Jump to content

ברק יצחקי

YallaMaccabi

Recommended Posts

3 דקות לפני, דרור שווץ said:

בשום שורה בהודעה שלי לא אמרתי שהמצב עכשיו הוא טוב

אבל גם לבש הפסדנו 3 אליפויות ועדיין שני עונות קדימה שברנו את הליגה בשני עונות הכי גדולות שהיו פה לקבוצה ישראלית

המצב לא טוב אני לא עוצם עיניים 

ואם תראה הודעות אחרונות שלי, כל האש שלי מופנה ליצחקי שעשה עבודה על פנים ב3 שנים האחרונות (יחד עם גק)

פשוט אני עדיין מאמין שמועדון הולך הדרך של מיץ והדרך הזאת היא הנכונה גם אם השלוש עונות האחרונות לא טובות 

יצחקי לא ישאר מנהל מקצועי עונה הבאה, אני בטוח שמיץ לא מרוצה מהמצב ולא אוהב לזרוק כסף לפח 

שורה תחתונה, המצב הניהולי לא טוב כרגע אבל האם אני חושב שזה ימשך ככה גם בעונה הבאה? לא

בגלל זה אפשר קצת להוריד לחץ, כל עוד מיץ פה אנחנו במצב טוב

ואם יצחקי יהיה פה גם עונה הבאה  תגיד זה רק 4 עונות ואני בטוח שבעונה הבאה הוא לא יהיה?

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

מדהים איך הגענו כל כך מהר למצב שרוצים להחליף את מיץ'. ואני עוד חשבתי שהאוהדים של חיפה הזויים עם יענק'לך.

רוצה את מיץ' רק אם הוא רוצה להיות פה.  כרגע זה לא מרגיש שהוא רוצה להיות פה

2 דקות לפני, תחיית המתים said:

ואם יצחקי יהיה פה גם עונה הבאה  תגיד זה רק 4 עונות ואני בטוח שבעונה הבאה הוא לא יהיה?

אם אחרי עונה כזאת מזעזעת הוא עדיין מקבל את המושכות אז כן תיהיה בעיה

אבל הוא לא יקבל, גם כי למיץ יש מוח וגם כי אני לא יודע איך יצחקי יכול למרוח אותו שהוא בזבז לו מליונים בשביל לגרד מקום 3 והוא רוצה עוד עונה בתור מנהל מקצועי

19 דקות לפני, אלק נילאש said:

מדהים איך הגענו כל כך מהר למצב שרוצים להחליף את מיץ'. ואני עוד חשבתי שהאוהדים של חיפה הזויים עם יענק'לך.

יש פה כמה אוהדים שהם קופת חולים.

לפני2 שעות , פרנק סינטרה said:

אז זהו שלא, כמה כסף הוא שם זה כמעט הדבר היחיד שרלוונטי.

מעבר לזה, לא מבין את השטות הזו של ״לא מעורב״, הוא אשכרה החליף 4 מאמנים בשנים האחרונות, מנהל מו״מים מול שחקנים ומאמנים והמצב שלנו מאז שהוא הגיע הוא ביי פאר יותר טוב ממה שהיה לפני ומכל קבוצה אחרת בארץ.

אתם שופטים אותו על סמך משחק כזה או אחר כשהויז׳ן שלו הוא לשנים ועשורים, trust the process, התרגלתם לטוב מידי חבורה של בכיינים.

יש פה כסף. אין פה process.

49 דקות לפני, אלק נילאש said:

כולם אותו דבר נילאש. אין באמת הבדלים. 

59 דקות לפני, yellow_blood said:

מה עונה אחת שלא הולך? אני סופר כבר 3 אליפויות רצופות של חיפה. מתי נתעורר ויהיה לגיטימי להגיד שמשהו לא עובד? שיעברו אותנו באליפויות? גם ליברפול פעם לא האמינו שזה יקרה.

אין קשר לכפויי טובה, אף אחד לא מקלל פה את גולדהאר או דורש שיילך אבל אי אפשר להשלים עם זה ולשבת בשקט בתקופות כאלה. כמו שאמרו חכמנו - "הגיע הזמן שתבינו מה זה מכבי".

זה גם מה שקורה ב-3 שנים עונות האלה ולא רק התוצאות:

* בניה מאוחרת ולא נכונה של הסגל.

* שחקנים ומאמנים שבורחים לנו באמצע העונה.

* הדלפות.

* קבלה בתחת באופן קבוע מבית הדין של ההתאחדות.

