל להיכנס בו זה לחפש את המטבע מתחת לפנס.

לא מצליח מה כ"כ מיוחד במוחמד עלי?

גלזר, שמיר ורבע גולסה לא מספיק לנו?

הבעיה בהגנה. אין שקט ממנה, אין בלם שיודע קצת להניע כדור מאחורה (טיבי היה נהדר בזה).

היחידי שפה ושם ידע לתת פס זה הרננדס (הגנתית היה חלש, אבל היה היחידי שידע קצת להניע כדור)

4 דקות לפני, Armagedon said:

לא מצליח מה כ"כ מיוחד במוחמד עלי?

גלזר, שמיר ורבע גולסה לא מספיק לנו?

הבעיה בהגנה. אין שקט ממנה, אין בלם שיודע קצת להניע כדור מאחורה (טיבי היה נהדר בזה).

היחידי שפה ושם ידע לתת פס זה הרננדס (הגנתית היה חלש, אבל היה היחידי שידע קצת להניע כדור)

מוחמד כרגע טוב מכל מי שיש לך בסגל בתפקיד הזה.

מה שהיה טוב בעונה של איביץ זה שהקישור ההגנתי עזר להגנה מה שהוריד ממנה הרבה לחץ, היום זה לא קורה. כל משחק אני רואה את גלזר רודף אחרי מישהו לכנף ושופך לגר ואז יש חור באמצע

לפני5 שעות , Krishi said:

יצחקי רצה אותו מאוד, זה לא שהשחקן כבר סגר את כל התנאים בא לחתום העט כבר ביד והופ פתאום קפץ לו פטריק, אבל במסגרת המו"מ הגיע לשחקן גם ההבנה הזאת. אתה שוב מנסה בכח להוציא את יצחקי אשם בסיטאוציה שלדעתי הוא רחוק מאוד מזה. גם את הידיעה על כך אתה איכשהו מנסה להדביק לו בכח כאילו הוא סיבב את זה איכשהו למרות שזה הגיע בכלל מהסוכן של השחקן שמן הסתם מודע לכל מה שקורה עם השחקן שלו כי.. הוא הסוכן שלו. למה שהסוכן יהיה ניזון רק מברק יצחקי? חחח באיזה עולם זה נשמע לך הגיוני? חח לא היה פה שום "מהלך לא ממלכתי" של יצחקי חחח 

תגיד שלא משנה מה אני אגיד פה אתה עדיין תאשים ותקטין איכשהו את יצחקי ואז אין טעם בשבילי להמשיך להסביר שבמקרה הזה האשמה היא דווקא לא עליו. אולי במקסימום אפשר להגיד שלא היה לו מספיק השפעה על פטריק אבל במעמדו של פטריק נכון לאותו רגע זה היה נכון להגיד על כל מנהל ספורטיבי שהיה במועדון ולא משנה איך קוראים לו. 

1. איך אתה יודע שיצחקי רצה אותו מאוד?

2. איך אתה יודע שבמסגרת המו"מ עלי מוחמד הבין שפטריק לא רצה אותו?

3. איפה הסוכן של עלי מוחמד אמר את זה? 

4. במידה והסוכן באמת אמר את זה, מאיפה הוא יודע את זה? 

5. בהמשך לשאלה 4 - מי שמדבר עם הסוכן זה יצחקי ולא פטריק. ולכן אם הסוכן הבין משהו, אז הוא הבין אותו מיצחקי. האם לדעתך יצחקי יכול לסובב את המציאות בהתחשב בזה שפטריק לא מעורבב בסצנה הישראלית והוא זר בכל רמח איבריו?

6. תראה הפודיום עם יצחקי. הבחור מניפולטור. וזה בסדר ולפעמים חשוב מאוד. אבל הבעיה היא שזה חרב פיפיות. גם כלפינו.

7. אם אין לו השפעה - שיעזוב. מה הוא עושה במכבי? מחמם את הכיסא? אם לי אין השפעה בתפקיד שלי אני עוזב. אתה לא עוזב? ועוד בתפקיד כזה רגיש כמו במכבי. ואם הוא לא עוזב אז הוא נשאר בשביל הכסף והמעמד- אז אתה יודע מה אני חושב על זה.

8. המספר הזה מזכיר לי שחקן ענק שהפך להיות מנהל מקצועי ולא ככ התאים. אבל בתור סוכן שחקנים הוא מעולה. מציע ליצחקי לסיים את תפקידו ולעבור לתחום הזה. הקהל, בכל אופן, צריך להפעיל פה מכבש לחצים על יצחקי. אין לו מה לעשות במכבי.