* חיזוק ל-3 וחצי חודשים בחלון ינואר של שחקן שלא שיחק חצי שנה וגם בלי אופציה.

* והלהיט החדש זה התבוסות הלא נורמליות שהנוער התחיל לקבל.

בגדול יש תחושה של חוסר מושג, שכונה והפקרות.

לקחתי נשימה ושתיתי מים. הסתכלתי בטבלה ואנחנו עדיין מקום שלישי, גם נכנסתי לאתרים ספורט ויצחקי עדיין בתפקיד. לא כזה עזר המים והנשימות.

וואלה לא יודע מה עובר עליכם, אתם במימד אחר כנראה ותקועים אי שם בתחילת 2020

אין ויכוח שהעניין לא עובד. לפחות מבחינתי זאת  לא הנקודה בדיון הזה. 

רק דבר אחד אני לא מבין, אם ברק יצחקי(על פי תמם) הוא מנהל מחלקת הכדורגל, אז מה פשר כל כתבי ההגנה שמגיעים מכל כיוון, מורידים את תחומי האחריות וממעיטים בכישלון המקצועי שלו.

ההנחה שהוא לא מקבל החלטות ומשמש כבובה של ג׳ק, איביץ׳ או פאטריק היא הנחה שמצד אחד מקטינה אותו ומצד שני מרפדת את חשבון הבנק שלו.

ברק יצחקי אחראי על בניית סגל שגם במנג׳ר אנשים כאן היו מתקשים להתאים לו מערך והוא נושא באחריות.

לגבי מיץ׳, מי שחושב שמיליארדר שמממן את המועדון כבר עשור וקצת צריך לשים את המפתחות בגלל כישלון מקצועי של שנתיים.. אני חושב שהוא לא הבין בדיוק את החיים, אבל אני מכבד את האופטימיות במחשבה שיש הרבה כאלה בחוץ שמחכים לשלם 800 אלף דולר לניר ביטון

32 דקות לפני, Almogl said:

רק דבר אחד אני לא מבין, אם ברק יצחקי(על פי תמם) הוא מנהל מחלקת הכדורגל, אז מה פשר כל כתבי ההגנה שמגיעים מכל כיוון, מורידים את תחומי האחריות וממעיטים בכישלון המקצועי שלו.

ההנחה שהוא לא מקבל החלטות ומשמש כבובה של ג׳ק, איביץ׳ או פאטריק היא הנחה שמצד אחד מקטינה אותו ומצד שני מרפדת את חשבון הבנק שלו.

ברק יצחקי אחראי על בניית סגל שגם במנג׳ר אנשים כאן היו מתקשים להתאים לו מערך והוא נושא באחריות.

לגבי מיץ׳, מי שחושב שמיליארדר שמממן את המועדון כבר עשור וקצת צריך לשים את המפתחות בגלל כישלון מקצועי של שנתיים.. אני חושב שהוא לא הבין בדיוק את החיים, אבל אני מכבד את האופטימיות במחשבה שיש הרבה כאלה בחוץ שמחכים לשלם 800 אלף דולר לניר ביטון

לפני8 שעות , לא מוצא היגיון said:

הבעיה זה שהשפיץ של הנעל של מיץ׳ לא נכנס בתחת של יצחקי

אם אנגלידיס בכבודו ובעצמו בא ואומר תפסיקו להפיל הכל על יצחקי

ואומר שמה שחסר לנו במשחקים זה השפיץ של הנעל 

אפשר להבין מי האשם הבלעדי בסיפור ומי הצינור שמעביר למיץ' את המידע הלא נכון(כמו בתקופות החשוכות איתו)

ואני לא מסגנורי יצחקי, גם הוא סוג של בובה שלא עושה כלום חוץ מלהגיד כן.

לפני5 שעות , פרנק סינטרה said:

להזכירכם, לפני מיץ׳ לא היה בכדורגל הישראלי מונח של מנהל מקצועי.

מיץ׳ ממנה מנהל מקצועי בשביל שהוא לא יצטרך להתעסק בשוטף בניהול קבוצת כדורגל.

כל עוד המזומנים זורמים, הוא לא הכתובת.

בטח שהוא כן, דיברנו כבר כמה פעמים פה וגם רז אמיר הזכיר את זה שהוא מנהל גם את העסקים שלו בכך שהוא המילה האחרונה והכל עובר דרכו וככה זה גם במכבי

קרויף כבר חווה את זה על בשרו, והיה לו מאוד לא פשוט עם זה שכל החתמה צריכה לעבור דרך שרשרת מיילים מקנדה

אפשר, מותר וצריך לבקר את ההתנהלות של הקבוצה. אלוהים יודע שיש לנו הרבה בעיות, אבל להגיד ''שלמיטש כבר לא אכפת מהקבוצה'' זה חוסר חיבור למציאות.

הבן אדם התאבד בקיץ על איביץ', התאבד על זהבי, שילם הון על יונתן כהן, דור פרץ וניר ביטון.

בדיעבד, חלק מההחלטות האלה היו לא נכונות, אבל כאמור זו חוכמה בדיעבד.

אני מאמין שהוא מבין את המצב בקבוצה ויעשה סדר בקרוב. רק הוא הוציא אותנו ממצב כזה ורק הוא יוציא אותנו שוב

אין פה יותר מידי עבודה, להחליף את אנדרה במגן איכותי זר. כנף זר איכותי מאוד, כנעאן, להחזיר מהשאלות את נידם, מזרחי, עידו שחר ורויזמן. לעלות את בר לין ובאייה לבוגרים. לשחרר את כל השומן ועם מאמן טוב אנחנו נרוץ חזק עד הסוף.

ברור שכלום מזה לא יקרה, אבל עדיין כיף להסתכל לרציונאל בעיניים.

16 דקות לפני, Lahav8 said:

אפשר, מותר וצריך לבקר את ההתנהלות של הקבוצה. אלוהים יודע שיש לנו הרבה בעיות, אבל להגיד ''שלמיטש כבר לא אכפת מהקבוצה'' זה חוסר חיבור למציאות.

הבן אדם התאבד בקיץ על איביץ', התאבד על זהבי, שילם הון על יונתן כהן, דור פרץ וניר ביטון.

בדיעבד, חלק מההחלטות האלה היו לא נכונות, אבל כאמור זו חוכמה בדיעבד.

אני מאמין שהוא מבין את המצב בקבוצה ויעשה סדר בקרוב. רק הוא הוציא אותנו ממצב כזה ורק הוא יוציא אותנו שוב

הבעיה במכבי של השנים האחרונות, שכל החלטה כשלעצמה היא החלטה סבירה, אבל חסר חזון, חסרה הסתכלות ארוכת טווח.

היה נכון להביא את זהבי, ניר ביטון להחזיר את דור פרץ ואפילו להביא את יונתן. כמכלול בנינו סגל לא מאוזן.

אחרי כל זה, מה שגמר לנו את ההתמודדות *העונה* הן העזיבות של איביץ' ואוסקר. אני באמת מאמין שהיינו במירו. אם שניהם נשארים.  אבל אולי טוב שקיבלנו את הכאפה. נחכה ונראה.

דניאל

רביבו סאבו לוקאסן זר

פרץ

כנעאן        גויאגון

זר          זהבי       יונתן

סגל: טננבאום, יובא, תורג'מן, גבי, גולסה, נביטון, פיבן, מזרחי, רויזמן, שחר, נידם, בר לין וכול'  

32 דקות לפני, maccabi-king said:

בטח שהוא כן, דיברנו כבר כמה פעמים פה וגם רז אמיר הזכיר את זה שהוא מנהל גם את העסקים שלו בכך שהוא המילה האחרונה והכל עובר דרכו וככה זה גם במכבי

קרויף כבר חווה את זה על בשרו, והיה לו מאוד לא פשוט עם זה שכל החתמה צריכה לעבור דרך שרשרת מיילים מקנדה

אז ככה זה עובד. זה הטרייד. נקווה שקבלת ההחלטות תשתפר. 

14 דקות לפני, קובי השועל said:

אין פה יותר מידי עבודה, להחליף את אנדרה במגן איכותי זר. כנף זר איכותי מאוד, כנעאן, להחזיר מהשאלות את נידם, מזרחי, עידו שחר ורויזמן. לעלות את בר לין ובאייה לבוגרים. לשחרר את כל השומן ועם מאמן טוב אנחנו נרוץ חזק עד הסוף.

ברור שכלום מזה לא יקרה, אבל עדיין כיף להסתכל לרציונאל בעיניים.

יש ים של עבודה. חצי קבוצה מסיימת חוזה, עניין המאמן, חיזוקים רלוונטים, מי מושאל, מי נשאר, מכירות וקניות. ים עבודה שכבר צריך לעסוק בה אתמול. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

אז ככה זה עובד. זה הטרייד. נקווה שקבלת ההחלטות תשתפר. 