5 דקות לפני, Davidna said:

מוחמד כרגע טוב מכל מי שיש לך בסגל בתפקיד הזה.

מה שהיה טוב בעונה של איביץ זה שהקישור ההגנתי עזר להגנה מה שהוריד ממנה הרבה לחץ, היום זה לא קורה. כל משחק אני רואה את גלזר רודף אחרי מישהו לכנף ושופך לגר ואז יש חור באמצע

כי בעונה של איביץ הכנפיים היו לוחצות, איך תעשה את זה עם חוזז וטבח? איך ירדנו ככה ברמה תוך שנתיים זה לא יאמן עוד יעשו על זה נטפליקס

וואלה מטריף את העולם אך אין פוש באפליקציה על בלם זר חדש?מה קורה לעזאזל ולמה אף אחד לא מדבר לקהל הרחב? הקהל הרחב זה לא רק הנחות על חולצות וכובעים...

15 דקות לפני, hen34 said:

וואלה מטריף את העולם אך אין פוש באפליקציה על בלם זר חדש?מה קורה לעזאזל ולמה אף אחד לא מדבר לקהל הרחב? הקהל הרחב זה לא רק הנחות על חולצות וכובעים...

לא מדברים כי לא צריך למכור עכשיו מנויים חכה שיסבירו למה לא השקיעו על רכש בקיץ הבא.

הבעיה הכי גדולה עם ברק יצחקי היא שהוא ממש לא מתאים לתפקיד, לא מבחינה מקצועית ובטח שלא ברמה הניהולית.

כבר הייתי בטוח שהבינו את הנקודה שמכבי תל אביב צריכה אוטוריטה שינהל את העסק מבפנים ולא פחות חשוב כלפי חוץ.

ג׳ורדי היה הפנים של המועדון.

התקשורת בישראל הושפלה פעם אחר פעם ואמרה אמן לכל פיסת מידע שקיבלה.

ג׳ורדי היה מופיע לכל מסיבת עיתונאים, ג׳ורדי היה מתארח בערוצי הספורט ומחלק להם כאפות עם הזין וחולצות בדיחה לפרימו. מעל הכל, אף אחד לא יכל להתעסק איתו וזה בדיוק הטייפ שמכבי תל אביב צריכה כדי להצליח. לפני מאמן, לפני רכש כזה או אחר.

היום חזרנו בדיוק לאותו המקום בו היינו טרום ג׳ורדי, רק עם הדאווין של מועדון אירופי.

אם אחד השחקנים שמתיימר להיות דמות בכירה במועדון מתבטא איך שבא לו על מאמנים שפשוט לא החזיקו ממנו (מעניין למה) ועוד בשיא חוצפתו הוא מעלה סרטון ביצועים של ילד נכה עם הטרלה כלפי כל העולם ואשתו (כולל אותנו שאף אחד לא יתבלבל) וזה עדיין לא ירד, אני מבין באופן מוחלט שבמכבי סיימו לעבוד באותה הדרך.

מי שרוצה להמשיך להתכחש לך שיבושם לו.

לא פלא שאנשים זורקים כאן את היועץ המשפטי של המועדון בתור זה שצריך לייעץ למיטש מקצועית (מה?)

במכבי איבדו את זה וגם כאן.

נראה אם מישהו יתעשת לו בקיץ.

16 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

חבל על העצבים שלכם, לא יגיע שום רכש. כדאי להתחיל להתכונן ל 2025, אולי ניתן שם פייט לאליפות, מי יודע.

זה כבר מזמן לא קשור לרכש, התנהלות שמבזה את המועדון הכי גדול בארץ ואת האוהדים שלו, כבר שנתיים שנמצאים בצניחה חופשית אני מיואש.

5 דקות לפני, MTA For Ever said:

הבעיה הכי גדולה עם ברק יצחקי היא שהוא ממש לא מתאים לתפקיד, לא מבחינה מקצועית ובטח שלא ברמה הניהולית.

כבר הייתי בטוח שהבינו את הנקודה שמכבי תל אביב צריכה אוטוריטה שינהל את העסק מבפנים ולא פחות חשוב כלפי חוץ.

ג׳ורדי היה הפנים של המועדון.

התקשורת בישראל הושפלה פעם אחר פעם ואמרה אמן לכל פיסת מידע שקיבלה.