קשה לי מאוד להאמין, אם בתקופה ממש טובה פה שקרוייף היה פה זה לא היה יותר טוב אז בטח עכשיו זה לא ישתפר

כנראה שכל עוד מיץ' פה(ואני כן רוצה שישאר כל עוד אין איזה מיליארדר אחר שמתעניין) נצטרך פשוט לחכות להחלטות האלה שמשנות עונה לטובה( הבאת איביץ' לדוגמה בקדנציה הראשונה שגם לא היינו בתקופה טובה וזה כן הצליח), אבל יותר מהכל, נצטרך לקוות שמיץ' יתאפס ויבין שליצחקי אין שום קשר לניהול קבוצת כדורגל

לפעמים כל מה שצריך זה מאמן בינגו, כי הכדורגל בליגה הזאת זה לא איזה משהו שאי אפשר לקחת בסגל הקיים ואפילו בפחות מזה, כבר ראינו סגלים גרועים שלקחו אליפות

11 דקות לפני, maccabi-king said:

קשה לי מאוד להאמין, אם בתקופה ממש טובה פה שקרוייף היה פה זה לא היה יותר טוב אז בטח עכשיו זה לא ישתפר

כנראה שכל עוד מיץ' פה(ואני כן רוצה שישאר כל עוד אין איזה מיליארדר אחר שמתעניין) נצטרך פשוט לחכות להחלטות האלה שמשנות עונה לטובה( הבאת איביץ' לדוגמה בקדנציה הראשונה שגם לא היינו בתקופה טובה וזה כן הצליח), אבל יותר מהכל, נצטרך לקוות שמיץ' יתאפס ויבין שליצחקי אין שום קשר לניהול קבוצת כדורגל

לפעמים כל מה שצריך זה מאמן בינגו, כי הכדורגל בליגה הזאת זה לא איזה משהו שאי אפשר לקחת בסגל הקיים ואפילו בפחות מזה, כבר ראינו סגלים גרועים שלקחו אליפות

מסכים איתך רק כתבתי שצורת העבודה של מיטז היא בערך אותה צורה. נניח לבחור את ג'ורדי היתה בחירה נכונה. שיבחרו נכון. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

מסכים איתך רק כתבתי שצורת העבודה של מיטז היא בערך אותה צורה. נניח לבחור את ג'ורדי היתה בחירה נכונה. שיבחרו נכון. 

הלוואי

הכל עניין של החלטה ניהולית אחת נכונה ואפשר לחזור לעשות דברים יפים

לצערי כבר קבוצה אירופאית סטייל באזל לא תהיה פה

אבל מספיק החלטה טובה אחת של מאמן שמתאים בול לסגל שלו או מנהל מקצועי אחד שיודע להביא שחקנים כדי להביא לפה עוד פעם 2-3 אליפויות

11 דקות לפני, המכבייה said:

הדבר המדאיג הוא הליך הבחירה. לא רואים כאן תהליך למידה או הסקת מסקנות. להיפך, יש הרבה יותר חזרה על טעויות (החזרה של שחקנים שעזבו אותנו וחוזרים בתחילת הדעיכה שלהם, היעדר צוות ניהולי או מאמנים ראויים, בניית סגל מאוחרת ועוד). 

המערכת שלנו משוועת לאנשי מקצוע מהענף. זה היה הסטנדרט אליו התרגלנו ברוב התקופה של מיטשענק, כשהשיא היה כמובן יורדי ומנספורד. 

המפתח להצלחה, בטווח הקצר וכמובן בטווח הארוך, הוא מציאת מנגנון ניהול וקבלת החלטות שיאפשרו למכבי להוציא את המקסימום מהתקציב שלנו. 

עברנו מאוסקר (מאמן רעב במגמת עלייה) לסוזה (שדרוג על אוסקר) להבלחה של אוסקר (רעיון מוצלח בתיאוריה, בפועל זאת הייתה החזרה הלא-מוצלחת הראשונה של מאמן) ופאקו (לא מאמן ראשי בולט אבל הוציא מים מהסלע אצלנו עם הטרבל המדהים) ואז יוקאנוביץ' (עוד מאמן במגמת עליה שהשתמש בנו כקרש קפיצה) ופיטר בוס (כנ"ל). 