ג׳ורדי היה מופיע לכל מסיבת עיתונאים, ג׳ורדי היה מתארח בערוצי הספורט ומחלק להם כאפות עם הזין וחולצות בדיחה לפרימו. מעל הכל, אף אחד לא יכל להתעסק איתו וזה בדיוק הטייפ שמכבי תל אביב צריכה כדי להצליח. לפני מאמן, לפני רכש כזה או אחר.

היום חזרנו בדיוק לאותו המקום בו היינו טרום ג׳ורדי, רק עם הדאווין של מועדון אירופי.

מי שרוצה להמשיך להתכחש לך שיבושם לו.

לא פלא שאנשים זורקים כאן את היועץ המשפטי של המועדון בתור זה שצריך לייעץ למיטש מקצועית (מה?)

במכבי איבדו את זה וגם כאן.

נראה אם מישהו יתעשת לו בקיץ.

שאנשים ימשיכו להגיד זה רק בגלל רכש ובגלל שאיקס לא חתם פה, יש כאלו שיותר מנותקים מההנהלה או מדברים מטעם לא יודע איך אפשר לתמוך בהנהלה הזאת.

6 דקות לפני, MTA For Ever said:

אם אחד השחקנים שמתיימר להיות דמות בכירה במועדון מתבטא איך שבא לו על מאמנים שפשוט לא החזיקו ממנו (מעניין למה) ועוד בשיא חוצפתו הוא מעלה סרטון ביצועים של ילד נכה עם הטרלה כלפי כל העולם ואשתו (כולל אותנו שאף אחד לא יתבלבל) וזה עדיין לא ירד, אני מבין באופן מוחלט שבמכבי סיימו לעבוד באותה הדרך.

זה

4 דקות לפני, הנדון said:

שאנשים ימשיכו להגיד זה רק בגלל רכש ואה בגלל שאיקס לא חתם כולם ככה. יש כאלו שיותר מנותקים מההנהלה.

כולי תקווה שאנשים (בעיקר במועדון) יזכרו שמכבי לקחה אליפות עם חצי סגל (לפחות) שסיים מקום 7 בעונה שקדמה לאליפות, רק כי היא התחילה להתנהל נכון, כל השאר הגיע גם כן.

זה לא נוסחא חדשה, ככה זה עובד בכל עסק ובכל מקום בעולם וקבוצת כדורגל היא לא שונה.

4 דקות לפני, MTA For Ever said:

כולי תקווה שאנשים (בעיקר במועדון) יזכרו שמכבי לקחה אליפות עם חצי סגל (לפחות) שסיים מקום 6 בעונה שקדמה לאליפות, רק כי היא התחילה להתנהל נכון, כל השאר הגיע גם כן.

זה לא נוסחא חדשה, ככה זה עובד בכל עסק ובכל מקום בעולם וקבוצת כדורגל היא לא שונה.

ושיבינו מאיזו נקודה הכל פה הידרדר גם בשנים שלא לקחנו אליפות תמיד היינו רלוונטיים לתחרות בטח שכל שחקן שרצינו היה פה. אי אפשר לא להשקיע על רכש כבר 4-5 חלונות ולבלבל לאוהדים במוח (בעצם מחרטטים רק שצריכים מנויים) הזמן הזה עבר שיפסיקו לחרטט וישימו את המפתחות מי שגדול עליו התפקיד. 

אין ספק שהרצון של יצחקי להיות מאחורי הקלעים ולא להסביר את המהלכים פוגע בו

ג'ורדי ומנספורד היו הפנים של המועדון בתקופה שהם היו כאן, ידענו מה מוביל אותם ומה הם רוצים להשיג

מה המטרה של יצחקי, מה תפקידו או לאן הוא חותר עדין בגדר נעלם

5 דקות לפני, פנחס שוף said:

אין ספק שהרצון של יצחקי להיות מאחורי הקלעים ולא להסביר את המהלכים פוגע בו

ג'ורדי ומנספורד היו הפנים של המועדון בתקופה שהם היו כאן, ידענו מה מוביל אותם ומה הם רוצים להשיג

מה המטרה של יצחקי, מה תפקידו או לאן הוא חותר עדין בגדר נעלם

תפקידו לספוג את האש והוא חותר לקבל את המשכורת בזמן.

43 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

חבל על העצבים שלכם, לא יגיע שום רכש. כדאי להתחיל להתכונן ל 2025, אולי ניתן שם פייט לאליפות, מי יודע.

כל עוד יצחקי ואותה הנהלה שלא אכפת לה מהאוהדים תישאר גם שם ניכשל