משם התחלנו להדרדר. ביין עזב בקיץ, ליורדי נגמרו הרעיונות והקשרים למאמנים במגמת עליה ועברנו למאמנים שמחפשים להציל את הקריירה שלהם או לצאת מהבינוניות בזירות המקומית שלהם יותר מאשר להשתמש בנו כקרש קפיצה (כשהחריגים, בזמן ההחתמה שלהם, היו איביץ' וקרסטאיץ'). 

בהתחלה ארבלדזה (קצת חוכמה בדיעבד כי ארבלדזה נראה מאמן מתאים מבחינת הפרופיל ועשה קדנציות לא רעות בתורכיה לפני כן אבל התקרה שלו נראתה מוגבלת גם כשהחתמנו אותו) ואז וידיגאל (עד היום לא ברור איך הגענו אליו, אבל לבטח הכי פחות מרשים מבחינת המאמנים שעברו אצלנו). אחרי זה האילתור עם יורדי (שמעולם לא רצה להיות מאמן), ואז הגיע מנספורד שניקה את הבלאגן הפיננסי ועל הדרך הבאנו את איביץ' ששימש כסמכות המקצועית הבכירה והריכוזית (פתרון טוב לזמן ביניים). מאז מנספורד, לא היה לנו איש מקצוע ניהולי עם ניסיון בכדורגל, הבאנו את דוניס (פרופיל דומה לארבלדזה שהתברר בדיעבד כמאמן מאוד לא מתאים למערכת), אלתרנו עם ואן לייבן (שוב, חזרה על הטעות שעשינו עם יורדי כמאמן), הבאנו את קרסטאיץ' (על פניו מאמן במגמת עלייה) ואז שוב החזרה של מאמן שהצליח לקדנציה שנייה לא מוצלחת ופלסטר לא מתאים בדמות קראנקה.

בשורה התחתונה, אחרי ארבע עונות עם מאמנים מעולים שהתאימו למערכת, רק בשתיים משבע העונות האחרונות היה לנו מאמן כשהתאים למערכת והוציא את המקסימום מהשחקנים (איביץ'), ובשנתיים האלה היה לנו את מנספורד כמנכ"ל והמאמן הזה חתם מספיק זמן לפני העונה והתכונן לעונה כמו שצריך (ע"ע מה שיורדי עשה לפני העונה עם אוסקר).

טעינו בזהות המאמן והתאמתו למערכת לפחות שבע פעמים בשבע עונות (או ליתר דיוק בחמש עונות, אם מתעלמים מהשנתיים הראשונות של איביץ'). בעיניי, זה סימן מדאיג לגבי האופן בו מנוהלת המערכת. מה הוביל מישהו במערכת לחשוב שוידיגאל יתאים, או שיורדי יכול להצליח כמאמן (ועוד עם עוזר מאמן חסר ניסיון לחלוטין), או שכל מי שהגיע לאחר מכן יתאים? 

למה אף אחד במערכת לא רואה שהשנים המוצלחות שלנו הגיעו עם מנהל בעל שיעור קומה ורזומה אירופי ואחרי הכנות מוקדמות לעונה? 

יש כאן יותר מדי אלמנטים של מקריות מאשר של עבודה יסודית, וזה לא מתאים לאיש עסקים רציני כמו מיטשענק. 

52 דקות לפני, המכבייה said:

יש ים של עבודה. חצי קבוצה מסיימת חוזה, עניין המאמן, חיזוקים רלוונטים, מי מושאל, מי נשאר, מכירות וקניות. ים עבודה שכבר צריך לעסוק בה אתמול. 

הרבה תלוי במי המאמן הבא, חזרנו שנה אחורה בזמן רק שהפעם יש את ערן שאני סופר סומך עליו בכל ההיבטים.

20 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

הדבר המדאיג הוא הליך הבחירה. לא רואים כאן תהליך למידה או הסקת מסקנות. להיפך, יש הרבה יותר חזרה על טעויות (החזרה של שחקנים שעזבו אותנו וחוזרים בתחילת הדעיכה שלהם, היעדר צוות ניהולי או מאמנים ראויים, בניית סגל מאוחרת ועוד). 

המערכת שלנו משוועת לאנשי מקצוע מהענף. זה היה הסטנדרט אליו התרגלנו ברוב התקופה של מיטשענק, כשהשיא היה כמובן יורדי ומנספורד. 

המפתח להצלחה, בטווח הקצר וכמובן בטווח הארוך, הוא מציאת מנגנון ניהול וקבלת החלטות שיאפשרו למכבי להוציא את המקסימום מהתקציב שלנו. 

עברנו מאוסקר (מאמן רעב במגמת עלייה) לסוזה (שדרוג על אוסקר) להבלחה של אוסקר (רעיון מוצלח בתיאוריה, בפועל זאת הייתה החזרה הלא-מוצלחת הראשונה של מאמן) ופאקו (לא מאמן ראשי בולט אבל הוציא מים מהסלע אצלנו עם הטרבל המדהים) ואז יוקאנוביץ' (עוד מאמן במגמת עליה שהשתמש בנו כקרש קפיצה) ופיטר בוס (כנ"ל). 

משם התחלנו להדרדר. ביין עזב בקיץ, ליורדי נגמרו הרעיונות והקשרים למאמנים במגמת עליה ועברנו למאמנים שמחפשים להציל את הקריירה שלהם או לצאת מהבינוניות בזירות המקומית שלהם יותר מאשר להשתמש בנו כקרש קפיצה (כשהחריגים, בזמן ההחתמה שלהם, היו איביץ' וקרסטאיץ'). 

בהתחלה ארבלדזה (קצת חוכמה בדיעבד כי ארבלדזה נראה מאמן מתאים מבחינת הפרופיל ועשה קדנציות לא רעות בתורכיה לפני כן אבל התקרה שלו נראתה מוגבלת גם כשהחתמנו אותו) ואז וידיגאל (עד היום לא ברור איך הגענו אליו, אבל לבטח הכי פחות מרשים מבחינת המאמנים שעברו אצלנו). אחרי זה האילתור עם יורדי (שמעולם לא רצה להיות מאמן), ואז הגיע מנספורד שניקה את הבלאגן הפיננסי ועל הדרך הבאנו את איביץ' ששימש כסמכות המקצועית הבכירה והריכוזית (פתרון טוב לזמן ביניים). מאז מנספורד, לא היה לנו איש מקצוע ניהולי עם ניסיון בכדורגל, הבאנו את דוניס (פרופיל דומה לארבלדזה שהתברר בדיעבד כמאמן מאוד לא מתאים למערכת), אלתרנו עם ואן לייבן (שוב, חזרה על הטעות שעשינו עם יורדי כמאמן), הבאנו את קרסטאיץ' (על פניו מאמן במגמת עלייה) ואז שוב החזרה של מאמן שהצליח לקדנציה שנייה לא מוצלחת ופלסטר לא מתאים בדמות קראנקה.

בשורה התחתונה, אחרי ארבע עונות עם מאמנים מעולים שהתאימו למערכת, רק בשתיים משבע העונות האחרונות היה לנו מאמן כשהתאים למערכת והוציא את המקסימום מהשחקנים (איביץ'), ובשנתיים האלה היה לנו את מנספורד כמנכ"ל והמאמן הזה חתם מספיק זמן לפני העונה והתכונן לעונה כמו שצריך (ע"ע מה שיורדי עשה לפני העונה עם אוסקר).

טעינו בזהות המאמן והתאמתו למערכת לפחות שבע פעמים בשבע עונות (או ליתר דיוק בחמש עונות, אם מתעלמים מהשנתיים הראשונות של איביץ'). בעיניי, זה סימן מדאיג לגבי האופן בו מנוהלת המערכת. מה הוביל מישהו במערכת לחשוב שוידיגאל יתאים, או שיורדי יכול להצליח כמאמן (ועוד עם עוזר מאמן חסר ניסיון לחלוטין), או שכל מי שהגיע לאחר מכן יתאים? 

למה אף אחד במערכת לא רואה שהשנים המוצלחות שלנו הגיעו עם מנהל בעל שיעור קומה ורזומה אירופי ואחרי הכנות מוקדמות לעונה? 

יש כאן יותר מדי אלמנטים של מקריות מאשר של עבודה יסודית, וזה לא מתאים לאיש עסקים רציני כמו מיטשענק. 

הירידה של קרוייף לעמדת המאמן, כמו הירידה של וואן לוון זה נטו פשוט הדרך של מיץ' להראות למנהל מקצועי את הדרך החוצה(אצל מיץ' זה פשוט דרך להשיג WIN WIN, אם הוא היה מצליח משאירים אותו, אם הוא נכשל הצלחנו להעיף בצורה שקטה)

אין לי מושג למה עדיין מיץ' לא פיטר את קראנקה והוריד את יצחקי לעמדת המאמן

זו הדרך היחידה להיפטר מיצחקי